Kolorowy toner - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-10, 21:54   #61
szejksx2
Przyczajenie

GG do szejksx2
Dot.: mieszanie farb i szalone kolory

A ja zamowilam 2 szamponetki niebieskie ,1 fioletowa i 1 rozowa
Bede waszym kroliczkiem doswiadczalntym i w najblizszych dniach sie podziele efektami,bo maja przyjsc w pon-wt ;]
szejksx2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 11:32   #62
DIlay
Przyczajenie

GG do DIlay

CafeFrancais - A możesz nam zdradzić w jakim hipermarkecie kupiłaś takie mazaki, jakiej są one firmy i za ile można je dostać? No i oczywiście z niecierpliwością czekam na Twoje zdjęcia
DIlay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 19:40   #63
Aubrey17
Raczkowanie

Tak Tak Tak czekamy na zdjęcia

People who didn't need people needed people around to know that they were the kind of people who didn't need people.
-- (Terry Pratchett, Maskerade)
Aubrey17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 22:00   #64
malwinac
Zadomowienie

w kazdym lepszym sklepie fryzjerskim znajdziesz takie rodzaje farbek nazywają sie tonery kosztuja okolo 50 zł gama kolorystyczna ogromna

malwinac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:19   #65
asiatz
Raczkowanie

Mam zamiar kupić ten żel do pasemek Hip hop, kolor:kobaltowy. Ale mam wątpliwości, ponieważ jestem szatynką (a w zasadzie to już mi rozjaśniały) i nie wiem jak wyjdzie mi kolor. Może próbowała któraś z was?? A jak nie to jaki odcień mógłby mi wyjść? Z góry dzięki za odpowiedź
asiatz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 21:18   #66
szejksx2
Przyczajenie

GG do szejksx2

Ja jestem szatynką i mimo rozjasniania włosow na dole pod spodem nic nie wziela farba ta hip-hop a wlasciewie to zel wiec odradzam z całego serca dla szatynek,ale jesli ktos jest baaardzo jasna blondynka tak jak moja koleznka ktorej robilam to polceam bo efekt fajny i tylko na ok 1 miesiac
szejksx2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 22:44   #67
Agula 88
Zakorzenienie

Jak byłą blondynka i zachciało mi się różowych włosów tak na chwile to płukałam włosy w różowej płukance do włosów kolor trzymał się 3 dniNie polecam niebieskiej koleżanka chodziła z siwymi włosami
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:30   #68
PrincessCookie
Raczkowanie

ja tez chcialam rozowy
kupilam farbe na 8 myc z pallete ostry roz bodajze-ale mi nie spasowała bo chodz jestem blondynka i nei trzymałam długo wyszedł jakis bordo mało widoczny
za to wziełam farbe z joanny soczysta malina i trzymałam o wiele krocej niz mialo byc bo tylko neicale 20 minut i wyszedl taki sredni rozowy
jak narazie sie tym musze zadowolic x]
PrincessCookie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 16:07   #69
xakashax
Przyczajenie

kolorowe farby

Mam pytanie odnośnie farb o nietypowych kolorach. Czy ktoś z Was słyszał o trwałych farbach tego typu? Zmywalne farby są dość ciężkie w użyciu, bo po krótkim czasie nic z nich nie zostaje i trzeba farbować jeszcze raz. W grę nie wchodzą też doczepiane pasemka, ponieważ mam mocno falowane, niemal kręcone włosy, z którymi proste pasemka raczej nie wyglądały by dobrze, poza tym takie doczepiane pasemka wyglądają moim zdaniem bardzo sztucznie. Z góry dziękuję za odpowiedzi
xakashax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:59   #70
Chaos_Girl
Zadomowienie

Dot.: kolorowe farby

Ja na ebayu znalazlam farby lolane i miracle. Podobna sa to farby trwale. Znalazlam tylko jedna opinie o Lolane i byla pozytywna.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:47   #71
zzzielona
Wtajemniczenie

Takie farby znajdziesz zapewne w sklepach fryzjerskich.

A co do pasemek... Jeżeli pasemka są dobre i ładne to i tak ich nie widać, ale skoro masz kręcone włosy to takowe rzeczywiście nie pasują .
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 10:29   #72
201607040946
Konto usunięte

ja polecam wszystkie z manic panic! kolorek cudowny, nie szkodzi włosom i ładnie błyszczy w słońcu
odkryłam tez dinamic colours - własnie jestem dumna posiadaczką pięknie niebieskich włosów
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:45   #73
Chaos_Girl
Zadomowienie

Tylko farby, o ktorych piszesz nie sa trwale. Ja mam rozowa i fioletowa, ale firmy nie pamietam. Trzyma sie gora dwa tygodnie.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:04   #74
zzzielona
Wtajemniczenie

kaguya, pokaż zdjęcie w niebieskich włosach . Mam ochotę zrobić sobie kilka różowych pasemek gdzieś w głąb włosów, całkiem ciekawie mogłoby to wyglądać. Bardzo mocno te farby łapią?

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2009-04-11 o 16:06
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 19:06   #75
201607040946
Konto usunięte

nie pokażę, bo aparat mam zepsuty
trzymają fajnie, jestem po 3 myciach i na razie jestem dalej niebieska
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 12:38   #76
fryz5
Zakorzenienie

czy mieszał może ktoś farby majirel? podobno odcień majirel mix niebieski trzeba zmieszać z jakims innym kolorem tylko jakim? tak żeby uzyskać mocny niebieski kolor, nie ciemny, nie jasny, moze z popielatym blonedm jakimś?
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:07   #77
triblastica
Przyczajenie

Dot.: Tonery do włosów.

A czy taki kupiony na necie toner trzeba z czyms mieszac czy wystarczy od razu na wlosy nalozyc ? bo jesli to tlyko 88 ml to jakby malo choc mam dosc krotkie wlosy
triblastica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:00   #78
xblackxshadowx
Rozeznanie

Dot.: Tonery do włosów.

Właśnie zakupiłam sobie toner turkusowy (la rich'e), spróbowałam na malutkim kawałku włosów i kolorek świetny. Teraz tylko rozjaśnić grzywkę i koloryzować ^^
Zaletą tonerów jest, że jak się zmyją to można sobie wybrać inny kolorek, bo ja mam taką tendencję do nudzenia się kolorami i fryzury zmieniam kilka razy do roku.
triblastica nie trzeba z niczym ich mieszać i chyba tak dużo nakładać też nie trzeba, powinno starczyć. MOja mama ma włosy do ramion i uzywa takie szamponetki koloryzujące i wystarczają, a pewnie mają mniej niż 88 ml
xblackxshadowx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 13:22   #79
Mbronek
Przyczajenie

rozjaśnianie wlosów po ciemnym tonerze

Witam,
jestem w fazie powracania od swojego naturalnego koloru-ciemny brąz-po prawie rocznym farbowaniu ich na jasną złotą miedź. Obecnie moje odrosty nieco różnią się od wcześniej zafarbowanych na kolor brązowy włosów. Chciałabym wyhodować swój kolor na całej długości, aby w przyszłości móc je znów równomiernie rozjaśnić farbą. Czy nakładając na włosy co jakiś czas toner Welli, w celu wyrównania koloru, uniemożliwię przyszłe rozjaśnianie farbą, gdyż z tego co wiem farba farby nie rozjaśni, a co do moich włosów nie ma mowy o dekoloryzacji. Lepiej darować sobie tonery i być cierpliwym? Dziękuję bardzo za pomoc
Mbronek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 23:43   #80
zakochanaa91
Raczkowanie

Tonery rozjaśniające

Mam pytankko wazne bo kompletnie sie na tym nie znam

Mam czarne włosy i dzis rozjasniałam u fryzjera - pasemka, bo chce wyjsc z czarnego. i teraz moje wlosy są czarno, takie jasno brązowe, (moze troche rudawe) , blond . Przeczytalam o jakis tonerach rozjasniajacych wlosy, ktore naklada sie na rozjasniane wlosy . Jezeli bym nalozyla na moje wlosy taki toner to on zmienil by mi tez kolor czarnego ?;> Wolalabym zeby nie, zeby tylko rozjasnily sie te rozjasniane wlosy, nie wiem na czym to polega..pomozcie..
z góry dzieki

MOJA SZAFA ! )
zakochanaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 14:55   #81
Zafirah
Rozeznanie

Dot.: tonery

Toner "chwyta" tylko włosy rozjaśnione i sam nie rozjaśnia.

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:03   #82
xblackxshadowx
Rozeznanie

Na alle widziałam tonery, w których opisie było, że służą do bielenia włosów. Czy one rozjaśniają naturalne włosy, czy np tylko te co były uprzednio rozjaśnione i pokryte jakimś kolorem tonera.
xblackxshadowx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:53   #83
Kamilka24
Raczkowanie

Tnoer _ koloryzcja:)

Witam dziewczyny jak widac mam pytanie odnośnie tonerów a więc już tłumaczę ... mocno zniszczyłam włosy i ostatni raz farbowałam 5 miesięcy temu. W styczniu mam ślub i chciałabym coś zrobić z włosami jednak nie chce ich katować ŻADNĄ FARBĄ NAWET ZMYWALNĄ i przeczytałam własnie o tonerach. To prawda że nie wnika on w środek włosa i że szybko sie wypłukuje? Słyszałam tez za raczej zaleca sie do włosów rozjasnianych, a ja miałam brazowe(pod wpływem wypłukiwania itd) teraz rudzieją. Moge zastosować brązowy toner który CAŁKOWICIE sie zmyje??
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 20:07   #84
klarisss
Przyczajenie

GG do klarisss
Dot.: MAŁE pytanie o tonery :-)

Nie wiem jak to jest z tymi tonerami, ja farbowałam włosy ostatnio w sierpniu, musiałam, bo miałam ślub ale włosy dość szybko mi rosną..i też dość sporo mi ich wypada, powiedziałabym, że baaardzo dużo mi ich wypada. Ostatnio fryzjerka polecała mi toner na włosy- podobno nie niszczy bo jest bez amoniaku - a co za tym idzie- musi się szybko zmywać...Nie wiem, czy to jest gra warta świeczki, ja myję włosy co drugi dzień..
klarisss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:19   #85
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Jeśli się myje zęsto włosy to bardzo szybko znika, moja kolezanka miala robione rozjasniane wlosy tonerem i zeszlo jej blyskawicznie, moze po 4-5 myciach a zaplacila troche za to
Ja tez sie zastanawialam nad tym, jestem w trakcie zapuszczania wlosow naturalnych i nie podoba mi sie ich rudawy odcien, chcialabym je jakos ochlodzic, ale chyba bardziej mi sie oplaca zainwestowac w plukanke
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 23:43   #86
neith
Raczkowanie

GG do neith

U mnie Colorance Goldwell trzymał się ładnie przez 2 tygodnie przy prawie codziennym myciu włosów. Dziś mijają 3 tygodnie i kolor nadal jest, ale bardzo równomiernie się wypłukuje. Przypuszczam, że jeszcze tydzień lub dwa i śladu po nim nie będzie.
neith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:20   #87
Kamilka24
Raczkowanie

Unhappy ToNeRy Do WłOsÓw

witam dziewczyny mam pytanie o tonery ale najpierw opisze w skrócie przygodę z moimi włosami . Malowałam je co jakiś miesiąc, przez równe 4 lata + prostowanie - mozna sobie tlyko wyobrazić jak wygladąły moje pióra, zawsze malowałam na ciemny braz. Po jakimś czasie nabrałam ochotę na zmiane i mądra sama w domu je rozjaśniłam... pomiesiącu moje włosy za łopatki kruszyły się i "same się skróciły" o połowe, skutkiem było obcięcie ich na krótko ... i choduje. Nie chce teraz ich malowac chce dam im odpocząć, ale mam wesele i własnie mam dylemat... chce zmienić kolor ale musze mieć pewność ze rodz farby o jaki pytam czyli o TONER całkowicie zejdzie, bo chce dojść do moich naturalnych włosów, a słyszałam że toner kładzie sie tlyko na wczesniej rozjasnione włosy - ja mam teraz średni braz. Czy moze mi ktoś powiedziec jak jest naprawde z tymi tonerami?? Czy mając bardzo zniszczona strukture włosa, pomalowanie tonerem spowoduje to ze mi sie nie zmyje?? Proszę o odp
Stary 2009-11-21, 16:49   #88
kaska222
Moderator

Dot.: ToNeRy Do WłOsÓw

Prosze nie dublowac wätköw.To juz Twöj 3 wätek na ten temat ktöry pöläczylam z takim samym wätkiem i usunelam duble.Prosze röwniez zapoznac sie zasadami tego forum.Wätki läcze.

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-21 o 16:51
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:19   #89
Kamilka24
Raczkowanie

Dot.: ToNeRy Do WłOsÓw

spoko , przepraszam nie znam si ejestem nowa - nie patrzec na wysłane wiadomoci bo to konto mojej siostry
Stary 2009-11-22, 13:27   #90
kindziorek
Przyczajenie

witam wszystkich mam taki problem musze narysowac jakas fryzure XIX wieczna a nigdzie nie moge znalezc rysunku pomozcie blagam z gory bardzo dziekuje
kindziorek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond, directions, dredy, farbowanie, farby, farby do włosów, kolor, kolorowe, kolory, koloryzacja, la riche, manic panic, morska zieleń, pasemka, różowe, różowe włosy, tęcza, toner, tonery, tonery do włosów, włosy, włosy farba kolorowa, zielony

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości