Ratujcie! Moje w這sy przesz造 koszmar:( blond!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-16, 20:52   #1
karolincyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do karolincyn
Exclamation

Ratujcie! Moje w這sy przesz造 koszmar:( blond!!!

Witam na (jak si dowiedzia豉m niezast徙ionym forum, gdybym tu wesz豉 tydzien temu to nie pisa豉bym teraz)
Ot霩 na pocz徠ku lipca zafundowa豉m sobie baaardzo g瘰te pasemka blond na po這wie moich naturalnych w這s闚(jasny br您) i drugiej dolnej po這wie farbowanej ponad p馧 roku temu jak捷 ciemn farb ( nie pamietam jak ale byla juz prawie calkiem wyp逝kana). Baaardzo dobrze si czu豉m z takimi w這skami i mia豉m zamiar zapuszcza i farbowac odrost bo te pasemka mi wysz造 w 99% na ca貫j g這wie. I po dw鏂h miesi帷ach z do嗆 sporym odrostem chcia豉m sie wybrac do fryzjerki na farbowanie odrost闚...Niestety nie puszcza造 mnie fundusze a juz wygladalam tragicznie bo moje wloski naturalne wygladaly na bardzo ciemne przy tym jasnym blondzie. wiedzac z doswiadczenia sprzed lat ze moje wloski sa baardzo podatne na rozjasnianie , zafundowalam sobie rozjasnianie w domu...I odrosty wysz造 pomaranczowe wpad豉m w histerie bo wygl康a豉m jak jaka niedorobiona kaczka pr鏏owalam sie pozbyc tej pomaranczy p逝kank ale nie pomog這 z desperacji zafarbowalam wlosy na czekoladowy br您 wellatonem od tygodnia nie mog spa przez te w這sy bo tak sie zakocha豉m w tym blondzie i czuje sie okropnie z tymi ciemnymi mimo ze zawsze mialam ciemne. Ten br您 mi wyszed bardzo ciemny ale myje wlosy codziennie szamponem przeciw逝piezowym i wloski mi sie rozjasnily troszeczke i maja duzo 豉dniejszy kolor ale ja chce spowrotem blondzik mozecie mi poradzic co w tej sytuacjii zrobic? odrazu mowie ze stopniowe przechodzenie pasemkami mi nie pasuje bo zle wygladam w pasemkach Ratujucie dziewczyny!!!!!!!!
Stary 2010-09-16, 21:20   #2
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938
Dot.: Ratujcie! Moje w這sy przesz造 koszmar:( blond!!!

No to czeka Ci dekoloryzacja. Tyle,瞠 spr鏏uj jeszcze przechodzi w tych w這sach, tak ze 2 tygodnie,kolor powinien bardziej pu軼i, myj przeciw逝pie穎wym szamponem i intensywnie od篡wiaj w這sy,瞠by kolejne zabiegi a tak bardzo ich nie uszkodzi造.
Jest ca造 w徠ek o dekoloryzacji, zajrzyj tam, poczytaj a na pewno znajdziesz rozwi您anie
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

Edytowane przez MerriqueMayfair
Czas edycji: 2010-09-16 o 21:22
MerriqueMayfair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-16, 21:27   #3
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

Dzi瘯uj za rad ale dekoloryzacja tez odpada rozmawialam z fryzjerk i powiedziala ze moze byc nie ciekawie ja moge w tych wlosach przechodzic nawet miesiac i spr鏏owac tego mieszania proszku z rozjasniacza z odzywka do wlos闚 zeby troszke sie rozjasnily przed farbowaniem nastepnym mysle ze jak konkretnie ten kolor sie zmyje i je jakos odzywie to moglabym znowu zrobic te geste pasemka a skoro juz o odzywianiu zaczelas to moze doradzisz mi jakies kosmetyki do odzywiania wlos闚? z g鏎y dziekuje bo ka盥a rada jest na wage zlota
Stary 2010-09-16, 21:31   #4
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karolincyn Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za rad ale dekoloryzacja tez odpada rozmawialam z fryzjerk i powiedziala ze moze byc nie ciekawie ja moge w tych wlosach przechodzic nawet miesiac i spr鏏owac tego mieszania proszku z rozjasniacza z odzywka do wlos闚 zeby troszke sie rozjasnily przed farbowaniem nastepnym mysle ze jak konkretnie ten kolor sie zmyje i je jakos odzywie to moglabym znowu zrobic te geste pasemka a skoro juz o odzywianiu zaczelas to moze doradzisz mi jakies kosmetyki do odzywiania wlos闚? z g鏎y dziekuje bo ka盥a rada jest na wage zlota
Hmm...no to pozostaje czeka, najlepiej najd逝瞠j jak si da

Hmm..z naturalnych sposob闚 to polecam olej kokosowy, do kupienia w zielarskim i olej rycynowy (apteka). Nak豉dasz to najlepiej na noc przed myciem, ze 2 razy w tygodniu.
Mo瞠sz te zrobi mask olej rycynowy+鄴速ko z jajka+nafta kosmetyczna i to na g這w na godzin.

Z gotowych masek 鈍ietne s maski Biovax a jak masz dost瘼 do sklepu fryzjerskiego to mo瞠sz si zaopatrzy w mask Sleek Line Stapiz z jedwabiem ( 250ml za oko這 6z ).
To tak pokr鏒ce

Stary 2010-09-16, 22:58   #5
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

przecie mo瞠 sobie zdekoloryzowa te w這sy, ma tylko jedn warstw ciemnego koloru, powinno p鎩s 豉two, matrix ma taki dekoloryzator w saszetce, nie niszczy i nie ciemniej po nim w這sy.
jakby sama zrobi豉 to by jej mo瞠 do karmelowego blondu zesz這, i na to jaka jasna popielata farbka, by這 by ok
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-17, 07:26   #6
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
przecie mo瞠 sobie zdekoloryzowa te w這sy, ma tylko jedn warstw ciemnego koloru, powinno p鎩s 豉two, matrix ma taki dekoloryzator w saszetce, nie niszczy i nie ciemniej po nim w這sy.
jakby sama zrobi豉 to by jej mo瞠 do karmelowego blondu zesz這, i na to jaka jasna popielata farbka, by這 by ok
Wiem,te nim robi豉m ale autorka powiedzia豉 wyra幡ie,瞠 dekoloryzacja odpada no i nie powiedzia豉bym,瞠 po nim w這sy si nie niszcz, ja sobie je troch skatowa豉m i musia豉m znacz帷o podci望,na pocz徠ku by這 wszystko dobrze a zniszczenia ukaza造 si po ok. 3 tygodniach

Stary 2010-09-17, 10:23   #7
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha

EH Eksperymenty... kup sobie lepiej loreal intense repair, naloz na wlosy + cieply recznik ewentualnie folie i nagrzej i siedz z tym z pol godziny. Z czasem efekty beda zauwazalne

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-17, 13:20   #8
magda1302
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 670

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Poka wiadomo嗆
Wiem,te nim robi豉m ale autorka powiedzia豉 wyra幡ie,瞠 dekoloryzacja odpada no i nie powiedzia豉bym,瞠 po nim w這sy si nie niszcz, ja sobie je troch skatowa豉m i musia豉m znacz帷o podci望,na pocz徠ku by這 wszystko dobrze a zniszczenia ukaza造 si po ok. 3 tygodniach
mi po renee blanche w這sy nie zniszczy造 si nic a nic!
magda1302 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-17, 15:30   #9
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

W豉郾ie po co w og鏊e rusza豉... ajjj. Widzisz musisz to dobrze przemy郵e, najlepiej po prostu zrobi gesty baleyage i sie tego trzyma. Tyle co b璠zie jak sytuacja sie powt鏎zy i nie b璠ziesz mog豉 sobie pozwoli na wizyt z odrostami..
Na razie doprowadz je do dobrego stanu, a potem sobie spokojnie zejdziesz pasemkami
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-17, 22:48   #10
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi w sumie to one mi sie teraz tak bardzo nie zniszczy造 tylko ko鎍闚eczki najd逝窺zych co zauwa篡豉m 瞠 szwankuj ale tez nie wszystkie.moje w這sy wygl康aj na jakis takie zniszczone bo farba nie chwycila we wszystkich miejscach rownomiernie i sa jasne przeswity ... kurcze duzo myslalam o tej dekoloryzacji a slyszalam i czytalam same zle opinie... moze kt鏎a z was mi powie jak to dokladnie wyglada, co trzeba zrobic... tylko tak zeby sie jak najmniej wloski zniszczyly....

spodobal mi sie ten pomysl z dekoloryzacja tym matrixem... pozniej ta farba... hmmm<mysli> powiecie co wiecej ( jak to zrobic, ile to kosztuje...)

SummerGlow - teraz to ja mog豉bym sobie wszystkiego odm闚ic zeby te w這sy zafarbowac i napewno taka sytuacja sie nie powt鏎zy zwlaszcza ze teraz juz mam stale zrodlo dochodu...:P

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

a powie mi kt鏎a z was kt鏎a robila dekoloryzacje renee blanche na farbowanych brazowych wlosach jak to wyszlo lub co moge zrobic (dekoloryzacja + farba ) zeby wyszedl jasny blond?
Stary 2010-09-17, 23:15   #11
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i dziewczyny za odpowiedzi w sumie to one mi sie teraz tak bardzo nie zniszczy造 tylko ko鎍闚eczki najd逝窺zych co zauwa篡豉m 瞠 szwankuj ale tez nie wszystkie.moje w這sy wygl康aj na jakis takie zniszczone bo farba nie chwycila we wszystkich miejscach rownomiernie i sa jasne przeswity ... kurcze duzo myslalam o tej dekoloryzacji a slyszalam i czytalam same zle opinie... moze kt鏎a z was mi powie jak to dokladnie wyglada, co trzeba zrobic... tylko tak zeby sie jak najmniej wloski zniszczyly....

spodobal mi sie ten pomysl z dekoloryzacja tym matrixem... pozniej ta farba... hmmm<mysli> powiecie co wiecej ( jak to zrobic, ile to kosztuje...)

SummerGlow - teraz to ja mog豉bym sobie wszystkiego odm闚ic zeby te w這sy zafarbowac i napewno taka sytuacja sie nie powt鏎zy zwlaszcza ze teraz juz mam stale zrodlo dochodu...:P

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

a powie mi kt鏎a z was kt鏎a robila dekoloryzacje renee blanche na farbowanych brazowych wlosach jak to wyszlo lub co moge zrobic (dekoloryzacja + farba ) zeby wyszedl jasny blond?

dekoloryzacja nie zniszczy w這s闚 je郵i przeprowadzisz j odpowiednio. tzn odpowiednimi kosmetykami. Fryzjerki cz瘰to odradzaj dekoloryzacj , a ja nie wiem czy a tak bardzo si na tym nie znajd? czy im si to nie op豉ca, nie mam poj璚ia, moze dla fryzjer闚 dekoloryzacja oznacza rozja郾ianie, a rozja郾ianie w這s闚 w celu dekoloryzacji oznacza zniszczone w這sy i niechciane kolory.

Moj pomys na Twoje w這sy jest taki, aby je zdekoloryzowa豉 dekoloryzatorem matrixa, poda豚ym Ci link na stron pewnej hurtowni ale oni sobie chyba zablokowali, 瞠by nie kopjowa ich link闚, wi璚 linka nie wstawi, powiem ze to strona pro-sprz皻, mo瞠sz wyszuka i tam znale嗆 ten dekoloryzator. On si nazywa MATRIX Solutionist Color Erase kosztuje 8.74 z na tej stronie, saszetka zawiera 30g, czyli na Twoje w這sy potrzeba by by這 ze 3 saszetki, miesza si go z ciep陰 wod lub oxydantem matrix (3-6%)

http://estyl.pl/wlosy/kuracje/matrix...erase-30g.html

o tutaj znalaz貫m go na innej stronie.

po dekoloryzacji matrixem, umyj porz康nie w這sy i na堯z farb, w豉郾ie, jaki kolor w這s闚 chcesz uzyska??

ja robi貫m renee blanche, te mo瞠sz go u篡, on nie niszczy w這s闚, przeze mnie by nak豉dany 8 razy w ci庵u dnia (z mojej winy poniewaz po這zy貫m na niego kolor z za wysok wod i w這sy s熵emnia造, musia貫m powt鏎zy)

jednak po renee blanche w這sy bardzo szybko ciemniej, same z siebie lub po na這zeniu koloru, wi璚 radz po dekoloryzacji na這zy jasn farbk na wodzie 3%, potem mo瞠sz juz farbowa na jaki chcesz.

A sama dekoloryzacja polega na usuwaniu ciemnego (sztucznego) pigmentu z w這s闚. Dost瘼ne na rynku dekoloryzatory (renee blanche, elgon, chantal, matrix) s na bazie siarki, nie maj amoniaku ani wody utlenionej, nie otwieraj wi璚 逝sek w這s闚, przez co w這sy si nie niszcz.
Maj w sobie te wady, ze nieprzyjemnie 鄉ierdz, siark w豉郾ie, do嗆 chemicznie, oraz ze po ich zastosowaniu w這sy s bardzo podatne na przyjmowanie koloru, wi璚 polecam stosowanie wody utlenionej 3% z farbami na w這sy po deko.
Stary 2010-09-17, 23:19   #12
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Wcze郾iej te pasemka mia豉 rozja郾iaczem? Ja na rozja郾ione w這sy r闚nie k豉d豉m wellaton i po 2 msc po farbie prawie 郵adu nie by這
Wiem pewnie 瞠 nie chcesz czeka ale tym sposobem mog豉 by by ca趾owicie bezpieczna o stan zdrowia w這s闚, poza tym jest to chyba najta雟za metoda. Dla polepszenia efektu ewentualnie mog豉 by zafarbowa jak捷 jasn rozja郾iaj帷 farb
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-18, 12:17   #13
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

OOOooo widz 瞠 znale幢i si 篡czliwi ludzie...:P no wi璚 tak chc mie w這sy koloru bardzo jasnego blondu. Powiem jeszcze tak..:P teraz to juz niewiem co zrobi z tymi w這sami bo dzisiaj (niewytrzyma豉m!) po wczorajszym przeczytaniu pewnego sposobu na rozja郾ienie w這s闚 zrobi豉m to ( proszek z rozjasniacza rozpu軼i豉m w gor帷ej wodzie i doda豉m szamponu i od篡wki i trzyma豉m to na g這wie 20 minut) po sp逝kaniu w這ski s koloru jasnego br您u , troszke rudawe a te wczesniej wspomniane ja郾iejsze pasma s bardzo jasne br您...i pojedyncze pasma od spodu jasny blond.
ca這嗆 wygl康a nawet spoko tyle za ja d捫 do bardzo jasnego blondu.... moje pytanie brzmi :
Czy dekoloryzacja renee blanche pozwoli mi na zaaplikowanie farby bardzo jansy blond kt鏎y chwyci mi w這sy?
Stary 2010-09-18, 12:20   #14
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
OOOooo widz 瞠 znale幢i si 篡czliwi ludzie...:P no wi璚 tak chc mie w這sy koloru bardzo jasnego blondu. Powiem jeszcze tak..:P teraz to juz niewiem co zrobi z tymi w這sami bo dzisiaj (niewytrzyma豉m!) po wczorajszym przeczytaniu pewnego sposobu na rozja郾ienie w這s闚 zrobi豉m to ( proszek z rozjasniacza rozpu軼i豉m w gor帷ej wodzie i doda豉m szamponu i od篡wki i trzyma豉m to na g這wie 20 minut) po sp逝kaniu w這ski s koloru jasnego br您u , troszke rudawe a te wczesniej wspomniane ja郾iejsze pasma s bardzo jasne br您...i pojedyncze pasma od spodu jasny blond.
ca這嗆 wygl康a nawet spoko tyle za ja d捫 do bardzo jasnego blondu.... moje pytanie brzmi :
Czy dekoloryzacja renee blanche pozwoli mi na zaaplikowanie farby bardzo jansy blond kt鏎y chwyci mi w這sy?
Hmm... skoro ju masz tak jasne w這sy to nie widz sensu w uzyciu dekoloryzatora, tym bardziej,瞠 po na這瞠niu farby po dekoloryzacji mog Ci 軼iemnie bardziej ni je masz teraz. Ja bym ci radzi陰 p鎩嗆 na pasemka blond do fryzjera

Stary 2010-09-18, 12:48   #15
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

Pasemka blond w sensie 瞠 takie g瘰te jak mia豉m ?(wstawiam zdj璚ie) i czym to zrobic u fryzjera rozja郾iaczem ?
Stary 2010-09-18, 12:51   #16
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Pasemka blond w sensie 瞠 takie g瘰te jak mia豉m ?(wstawiam zdj璚ie) i czym to zrobic u fryzjera rozja郾iaczem ?
Tak, dok豉dnie o co takiego mi chodzi這 rozja郾iaczem albo farb rozja郾iaj帷, tak mi si wydaje. Zreszt, fryzjerka sama najlepiej b璠zie wiedzia豉 jak je zrobi

Stary 2010-09-18, 13:14   #17
fryz5
Zakorzenienie

teraz juz dekoloryzacja nie ma sensu. zrob za jakis tydzie znowu t k徙iel rozjasniaj帷, i potem id moze na te pasemka do fryzjera
Stary 2010-09-18, 13:25   #18
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

hmmm no teraz to powiem Ci wywo豉豉 usmiech na mojej twarzy a od tego felernego farbowania to sie to nie zdarzy這:p
wstawie jeszcze zdjecie tych w這s闚 jak wygl康aj teraz 瞠by by豉 jasno嗆

malachite- no tak ale ja z natury niecierpliwa kobita jestem :p a wrazliwa i nerowa... 7 鈍iat闚:P
Stary 2010-09-18, 15:26   #19
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

Chcia豉bym jeszcze zapyta po jakim czasie moge zafarbowa te w這sy ? aha i wiem ze one niewygladaja na zbyt zdrowe ale to chyba dlatego ze k徙iel rozjasniaj帷 robi豉m 3 godzinki temu i niedawalam zadnej odzywki:P

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Narazie mi nikt nie odpisuje ale jak juz odpisze to zapytam jeszcze o jedno:p gdy juz zrobie ten blond to pewnie moje wloski bed w nienajlepszym stanie... czego lepiej uzywac? wax threatment do wlosow rozjasnianych czy linie regenaruj帷 Dove? zalezy mi zeby wygl康a造 zdrowo jak najszybciej.
Stary 2010-09-18, 15:57   #20
fryz5
Zakorzenienie

o. do嗆 jasne, jak m闚i貫m, ja bym zrobi jeszcze raz k徙iel rozja郾iaj帷 i na to pasemka, i b璠zie dobrze
Stary 2010-09-18, 16:05   #21
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Kolor jest 鈍ietny), Spokojnie mo瞠sz ju nak豉da pasemka u fryzjera .
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-18, 16:58   #22
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

w豉snie na takie odpowiedzi czeka豉m jednak poczekam jeszcze z tym farbowaniem ( chociarz niewiem ile wytrzymam:P) bo kasa jest, fajnie jest tylko boje sie o ich kondycje.. chyba kupie jeszcze ta odzywke waxa i cos tam pomajstruje tymi jajcami, olejami:p ale dziekuje wszystkim za pomoc
Stary 2010-09-19, 22:55   #23
patisonowa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 011

karolincyn, a ten wyjsciowy-docelowy ;-) platynowy blond (pasemka) robilas u fryzjera rozjasniaczem? 郵iczny taki bym chciala miec, tylko nie chce, zeby fryzjer robil rozjasniaczem, bo wtedy odrosty sa ciemniejsze niz po farbie...
patisonowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-03, 19:31   #24
karolincyn
Raczkowanie

GG do karolincyn

Witam ponownie znowu potzrebuje porady jako tak w pa盥zierniku ostatnio pisa豉m i pos逝cha豉m waszych porad i wybra豉m sie do fryzjera na pasemka...Co prawda nie chcia zabardzo sioe tego podejmowac ale jakos posz這 na moj odpowiedzialno嗆;P i c騜 , po這篡 rozja郾iacz na pasemka, g瘰te ale nie tak g瘰te jak chcia豉m ( ta czesc nie rozjasnionych jest koloru jasnego br您u i strasznie mnie to wkurza) i przez pewnien czas mia豉m blondo-pomaranczowe z 1/4 konc闚ek br您owych ale jakos przezy豉m:P przy rozjasnianiu odrost闚 k豉d tylko toner na reszte i calosc wygl康a豉 spoko ale na miesi帷. Do陰czam zdj璚ia mojego aktualnego koloru i tu wlasnie zrodzilo sie moje kolejne pytanie Czy po nastepnym farbowaniu 2cm odrostu u fryzjera m鏬豚y mi na ca這嗆 po這篡c jak捷 super jasn farbk ? i je郵i tak to robi zeby w這sy nie 鄴趾造?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00165.jpg (109,0 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00170.jpg (114,7 KB, 59 za豉dowa)

Edytowane przez karolincyn
Czas edycji: 2011-04-03 o 19:35 Pow鏚: zapomnia豉m dodac zdj璚
karolincyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 15:45   #25
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Witam ponownie znowu potzrebuje porady jako tak w pa盥zierniku ostatnio pisa豉m i pos逝cha豉m waszych porad i wybra豉m sie do fryzjera na pasemka...Co prawda nie chcia zabardzo sioe tego podejmowac ale jakos posz這 na moj odpowiedzialno嗆;P i c騜 , po這篡 rozja郾iacz na pasemka, g瘰te ale nie tak g瘰te jak chcia豉m ( ta czesc nie rozjasnionych jest koloru jasnego br您u i strasznie mnie to wkurza) i przez pewnien czas mia豉m blondo-pomaranczowe z 1/4 konc闚ek br您owych ale jakos przezy豉m:P przy rozjasnianiu odrost闚 k豉d tylko toner na reszte i calosc wygl康a豉 spoko ale na miesi帷. Do陰czam zdj璚ia mojego aktualnego koloru i tu wlasnie zrodzilo sie moje kolejne pytanie Czy po nastepnym farbowaniu 2cm odrostu u fryzjera m鏬豚y mi na ca這嗆 po這篡c jak捷 super jasn farbk ? i je郵i tak to robi zeby w這sy nie 鄴趾造?
ale Ci ladnie w blondzie ja Ci moge poradzic uzywanie szamponu wysrebrzajacego badz niwelujacego zolty odcien, sa tez maski, plukanki, tonery .
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-03, 23:20   #26
xglamorous
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

By豉m w podobnej sytuacji jaka by豉 opisywana na pocz徠ku z tym, 瞠 ja mia豉m blond w這sy do po這wy plec闚, farbowa豉m je od paru lat u fryjzera co 2 miesi帷e mia豉m taki s這neczny baleja. W kwietniu zachcia這 mi si br您u i pomalowa豉m u fryzjera na ciemny br您. Jestem w trakcie powracania do s這necznego blondu poprzez baleja robiony rozja郾ieczem. Odczeka豉m ko這 2 tyg po koloryzacji na br您 i zrobi豉m 1. baleja. Mam jasniejszy bra z licznymi jansieszymi pasmami. Um闚i豉m si ju na dwie kolejne wizyty co 4 tyg. Mam nadzieje, 瞠 trzy porz康ne baleja瞠 przywr鏂 mi m鎩 poprzedni kolor, bo w ciemnych czuj sie nijak. Je瞠li chodzi o kondycje w這s闚 musia豉m podci帷 z 3-4 cm, w這sy przy ko鎍ach maj odstaj帷e 逝ski, ale jest ok. To lepsze rozwi您anie ni dekoloryzacja
xglamorous jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.