Kolorowy toner - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-16, 20:15   #241
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Kolorowy toner

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Tobie by się nie oplacało a jak te ze special effects sie trzymaja btw? Moje wlosy chyba lubia la riche bo juz miesiac mam ladny kolor na nierozjasnionych wlosach
dłuuuuuugo fajny kolor, potem jak zaczyna schodzić to przez kilka myć a potem kolor zostaje i nie ruszy, taki wyblaknięty na końcówkach (bo mam zniszczone) a przy głowie cholerstwo trzyma też ponad miesiąc już szkoda tylko, że tak trudno je dostać, bo kupiłam na ebayu z USA..
za to directionsy mi złaziły migiem ale kolory mają fajne
chciałabym mieć teraz jaskrawą czerwień ze spodem włosów jasnym turkusowym
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:29   #242
MadSyndrome
Zadomowienie

hej dziewczyny, jestem już zaznajomiona kilka lat z tonerami la riche, ale mam inne pytanie mam zamiar zamówić 2 tonery, żeby zrobić sobie końcówki dwukolorowe, na początku myślałam, że chcę coś takiego:
http://lookbook.nu/look/2594085-when...call-me-helium
ale teraz zastanawiam się jakie kolory wybrać.. waham się między różowym i niebieskim, różowym a granatowym i różowym a morskim, poradzicie coś?

MadSyndrome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 11:13   #243
Meadow
Wtajemniczenie

to zależy jakie kolory wolisz, wszystkie wyglądają ładnie kieruj się tym co Ci się najbardziej podoba bo to Ty będziesz z tym chodziła Ja bym osobiście wzięła chyba któryś różowy z turkusem jeśli chodzi o taki zestaw
Stary 2012-05-31, 11:29   #244
MadSyndrome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
to zależy jakie kolory wolisz, wszystkie wyglądają ładnie kieruj się tym co Ci się najbardziej podoba bo to Ty będziesz z tym chodziła Ja bym osobiście wzięła chyba któryś różowy z turkusem jeśli chodzi o taki zestaw
właśnie od tygodnia myślałam i myślałam.. i w końcu wymyśliłam, że zamówię lagoon blue i carnation pink! A to dlatego, że mam zamiar jeszcze te kolorki zmieszać z odżywką, żeby nie były takie rażące mam nadzieję, że jakoś to będzie wyglądało,pochwalę się jak zrobię

Stary 2012-05-31, 12:28   #245
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
właśnie od tygodnia myślałam i myślałam.. i w końcu wymyśliłam, że zamówię lagoon blue i carnation pink! A to dlatego, że mam zamiar jeszcze te kolorki zmieszać z odżywką, żeby nie były takie rażące mam nadzieję, że jakoś to będzie wyglądało,pochwalę się jak zrobię
czekam na fotki ja sobie walnę toksycznie jaskrawy pomarańczowy z żółtymi refleksami wokół twarzy a'la Hayley Williams tylko muszę poczekać na toner bo ten pomarańczowy muszę zamówić przez mamę z USA do Anglii i z Anglii do Polski... (Special Effects - Napalm Orange) a żółty directionsa to w Polsce już kupię

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-31 o 12:30
Stary 2012-06-02, 17:40   #246
MadSyndrome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
czekam na fotki ja sobie walnę toksycznie jaskrawy pomarańczowy z żółtymi refleksami wokół twarzy a'la Hayley Williams tylko muszę poczekać na toner bo ten pomarańczowy muszę zamówić przez mamę z USA do Anglii i z Anglii do Polski... (Special Effects - Napalm Orange) a żółty directionsa to w Polsce już kupię

pochwal się też jak już zrobisz ja czekam na tonery, zamówiłam w ten czwartek, mam nadzieję, że w poniedziałek przyjdą
czy ja widzę LoLa w Twoim opisie? Nie wierzę, że znalazłam tu kogokolwiek kto też gra!

Stary 2012-06-15, 22:43   #247
Heart_
Przyczajenie

Manic Panic - z jaskrawego pastelowy :)

Cześć!
Mam pytanie. Chciałabym na wakacje zrobić sobie turkusowe włosy. Znalazłam w internecie farby Manic Panic. Są jednak one bardzo jaskrawe. Na YouTube dziewczyny wlewają coś białego i przez to rozjaśniają ten kolor i staje się on taki pastelowy. Mógłby mi ktoś powiedzieć co to może być ? Albo czym wy byście to rozjaśniły

Chodzi o coś takiego. W sensie żeby był taki jak ten u góry zamiast tego:

Słyszałam, że Directions się rozjaśnia białym Directions... Tak samo z Manic Panic, czy można by Manic Panic zmieszać z białym Directions?
Heart_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 23:06   #248
FrancesB
Przyczajenie

Dot.: Manic Panic - z jaskrawego pastelowy :)

mam pytanie, kim jest ta dziewczyna na pierwszym zdjęciu???
takie kolory szybko się spierają, wtedy wyjdzie taki mleczny, co do tego czegoś białego to nie wiem co to może być
FrancesB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 23:10   #249
Heart_
Przyczajenie

nie mam pojęcia kto to jest. wpisałam w google coś w stylu 'pastel blue hair' i mi wyskoczyła
Heart_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 15:33   #250
Meadow
Wtajemniczenie

Mieszają ze zwykłą białą odżywką z najprostrzym składem
Stary 2012-06-21, 01:59   #251
xyz0000
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez FrancesB Pokaż wiadomość
mam pytanie, kim jest ta dziewczyna na pierwszym zdjęciu???
takie kolory szybko się spierają, wtedy wyjdzie taki mleczny, co do tego czegoś białego to nie wiem co to może być
http://www.doedeereblogazine.com/art...finally-did-it
xyz0000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:47   #252
tenczas
Przyczajenie

Jak długo utrzymuje sie taki żywy, mocny kolor jeśli chodzi o toner Special Effects?
tenczas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 14:08   #253
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
Napisane przez tenczas Pokaż wiadomość
Jak długo utrzymuje sie taki żywy, mocny kolor jeśli chodzi o toner Special Effects?
Nie używałam tego toneru, ale podejrzewam, że jest z nim tak samo, jak z innymi. Czyli wszystko zależy od wyjściowego koloru włosów, tego w jakim są stanie oraz tego jak często je myjesz. No i czym, mocnym szamponem, delikatnym szamponem, odżywką...
Stary 2012-07-03, 17:38   #254
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tenczas Pokaż wiadomość
wiadomo, że tonery słabo trzymają, ale special effects na pewno dłużej trzyma niż directions, to widać od razu, ja myję włosy co 2 dni w porywach co 3 jak nie wychodzę z domu i special effects trzymał znośny kolor prawie miesiąc potem zaczął wydziwiać
Stary 2012-07-08, 16:31   #255
pink_pocket
Rozeznanie

Hej dziewczyny mam zamiar zrobić sobie 3 cienkie pasemka tonerem La Riche kolor atlantic blue. Mam włosy w kolorze średnim blond, powinnam więc najpierw te pasemka rozjaśnić czy kolor wyjdzie mi na tych, które mam obecnie?
z góry dzięki za odpowiedz
pink_pocket jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:25   #256
inusia88
Raczkowanie

różowy toner

Witam Mam takie pytanie. Otóż moje włosy są obecnie w kolorze hmmm spranej czerwieni, gdzieniegdzie bladego różu. Pierwotny kolor to była intensywna czerwień, ale zaczął się spierać - normalne przy takich kolorach. Moje pytanie brzmi: Czy jeżeli kupię intensywnie różowy toner, to chwyci mi na ten obecny kolor włosów? Niestety nie mogę już rozjaśniać, bo do tej czerwieni dochodziłam straaaszną drogą, usianą łzami, bo zrobiłam sobie straszną krzywdę rozjaśniaczami, ponieważ schodziłam z koloru czarnego. Opieprz od mojej fryzjerki i ścięcie moich długich włosów, to była wystarczająca kara za moją głupotę Moje włosy są obecnie w stanie przyzwoitym, chociaż nadal intensywnie je muszę nawilżać. Dlatego nie chcę już używać farb i rozjaśniaczy, bo by chyba mi wypadły Słyszałam, że toner jest delikatniejszy, nie zawiera utleniacza. Czy chwyci mi na tą spraną, nijaką czerwień?

13 tc
inusia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 00:24   #257
kaska2pl
Raczkowanie

kolorowe tonery ile się trzymają

Mam bardzo jasne blond wlosy chcialam zafarbowac je tonerem La Riche kolor carnation pink, ale chce dodac go do odzywki, bo nie chce takiego mocnego rozu tylko taki jasny...i mam byc to takie ''wakacyjne'' a wiec pytanie do dziewczyn, ktore uzywaly tych tonerow po jakim czasie tak na prawde sie splukuja? wiadome, ze wszystkie te tonery, pianki, szmponetki nie schodza calkiem po 6 myciach kiedys szmponetka trzymala mi sie kilka mies;/wiec jak to z tymi tonerami jest?
kaska2pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 00:30   #258
nak nak
Przyczajenie

Dot.: kolorowe tonery ile się trzymają

mi różowy toner trzymał się na włosach jakiś miesiąc. Pisząc "trzymał się" mam namyśli "był na włosach" bo po niecałym tygodniu już to ładnie nie wyglądało... miałam na grzywce zrobione też na wakacje.
Stary 2012-07-27, 09:58   #259
kaska2pl
Raczkowanie

no właśnie...bo wypłukuję się szybko, ale ta jakby poświata różowa dłużej sie trzyma...a zszedł Ci do zera po tym mies? bo jak mi się szybko znudzą to nie wiem czym usunąć te resztki gdzieś wyczytałam, że szampon z rozjaśniaczem...mam.swoje .włosy.mega.,jasne.i.na.p ewno.do.takich.,będę.chci ała.wrócić.ale.,nie.chce. ,ich.zniszczyć... przepraszam,ale,spacja,mi ,sie,zacięła;/

Edytowane przez kaska2pl
Czas edycji: 2012-07-27 o 09:59
Stary 2012-07-27, 14:16   #260
nak nak
Przyczajenie

ja miałam toner nakładany na praktycznie białe od rozjaśniania włosy więc podejrzewam, że wszystko po jakimś czasie by sie z nich wypłukało, nie wiem jak będzie w Twoim przypadku.
Stary 2012-07-27, 14:35   #261
Meadow
Wtajemniczenie

nigdy nie zrozumiem dlaczego założyłaś do tego nowy wątek zamiast zapytać w jednym z istniejących
Stary 2012-07-27, 18:58   #262
kaska2pl
Raczkowanie

najwidoczniej jestem tępą blondynką...chyba nic strasznego się nie stało na przyszłość będę pamiętać

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

właśnie ja też mam już prawie białe i niby ogólnie wszystko z nich szybko się wypłukuje , ale ta taka poświata...te resztki ciężko schodzą więc pewnie będę musiała użyć czegoś aby się tego pozbyc;/i mieć takie białe jak miałam przed
Stary 2012-07-27, 20:57   #263
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
najwidoczniej jestem tępą blondynką...chyba nic strasznego się nie stało na przyszłość będę pamiętać

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

właśnie ja też mam już prawie białe i niby ogólnie wszystko z nich szybko się wypłukuje , ale ta taka poświata...te resztki ciężko schodzą więc pewnie będę musiała użyć czegoś aby się tego pozbyc;/i mieć takie białe jak miałam przed
nie wnikam

ja kiedyś miałam flamingo pink na całych włosach i zeszło po miesiącu nie zostawiając nawet poświaty, a siostrze robiłam pasemko które właśnie miało być testem ile się trzyma pastelowy róż otrzymany drogą mieszania z odżywką.. śladu nie było jak 2 razy umyła włosy

dlatego wg mnie spokojnie możesz sobie taki kolor zrobić i się nie martwić czy zejdzie czy nie, bo toner jest bardzo słaby jak się do niego dodaje odżywki

ale przy najczarniejszym scenariuszu jakby jednak coś zostało (w co naprawdę wątpię, ale najwyżej przy głowie może zostać dłużej poświata bo na przetrawionych końcach schodzi migiem) możesz użyć dekoloryzatora (nie rozjaśniacza), włosy na tym w ogóle nie ucierpią, a kolor będziesz miała wtedy taki jak na początku

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-07-27 o 21:01
Stary 2012-07-28, 10:40   #264
MadSyndrome
Zadomowienie

Dziewczyny lagoon blue i carnation pink pomieszany do pasteli z odżywką trzyma się do kilku myć tak z 5 może. Ja jestem po trzech (myję włosy co 2 dni) i kolor nadal widać, po prostu jaśniejszy, właściwie taki, jaki chciałam na początku (wyszedł mi mniej pastelowy)

Stary 2012-07-28, 23:15   #265
kaska2pl
Raczkowanie

i całkowicie Ci schodzi? bez żadnej poświaty?

końce mam właśnie przetrawione...a na zółtawym odroście mi złapie?

Edytowane przez kaska2pl
Czas edycji: 2012-07-28 o 23:16
Stary 2012-11-08, 14:56   #266
elila_new
Przyczajenie

Exclamation Jak zrobić takie farbowanie?

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater Ostatnio koleżanka poprosiła mnie o takie farbowanie. Nie wiem tylko jak je zrobić. Koleżanka ma czarne włosy, farbowane jakimiś drogeryjnymi wynalazkami. Jak ufarbować takie włosy? I czym?
elila_new jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 15:22   #267
kyokushinkai
Raczkowanie

Dot.: Jak zrobić takie farbowanie?

Do takich kolorowych końcówek pasemek itd. polecam tonery, które schodzą po jakimś czasie. Można je zamówić w wielu sklepach internetowych i naprawdę w różnych odcieniach.
Sama jeszcze tego nie próbowałam, ale kuzynka miała dzięki tonerom zrobione fioletowe pasemka i naprawdę ciekawie to wyglądało
kyokushinkai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 16:47   #268
iamxshi
Zadomowienie

Dot.: Jak zrobić takie farbowanie?

Tylko że toner wyjdzie na bardzo jasnych włosach albo rozjaśnianych do platyny
iamxshi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 17:48   #269
xblackxshadowx
Rozeznanie

Tak nawiasem to fotoszop

Ale żeby wykonać kolorowe ombre to, jak dziewczyny pisały, trzeba użyć takich farb lub tonerów (directions, splat, crazy colors, stargazer itd.) na włosach rozjaśnionych do białości.
Samo wykonanie wydaje mi się, że jest podobne jesli chodzi o zwykłe ombre.
Najpierw rozjaśnianie, potem od czubka głowy nakładasz pierwszy kolor, im blizej konców, tym mniej i tak bardziej roztarty by gładko przechodził w inny kolor. Tak samo z drugim kolorem z tym, że przy koncach intensywnie kolor nałożony i rozcierany do góry.
Nie wiem czy w rzeczywistych warunkach wyjdzie takie ładne przejście, ale można próbować.
xblackxshadowx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 12:00   #270
201607040946
Konto usunięte

Myślicie, że jeśli dam na rozjaśniane włosy (mam bardzo jasne, takie popielate) NA CHWILĘ czarny toner (choć pisze na nim, że nie nadaje się do włosów blond), wyjdą mi szare? Dosłownie na chwilę? Moje rozjaśnione mocno chwytają kolor. Najbardziej się boję, że wyjdą zielone
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond, directions, dredy, farbowanie, farby, farby do włosów, kolor, kolorowe, kolory, koloryzacja, la riche, manic panic, morska zieleń, pasemka, różowe, różowe włosy, tęcza, toner, tonery, tonery do włosów, włosy, włosy farba kolorowa, zielony

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości