DO SMOCZKA-PROSBA O RADE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-12, 15:22   #1
guest
Zakorzenienie

DO SMOCZKA-PROSBA O RADE

SMOCZKU,MAM DO CIEBIE WIELKA PROSBE.NIEDAWNO PRZYBYLA TWOJA NOWA OCENA TUSZU YSL.JUZ BARDZO DLUGO CHCIALAM POZNAC OPINIE KOGOS KTO WYPROBOWAL ZAROWNO YSL,JAK I FLEXTENCILS LANCOME.W OPINI YSL,STWIERDZILAS,ZE LANCOME NIE UMYWA SIE DO YSL.CZY MOGLABYS NAPISAC NA CZYM POLEGAJA TE ROZNICE?kTORY Z NICH LEPIEJ PODKRECA I WYDLUZA??MNIE SPECJALNIE NIE ZALEZY NA POGRUBIENIU RZES,WOLALABYM ZEBY RACZEJ NIE SKLEJAL.
BAAARDZO PROSZE CIE O RADE!NIE CHCE POTEM ZYC W SWIADOMOSCI,ZE MOGLAM KUPIC TEN DRUGO-LEPSZY!

POZDRAWIAM.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 15:32   #2
smoczek
Zakorzenienie

Re: DO SMOCZKA-PROSBA O RADE

hihi no fakt-życie z taką świadomością to prawdziwy koszmar A konkretnie: Faux Cils daje bardzo wyrazisty efekt i w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że pasuje do delikatnego, naturalnego makijażu(no , może jak się da jedną warstwę to tak, natomiast dwie daja naprawdę mocny, dramatyczny efekt). Bardzo dobrze podkręca-moim zdaniem lepiej niż Flextencils, a wydłuża porównywalnie. Napewno dużo lepiej pogrubia, bo Flextencils raczej nie robi tego zbyt wyraźnie. FauxCils jest trwalszy-nie kruszą się końcówki, ale równoczesnie trudniej sie zmywa. Hmm, to chyba tyle Jeszcze co do opakowania (mam na tym punkcie lekkie zboczenie ) to Flextencils jest piekny, a Faux cils jak juz pisałam tragiczny, ale równocześnie 25 zł tańszy.
smoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-12, 15:42   #3
guest
Zakorzenienie

Droga Arenko, chociaż pytanie nie było sierowane do mnie i nie używałam tuszu Lancome to może moja opinia przyda się w podjęciu decyzji. Używam własnie tuszu YSL i naprawdę świetnie pogrubia jest trwały itp. ale cóż z tego skoro po bardzo niedługim czasie ok 3 tyg. zaczyna gęstnieć i wysychać. Przy takiej cenie nie powinno mieć to miejsce.
Pozdrawiam Ewa
Stary 2002-11-12, 15:42   #4
guest
Zakorzenienie

BARDZO CI DZIEKUJE ZA SZYBCIUTKA ODPOWIEDZ [img]icons/icon7.gif[/img]
JESLI MOGE CIE JESZCZE ZAPYTAC O KONSYSTENCJE OBU MASCAR.YSL JEST PEWNIE ZNACZNIE GESCIEJSZA OD LANCOME,HMM...GDYBY NIE TO SKLEJANIE RZES...BEZ ZASTANOWIENIA KUPILABYM YSL.O RANY!
Stary 2002-11-12, 15:50   #5
guest
Zakorzenienie

EWUNIU!UFF,BARDZO CI DZIEKUJE,mYSLE ZE TO BARDZO WAZNA IFORMACJA.CYBA JEDNAK ZDECYDUJE SIE NA LANCOME [img]icons/icon7.gif[/img]
WIELKIE DZIEKI.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości