Makijaż !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-24, 20:32   #1
MoniTka95
Raczkowanie

Smile

Makijaż !!

Mam do Was kochane prośbę , jestem dość młoda[mam prawie16lat]i do szkoły maluję się absolutne minimum - czyli tusz do rzęs ew. fluid , ale czasami lubię zaszaleć w weekend tylko że tak szczerze mówiąc sama nie wiem do końca co mi pasuje ,jakie cienie ,jakie kreski a nie chciałabym się przez przypadek oszpecić ,dlatego też bardzo mi zależy na waszej radzie ,chciałabym wiedzieć co mi polecacie a co absolutnie zakazujecie
MoniTka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 21:16   #2
pysiaczek48
Przyczajenie

GG do pysiaczek48
Dot.: Makijaż !!

Hmm, nie wiem co dla ciebie jest szaleństwem ale wg mnie bardzo ładnie było by ci z "kocim okiem"
pysiaczek48 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 19:48   #3
solange_blanche
Przyczajenie

Na youtube umieszcza swoje filmiki z makijażami dziewczyna, która ma podobny typ urody do Ciebie. Może jej makijaże Cię zainspirują: http://www.youtube.com/user/nissiax83
solange_blanche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 22:42   #4
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

smookey eyes będzie Ci bardzo pasował spróbuj poszaleć z brązami, bo to Twoja tonacja - oczywiście ciepłymi.
jesteś bardzo ładna, masz idealne oczy - kształt migdału - więc uważam, że możesz eksperymentować z wieloma rzeczami, kwestia wyobraźni i sprawnej ręki.

póki masz tak młodą skórę - myślę, że bezproblemową(?) - to nie katuj jej podkładami, niech oddycha na razie albo spróbuj minerałów - one będą dobre, jednak są dość drogie, jak na nasze realia..

ahh, tak teraz spojrzałam z daleka - nie rozjaśniaj wewnętrznych kącików oka. masz dość szeroki rozstaw oczu, niepotrzebne Ci to [2 zdjęcie]

Edytowane przez muszki
Czas edycji: 2010-09-26 o 22:44
muszki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:31   #5
MoniTka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
smookey eyes będzie Ci bardzo pasował spróbuj poszaleć z brązami, bo to Twoja tonacja - oczywiście ciepłymi.
jesteś bardzo ładna, masz idealne oczy - kształt migdału - więc uważam, że możesz eksperymentować z wieloma rzeczami, kwestia wyobraźni i sprawnej ręki.

póki masz tak młodą skórę - myślę, że bezproblemową(?) - to nie katuj jej podkładami, niech oddycha na razie albo spróbuj minerałów - one będą dobre, jednak są dość drogie, jak na nasze realia..

ahh, tak teraz spojrzałam z daleka - nie rozjaśniaj wewnętrznych kącików oka. masz dość szeroki rozstaw oczu, niepotrzebne Ci to [2 zdjęcie]
Co do mojej skóry co niestety nie widać na moich fotkach [są robione w dobrym świetle i telefonem a więc niezbyt dokładne] jest ona bardzo uciążliwa po raz - mieszana w strefie T po dwa mój nos to całkowita katastrofa , jeśli nie użyję fluidu to widać w kącikach czerwone popękane naczynka wiec niestety choć jestem zwolenniczką jak najbardziej naturalnego wyglądu muszę używać tego fluidu .
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Stary 2010-09-27, 20:57   #6
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

Cytat:
Napisane przez MoniTka95 Pokaż wiadomość
Co do mojej skóry co niestety nie widać na moich fotkach [są robione w dobrym świetle i telefonem a więc niezbyt dokładne] jest ona bardzo uciążliwa po raz - mieszana w strefie T po dwa mój nos to całkowita katastrofa , jeśli nie użyję fluidu to widać w kącikach czerwone popękane naczynka wiec niestety choć jestem zwolenniczką jak najbardziej naturalnego wyglądu muszę używać tego fluidu .
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi
a na zdjęciach wygląda bardzo dobrze
po raz kolejny proponuję minerałów, jeżeli masz wystarczające środki

mam nadzieję, że coś się przyda
Stary 2010-09-28, 19:04   #7
MoniTka95
Raczkowanie

A mogłabym zapytać co to za -minerały?? Bo pierwszy raz słyszę
Stary 2010-09-28, 19:25   #8
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

Cytat:
Napisane przez MoniTka95 Pokaż wiadomość
A mogłabym zapytać co to za -minerały?? Bo pierwszy raz słyszę
"minerały" to kosmetyki na bazie naturalnych minerałów. lepiej współgrają ze skórą, są mniej szkodliwe i napewno lepiej wyglądają.

cały poddział a propo tych kosmetyków:
http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113

prawdziwe minerały produkują firmy, które się zajmują tylko nimi.
np Bourjois Eclat Mineral [w nazwie posiada Mineral], czy Bourjois Mineral Matte [pierwsze które mi przyszły na myśl ] posiada jedynie namiastkę minerału, lub imitację, która i tak schowa się pomiędzy inne substancje.
radzę o nich poczytać, kosmetyki mineralne są bardzo dobre.
Stary 2010-09-29, 20:18   #9
MoniTka95
Raczkowanie

wow sama nie zdawałam sobie sprawy że są takie kosmetyki -minerały I na pewno skorzystam z twoich rad , bardzo dziękuję za odpowiedzi
Stary 2010-09-29, 21:54   #10
muszki
Rozeznanie

GG do muszki

cieszę się, że pomogłam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości