robienie na czarnym br您u? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-21, 13:06   #1
iwonka91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

robienie na czarnym br您u?

witam! mam dylemat. jestem naturalna blondynka, ale od kilku lat farbuje w這s na czarny kolor. teraz jednak chcia豉bym przej嗆 do br您闚, lecz nie przez dekoloryzacj. czy mo磧iwe by這 by pofarbowanie tych w這s闚 od razu farba i doprawianie ich szamponem do br您闚 z henn? czy da這 by jakie efekty? u篡wam taki szampon i mam br您 refleksy miejscami.
iwonka91 jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:11   #2
201606210931
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 4 468
Dot.: robienie na czarnym br您u?

chcesz na czarne w這sy po這篡 br您ow farb? gdy 鈍iat這 b璠zie si odbija zamiast bia造ch refleks闚 mog by ciemnobr您owe, ale optycznie ca這嗆 jako fryzura nie b璠zie efektu.
Z czerni mo瞠sz zej嗆 te pasemkami, ale osobi軼ie wybra豉bym dekoloryzacj u dobrego fachowca.
201606210931 jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:14   #3
iwonka91
Przyczajenie

no w豉snie dekoloryzatorem za bardzo nie chce. a i tak ci篹ko je znale踵 w sklepach bo szuka豉m ju. a pasemkami to jaka r騜nica by by豉?
iwonka91 jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:16   #4
Dunka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 825
GG do Dunka

Najlepiej wybra si do fryzjera
Dunka jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:19   #5
iwonka91
Przyczajenie

no w豉郾ie te bym wola豉 sama bo za farbowanie itp, du穎 sie p豉ci a ja jestem za domowymi kuracjami
iwonka91 jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:32   #6
201606210931
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 4 468

nie radz eksperymentowa w domu ze schodzeniem z koloru. Na prawd. P騧niej du穎 wi璚ej wydasz na kuracje zniszczonych w這s闚 ni za dekoloryzacj. A niedaj boze jakby z kolorem nie wysz這.
Pasemkami schodzi si tak, 瞠 na czarnych w這sach fryzjer rozja郾ia pasemka na kt鏎e k豉dzie farb, ale czer z br您em, blondem albo rudym nie wygl康a ciekawie. Wiem z w豉snego do鈍iadczenia.

dekoloryzjacja to nic innego jak mocne rozja郾ianie w這s闚 i po這瞠nie farby. Ale na prawd nie r鏏 tego w domu. Mo瞠sz sobie popali w這sy.

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2010-09-21 o 13:34
201606210931 jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:35   #7
madimadi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

bez dekoloryzacji profesjonalnej i tej z "drogerii" nie masz co liczy niestety na przej軼ie z czerni w br您. udaj si do fachowca lub zapu嗆 odrosty i obetnij w這sy i zafarbuj br您em ;> to ekstremalna przemiana lecz mojej kochanej fryzjerce to si uda這 i z czarnych przesz豉m na orzechowy, jasny br您 bez dekoloru

madimadi jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:36   #8
Dunka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 825
GG do Dunka

Cytat:
Napisane przez iwonka91 Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie te bym wola豉 sama bo za farbowanie itp, du穎 sie p豉ci a ja jestem za domowymi kuracjami
Na niekt鏎ych rzeczach nie warto oszczedzac... to nie jest "domowa kuracja" tylko skomplikowany fryzjerski zabieg
Dunka jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:44   #9
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 426

nie zejdziesz z czerni do ja郾iejszego koloru bez dekoloryzacji b康 rozja郾iacza

polecam zainteresowac si tym produktem
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-26...acz-koloru.htm

ma bardzoo dobre oceny, nie niszczy w這s闚 jak np. rozja郾iacz i przy schodzeniu z czerni do br您u w這som nie powinno si nic sta - bo pewnie mog豉by go kr鏂ej na w這sach potrzymac ni dziewczyny marz帷e o blondach
ale takie tanie to to nie jest

podliczmy
50z dekoloryzacja (no bo trzeba to kupic w internecie wiec z przesy趾)
farba ok. 20z - a jak masz d逝gie w這sy to dwie wi璚 40z

no i ju mamy prawie st闚k

ja na swoich w這sach czarnych za 80z zrobi豉m u fryzjera jasny baleja celem schodzenia z tej czerni
wi璚 pomy郵i czy si op豉ca w domu w to bawi

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-09-21 o 13:46
eyo jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:45   #10
KNK
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 935

Cytat:
witam! mam dylemat. jestem naturalna blondynka, ale od kilku lat farbuje w這s na czarny kolor. teraz jednak chcia豉bym przej嗆 do br您闚, lecz nie przez dekoloryzacj. czy mo磧iwe by這 by pofarbowanie tych w這s闚 od razu farba i doprawianie ich szamponem do br您闚 z henn? czy da這 by jakie efekty? u篡wam taki szampon i mam br您 refleksy miejscami.
przeczyta豉 tytu tego forum ??? czy nie umiesz czyta kolezanko ?

KNK jest offline  
Stary 2010-09-21, 16:55   #11
iwonka91
Przyczajenie

a ty nie widzisz 瞠 ja zada豉m pytanie i otwo篡豉m nowy w徠ek? wi璚 sie nie wtryniaj jak nie chcesz pom鏂 grzecznie radze "kole瘸nko"
iwonka91 jest offline  
Stary 2010-09-21, 18:11   #12
jamestown
Avada kedavra.

Wiadomo軼i: 33 488

Cytat:
a ty nie widzisz 瞠 ja zada豉m pytanie i otwo篡豉m nowy w徠ek? wi璚 sie nie wtryniaj jak nie chcesz pom鏂 grzecznie radze "kole瘸nko"
Troche kultury. KNK dobrze napisal. Pytanie zadalas na "wizazystce" a powinnas na podforum fryzjerskim. Twoje "grzecznie radze" chamskich tonem nikogo tu nie interesuje.
Nastepnym razem korzystaj z wyszukiwarki i sluchaj bardziej doswiadczonych forumowiczow zamiast na nich naskakiwac.
Stary 2010-09-21, 18:46   #13
iwonka91
Przyczajenie

m鎩 hamski ton? a to 穋 ja nieumiem czyta to wcale nie by這 nie mi貫? to 瞠 jestem mniej do鈍iadczona nie znaczy 瞠 nie mam prawa czuc sie ura穎na. a to 瞠 w z造m miejscu zada豉m pytanie wystarczy這 powiedzie delikatnie bo niby sk康 mog豉m wiedzie, prawda? a nie od razu nalatywac 瞠 nie potrafie czytac.
iwonka91 jest offline  
Stary 2010-09-21, 18:58   #14
kmb1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 417

To nie tak, 瞠 "tylko b陰d" i ju si w軼ieka kto i naje盥瘸 na Ciebie. Po prostu przed za這瞠niem nowego w徠ku powinno si przeczyta regulamin tego forum, sprawdzi czy nie ma podobnego w徠ku przez wyszukiwark ju o sprawdzeniu jakie to forum nie wspominaj帷, przecie to oczywiste. Do tego nie trzeba by bardziej do鈍iadczonym. Uwaga o tym, 瞠 nie potrafisz czyta by豉 trafna. Przecie przez tak nieuwag czy lekcewa瞠nie zasad panuj帷ych na forum za鄉iecasz je. Czyli dodatkowa praca dla mod闚+punkty karne dla Ciebie+utrudnienie w wyszukiwaniu czego przez nas+wszystkie informacje na temat schodzenia z czerni nie b璠 w jednym miejscu bo ka盥a osoba za這篡 nowy w徠ek+wiza b璠zie wolniej si 豉dowa.
Naprawd tak trudno pomy郵e przed za這瞠niem nowego w徠ku? To by wiele wszystkim u豉twi這, tak瞠 Tobie, bo na fryzjerskim wi璚ej os鏏 b璠zie wiedzia這 co na temat farbowania.

Poza tym KNK dobrze napisa(a) , to nie by這 niemi貫, do tego powiedzia(a) to z u鄉iechem, 瘸rtobliwym tonem .

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ew Chodakowsk--- b璠zie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2010-09-21 o 19:00
kmb1 jest offline  
Stary 2010-09-21, 19:06   #15
iwonka91
Przyczajenie

ka盥y odbiera inaczej, z reszta ja te napisa豉m 瘸rtobliwym tonem a kole瘸nka poni瞠j nalecia豉 瞠 rzekomo ja jestem nie mi豉. a co do fora to po prostu niedopatrzenie i tyle. a wychodzi這 by na to 瞠 pani tez czytac nie potrafi i te poprzednie gdy ja te 瘸rtobliwie napisa豉m dodaj帷 tak瞠 u鄉iech, lecz wszystkie skacz do mnie a nie do pani kt鏎a zacz窸a.
iwonka91 jest offline  
Stary 2010-09-21, 19:23   #16
kmb1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 417

Pozwol sobie zacytowa :
"wi璚 si nie wtryniaj" , "grzecznie radz"
w tym przypadku wypowied nie zosta豉 napisana 瘸rtobliwym tonem.
I KNK nie zacz窸a tej pysk闚ki.

My郵, 瞠 nie powinna wypowiada si na forum w ten spos鏏 i zacz望 pisa dopiero jak och這niesz po z這軼i jaka Ciebie ogarn窸a po wypowiedzi KNK.

A co do tematu w徠ku - jest ju kilka tego typu, na kt鏎ych jest wiele post闚 podpowiadaj帷ych co zrobi w dok豉dnie takiej samej sytuacji.

Moderator闚 prosi豉bym o usuni璚ie tego w徠ku .

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ew Chodakowsk--- b璠zie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-09-21, 19:33   #17
iwonka91
Przyczajenie

a powiedz mi w takim razie jeste adwokatem knk? skoro nie to po co w og鏊e za ni odpowiadasz? zacze豉 i sie zchowa豉, a ty jakies wywody prowadzisz. a jak bede porade potrzebowa豉 co do pisac jak i gdzie to o nia poprosz, ale na pewno nie Ciebie.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

a tak po zatym skoro tak ci 磧e to nie czytaj i skr耩 na inny w徠ek i tam praw kazania ciociu dobra rado
iwonka91 jest offline  
Stary 2010-09-21, 19:58   #18
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Radze zapoznac sie najpierw z forum i zasadami jakie tu panuj.
Co do Twojego problemu takie w酹ki sie powtarzaly ,wiec zamiast dublowac temat warto uzyc wyszukiwarki i poczytac troche.
W酹ek zamykam.

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-21 o 20:00
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您, henna, z czarnego

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.