Essence cz. VI - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-15, 19:38   #4141
lea88
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy, a jak sytuacja w Douglasach? Dzwoniłam do Promenady, nie mają essence. Ja chcę Mettalics Czy któraś z Was z innego miasta mogłaby mi kupić trochę rzeczy?
Essence jest w Douglasie w Tesco na Goclawiu, ale szafa jest bardzo mala. Za to faktycznie prawie zawsze jest pelna. Limitowanki jeszcze tam co prawda nie widzialam, ale wyglada jakby miejsce na nia bylo

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-11-15 o 19:39
lea88 jest offline  
Stary 2010-11-15, 19:46   #4142
akisia
Zakorzenienie

Byłam w Douglasie na Floriańskiej, bo nie mam czasu dalej jechać :/ kupiłam dwa lakiery - szary i czarny , płytkę metalową i srebrną kredkę. Strasznie chciałam pędzelek,ale nie było Czy gdzieś w Krk jeszcze są pędzelki?
akisia jest offline  
Stary 2010-11-15, 19:47   #4143
bestla
Rozeznanie

A ja kupilam z metallics paletke srebrna, lakier w odcieniu steel me i magnes. Niestety u mnie te wzorki nie wychodza a i kolor okazal sie zbyt ciemny wiec lakier zostal wystawiony na wymianke.
Ale za to paletka... CUDO. Narazie tylko testowalam, na bazie Kobo, ladnie nasycone kolory, dobrze sie rozprowadzaja, eyeliner tez w porzadku. Jestem nia oczarowana chetnie przygarne jeszcze jakis kolor.

A tak w ogole ogladalam zdjecia lakierow z Metallics w necie i tam byly takze jakies jasne kolory, w sumie wsyztskich bylo chyba 5? A u mnie w douglasie tylko 3, u Was tez? Albo moze jakas pomrocznosc mnie zaatakowala i nie zauwazylam reszty
bestla jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:02   #4144
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Byłam w Douglasie na Floriańskiej, bo nie mam czasu dalej jechać :/ kupiłam dwa lakiery - szary i czarny , płytkę metalową i srebrną kredkę. Strasznie chciałam pędzelek,ale nie było Czy gdzieś w Krk jeszcze są pędzelki?
Czyżyny
Klariss jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:04   #4145
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:

Parę stron wcześniej pisałam, że na Czyżynach są pędzelki.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:04   #4146
Fibibi
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 14

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
dzięki kochana za wieści o Madisonie już zadzwoniłam (podobno nie ma problemu z dostępnością, wszystko jest ) i odłożono mi brązową i srebrną paletkę + 2 pędzelki .

A miałam być twarda .
nie ma za co Cieszę się, że wzbogaciłaś swój zbiorek Essence

Cytat:
Napisane przez wirus90 Pokaż wiadomość
suuper
dzięki za wieści
Fibibi też dziękuje
żałuję że wczoraj tej informacji nie podałam, może byś zdąrzyła kupić to co sobie upatrzyłaś... ja wczoraj zastanawilam sie nad kupnem paletki brazowej.... ale jednak sie opanowałam.... za duzo mam tych cieni.... ale kusila mnie niesamowicie
Fibibi jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:08   #4147
eloo26
Przyczajenie

faktycznie, u mnie też nie było wszystkich lakierów,tylko chyba 3 kolory :/
Stary 2010-11-15, 20:09   #4148
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
A na cóż Ci tyle paletek? :O Kupiłaś komuś, czy sobie?
źle mnie zrozumiałaś napisałam, że są 4, bo niektóre dziewczyny piszą, że u nich nie ma już tych zielonych

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
własnie sobie wyobraziłam róż-rozświetlacz dajćy efekt srebrnej tafli
przestań.... róże i rozświetlacze to moje zboczenie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Hahahah ja właśnie dzisiaj założyłam kartę choć wcześniej mnie jakoś D nie jarał ahahha
tylko w sklepie można ją założyć czy przez ich stronę również? jakie ma sie z tego korzyści?
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:24   #4149
Kaisandra
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może, w którym warszawskim Douglasie jest stoisko Essence?
W Złotych jest metallics.

Lakiery były wszystkie, kredki jumbo srebrne, paletki srebrne 4 sztuki, paletka zielona 1 szt, brązową wzięłam ostatnią.

W Tesco na Gocławiu widziałam wczoraj shimery Rtp.

BTW pozdrawiam wizażankę z ubiegłego poniedziałkowego nalotu na naturę przy peronach g. 10.

A co do linerów z Rtp uważam, że są bardzo trwałe i dobrze zmywają się micelem, z powieki lepiej schodzą niż z ręki

Edytowane przez Kaisandra
Czas edycji: 2010-11-15 o 20:26
Kaisandra jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:24   #4150
NaKrawedzi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
źle mnie zrozumiałaś napisałam, że są 4, bo niektóre dziewczyny piszą, że u nich nie ma już tych zielonych

tylko w sklepie można ją założyć czy przez ich stronę również? jakie ma sie z tego korzyści?
pomarzyc moze kazdy
ja jeszcze takiego nie widziałam

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:29   #4151
coco_kiciusia
Zadomowienie

mam pytanko
kto mi kupi brązową i zieloną paletkę z metallics (+ pędzelek :P) oraz wszystkie 3 kredki?
będę wdzięczna
Stary 2010-11-15, 20:36   #4152
smirky
Raczkowanie

Kaisandra, a niby od kiedy w złotych jest metalics? Tydzień temu nie mieli stoiska z Essence.
smirky jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:48   #4153
Kaisandra
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Kaisandra, a niby od kiedy w złotych jest metalics? Tydzień temu nie mieli stoiska z Essence.
Od kiedy to nie wiem, ale jest na pewno. I dobrze zaopatrzone, nie było luk w standzie. Essence jest w pierwszej szafie razem z Bourjois. Było kilka słynnych shrekowych lakierków.
Stary 2010-11-15, 20:49   #4154
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Parę stron wcześniej pisałam, że na Czyżynach są pędzelki.
Nie zauważyłam, przepraszam
Mogłabyś mi podać dokładny przystanek? Jadąc od Bagateli albo Czarnowiejskiej, dojadę? Pytam, bo jak się znam, to moja orientacja w terenie pewnie znowu wywiedzie mnie w pole Ten Douglas jest w M1, tak?
akisia jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:53   #4155
smirky
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
Od kiedy to nie wiem, ale jest na pewno. I dobrze zaopatrzone, nie było luk w standzie. Essence jest w pierwszej szafie razem z Bourjois. Było kilka słynnych shrekowych lakierków.

To chyba na kogoś się pogniewam. Nie byłam tam osobiście, ale ktoś inny zapytał i pani ekspedientka powiedziała, że u nich nie ma i żeby sprawdzić w superpharmie na dole, że tam może mają. Dzwonię, żeby wyjaśnić to!!
smirky jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:56   #4156
lenlea
Raczkowanie

Czy może ktoś wrzucić zdjęcia cieni z Metallics w świetle dziennym?

Edytowane przez lenlea
Czas edycji: 2010-11-16 o 12:52
lenlea jest offline  
Stary 2010-11-15, 20:58   #4157
Finlora
Zakorzenienie

Dorwałam Metallics! Panie mówiły, że dzisiaj rano wykładały Dla siebie kupiłam tylko szarą paletkę i dwa pędzelki
Kiedy wychodziłam była jeszcze jedna szara paletka, kiedy wróciłam po godzinie, żeby kupić jeszcze jedną dla koleżanki już nie było

Finlora jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:01   #4158
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Essence jest w Douglasie w Tesco na Goclawiu, ale szafa jest bardzo mala. Za to faktycznie prawie zawsze jest pelna. Limitowanki jeszcze tam co prawda nie widzialam, ale wyglada jakby miejsce na nia bylo
to, że jest mikroszafa to wiem, z limitki, to tylko rozłożone po półkach eclipse widziałam, normalnego standu nie. DW już nie dotarło do nich
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:04   #4159
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
hyhy wpadam dzis do Douglasa i co widzę: metalics!
przegalopowałam przez cały sklep z miną maniaka, ledwo wyhamowałam przed stoiskiem i rzuciłam się na brązową paletkę. jest śliczna
Testowałam też szminy, ale jakoś żadna mi nie podeszła,mimo ze ładnie pachną i nie mają drobinek. Zastanawiałam się nad lakierami, w końcu żadnego nie wzięłam Było stado pędzelków, ale oczywiście dostałam pomroczności jasnej i nie kupiłam go. Brawa dla Kasi

Jutro chyba wrócę się po ten pędzelek, a przy okazji pewnie chwycę coś jeszcze...

A! odsprzedałam ten fioletowy lakier z RtP - znajoma wzięła
A w którym Douglasie byłaś? Ile szminek zostało?
Hisoka jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:07   #4160
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie zauważyłam, przepraszam
Mogłabyś mi podać dokładny przystanek? Jadąc od Bagateli albo Czarnowiejskiej, dojadę? Pytam, bo jak się znam, to moja orientacja w terenie pewnie znowu wywiedzie mnie w pole Ten Douglas jest w M1, tak?
Z Czarnowiejskiej będzie Ci ciężko ale spod Bagateli tramwaj 4 i 15 na przystanek Czyżyny albo następny - Rondo Czyżyńskie, może być też 14 też na przystanek Rondo Czyżyńskie. Potem tuptasz na nóżkach przez stację benzynową i dworzec (które są po lewej) i docierasz do Carrefoura. W środku jest Douglas. Idziesz prosto i on jest za in medio, jak wejdziesz od tej strony to przy wyjściu po drugiej stronie Douglasa masz essence - nie szafa tylko na półkach.
Mam nadzieję, że trafisz po tych moich niejasnych wywodach
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:08   #4161
wirus90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fibibi Pokaż wiadomość
nie ma za co Cieszę się, że wzbogaciłaś swój zbiorek Essence

żałuję że wczoraj tej informacji nie podałam, może byś zdąrzyła kupić to co sobie upatrzyłaś... ja wczoraj zastanawilam sie nad kupnem paletki brazowej.... ale jednak sie opanowałam.... za duzo mam tych cieni.... ale kusila mnie niesamowicie
Nic nie szkodzi .Pewna kochana wizażanka dała znać o innym douglasie.
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
A w którym Douglasie byłaś? Ile szminek zostało?
Chodzi o Douglasa w carrefourze na morenie.
Wieści z 20.10 -> wszystkie kolory po bodajże 3 albo 4 sztuki.

zużywam, nie chomikuje

21.08.2009r. zdane prawko
wirus90 jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:09   #4162
smirky
Raczkowanie

Wyjaśniłam. Te Panie w złotych są trochę nie tak, ponieważ jedna ekspedientka zapytała się drugiej żeby się upewnić czy mają i ta druga odpowiedziała, że u nich nie. GRATULACJE dla bystrych sprzedawczyń. Było to w niedzielę 7.XI.
smirky jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:10   #4163
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dorwałam Metallics! Panie mówiły, że dzisiaj rano wykładały Dla siebie kupiłam tylko szarą paletkę i dwa pędzelki
Kiedy wychodziłam była jeszcze jedna szara paletka, kiedy wróciłam po godzinie, żeby kupić jeszcze jedną dla koleżanki już nie było
Ja dzisiaj byłam świadkiem jak w ciągu pół godziny wymiotło 4 szare paletki
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:16   #4164
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Ja dzisiaj byłam świadkiem jak w ciągu pół godziny wymiotło 4 szare paletki
Zastanawiałam się jeszcze nad brązową ale stwierdziłam, że podoba mi się tylko jeden najjaśniejszy cień więc nie kupię

Śmiać mi się chciało z min pań sprzedawczyń w Douglasie kiedy zobaczyły jak z miną psychopaty rzuciłam się do standu i zaczęłam go ogołacać - w moim koszyku znalazły się 3 paletki szare, 1 brązowa, 3 pędzelki, 2 kredki i 4 lakiery - oczywiście nie wszystko dla mnie

A do Douglasa weszłam bez koszyka (nie wierząc w to, że będzie nowa limitka) i jak zaczęłam zbierać te kosmetyki to pani przyniosła mi koszyk bo nie mieściły mi się w rekach

Finlora jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:27   #4165
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
Zastanawiałam się jeszcze nad brązową ale stwierdziłam, że podoba mi się tylko jeden najjaśniejszy cień więc nie kupię

Śmiać mi się chciało z min pań sprzedawczyń w Douglasie kiedy zobaczyły jak z miną psychopaty rzuciłam się do standu i zaczęłam go ogołacać - w moim koszyku znalazły się 3 paletki szare, 1 brązowa, 3 pędzelki, 2 kredki i 4 lakiery - oczywiście nie wszystko dla mnie

A do Douglasa weszłam bez koszyka (nie wierząc w to, że będzie nowa limitka) i jak zaczęłam zbierać te kosmetyki to pani przyniosła mi koszyk bo nie mieściły mi się w rekach
No ktoby pomyślał że i tam dobra kobieta się znajdzie A miny bez wątpieni były godne zdjęcia, na mnie tak patrzą czasami, jak do jednej rzeczy potrafię i trzy razy wracać

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2010-11-15 o 21:29
Maqda jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:29   #4166
Arrianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość

Nie mam pojęcia czy można przez neta. Podobno 5% rabatu przy zakupach(jakoś tego na swojej sprytnej karteczce nie widzę ale tak mówiła miła pani) i jakieś upominki urodzinowe ale ogólnie kula się punkty(po ukulaniu 450 pktów dostajesz bon na całe 40 zł... ).
Arrianna jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:34   #4167
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja się zastanawiałam nad zieloną ale podoba mi się tylko ten cień co jest u góry po prawej a eyeliner mnie odrzuca bo toleruje tylko czarne więc bez sensu dawać 15zł tylko dla 1cienia.

To ja od razu w pierwszym Douglasie złapałam za koszyk i rozglądając się jakby mnie ktoś prześladował zaczęłam pakować do niego pół standu... Nie mówiąc o tym, że miałam tez odłożone dla siebie rzeczy. pani była w ciężkim szoku jak jej opowiedziałam co się dzieje na allegro. Moja karta to aż się rozgrzała jak ściągało z niej kasę
Potem od razu udałam się do drugiego Douglasa i tam biegałam jak szalona bo nie mogłam znaleźć limitki, a potem zebrałam co miałam zebrać i poleciałam do kasy. Pani która mi pokazała stand usilnie chciała mi sprzedać czarną kredkę i (o zgrozo) miziała się nią po ręce!!! Ale jak wróciłam po 0,5godziny to już nie było tej kredki...
Żeby takie rzeczy się w Douglasie działy to szok
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:35   #4168
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
No ktoby pomyślał że i tam dobra kobieta się znajdzie A miny bez wątpieni były godne zdjęcia, na mnie tak patrzą czasami, jak do jednej rzeczy potrafię i trzy razy wracać
Trzeba było widzieć ich miny kiedy wróciłam po godzinie po koleją szarą paletkę (której niestety już nie było - zdecydowanie za mało tego dostają)

Finlora jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:38   #4169
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam oliwki i brudne zielenie z domieszką złota Super, jak jutro dostanę paletkę bez tego cienia będę wiedzieć czyja to sprawka
Spokojnie kochana, ona groziła, ze będzie dłubać z mojej

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Ty jak Ty bo Tobie wysłałam paczuszkę od razu, ale w gorszej sytuacji jest mejaczek bo jej paletka jest u mnie w domu

Oj nie ryzykowałabym takiego połączenia - z facetem, który mówi w tym samym języku co Ty (przynajmniej teoretycznie) ciężko się dogadać a co tu dopiero mówić o obcojęzycznym Zamówiłabyś u niego paletkę cieni z I Love berlin a on by Ci za to przywiózł eyeliner i to jeszcze ten który Ci się najbardziej NIE podoba

Podjęłam decyzję - jak pojadę kiedyś do Krakowa i jeszcze będą zielone paletki to kupię a jak nie będzie to nie kupię - niech zdecyduje przeznaczenie
To juz zakrawa na obłęd, bo ja się jakoś nie boję
Wyobraziłam sobie Ciebie lunatykującą w nocy żeby wydłubać cień

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Jak byłam w sobotę wieczorem w GŁ to pędzle już wymiotło, dowiedziałam się, że mogą pojawić się na początku grudnia. Kupiłam za to zieloną paletkę i widziałam je jeszcze na pewno na standzie.

Kupiłam za to wszystkie 3 linery z RTP. Na początku tylko zieleń i fiolet, potem jeszcze dokupiłam brąz. Są genialne. Oprócz linerków z DW nigdy tak dobrze mi się kresek nie malowało, tzn. w mojej klasyfikacji DW i RTP zajmują równorzędne 1 miejsce Kolory super, (nawet delikatny fiolet), trzymają się jak szalone, ale ładnie z żelem do twarzy schodzą. Bardzo udany produkt (w przeciwieństwie do różu-rozświetlacza:/)
nie było zielonych

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A któraś z Dziewczyn pisała wcześniej (teraz to już będzie z paręnaście stron wcześniej ), że opakowania są metalowe

Ale ja nie o tym chciałam, wracając do tematu essencowych zbirów, chciałam pokazać swoją skromniutką kolekcję:

1. paletka Secret of the Past
2. różo-rozświetlacz CaC
3. bronzero-rozświetlacz SC
4. puder brokatowy Eclipse
5. rozświetlacz RtP
6. czerwony błyszczyk Eclipse (Lunch at Cullen's)
7. lakier Eclipse 02 Thirsty!
8. lakier (teraz już dwufazowy ) ItW 03 Heart Chakra
9. brązowy eyeliner RtP
10. różowy MA
11. brązowy tusz All Eyes On Me Multi Efect-Mascara
12. szary tusz No limits
13. 14. pędzelki
15. temperówka (na 3 załączniku)
Piękny składzik

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Ohh to dla mnie Jeszcze raz Sexi Ci dziękuję, chyba moje dzieci będą Ci jeszcze za to dziękować
I dla mnie
Kochan jesteś kochana

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Nie bój się, też dasz mi listę to Ci wyślę Jestem dobra, patrz jak chce Ci pomóc! A w ogóle piękna ta paletka pewnie coo? :P
Kurcze, tez muszę coś dla ciebie zrobić żeby zaciągnąć się na listę

Info z GŁ
trzy szarei trzy brązowe paletki, jedna czarna szminka, 4 srebrne i 3 złote. 1 lakier o2 i jeden inny brąż, oraz jeden taki ciemny, 2 ciemne kredki, 2 srebrne, multum magnesów.
Ja odłożyłam sobie w sobotę szarą paletkę, pędzelek, i lakier 02. Przychodze dziś, oczywiście najpierw do szafy, i zabieram srebrną szminkę (przez was paskudy)
Idę do kasy,ona wyciaga zamówienie a tam w nim srebrna pomadka.
Mam wrażenie, ze oni dorzucają tam jakiś dodatkowy produkt z serii, i myślą, a moze weźmie, albo ktoś inny będzie odbierał i kupi.
Dziwnę troszke.
A co do biżu to tez jest, ale przy kasach.
Podobał mi się tak potrójnie skręcany łańcuszek, ale sam,a nie wiem czy to nie badziew jakiś.

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-11-15, 21:41   #4170
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Ja się zastanawiałam nad zieloną ale podoba mi się tylko ten cień co jest u góry po prawej a eyeliner mnie odrzuca bo toleruje tylko czarne więc bez sensu dawać 15zł tylko dla 1cienia.
Dokładnie o tym samym pomyślałam kiedy odkładałam brązową paletkę z powrotem na półkę

Cytat:
To ja od razu w pierwszym Douglasie złapałam za koszyk i rozglądając się jakby mnie ktoś prześladował zaczęłam pakować do niego pół standu... Nie mówiąc o tym, że miałam tez odłożone dla siebie rzeczy. pani była w ciężkim szoku jak jej opowiedziałam co się dzieje na allegro. Moja karta to aż się rozgrzała jak ściągało z niej kasę
Potem od razu udałam się do drugiego Douglasa i tam biegałam jak szalona bo nie mogłam znaleźć limitki, a potem zebrałam co miałam zebrać i poleciałam do kasy. Pani która mi pokazała stand usilnie chciała mi sprzedać czarną kredkę i (o zgrozo) miziała się nią po ręce!!! Ale jak wróciłam po 0,5godziny to już nie było tej kredki...
Żeby takie rzeczy się w Douglasie działy to szok
Ja też płaciłam kartą i byłam w szoku kiedy usłyszałam ile płacę - pakując te wszystkie kosmetyki do koszyka nie miałam pojęcia, że tyle zapłacę, całe szczęście, że pensja była niedawno

Gdybym miała siebie opisać kiedy wpadłam dzisiajdo Douglasa to przychodzi mi do głowy tylko jedno określenie - obłęd w oczach

Finlora jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości