Jesteście moją ostatnią deską ratunku...:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-16, 02:28   #1
Pixi18182
Raczkowanie

Exclamation

Jesteście moją ostatnią deską ratunku...:(

Dziewczyny(i chłopacy) pomóżcie mi, jak mogłabym z ciąć włosy? Jaka fryzurka by do mnie pasowała? Nie mam pomysłu Od paru lat noszę włosy szczepione w kucyk, a bardzo bym chciała nosić rozpuszczone. Moją największą przeszkodą jest duży nos Pomóżcie, i ogólnie doradzcie na temat mojego wyglądu co polecacie itd
Pixi18182 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 02:54   #2
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s
Dot.: Jesteście moją ostatnią deską ratunku...:(

na 4 zdjeciu wlosy wygladaja naprawde fajnie.
Prosta grzywka bardziej eksponuje nos (nie wiem czy to zauwazylas??) i jesli chcemy go nieco ukryc nie jest wskazana. Na ostatnim zdjeciu gdy jest dłuzsza i ulozyla sie nieco na bok wyglądasz znacznie lepiej. bys mogla sciac ją ze skosa i nisic na bok na cale czolo. Włosy mogłabys troche pocieniowac przy twarzy i zostawic krótsze kosmyki okalające twarz. Bardzo dobrze wyglądasz w długich włosach.

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 03:01   #3
czerwony_balonik
Zadomowienie

Myślę że czarny kolor włosów bardziej podkreśla rysy twarzy i nos, na twoim miejscu rozjaśniłabym włoski- np. miedziany kolor, rudy lub blond i do tego fantazyjne,niebanalne podcięcie- uważam że w krótszych byłoby ci lepiej (coś jak w załącznikach 2, 3 i 4).

Załącznik 3411515

Załącznik 3411516

Załącznik 3411517

Załącznik 3411518
Stary 2010-09-16, 03:16   #4
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

czerwony_balonik ma rację, czarny kolor tez robi swoje i mocno wyostrza rysy. ja moze nie jestem za az tak radykalną zmianą koloru, ale rzeczywiscie jasniejsze by były lepsze. Mi się podobasz jako brunetka i proponuje średni/jasny naturalny brąz. Na pewno będziesz wyglądać bardziej subtelnie i naturalnie. Myślę, że byłaby to zmiana na + ))

Stary 2010-09-17, 20:25   #5
kocim
Rozeznanie

A ja się przyczepię do oczu
Zawsze tak się malujesz? Oczy podkreślone w ten sposób są fajne na jakieś wyjścia od czasu do czasu. Na co dzień wygląda to trochę "za ciężko". Wiem, że trudno się rozstać z czarną kredką/eyelinerem, ale czasem warto, żeby "odświeżyć" spojrzenie.
I oczywiście cienie w różnych kolorach.
Włosy - porady wyżej.
kocim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:28   #6
siostraelwa
Zadomowienie

słuchaj się czerwonego_balonika
siostraelwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:46   #7
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

też za czerwonym balonikiem,9 lat farbowałam włosy na czarno i nosiłam proste długie,2 lata temu ścięłam i teraz mam karmelowy brąz totalnie odmieniona jestem! też mam dośc duzy nos,napewno nie grzywka na wprost odradzam! grzywka na bok mocno wycieniowana,która podnosi włosy go góry,cieniowałabym tez góre i ścięła włosy masz je ciężkie, dodać im objętości i lekkości,z pewnościa będziesz lepiej wyglądać
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 01:10   #8
Pixi18182
Raczkowanie

Oczy zawsze tak maluje i nie wyobrażam sobie inaczej, niestety ale po prostu bez makijażu takiego źle się czuję, a co do grzywki to ciągle nie wiem jak to zrobić... Niby na bok, ale wydaje mi się ze głupio to będzie wyglądać, od dziecka mama mi na wprost zcinała A co do koloru włosów... Nie wiem czy się da, ale myślę o czekoladowych włosach z cieniutkimi blond pasemkami? Tylko czy sie tak da od razu z czarnych?I w ogóle pewnie to jest kosztowne...
Stary 2010-09-19, 10:24   #9
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie

podobnie jak reszta dziewczyn, proponowałabym zmianę koloru na jaśniejszy (jakiś średni brąz). Włosom przydałaby się odrobina lekkości. Wg mnie ładnie by ci było w długości do ramion i (jak już wspomniano) grzywka na bok. A jeśli chodzi o makijaż: piszesz, że tak się przyzwyczaiłaś (i rozumiem Cię tu dobrze), ale powinnaś jednak się przemóc i choćby małymi krokami coś zmieniać, np. tą czarną kreskę na dolnej powiece (po prostu zacznij ją rysować coraz krótszą i powoli zmieniaj kolor). Mogłabyś się też "oddać komuś w dobre ręce" i dać się im umalować, np. w Inglocie (są takie bezpłatne akcje, że siadasz na krzesełko i dziewczyny dobierają Ci kolorystykę, tłumaczą co i jak i malują), w Douglasie chyba też panie malują
wiecznie_pod_wiatr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:19   #10
bubus900
Zakorzenienie

Zdecydowanie zmiana koloru włosów- tak jak dziewczyny piszą- czary wyostrza rysy twarzy. Zaczyna jest widać, to, czego nie chcemy, wszelkie niedoskonałości cery, i inne 'sprawy', których nie chcemy specjalnie eksponować. Myślę, że kolor karmelowy generalnie jakiś brązkik byłby w sam raz. Grzywka koniecznie na bok- uwypuklasz nos w ten sposób.
Nie chcesz zrezygnować z malowania się w ten sposób, bo się przyzwyczaiłaś- no, okej, ale uwierz, wyglądasz po prostu brzydko. Może to Cię przekona.
Włosy na Twoim miejscu bym ścięła do ramion, nawet krócej, nadała objętości i zainwestowała w wałki, które wymodelowałyby łagodne fale- na pewno odwróciłyby uwagę od Twojego nosa.
I więcej uśmiechu.
Stary 2010-09-19, 23:28   #11
Pixi18182
Raczkowanie

Dziewczyny dziękuję wam za rady, włosy rozjaśnię- postanowione. Teraz z miesiąc lub 2 odczekam bo niedawno farbowałam na czarny, i wtedy pójdę do fryzjera jak trochę farba mi się wypłucze.
Co do makijaży- na foto(szczególnie ostatnim) to tak się codziennie nie maluję Tam to makijaż masakra, musiałam wyszukać stare zdjęcie...Ale od dziś zaczynam malować się lżej
A teraz co do grzywki- macie jakieś propozycje?? Chciałabym idąc do fryzjera wiedzieć czego chcę, bo jak zrobią mi nie wiadomo co to kiepsko będzie... Chciałabym żeby ta grzywka zasłaniała możliwie całe czoło, jeśli macie propozycje to proszę podzielcie się ze mną nimi
Stary 2010-09-19, 23:51   #12
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

proponuje Ci grzywke jaką sama nosze, od jednego boku na drugi ukladajaca sie miękko na skos, nie ma problemu z wiecznym podcinaniem ani układaniem, zakrywa całe czoło mysle, ze bys bardzo ładnie w takiej wyglądała

Stary 2010-09-20, 09:48   #13
susceptancja
Raczkowanie

Mam rade co do makijażu ;D Mam tez duży nosek Wiec mam technikę malowanie opanowaną ;D Staraj się nie obrysowywać całego oka dookoła. Podkreślaj głównie górną powiekę . Najlepiej Ajlajnerem trochę przydym Ciemnym Cieniem i mocno wy tuszuj Dół Beżowym cieniem lekko zakreśl Możesz spróbować może się przypadnie do gustu A kolor też stawiam na jaśniejszy I trochę objętośći :P
susceptancja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości