Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 17:17   #1951
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wy sobie radzicie w takie gorące dni jak ostatnio z makijażem? Ja już nie wiem co robić. Twarz mi się strasznie świeci, jak posiedzę kilka godzin, a nie zawsze wyczuję ten moment, żeby się przypudrować, potem jak zaglądnę do lusterka to masakra:/ Spróbowałam przemywać twarz mydlnicą, fajnie było, do tego odpuściłam krem na noc. Na dzień nakladałam żel ha z olejkiem i było super, nawet cały dzień w pracy bez przypudrowania. Ale co z tego, jak po paru dniach, zrobiły mi się paskudne suche skórki, twarz szorstka, ściągnięta... Ratowałam się wczoraj peelingiem enzymatycznym.
Dziś użyłam tego osławionego Sylveco brzozowego i myślałam, że jest ok, ale jak po paru godz. spojrzałam w lustro, twarz wyglądała jak posmarowana olejem:/ Help!
Nie radzę sobie. Ostatnio stosuję filtr, więc makijaż wykluczony - nie jestem fizycznie w stanie połaczyc podkładu i filtra. Używam tylko Dry-flo i odrobiny różu, potem matowię jeszcze w ciągu dnia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 18:21   #1952
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie radzę sobie. Ostatnio stosuję filtr, więc makijaż wykluczony - nie jestem fizycznie w stanie połaczyc podkładu i filtra. Używam tylko Dry-flo i odrobiny różu, potem matowię jeszcze w ciągu dnia.
ja tak w miare w miare, filtr (korres) + podkład amilie + przypudruje pudrem od EbonyLuna (dodaje teraz jeszcze troche ryzowego i dry-flo) i troche to trzyma. Ogólnie podklad mi się łądnie trzyma (o dziwo!), ale po kilku godzinach musze sie przypudrować (nie lubie tego robic ) ale po przypudrowaniu daje rade.

Marzą mi się czasy żebym mogla nałożyc tylko filtr i sobie hasać...
__________________



Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-05-23 o 18:28
Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:34   #1953
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, chcę kupić swoje pierwsze prawdziwe mineralki. Chcę zamówić coś z Annabelle Minerals (formuła matująca) i z Amilie - pełne opakowania, czyli 5 i 4 g (zależy mi na opakowaniach z dziurkami, bo nigdy nie używałam podkładu sypkiego).
Niestety mam problem z doborem koloru. Ze swatchy z sieci najbardziej pasują mi Golden Fairest z AM i Pine Nut lub Cashmere z Amilie, ale pewności nie mam.
Z podkładów których używałam, najbardziej kolorystycznie (do szyi) pasował mi Revlon CS 150 Buff i Bourjois HM 51 Vanilie, z podkładów mineralnych (lub pseudomineralnych jak kto woli) używałam podkładu Sephory w kompakcie kolor Beige D25 (choć ten był troszkę za pomarańczowy, ale ładnie się wtapiał).
Loreal True Match N1 i Rimmel Wake me up kolor Ivory są ciut za różowe, ale też dają radę.
Cerę mam problematyczną, mieszaną, z tłustą strefą T (do tego od czasu do czasu wypryski na policzkach) i przesuszeniami w okolicach oczu i skrzydełek nosa. Urodę mam raczej chłodną-lato (niebieskie żyłki na nadgarstkach, popielate włosy i niebieskie oczy, opalam się najpierw na czerwono, potem jasnobrązowo). Mam na twarzy żółtawe tony, np. wokół ust, oraz niewielkie przebarwienia (ziemiste??) + sińce pod oczami i trochę czerwonych krostek.
Doradźcie proszę jakie kolory z tych firm wybrać? Może coś co ewentualnie można zmieszać np. może być coś ciemniejszego na lato i jaśniejszy na później?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 12:28   #1954
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Witaj

Mam pytanie do doswadczonych Minerałoholiczek Czy sa jakies podklady dostepne na naszym polskim mieralnym rynku, ktore w dzialaniu czy konsystencji bylyby odpowiednikiem Lucy Minerals? Jak do tej pory przetestowalam z EDM, Lumiere, Lily Lolo ale zaden z nich nie dal pozadnego przeze mnie efektu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 09:05   #1955
Elisava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej dziewczyny, pytałam o to na wątku e-naturalne ale raczej nikt tam nie zagląda....:P
Mam pytanko czy któraś z Was zamawiała od nich coś z działu kolorówki? Przydałoby mi sie parę mik (są tańsze i to sporo) ale boje sie cos zamówić od nich bo nasłuchałam się negatywnych opinii.
Elisava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 15:12   #1956
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, szukam korektora, coś w stylu Blue z Lumiere. Chodzi o niebieski/lawendowy korektor mineralny (obojętnie jakiej firmy), który zapobiegnie ocieplaniu się różu. Czy w jakimkolwiek polskim sklepie internetowym taki dostanę?
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:31   #1957
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Era powinnam mieć coś takiego, ale mają dość wysokie ceny. Jednak niedawno robili akcję - za wpisanie się do newslettera otrzymywało się kupon na -50zł. Ale nie wiem, czy jeszcze to działa
A tańszym kosztem proponuje po prostu zakup color blendera/tlenku na kolorówce i bazy bezbarwnej
Z polskich ofert nie kojarzę innej drogi.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 19:37   #1958
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny zamawiałyście coś kiedyś z mineralcosmetics?

Złożyłam zamówienie 12 czerwca, zapłaciłam od razu i do tej pory cisza. Status zamówienia niezmieniony, a na stronie mają napisane, że wysyłka w ciągu 24h. Napisałam im wiadomość przez formularz kontaktowy, ale nadal cisza. Co robić?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:33   #1959
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamawiałyście coś kiedyś z mineralcosmetics?

Złożyłam zamówienie 12 czerwca, zapłaciłam od razu i do tej pory cisza. Status zamówienia niezmieniony, a na stronie mają napisane, że wysyłka w ciągu 24h. Napisałam im wiadomość przez formularz kontaktowy, ale nadal cisza. Co robić?
Zamawialam tam róż EDM podczas dnia darmowej dostawy, jakoś po kilku dniach miałam już list.
Mam nadzieję, ze ci wyślą szybko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:42   #1960
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

EbonyLuna, dzięki też myślałam nad kolorówką. A jeszcze wpadłam na taki pomysł- cień Water Ice z Annabelle Minerals - jak sądzisz miałby szansę się sprawdzić czy kiepsko? Bo przynajmniej na zdjęciu kolor ma prawie identyczny z korektorem Blue Lumiere.
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 20:40   #1961
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Moze ktos mi podpowie, ktora firma ma najlepsze roze? Uzywam podkladu golden fairest z anabell, wiec szukam jakiegos do jasnej, cieplej karnacji z delikatnym efektem, zeby sobie krzywdy nie zrobic, pierwszym rozem w zyciu Sprobowac kusi, bo odcienie sa sliczne.
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 20:59   #1962
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Taki fajny, rozświetlający delikates dla bladziochów to Dusty Pink z amilie Na początku podchodziłam do niego jak do jeża, ale teraz uwielbiam, najczęściej nakładam go solo bez bronzera czy dodatkowego rozświetlacza, robi za całe konturowanie Efekt fajnego rozświetlenia i odświeżenia gwarantowany
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:06   #1963
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Odgrzebałam w ramach porządków próbkę podkładu Lumiere Flawless Face w kolorze Fair cool. Jest piękna i wytrzymała wysoką temperaturę, ale jak wiadomo Lumiere już nie kupię. Myślę nad Anabelle lub amilie, ale googluję sobie dzisiaj i trafiłam na Clair https://www.facebook.com/ClairMinerals?fref=ts
Znacie? Próbki dobrej wielkości ale z przesylką już 17zł, więc wolałabym najpierw o nich poczytać.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:19   #1964
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzieki, wlasnie o amilie slyszalam wiele dobrego. Nawet ich podklady maja takie ladne, zywe odcienie, a cena przyzwoita - szkoda ze tak slabo kryja.
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:19   #1965
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Me_ow Pokaż wiadomość
Moze ktos mi podpowie, ktora firma ma najlepsze roze? Uzywam podkladu golden fairest z anabell, wiec szukam jakiegos do jasnej, cieplej karnacji z delikatnym efektem, zeby sobie krzywdy nie zrobic, pierwszym rozem w zyciu Sprobowac kusi, bo odcienie sa sliczne.
Ja mam Rose z Annabelle i uwielbiam jest jeszcze taki jasniutki, chyba Romantic, zastanawialam sie nad nim, baaardzo delikatny. Polecam na yt obejrzec filmik Czarszki, ktora opowiedziala i pokazala swatche wszystkich odcieni z AM

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:23   #1966
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Me_ow Pokaż wiadomość
Moze ktos mi podpowie, ktora firma ma najlepsze roze? Uzywam podkladu golden fairest z anabell, wiec szukam jakiegos do jasnej, cieplej karnacji z delikatnym efektem, zeby sobie krzywdy nie zrobic, pierwszym rozem w zyciu Sprobowac kusi, bo odcienie sa sliczne.
Pamietam, że dziewczyny używające żółtych podkładów wcale nie unikały chłodnych cieni Annabelle jak Romantic i Nude, więc to chyba nie do końca jest tak, że przy ciepłej karnacji musi być ciepły róż. Chociaż ja przy zimnej w ciepłych odcieniach wyglądam na chorą, więc właściwie nie wiem, co się bierze pod uwagę przy doborze kolorówki innej niż podkład.

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Odgrzebałam w ramach porządków próbkę podkładu Lumiere Flawless Face w kolorze Fair cool. Jest piękna i wytrzymała wysoką temperaturę, ale jak wiadomo Lumiere już nie kupię. Myślę nad Anabelle lub amilie, ale googluję sobie dzisiaj i trafiłam na Clair https://www.facebook.com/ClairMinerals?fref=ts
Znacie? Próbki dobrej wielkości ale z przesylką już 17zł, więc wolałabym najpierw o nich poczytać.
Obejrzałam, fajne pudełka. Ale grupy kolorystyczne to pomieszanie z poplątaniem: neutral dla cery brzoskwiniowej, beige - beżowo - brzoskwiniowo - żółta, warm - ciepła. A ja się pytam gdzie chłodne odcienie? Bo tu ewentualnie mogłabym w neutrale celować, ale brzoskwiniowa to ja żadną miarą nie jestem i w brzoskwini wyglądam podejrzanie.
Zresztą, zanim ja skończę Amilie, to dużo czasu upłynie. Prawie w ogóle się ostatnio nie maluję.

Ale róże wyglądają na kuszące Foxglove Matt, Freesia Matt i Peony bym brała

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-07-10 o 21:25
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:26   #1967
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Obejrzałam, fajne pudełka. Ale grupy kolorystyczne to pomieszanie z poplątaniem: neutral dla cery brzoskwiniowej, beige - beżowo - brzoskwiniowo - żółta, warm - ciepła. A ja się pytam gdzie chłodne odcienie? Bo tu ewentualnie mogłabym w neutrale celować, ale brzoskwiniowa to ja żadną miarą nie jestem i w brzoskwini wyglądam podejrzanie.
Zresztą, zanim ja skończę Amilie, to dużo czasu upłynie. Prawie w ogóle się ostatnio nie maluję.

Ale róże wyglądają na kuszące
Właśnie pudełka i zdjęcia piękne a ceglano - rudy róż cudnie się prezentuje. Ale o ile latem brzoskwiniowe chłodne byłyby dla mnie ok to nie zimą. Na razie chyba jednak coś tańszego kupię.

W co lepiej celować Amilie czy Anabelle jeśli chodzi o podobieństwo formuły do Lumiere Flawless Face lub Klasycznego Lucy minerals?
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:39   #1968
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Odgrzebałam w ramach porządków próbkę podkładu Lumiere Flawless Face w kolorze Fair cool. Jest piękna i wytrzymała wysoką temperaturę, ale jak wiadomo Lumiere już nie kupię. Myślę nad Anabelle lub amilie, ale googluję sobie dzisiaj i trafiłam na Clair https://www.facebook.com/ClairMinerals?fref=ts
Znacie? Próbki dobrej wielkości ale z przesylką już 17zł, więc wolałabym najpierw o nich poczytać.

I po co weszłam w ten wątek :P
Ja nie czytałam, ale weszłam na stronę i kliknęłam 3 próbki podkładów i 1 pudru, więc może niedługo dowiesz się czegoś więcej ode mnie :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:56   #1969
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czyli juz wiem w co celowac, dziekuje wszytkim za pomoc. Na wszelki wypadek sprawdze tez jak sie prezentuja brzoskwiniowe kolory, jeden nie zaszkodzi
Najgorsze jest to, ze mialam zamowic duze opakowanie podkladu anabell. Niby wszytko w porzadku ale chcialabym znalesc cos z efektem wow, choc przy cerze tradzikowej to chyba nawet nie jest mozliwe. A zabawa w probki nie dosc, ze meczaca to jeszcze troche droga.
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 12:03   #1970
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Odgrzebałam w ramach porządków próbkę podkładu Lumiere Flawless Face w kolorze Fair cool. Jest piękna i wytrzymała wysoką temperaturę, ale jak wiadomo Lumiere już nie kupię. Myślę nad Anabelle lub amilie, ale googluję sobie dzisiaj i trafiłam na Clair https://www.facebook.com/ClairMinerals?fref=ts
Znacie? Próbki dobrej wielkości ale z przesylką już 17zł, więc wolałabym najpierw o nich poczytać.

Napisałam do nich kilka dni temu i mnie olali (pytałam o testery).
Do tego czytając ich stronę od razu miałam wrażenie, że coś-gdzieś czytałam w bardzo podobnym "tonie". Oczywiście...to Tołpa Nieładnie tak.


EDIT: Odpisali mi

_

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2014-07-14 o 13:20
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 12:10   #1971
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47297283]Napisałam do nich kilka dni temu i mnie olali (pytałam o testery).
Do tego czytając ich stronę od razu miałam wrażenie, że coś-gdzieś czytałam w bardzo podobnym "tonie". Oczywiście...to Tołpa Nieładnie tak.[/QUOTE]

Tołpa i minerały i to takie a nie pseudo z drogerii? Jestem pod wrażeniem. Tzn Tołpy nie kupuję, ale może jak takie marki zaczną robić dobre podkłady to wejdą one do drogerii?
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 12:15   #1972
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
Tołpa i minerały i to takie a nie pseudo z drogerii? Jestem pod wrażeniem. Tzn Tołpy nie kupuję, ale może jak takie marki zaczną robić dobre podkłady to wejdą one do drogerii?
Nie chodziło mi, że te minerały to produkcja Tołpy Tylko, że ta firma mineralna pisze bardzo podobnie do Tołpy. Wpadam czasem na ich stronę i widzę podobieństwo. Tak samo z tym "Mineralny manifest".
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 12:49   #1973
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47297489]Nie chodziło mi, że te minerały to produkcja Tołpy Tylko, że ta firma mineralna pisze bardzo podobnie do Tołpy. Wpadam czasem na ich stronę i widzę podobieństwo. Tak samo z tym "Mineralny manifest".[/QUOTE]

No to źle się zrozumiałyśmy, ale z Tołpą wszystko możliwe jak nawet dla Biedronki robi.
Pozostaje czekać aż się firma uaktywni bardziej a do tego czasu czekam na przesyłkę z podkładem Annabelle. Dziś została wysłana razem z próbką Amilie i korektora zielonego.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 13:21   #1974
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Odpisali mi, że wprowadzą próbki też innych kosmetyków . Czekam więc (mam ochotę na 2)
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 20:32   #1975
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

a ja sobie zamówilam puder z joko mineralny, uzywalam go dawno temu ale sie skonczył a potem jakos juz nie było stanowiska joko w galreii



zamówiłam przez neta zobaczymy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 23:07   #1976
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Czy mineraly moga zapychac pory? Konkretnie pytam o Meow Flawless Feline.
Mam watpliwosci,bo mam cere tradzikowa,wiec ciezko mi to skontrowac,jednak zawsze po uzyciu FF ,gdy zmywam go wieczorem,pory sa czyms wypelnione ,tak jakby byly zapchane i zauwazam zwiekszona czestotliwosc pojawiania sie niespodzianek.Czytalam gdzies,ze zinc oxide ,przez to,ze ma dzialanie okluzyjne,moze powodowac pryszcze,ale chcialam sie jeszcze upewnic tutaj.
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 14:13   #1977
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja miałam tylko bardzo ściągniętą/wysuszoną twarz po zmyciu go. Użyłam kilka razy i leży, bo i tak był za jasny, a poziom 3 już jest za ciemny. Poza tym czułam że jest za cięzki...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:52   #1978
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Do mnie właśnie przyszła paczka od Clair. Zamówiłam 3 próbki podkładów i 1 pudru. Prócz tego dostałam 1g próbkę różu Peony i 3 próbki w torebkach strunowych - rozświetlacz, bronzer i korektor.

Jak wrócę do domu to koniecznie wrzucę zdjęcia, wszystko jest tak starannie i pięknie zapakowane, że aż się zdziwiłam, normalnie kupili mnie tym w 100%

Tylko z tego co widzę kolory są nieźle pogmatwane. Warm n1 jest ciemniejszy od W2, który za to jest bardziej różowy, od Beige n1... LO
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 12:26   #1979
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie przyszła paczka od Clair. Zamówiłam 3 próbki podkładów i 1 pudru. Prócz tego dostałam 1g próbkę różu Peony i 3 próbki w torebkach strunowych - rozświetlacz, bronzer i korektor.

Jak wrócę do domu to koniecznie wrzucę zdjęcia, wszystko jest tak starannie i pięknie zapakowane, że aż się zdziwiłam, normalnie kupili mnie tym w 100%

Tylko z tego co widzę kolory są nieźle pogmatwane. Warm n1 jest ciemniejszy od W2, który za to jest bardziej różowy, od Beige n1... LO

Ja dostałam od Clare Blanc. Clair nie będę próbować podkładu, bo pisze, że to matujący, a ja takich unikam. Za to jestem zaciekawiona ich rozświetlaczami, tylko muszę się wreszcie zebrać i doprowadzić cerę do ładu... Jednak do lekarzy mi tak spieszno, że od ok 1,5 roku zebrać się nie mogę Przypuszczam, że nie posiadanie tak przyzwoitej cery jaką miałam, to wina hormonów... Póki co nie używałam moich ukochanych EDM i Silk Naturals (angel glow) od tego czasu, a zawsze to był stały element mojego makijażu...
Nie mniej jednak skuszę się na próbkę jak się pojawią,chociaż cieszyć oko czy użyć w zależności od nastroju.

Jaki rozświetlacz dostałaś?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 17:01   #1980
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47341876]Ja dostałam od Clare Blanc. Clair nie będę próbować podkładu, bo pisze, że to matujący, a ja takich unikam. Za to jestem zaciekawiona ich rozświetlaczami, tylko muszę się wreszcie zebrać i doprowadzić cerę do ładu... Jednak do lekarzy mi tak spieszno, że od ok 1,5 roku zebrać się nie mogę Przypuszczam, że nie posiadanie tak przyzwoitej cery jaką miałam, to wina hormonów... Póki co nie używałam moich ukochanych EDM i Silk Naturals (angel glow) od tego czasu, a zawsze to był stały element mojego makijażu...
Nie mniej jednak skuszę się na próbkę jak się pojawią,chociaż cieszyć oko czy użyć w zależności od nastroju.

Jaki rozświetlacz dostałaś?[/QUOTE]


No u mnie przykładowo problemy z cerą zaczęły się właśnie od wojaży z hormonami... :P Potem były retinoidy. Przed wakacjami skórę doprowadziłam do ładu, ale jak na złość przez miesiąc odstawiłam minerały i używałam zwykłych podkładów i znów wygląda ona nieciekawie :P

Dostałam cote d'azur. Jak dla mnie wszelkie kupowanie rozświetlaczy mineralnych mija się z celem, bo w większości przypadków to zwykła mika, tu nie jest inaczej W dodatku mam bardzo podobną z kolorówki :P

Zarzucam fotami niżej. Ogólnie dziwna numeracja kolorów, ale fajnie, że są odcienie tak jasne. Warm numer 1 przypomina mi sesame od amilie, ale jego już akurat nie mam dla porównania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (80,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (46,4 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (57,0 KB, 64 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.