salony fryzjerskie - Szczecin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-04-27, 11:15   #1
Fronka
Raczkowanie

salony fryzjerskie - Szczecin

Chciałabym pójść do fryzjera tylko że zupełnie nie wiem gdzie.
Podzielcie się ze mną swoją wiedzą na temat salonów fryzjerskich w Szczecinie. Piszcie które są godne polecenia a także których należy się wystrzegać. A najlepiej to piszcie wszystko co wiecie o fryzjerach w Szczecinie.

Stary 2005-04-27, 14:20   #2
Fronka
Raczkowanie

Re: salony fryzjerskie - Szczecin

No Szczecinianki, piszcie coś, przecież chodzicie do fryzjera od czasu do czasu.
Stary 2005-04-27, 14:47   #3
czikuś
Raczkowanie

GG do czikuś

jestem szczecinianką od 4 lat ale nigdy nie byłam tu u fryzjera. koleżanka mi mówiła, że jest taki salon gdzie czeszą ludzie uczący się fryzjerstwa i nic się za to nie płaci, ale nic nie mozna powiedzieć. jak się lubi ryzyko to niezły pomysł. raz była bardzo zadowolona, raz mniej. ale i tak spoczko. nie szaleją chyba
czikuś jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:23   #4
Karidan
Raczkowanie

ja z tych co napewno odradzam to Bama w pasazu Boguslawa - robilam tam pasemka - fatalne!!!! jasniejsze odrosty kilka grubych pasm i ciemny dół (zapłaciłam 170 zł na długie włosy z modelowaniem)

polecam jesli chodzi o ściecie fryzjera w fitness clubie "Active" obok Manhatanu- bylam bardzo zadowolona!!

ostanio robiłam balejaż na jagielońskiej w dawnym Beverly Hills teraz nowo otwarty Wersal - rewelacja - super dobrane kolory pięknie wykonany (179 zł ze strzyżeniem i modelowaniem)polecam!!
Karidan jest offline  
Stary 2005-04-27, 22:12   #5
Fronka
Raczkowanie

Karidan, a ile zapłaciłaś za ścięcie w Active? I napisz coś więcej o fryzjerze. Czy potrafi doradzić czy słucha co się do niego mówi czy może robi po swojemu.
Stary 2005-04-28, 09:34   #6
Karidan
Raczkowanie

mam wizytówkę z cenami:
otóż strzyżenie z modelowaniem 35 zł, samo modelowanie 20 zł

Byłam tam dosyć dawno, mam długie włosy i raczej rzadko wpadam do fryzjera także nie ręczę że sa jeszcze te same fryzjerki

Jak chodziłam były trzy: jedna króciutko ścięta (u tej sie ścinałam) słucha jak najbardziej - jeszcze nikt nigdy nie ściął mi tak fajnie grzywki jak ona a byłam u niej kilka razy. Poza tym były jeszce 2 fryzjerki- dziewczyny troche pulchniejsze, jedna z kręconymi włosami, i z tego co obserwowałamna innych klientkach także super ścinały - lepiej ta z kręconymi długimi włosami. Imion niestety nie znam.

Przypomniała mi sie jeszcze jedna fryzjerka Iwona, kiedyś pracowała w Kupcu teraz na Piłsudskiego(bodajże) na odcinku miedzy pl. Grunwaldzkim a Rodła). Jest niesamowita jeśli chodzi o strzyzenie ale ona lubi poszaleć , jakieś extra fantazyjne cięcia ale ja zdecydowanie wolę klasykę.
Karidan jest offline  
Stary 2005-04-28, 11:00   #7
Fronka
Raczkowanie

Karidan napisał(a):
> mam wizytówkę z cenami:
> otóż strzyżenie z modelowaniem 35 zł, samo modelowanie 20 zł
>
> Byłam tam dosyć dawno, mam długie włosy i raczej rzadko wpadam do fryzjera także nie ręczę że sa jeszcze te same fryzjerki
>
> Jak chodziłam były trzy: jedna króciutko ścięta (u tej sie ścinałam) słucha jak najbardziej - jeszcze nikt nigdy nie ściął mi tak fajnie grzywki jak ona a byłam u niej kilka razy. Poza tym były jeszce 2 fryzjerki- dziewczyny troche pulchniejsze, jedna z kręconymi włosami, i z tego co obserwowałamna innych klientkach także super ścinały - lepiej ta z kręconymi długimi włosami. Imion niestety nie znam.
>
> Przypomniała mi sie jeszcze jedna fryzjerka Iwona, kiedyś pracowała w Kupcu teraz na Piłsudskiego(bodajże) na odcinku miedzy pl. Grunwaldzkim a Rodła). Jest niesamowita jeśli chodzi o strzyzenie ale ona lubi poszaleć , jakieś extra fantazyjne cięcia ale ja zdecydowanie wolę klasykę.

Dzięki Karidan za odpowiedź

Może jeszcze ktoś ze Sczecina się wypowie
Stary 2005-04-28, 20:44   #8
Fronka
Raczkowanie

No i wychodzi na to że Szczecinianki wogóle nie chodzą do fryzjera
Stary 2005-04-29, 09:30   #9
zuzaL
Przyczajenie

według mnie godne polecenia w Szczecinie jest STUDIO TRICo II, jedno znajduje sie w C.H. Geant(ul. Ku Słońcu) a drugie w C.H. Turzyn. Fajne fryzjerki, bardzo miła obsługa, POLECAM
zuzaL jest offline  
Stary 2005-05-06, 17:59   #10
Fronka
Raczkowanie

Question Dot.: salony fryzjerskie - Szczecin

A czy ktoś może mial okazję być w salonie YES na Wojska Polskiego? Słyszałam że tam nieźle ścinają. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego salonu?
Fronka jest offline  
Stary 2008-04-27, 09:59   #11
Agoolec
Przyczajenie

GG do Agoolec
Dot.: salony fryzjerskie - Szczecin

odradzam salon Victoria,trauma, i jeszcze tyłek obrobią,fajnie strzygą i farbują w Imperium Wizażu na Jagiellońskiej,ceny przystępne i wysoka jakość obsługi
Agoolec jest offline  
Stary 2009-09-22, 12:16   #12
CoX
Przyczajenie

Dot.: salony fryzjerskie - Szczecin

Cytat:
Napisane przez Agoolec Pokaż wiadomość
odradzam salon Victoria,trauma, i jeszcze tyłek obrobią,fajnie strzygą i farbują w Imperium Wizażu na Jagiellońskiej,ceny przystępne i wysoka jakość obsługi
racja... robilam tam makijaz slubny dwa lata temu,okropnie sie tam czulam...metr ode mnie byl wykonywany pedicure,dalej manicure,za mna Panie suuszyły i strzygły głowy,megahałas,zero komfortu,dyskrecji,czulam sie bardzo skrepowana ... oczywiscie wszystkie Panie obserwowaly i komentowaly za plecami...a makijaz przez Liliane postarzal mnie o jakies 5 lat,wygladalam jak stara baba z burdelu... przed ceremonia slubna musialam polowe zmazac by wygladac jak czlowiek,jak DELIKATNA panna mloda...
CoX jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości