Essence cz. VI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-08, 18:05   #3331
smileofangel
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VI

swatche
Stary 2010-11-08, 18:21   #3332
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
+ ustawę zakazująca macania kosmetyków, które nie są testerami
Dokładnie.To też

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
no to przepadłam, psiakrefff

Ja tak samo. jak mogłaś nam to zrobić

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-11-08, 18:25   #3333
asiaasia58
Wolę prosto!

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A możesz bliżej opisać ten szary cień z tej paletki którą masz? On jest szary czy tylko takie wrażenie sprawia na zdjęciach?
to nie jest szary tylko taki brąz bardzo chłodny z lekko szarawą domieszką...ja tam widzę takie nuty wrzosowe dodatkowo bardzo fajny kolor, pigmentacja genialna, jak pomaluję tym cieniem oko i przy samych rzęsach trzasnę kreskę to takie lekko przydymione oczko wychodzi...strasznie mi się ten efekt podoba...widziałam, ze Chanel w makijażu jesiennym na 2010 rok zaproponowało makijaż, w którym właśnie oczy są lekko przydymione takim właśnie kolorem i długo podobnego nie mogłam znaleźć-ten jest idealny może jak będę robić jakiś makijaż na MM to wrzucę tu zdjęcie tego cienia na powiece
Stary 2010-11-08, 18:27   #3334
kmb1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a było coś z Moonlight? ! :pro si:: prosi:
Widziałam tylko cienie i te takie rzeczy w różowym kartoniku, nie wiem co to, tak teraz spojrzałam na stronkę essence i widziałam to tam na stoisku. Swoją drogą może mnie uświadomicie co to jest?

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:09   #3335
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
to nie jest szary tylko taki brąz bardzo chłodny z lekko szarawą domieszką...ja tam widzę takie nuty wrzosowe dodatkowo bardzo fajny kolor, pigmentacja genialna, jak pomaluję tym cieniem oko i przy samych rzęsach trzasnę kreskę to takie lekko przydymione oczko wychodzi...strasznie mi się ten efekt podoba...widziałam, ze Chanel w makijażu jesiennym na 2010 rok zaproponowało makijaż, w którym właśnie oczy są lekko przydymione takim właśnie kolorem i długo podobnego nie mogłam znaleźć-ten jest idealny może jak będę robić jakiś makijaż na MM to wrzucę tu zdjęcie tego cienia na powiece
Hmmm... Niby nie tego szukam ale za zdjęciach bardzo mi się ten kolor podoba Kurczę... Jakby ten cień był pojedynczy to bym go kupiła ale całej trójki mi się nie opłaca kupować tylko dla jednego koloru pomimo tego, że trochę do mnie mówi...

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Widziałam tylko cienie i te takie rzeczy w różowym kartoniku, nie wiem co to, tak teraz spojrzałam na stronkę essence i widziałam to tam na stoisku. Swoją drogą może mnie uświadomicie co to jest?
A jaki kolor cieni był?
To coś w pudełeczku to jest zestaw brokatów do twarzy i ciała. W środku pudełeczka są 3 fiolki a w nich srebrny, różowy i grafitowy brokat.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=34098&next=1
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:13   #3336
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
swatche

Śliczne cienie moje kolory.
Przepadłam,muszę je mieć.

Zwariowałam całkiem,mam tyle nowych cieni,dzisiaj kupiłam 3 wkłady z Inglota,teraz RtP.A mój makijaż ostatnio jest znikomy,kiedy ja to zużyję?

Dziewczyny,czy ten tusz można kupić w Naturze?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=35671&next=1
marryme21 jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:15   #3337
Finlora
Zakorzenienie

Byłam dziś w Naturze i chyba jednak nie kupię szimerka Obmacałam tester i chyba jest dla mnie zbyt różowy jak na rozświetlacz, chociaż fakt - efekt bardziej mi się podoba niż w tym z nowości.
Co do koloru szimerka jeszcze to podobny efekt mam po różowym pasku z ITW Tak więc może jednak trochę zaoszczędzę

Zakochałam się w cieniach Kobo, jakie cudne kolorki
Tylko cena już mniej cudna

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-11-08 o 19:17
Finlora jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:18   #3338
marryme21
Zakorzenienie

Czy brąz w obu paletkach z RtP jest taki sam?
marryme21 jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:20   #3339
asiaasia58
Wolę prosto!

Cytat:
Hmmm... Niby nie tego szukam ale za zdjęciach bardzo mi się ten kolor podoba Kurczę... Jakby ten cień był pojedynczy to bym go kupiła ale całej trójki mi się nie opłaca kupować tylko dla jednego koloru pomimo tego, że trochę do mnie mówi...
w rzeczywistości kolor jest bardzo podobny do tego na zdjęciach ja gorąco polecam, kolor super, a te dwa się kiedyś też użyje btw ten taki miętowy też jest świetny
Stary 2010-11-08, 19:33   #3340
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na Świętoduskiej też już jest nietknieta.
Miałam ją rozdziewiczyc, ale po namyśle zrezygnowałam z szimera. Te, co mam dają taki sam efekt, a dla opakowania jednak stwierdziłam, że nie warto :p
Rozdziewiczyłam limitkę na Świętoduskiej jest aktualnie wszytko, shimmerów chyba z 7 leży...
mam Orchid którym chyba dziś zrobię nowe pazurki, i trójeczkę cieni z fioletem i jeszcze złapałam kredkę do brwi, nie wiem jak mogłam bez niej żyć
Jeszcze mnie kusił ten jasnopomarańczowy lakier, bo przepięknie wygląda w naturowym świetle - ma takie żółte błyszczące drobinki Ale przypomniały mi się swatche, na których wygląda mniej fajnie i zrezygnowałam... tak samo jak z pomarańczowego błyszczyka, jakoś mnie nie przekonał...
Na Świętoduskiej dowiedziałam się, że panie mają w tej chwili dużo rzeczy z essence i nie tylko na magazynie z tym że są jeszcze niewyłożone i że jutro wieczorem ma być więcej rzeczy w szafach.
I jeszcze pani przy mnie wykładała KOBO na tej pustej szafie, gdyby kogoś to interesowało
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Widziałam je praktycznie w każdej Naturze
to widocznie mam niebywałego pecha,bo ja MA ani razu odkąd go szukam, nie widziałam w żadnej z 3 Natur w których bywam (Olimp, Świętoduska, Ametystowa)
Ale za to wypatrzyłam OSTATNIĄ sztukę mojego ukochanego L'oreal DE Carbon Black, już wycofanego ale data wazności do 2011, był zaklejony - znaczy nie otwierany, jestem w 7-mym niebie i mam na długo z głowy próby szukania kolejnego tuszowego ideału (choć i tak wiem że lepszego nie znajdę )

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2010-11-08 o 19:38
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:35   #3341
201607111050
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Śliczne cienie moje kolory.
Przepadłam,muszę je mieć.

Zwariowałam całkiem,mam tyle nowych cieni,dzisiaj kupiłam 3 wkłady z Inglota,teraz RtP.A mój makijaż ostatnio jest znikomy,kiedy ja to zużyję?

Dziewczyny,czy ten tusz można kupić w Naturze?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=35671&next=1
Tuszu nie uswiadczysz

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Naturze i chyba jednak nie kupię szimerka Obmacałam tester i chyba jest dla mnie zbyt różowy jak na rozświetlacz, chociaż fakt - efekt bardziej mi się podoba niż w tym z nowości.
Co do koloru szimerka jeszcze to podobny efekt mam po różowym pasku z ITW Tak więc może jednak trochę zaoszczędzę

Jak dla mnie jasny pasek z ITW i ten szimer dają inne efekty

Cytat:
swatche
Zamiast na cienie patrzeć, podziwiam tło Dopatrzyłam się CaC, 50's fever i Stay all day (?)
201607111050 jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:35   #3342
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
swatche
zaczynam żałować, że nie kupiłam cieni heh, na zdjęciach wyglądają super

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Finlora, zgadzam się, efekt jest bardzo podobny do różowego paska ItW. Nawet teraz pomazałam się nimi trochę po ręce i widzę, że odcień mają bardzo podobny, róż z ItW jest trochę jasniejszy i stanowczo bardziej perłowy niż rozświetlacz RtP, oba mają podobne drobinki

Z lakieru Friut Punch jestem w miarę zadowolona, kolorek jest śliczny , szkoda,że przy 3 warstwach troszkę prześwituje (widać gdzie są końcówki białe paznokci), przy takim kolorku wolałabym żeby całkowicie krył.

W załączniku chwalę się swoimi zakupami, w końcu strzeliłam im zdjęcie. Komuś się pochwalić muszę, bo w domu ciągle słyszę, że za dużo tego mam i po co to kupuję
A żeby wątku niepotrzebnie nie zaśmiecać na swatchowym wrzuciłam dokładne zdjęcia .
Wrzuciłam też zdjęcia różu Go Snow na ustach (jaki ładny kolor daje), żałuje że to nie szminka
Stary 2010-11-08, 19:38   #3343
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
w rzeczywistości kolor jest bardzo podobny do tego na zdjęciach ja gorąco polecam, kolor super, a te dwa się kiedyś też użyje btw ten taki miętowy też jest świetny
O Ty zła kobieta jesteś Jak możesz mi to robić
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:39   #3344
marryme21
Zakorzenienie

Kleopatre
Czy pojemniczek na bibułki jest solidny?Zapięcie jest porządne?
Naszła mnie taka refleksja,czy nie można by do niego włożyć jakis innych bibułek,np. z Wibo.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:47   #3345
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jasny pasek z ITW i ten szimer dają inne efekty
Dla mnie są na tyle podobne żeby nie musieć kupować drugiej podobnej rzeczy

Finlora jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:49   #3346
Adus_
Zadomowienie

dziewczyny, a jaka limitowanka jest teraz w Niemczech? Bo nie wiem czy można ufać stronce a od tego zależy ile będę brała ze sobą ojro
Adus_ jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:53   #3347
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
O Ty zła kobieta jesteś Jak możesz mi to robić
Dokładnie. Miałam nie brać cieni, a teraz to juz chce nawet oba komplety, nie mówiąc juz o lakierach. Zastanawiam sie tylko czy ten srebrno brązowy jest taki sam w obu zestawach, bo bardziej bym wolała z fioletem, odcień niebieskiego też ładny ale mam identyczny w swojej kolekcji.

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-11-08, 19:55   #3348
asiaasia58
Wolę prosto!

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Dokładnie. Miałam nie brać cieni, a teraz to juz chce nawet oba komplety, nie mówiąc juz o lakierach. Zastanawiam sie tylko czy ten srebrno brązowy jest taki sam w obu zestawach, bo bardziej bym wolała z fioletem, odcień niebieskiego też ładny ale mam identyczny w swojej kolekcji.
głowy nie dam ale wydaje mi się że te brązy są inne....złotka są inne na bank, a ten brąz w paletce z fioletem wydawał mi się cieplejszy

co do cienia z paletki z miętką to robiłam nim makijaz i wstawiłam na bloga, daję linka można sobie pooglądać: http://joannapanna.blogspot.com/2010...ht-violet.html
mam nadzieję, że mogę i że to nie reklama żebym czasem bana nie dostała

zdjęcia makijażu są na dole posta jako ciekawostkę dodam, że na ustach mam szminkę Essence Kiss you w oszczędnej wersji

Edytowane przez asiaasia58
Czas edycji: 2010-11-08 o 19:58
asiaasia58 jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:00   #3349
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Kleopatre
Naszła mnie taka refleksja,czy nie można by do niego włożyć jakis innych bibułek,np. z Wibo.
Wiesz co, bibułki ostatecznie nie były dla mnie (nie mam ich przy sobie), ale je otwarłam obmacałam itp i opakowanie mi się spodobało . Małe, ale porządne, zapięcie wydaje mi się, że też jest ok, chusteczki się wyciąga ze środka po jednej (w sensie tak jak z opakowanie tekturowego z chusteczkami higienicznymi), dlatego nie wiem czy dałabyś radę tam włożyć inne bibułki (nie wiem czy wiesz co mam na myśli, nie wiem za bardzo jak to wytłumaczyć) .

Ja mam bibułki z Shiseido (chyba) bo opakowanie jest strasznie szajskie, takie miękkie, jak dla mnie za duże i zawsze bierze mi się po 3 bibułki zamiast jednej. Bibułki z Essence to luksus w porównaniu do tych moich
Stary 2010-11-08, 20:03   #3350
anonyme
Zadomowienie

Cytat:
Kleopatre
Moim zdaniem całkiem porządne, właśnie ze względu na opakowanie je kupiłam. Przełożyłam do niego ok 30 bibułek z Wibo spokojnie, tylko trzeba by pokombinować jak włożyć te bibułki żeby się szybko wyciągały Bo one poskładane są tak na zakładkę
anonyme jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:04   #3351
marryme21
Zakorzenienie

Kleopatre
Dzięki za szczegółowy opis.
Obejrzę dokładnie te bibiułki w sklepie,jak tylko dotrze do mnie limitka,bo jak na razie nie ma.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:06   #3352
PPP90
Zakorzenienie

dziewczyny o to za nowy tusz Essence? ma go któraś z Was, polecacie?http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...e-mascara.html

a te bibułki jeszcze dostane gdzieś?(fajne pudełko)

Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:16   #3353
smileofangel
Zakorzenienie

mam mase kosmetykow - tych z E. tez ;]
Stary 2010-11-08, 20:29   #3354
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
dziewczyny o to za nowy tusz Essence? ma go któraś z Was, polecacie?http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...e-mascara.html

a te bibułki jeszcze dostane gdzieś?(fajne pudełko)
Ja mam ten tusz w kolorze 02 deep brown, polecam.
A bibułki chyba są jeszcze. Chociaż może niech w tej kwestii wypowie się ktoś z Twoich rejonów.

aktogimka jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:32   #3355
PPP90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja mam ten tusz w kolorze 02 deep brown, polecam.
A bibułki chyba są jeszcze. Chociaż może niech w tej kwestii wypowie się ktoś z Twoich rejonów.
ja właśnie też o brązowm myśle, a możesz napisać co on dokładnie robi bo ja nie zawsze wierze w obietnice producenta
czy to limitka?

Wielbicielka Labradorów
PPP90 jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:38   #3356
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
juz kilka razy było w wątku, m.in ja o nim pisałam - generalnie polecam, mam fioletowy
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:41   #3357
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A tak się broniłam przed tą limitką Bo w sumie to nic mnie z niej tak do końca nie przekonuje Tylko ten brązik z zestawu z turkusem mi się podoba Ale turkusik mi nie pasuje a pomarańcz tym bardziej. Na dodatek za złotem nie przepadam A Wy tak kusicie i kusicie, że aż czuję wyrzuty sumienia w związku z tym, że nic mi się nie podoba I co ja biedna mam teraz ze sobą zrobić Normalnie masakra
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:41   #3358
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
ja właśnie też o brązowm myśle, a możesz napisać co on dokładnie robi bo ja nie zawsze wierze w obietnice producenta
czy to limitka?
Tusz to stała oferta, bibułki to limitka. Tusz ładnie maluje, wydłuża, rozdziela i unosi rzęsy. Nie kruszy się i nie rozmazuje, łatwo się zmywa. Kupiłam go w ubiegłym tygodniu, jestem zadowolona.

aktogimka jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:47   #3359
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Co do linerków DW - w szarym jestem zakochana, a do czarnego jakoś nie mogę się przekonać - ma zupełnie inną konsystencję (mniej kremowy) , owszem, można nim uzyskać cieńszą kreskę, ale łatwiej mi się działa z szarym. Macie podobne spostrzeżenia?
ja mam całkowicie przeciwne spostrzeżenia. Szary jakoś mi nie leży a czarny to Nigdy nie lubiłam czarnych linerów, bo uważałam, ze wyglądam jak pomalowana, taka mała-stara. A ten daje piękną kreskę i taką naturalną

tylko dziś zarobić minusa, bo mimo, ze szłam pod parasolem i nie macałam się po oczach, to na lewym oku miałam smugę na powiece, którą z trudem wytarłam

a chusteczki matujące sa też w stałej ofercie.. mam właśnie takie w żółtym pudełku i są dużo bardziej solidne niż te z wilbo
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-11-08, 20:52   #3360
PPP90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Tusz to stała oferta, bibułki to limitka. Tusz ładnie maluje, wydłuża, rozdziela i unosi rzęsy. Nie kruszy się i nie rozmazuje, łatwo się zmywa. Kupiłam go w ubiegłym tygodniu, jestem zadowolona.
czyli robi to co ja chce żeby robił musze sie jeszcze zastanowić, tyle tuszy chodzi mi po głowie
a jaką ma szzoteczke? bo na zdjeciu wygląda na dużą. Taka jak w Colossalu?

Wielbicielka Labradorów
PPP90 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości