fryzurka. help! : ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-25, 14:10   #1
malinucha14
Przyczajenie

fryzurka. help! : )

Cześć kochane wizażanki .

Zastanawiam się nad zmianą fryzury, podobają mi się włosy stopniowane, może inna grzywka niż mam, doradźcie coś. : ) włosy są rude, nie powiem że są niezniszczone, bo są , puszą się lekko na końcach, cienkie, bez objętości, trochę za ramiona. Chcę, aby fryzia optycznie powiększała ich objętość. Tylko nie chcę ich ścinać na krótko, bo mam przykre doświadczenia z tym związane.
proszę o pomoc dziewczynki .

dołączam swoje zdjęcia, ostatnia fryzura, to taka jaka mi się podoba, tylko nie wiem co i jak. : )

Mówią, że wulkany drzemią w nas.
malinucha14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 14:44   #2
_paula_20
Raczkowanie

Dot.: fryzurka. help! : )

fryzurka którą znalazłaś jest świetna, najlepiej zabierz że sobą to zdjęcie do fryzjera wtedy łatwiej wytłumaczyć o jaki efekt Ci chodzi bo wiadomo że z tym ciężko super kolor włosów, szkoda że mi rudy nie pasuje

ale musisz liczyć się z tym że po takim cięciu, jak włoski będą wycieniowane, żeby uzyskać taki fajny efekt nie obędziesz się bez prostownicy

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 01:17   #3
malinucha14
Przyczajenie

dalej się waham, czy pójść do tego fryzjera : (.

Mówią, że wulkany drzemią w nas.
malinucha14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 10:32   #4
Sophie86
Zadomowienie

Mocne cieniowanie włosów nie jest taką straszną zmianą Znajdź tylko fryzjera, który dobrze ścina włosy. Fryzura Hayley jest świetna, tylko pytanie do Ciebie - jak się zachowują Twoje włosy bez środków do stylizacji ? Jak już napisała _paula_20 bez prostownicy ( i tapirowania) się niestety nie obejdzie. Szkoda Twoich włosów.
Może skusisz się na tzw. artystyczny nieład ? W połączeniu z Twoim kolorem włosów wyglądałoby to super. W załącznikach kilka zdjęć, głównie chodzi mi o sposób strzyżenia i postrzępienia kosmyków.

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości