Essence cz. VI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-09, 21:41   #3451
raingirl
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano wybrałam się do szczecińskiej natury.Limitowanka prawie nietknięta.Brakowała tylko jednego rozświetlacza i paru lakierów.
Kupiłam rozświetlacz,pomarańczowy lakier,zielony lakier,bibułki i paletkę cieni z zielenią.
Widać że w Szczecinie brak zainteresowania tym razem limitką.
Dziś przed 18 zgarnęłam ostatni shimmer (a miałam go nie kupować ), przedostatni fioletowy lakier i bibułki. Reszta wciąż jest
raingirl jest offline  
Stary 2010-11-09, 21:46   #3452
iga
Rozeznanie

GG do iga

byłam dziś w Bielsku w Sferze i były na pewno turkusowe i brązowe linery, ale fioletowy też CHYBA był, został jeden rozświetlacz, kilka lakierów i błyszczydeł więcej nie pamiętam..
iga jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:05   #3453
wioolusiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
A mi nawet pasuje, mam bardzo bladą twarz z różowymi policzkami (naczynka), z przebarwieniami, często coś wyskakuje. i ten podkład ratuje mi twarz. Mimo to z chęcią spróbowałabym jakiegoś innego mocno kryjącego. Polecisz cos? ;>
niestety ten podkład się u mnie nie sprawdził nie mam skóry tłustej ale po jakim czasie jak go nałożę świecę sie jak latarnia i okropnie wygląda, bo wchodzi w pory

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
byłam dziś w Bielsku w Sferze i były na pewno turkusowe i brązowe linery, ale fioletowy też CHYBA był, został jeden rozświetlacz, kilka lakierów i błyszczydeł więcej nie pamiętam..

dziękuje jakoś nie mam ochoty na ten rozświetlacz, ma duże drobinki i po krótkiej chwili już w ogóle go nie było. Ale na brązowy liner się chyba skuszę
Stary 2010-11-09, 22:13   #3454
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
A mi nawet pasuje, mam bardzo bladą twarz z różowymi policzkami (naczynka), z przebarwieniami, często coś wyskakuje. i ten podkład ratuje mi twarz. Mimo to z chęcią spróbowałabym jakiegoś innego mocno kryjącego. Polecisz cos? ;>
Swego czasu z przyjemnością używałam Rimmela Lasting Finish (tego z niby minerałami), 103 ma przyjemny, jasnobeżowy kolor, nie ciemnieje. Jest dość gęsty i trzeba przypudrować, bo nie matuje, ale w końcu nie to jest jego zadaniem

Myślę o wypróbowaniu nowych podkładów z Kobo

P.S. przydusiłam TŻa, żeby przeszedł się po włoskich źródłach Essence i kupił mi 3 komplety cieni + 3 pędzelki z limitki Metallics. A on mi na to, żebym w końcu się na jakieś zdecydowała, a nie ciągle kupuję, wymieniam, sprzedaję, znów kupuję itd. Zero zrozumienia . Ale i tak obiecał, że kupi, oczywiście jeśli będą .
Stary 2010-11-09, 22:24   #3455
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Swego czasu z przyjemnością używałam Rimmela Lasting Finish (tego z niby minerałami), 103 ma przyjemny, jasnobeżowy kolor, nie ciemnieje. Jest dość gęsty i trzeba przypudrować, bo nie matuje, ale w końcu nie to jest jego zadaniem

P.S. przydusiłam TŻa, żeby przeszedł się po włoskich źródłach Essence i kupił mi 3 komplety cieni + 3 pędzelki z limitki Metallics. A on mi na to, żebym w końcu się na jakieś zdecydowała, a nie ciągle kupuję, wymieniam, sprzedaję, znów kupuję itd. Zero zrozumienia . Ale i tak obiecał, że kupi, oczywiście jeśli będą .
No faktycznie Twój TŻ w ogóle nie wykazuje zrozumienia i pewnie nawet nie wie o tym, że kupując kosmetyki dla Ciebie uszczęśliwia też jakąś inną wizażankę, z którą się później wymienisz
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:36   #3456
Kasza Manna
Zakorzenienie

No właśnie wie już od 2 lat znosi moje essence-uwielbienie ogólnie akceptuje te kosmetykowe szaleństwa, ale gdy ma w nich czynnie uczestniczyć (jak teraz) to trochę wymięka
Stary 2010-11-09, 22:41   #3457
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
No właśnie wie już od 2 lat znosi moje essence-uwielbienie ogólnie akceptuje te kosmetykowe szaleństwa, ale gdy ma w nich czynnie uczestniczyć (jak teraz) to trochę wymięka
Oj chyba większość przedstawicieli płci przeciwnej wymięka gdy wymaga się od nich czynnego uczestnictwa w essencowym (albo w ogóle w zakupowym) szaleństwie
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-09, 22:54   #3458
Ingeborg
Zadomowienie

W Raciborzu nadal nie ma nic...

Też polecam Pharmaceris Bardzo ładny jasny odcień i niezłe krycie. Dużo lżejszy, ale równie kryjący jest Xperience z MaxFactora (tylko trochę drogi, przynajmniej jak na moją studencką kieszeń).
Stary 2010-11-09, 23:14   #3459
eloo26
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
o matko, jak mnie tam dawno nie było! Od kiedy jest 2 szafa Essence? Wreszcie sie doczekałam Mam nadzieję, że limitka dotrwa, bo dopiero za kilka dni się wybieram
z tydzień może stoi, na pewno nie dłużej, bo reglarne naloty robię
Stary 2010-11-09, 23:38   #3460
nadi111
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eloo26 Pokaż wiadomość
z tydzień może stoi, na pewno nie dłużej, bo reglarne naloty robię
Kiedyś też byłam stałym bywalcem Natury ze względu na Essence, ale póki co jestem na odwyku i staram się rzadko odwiedzać drogerie, a w razie potrzeby wysyłam TŻ Kurcze, ale mi ochoty narobiłaś Ja chcę rozświetlacz RtP Chociaż mam jeszcze zapas 4 szt. AOH+1 w użytku Z tej radości, nawet nie wiem co by tu dopaść z 2 szafy I mam jeszcze ochotę na Kobo.
nadi111 jest offline  
Stary 2010-11-10, 00:11   #3461
zzzielona
Wtajemniczenie

A ja chcę ten rozświetlacz z nowej limitki *_*
zzzielona jest offline  
Stary 2010-11-10, 00:37   #3462
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
a jak sie ma sprawa z limitowanka z Naturze w Gdyni?chyba omineli denim wanted ?a jak w galerii rumia?
w naturze w Gdyni jest RTP. Nie wiem w jakiej ilości
W Galerii Rumia byłam dziś kupić rozświetlacz dla milusiam i zostawiłam jeszcze 2 . W sumie najbardziej to brakowało zielonych lakierów (został 1)
a DW był w Duglasie w Porcie Rumia. Pewnie nadal jest, ale raczej bez linerów. wiem, ze dokładali, ale dawno tam nie byłam, więc nie mogę powiedzieć co się tam dzieje.
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-11-10, 01:46   #3463
honey pie
Raczkowanie

Cytat:
Kiedyś też byłam stałym bywalcem Natury ze względu na Essence, ale póki co jestem na odwyku i staram się rzadko odwiedzać drogerie, a w razie potrzeby wysyłam TŻ Kurcze, ale mi ochoty narobiłaś Ja chcę rozświetlacz RtP Chociaż mam jeszcze zapas 4 szt. AOH+1 w użytku Z tej radości, nawet nie wiem co by tu dopaść z 2 szafy I mam jeszcze ochotę na Kobo.
no to witaj w klubie
ja na razie uszczęśliwiam się czytaniem wątków essence/kobo Aż przyjdzie taka chwila, że nie wytrzymam
Dobrze, że się przeprowadziłam i teraz już nie mam Natury pod nosem jak kiedyś bo byłoby krucho

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline  
Stary 2010-11-10, 10:58   #3464
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Wystarczy jeden dzień tu nie zaglądać a już tyle stron do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
obejrzałam RtP i kupiłam tylko brązowy liner.

Puder wyglądał średnio [wydał mi się widoczny i pyłkowy na skórze].

Lakier podobał mi się tylko ten ciemnobrązowy [ale jeszcze pomyślę ] Ktoś wie już ile dni wytrzymują ?

błyszczyków nie potrzebuje ,ale ten beżowy miał smakowity kolor [ale nie kupię go, bo cała szuflada błyszczyków i szminek czeka na zużycie >.< Jak zacznę przymierać głodem, to wiem co mnie uratuje ]
Ciemnobrązowy lakier wygląda podobno jak czarny przy dwóch warstwach.
Ja mam na pazurkach Fruit Punch od soboty (czyli 4 dni) i nigdzie nie odprysnąl, trzyma się idealnie - ale ja nie mam problemów z odpryskiwaniem lakierów, z reguly wytrzymują u mnie 5-6 dni spokojnie.

Cytat:
Nie narzekam na lumpeksy- chodzę od czasu do czasu jak najdzie mnie ochota, ale rzadko coś kupię - dziś ten sweterek bo mnie urzekł I ta śmieszna cena

A co Essence do W gdańsku Głównym (dworzec) jest RtP,więcej nie wiem. W sumie jakoś nie ciągnie mnie do tej limitki, mimo że na początku chciałam wszystko. ;P Moje refleksje: shimmer: mam już dwa ledwo napoczęte, więc inny nie potrzebny. Lakiery? - w lodówce stoi ze 25 sztuk, więc dość! Linery - nie umiem się malować nimi , więc też nie. bibułki - mam w domu te ze stałej oferty. Blyszczyki - całe stado w kosmetyczce. uf No jeszcze zastanowię się nad lakierami, tylko muszę zobaczyć je na żywo (myślę nad tym fioletem, tak zachwalacie, że mnie kusi Oraz nad błyszczykiem - jestem ciekawa zapachu oraz tego, czy ma dorbinki - jak ma to na pewno nie wezmę)
Błyszczyk ma zapach taki jak błyszczyk z Eclipse Jak dla mnie hmm syntetyczna truskawka

Cytat:

Ja też bardzo lubię Lasting Finisha tylko niestety najajsniejszy odcien był dla mnie trochę za ciemny. A z Kobo podkłady ostatnio sprawdzałam, ale jakoś nie zainteresowały mnie poczekam aż ktoś się skusi i przetestuje
Stary 2010-11-10, 11:15   #3465
eloo26
Przyczajenie

Cytat:
za każdym razem jak tam idę to zawsze coś wynajdę, zawsze
Podeszłam do szafy za limitką w tamtym tyg. patrzę no limitki nie ma i przesuwam wzrok - o! druga szafa, nogi mi się ugięły zabrałam książeczkę i na szybko obczaiłam co mają i co mi potrzeba, na drugi dzień po dokładnym przeanalizowaniu książeczki poszłam drugi raz, a teraz trzeci i trafiłam na limitkę, też mi się nogi ugięły
Wzięłam rozświetlacz i cienie. Naczytam się na forum i potem poluje
Z Kobo mam bazę pod podkład i jest świetna, miałam problem z każdym podkładem a na bazie jest o dwa nieba lepiej i dwa cienie - Golden Rose i Pale Violet są spoko szczególnie Golden Rose. Jest jeszcze szafa Catrice
To już chyba jakies uzależnienie
Stary 2010-11-10, 11:47   #3466
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Zastanawiałam sie nad jakims blystkiem z paradise...ale staneło na 2ch lakierach sensique z tej nowej kolekcji :P
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-11-10, 11:54   #3467
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez eloo26 Pokaż wiadomość

za każdym razem jak tam idę to zawsze coś wynajdę, zawsze
Podeszłam do szafy za limitką w tamtym tyg. patrzę no limitki nie ma i przesuwam wzrok - o! druga szafa, nogi mi się ugięły zabrałam książeczkę i na szybko obczaiłam co mają i co mi potrzeba, na drugi dzień po dokładnym przeanalizowaniu książeczki poszłam drugi raz, a teraz trzeci i trafiłam na limitkę, też mi się nogi ugięły
Wzięłam rozświetlacz i cienie. Naczytam się na forum i potem poluje
Z Kobo mam bazę pod podkład i jest świetna, miałam problem z każdym podkładem a na bazie jest o dwa nieba lepiej i dwa cienie - Golden Rose i Pale Violet są spoko szczególnie Golden Rose. Jest jeszcze szafa Catrice
To już chyba jakies uzależnienie
Uzależnienie to jest wtedy jak przez 2tygodnie powtarzasz, że czegoś nie kupisz (w moim przypadku to był rozświetlacz RtP) a potem lecisz do Natury i tę rzecz, której miałaś nie kupować wkładasz jako pierwszą do koszyka
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:16   #3468
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Uzależnienie to jest wtedy jak przez 2tygodnie powtarzasz, że czegoś nie kupisz (w moim przypadku to był rozświetlacz RtP) a potem lecisz do Natury i tę rzecz, której miałaś nie kupować wkładasz jako pierwszą do koszyka
Ja wykonam misje samobójczą i pójdę do Natury w piątek. Mam nadziej, że tez nie kupię cieni jak ty, ale to się jeszcze zobaczy. Trzymaj kciuki żeby mój portfel się na mnie nie obraził
Oczywiście znając życie wyjdę z jakimś lakierem. Postaram się nie patrzeć w stronę szafy Sensi, ale jak są tak świetne kolory to nie wiem czy się powstrzymam

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:20   #3469
lele
Zakorzenienie

ja mam na paznokciach ten brązowy od niedzieli, od godizny 15 z kawałkiem
i trzyma sie dobrze, nic nie odprysnęło i mimo, że na ciemnym widać mankamenty sądzę, że jeszcze przez 2 dni może wyglądać dobrze. ale nie wiem czy to jego zasługa czy nail teka.
lele jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:29   #3470
aktogimka
Zakorzenienie

A mój fioletowy już odpada na końcówkach. Malowałam w poniedziałek... Dzisiaj będę zmywała.

aktogimka jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:29   #3471
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja wykonam misje samobójczą i pójdę do Natury w piątek. Mam nadziej, że tez nie kupię cieni jak ty, ale to się jeszcze zobaczy. Trzymaj kciuki żeby mój portfel się na mnie nie obraził
Oczywiście znając życie wyjdę z jakimś lakierem. Postaram się nie patrzeć w stronę szafy Sensi, ale jak są tak świetne kolory to nie wiem czy się powstrzymam
Ja się znowu wybieram 19 do Bochni więc na 100% zahaczę o Naturę Mam tylko nadzieję, że nie zbankrutuję. Najgorsze jest to, że teściowa jedzie tam w piąteki boję się, że wymięknę i pojadę tam z nią Oby nie
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-10, 12:53   #3472
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
A mój fioletowy już odpada na końcówkach. Malowałam w poniedziałek... Dzisiaj będę zmywała.
a rozdwajają CI się końcówki może? ja tak miałam przed kuracją, że raz dwa mi wszsytko schodziło ( a odprysków na paznokciach nie toleruję)
lele jest offline  
Stary 2010-11-10, 13:01   #3473
sunprince
Zakorzenienie

w Pestce nadal brak RtP
Stary 2010-11-10, 13:37   #3474
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a rozdwajają CI się końcówki może? ja tak miałam przed kuracją, że raz dwa mi wszsytko schodziło ( a odprysków na paznokciach nie toleruję)
Rozdwajały mi się, ale od jakiegoś miesiąc już wszystko z paznokciami jest ok. Nie pamiętam, czy nakładałam jakiegoś top coata, który przedłużyłby trwałość.

aktogimka jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:10   #3475
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Jaka kuracja Ja mam własnie problem z rozdwajającymi się paznokciami i lakiery trzymają tragicznie..
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:46   #3476
flooo
Raczkowanie

w Tarnowie też już RtP ale nic mnie nie zachwyciło
z następnej (Metallics) też nic nie kupię i z następnej też
mój portfel odetchnie z ulgą
flooo jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:54   #3477
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Wiecie co, zabawnie by było jakby np. Sun deliosus było po Paradise, a Fairy np. na Wielkanoc...mam wrażenie że i tak może być
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-11-10, 14:57   #3478
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

LBN: Na Świętoduskiej rozświetlacze wymiecione do zera
Hehe, na którą maniaczkę sie natknęłam ???

I było chyba z 6 różowych MA

'Estelle' jest offline  
Stary 2010-11-10, 15:34   #3479
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Zastanawiałam sie nad jakims blystkiem z paradise...ale staneło na 2ch lakierach sensique z tej nowej kolekcji :P
Hehe, naczelna kusicielka Ja mam z Paradise ten brązowy i bardzo bardzo mi się on podoba

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
w Pestce nadal brak RtP
Ugh, a dzisiaj chciałam tam podjechać...
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-11-10, 15:59   #3480
marryme21
Zakorzenienie

Zastanawiam się czy brąz z paletki z RtP(fioletowo-złoto-brązowa) nie jest podobny do kredki jumbo z ITW?
marryme21 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości