Essence cz. VI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-19, 21:25   #4591
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

Dziwnie się poczułam czytając tę stronę - kolejne osoby zaręczają, że Fairytale im sie nie podoba, i powiem wam, że aż takiego kręcenia nosem na limitkę żadną nie widziałam. Serio.

Ale mnie tez ona się nie podoba, niech mi wstawią coś naprawde fajnego

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2010-11-19, 21:30   #4592
lea88
Zakorzenienie

Bo Fairytale to zadna nowosc. Ciagle powielaja sie te podobne kosmetyki, w podobnej gamie. Mogli by wreszcie dac cos mnie blyszczacego i brokatowego. Ile mozna kupowac brokatowych lakierow, blyszczykow i linerow :/.
Ja czekam na jakies fajne maty. Maja ogromna palete kolorow jesienno-zimowych, wiec mogliby sie bardziej postarac.
Nie rozumiem tez czemu nie umieszczaja w limitowankach zupelnych nowosci, w porownaniu ze standardowymi kosmetykiami Essence- np. kuleczki rozswietlajace (jak w Poseidon, ktorej u nas nie bylo).

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-11-19 o 21:33
lea88 jest offline  
Stary 2010-11-19, 21:32   #4593
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziwnie się poczułam czytając tę stronę - kolejne osoby zaręczają, że Fairytale im sie nie podoba, i powiem wam, że aż takiego kręcenia nosem na limitkę żadną nie widziałam. Serio.

z fairytale jedynie rozświetlacz bym mogła miec, zupełnie mi nie pasuje.
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-11-19, 21:37   #4594
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
z fairytale jedynie rozświetlacz bym mogła miec, zupełnie mi nie pasuje.
Ja teoretycznie też, ale zrobiłam przegląd posiadanych rozświetlaczy... I chyba nałożę sobie bana na jakieś 2 lata... Podobnie z bronzerami - kto by pomyślał, ze takie wydajne skubaństwo... Swoją drogą bronzerki mam wyłącznie z Essence... Nie wiem czemu...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2010-11-19, 21:42   #4595
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:

i tak zmienią zdanie, gdy już limitka wejdzie coś musi być hitem

mnie urzekły lakiery na swatchach - ostatnio takie brokatowe i kryjące miałam chyba z zestawu do frencha Eveline. Później już nie mogłam znaleźć podobnego efektu.

A z limitek zazwyczaj lakierów nie kupuję, więc nadmiaru lakierów też nie mam
Cytat:
Ja teoretycznie też, ale zrobiłam przegląd posiadanych rozświetlaczy... I chyba nałożę sobie bana na jakieś 2 lata... Podobnie z bronzerami - kto by pomyślał, ze takie wydajne skubaństwo... Swoją drogą bronzerki mam wyłącznie z Essence... Nie wiem czemu...
Ja mam jeszcze jeden z Rimmela, ale wolę Sun Club, więc tamten tych leży i się kurzy .
Stary 2010-11-19, 21:48   #4596
tuRmaNIA
Zadomowienie

Jakby weszło teraz SunDelicious do Natur to bym się nie pogniewała i wzięła czekoladkę

Patrząc na swatche Fairytale to nic nie powala na kolana Zobaczę jak będzie się prezentować na żywca. Może wezmę jakiś cień i rozświetlacz, bo takiego nie mam

Też mam bloga

NOWINKI -Kolorówka Wings of Color
tuRmaNIA jest offline  
Stary 2010-11-19, 21:56   #4597
Arrianna
Zakorzenienie

A chciałam nic nie chcieć z Fairytail. Podoba mi się ten pomarańczowo-złotawy cień i szare też(chociaż na szare nie mam parcia) - szlag! Nie powinnam kupować cieni. I linerki mi się podobają, o taaak...Lakiery nie w moim stylu i rozświetlacz też ale i tak przed zdjęciami swatchy chciałam mniej :P No nic to i tak nie za wiele.

Swoją drogą ostatnio zawiedziona brakiem pędzelków w douglasie przeszłam się do natury i pod wpływem zupełnie dziwnego impulsu kupiłam potrójne cienie z my secret. Trio -prawie biały, lawendowy i szaro-srebrny. Matko -wszystkie dziewczyny w typie jasnego lata powinny mieć to trio!!!!! Nie lubię siebie w fioletach ale ta lawenda mnie zabiła! Kocham je i mam zamiar za nie wyjść. Żyję w ciągłym stresie że niedługo się skończą choć użyłam ich tylko 2 razy i koniecznie muszę dokupić jeszcze 2 komplety!
Arrianna jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:06   #4598
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Swoją drogą ostatnio zawiedziona brakiem pędzelków w douglasie przeszłam się do natury i pod wpływem zupełnie dziwnego impulsu kupiłam potrójne cienie z my secret. Trio -prawie biały, lawendowy i szaro-srebrny. Matko -wszystkie dziewczyny w typie jasnego lata powinny mieć to trio!!!!! Nie lubię siebie w fioletach ale ta lawenda mnie zabiła! Kocham je i mam zamiar za nie wyjść. Żyję w ciągłym stresie że niedługo się skończą choć użyłam ich tylko 2 razy i koniecznie muszę dokupić jeszcze 2 komplety!
wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Stary 2010-11-19, 22:09   #4599
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

No w końcu jakiś żółtawy rozświtlacz

Fairytale mi się podoba. Pewnie będę chciała:
rozświetlacz
brzoskwiniowy cień. I pewnie któryś fiolet :P
srebrny glitter
ze 3 lakiery [albo i 4 :P]
Hisoka jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:12   #4600
Arrianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Przekaże panu młodemu :P chyba polubię my secret (choć i tak wolę essence... opakowania ładniejsze :P)
Arrianna jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:13   #4601
tuRmaNIA
Zadomowienie

Też się zastanawiam nad tym brzoskwiniowym cieniem (na stronie Essence bardziej wyglądał jak łososiowy)
Z 20 zeta na Fairytale muszę sobie zachomikować

Też mam bloga

tuRmaNIA jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:25   #4602
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w Naturze, widziałam w szafe Essence jakiś błyszczyk w kolorze Nude, czy któraś z Was wie jaka to dokładnie seria? czy dobry?
http://biochemiczna.files.wordpress....blyszczyki.jpg
Ja mam. To jest ze stałej oferty. Mój numerek to 04 Toffee czy coś takiego. Pachnie jak toffee i ma super konsystencję. Nie klei się i nawet długo utrzymuje się na ustach. Polecam

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
ja właśnie mam zamiar kupić, ale jeszcze nie ma z Hakuro na allegro, więc czekam kiedy się pojawi (pod koniec listopada wg info od sprzedawcy).
a skusiłam się na liner w żelu przez kanał youtubowy KatOsu, która jest moim totalnym guru wprawdzie do wymarzonego Bobbi Brown daleka droga moja, ale mam nadzieje, że DW też będzie niezły. następny na liście Sleek lub ELF

zauważyłam, że w praktycznie każdej limitce jest rozświetlacz... dobrze, że jestem rozświetlaczowo ubezpieczona (skruszona mozaika z PB, AOH i z Moonlight) więc dzielnie się powstrzymuje przed kupowaniem
Ja też jestem rozświetlaczowo ubezpieczona, ale i tak pewnie kupię.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
moim zdaniem będzie w naturach..

i mi się jakoś nie podoba- jeżeli rozświetlacz będzie beżowo- złoty to może na niego się skuszę, ale to muszę obmacać wcześniej ( oby były testery)
A moim zdaniem jak to ostatnio w nowościach bywa, pojawi się w Douglasie, a jakaś stara limitka w Naturach

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Dziękuję tobie i Ememesikowi za odpowiedź . Kupię ten zestaw i podpowiem co robić żeby się udało . Oprócz białego i czarnego z Essence można też z innej firmy, inny kolor? Na start kupię te dwa, ale może na przyszłość będzie chciała inne? Na codzień to ona raczej bezbarwnym, ale od czasu do czasu widzę, że lubi się pobowić w malowidła na paznokciach . Widzę też, że swojej mamie podbiera kolorowe kosmetyki i tworzy czasem dość odważne makijaze . Na szczęście nie wychodzi w tym z domu.
Nie ma sprawy. Z tego co wiem to firma Konad ma takie lakiery, ale wiem ze są droższe. Popatrz tez na allegro, tak czasem sprzdaja lakiery to stempelków

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To znaczy, że Fairytale już niedługo zagości w Douglasach
Pewnie tak. Już mnie boli
Znając zycie na pewno rozświetlacz i jakiś ciemny lakier będzie mój. Zobaczymy jak to na żywca będzie wyglądać. Z metallics miałam nie brać pomadki, a tu proszę. Srebrna jest boska

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:28   #4603
tuRmaNIA
Zadomowienie

Obstawiam, że w grudniu w Douglasach pojawi się Fairytale a w Naturach SunDelicious

Też mam bloga

tuRmaNIA jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:32   #4604
Szabik
Rozeznanie

Mam pytanie do Poznanianek po raz kolejny (wiem, że pytam co kilka dni) czy znalazł się stand z RtP w Pestce? I może są pędzelki z Metallics w którymś Douglasie? Nie miałam zupełnie czasu za bardzo w tym tygodniu sprawdzić sama...
Szabik jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:36   #4605
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Poznanianek po raz kolejny (wiem, że pytam co kilka dni) czy znalazł się stand z RtP w Pestce? I może są pędzelki z Metallics w którymś Douglasie? Nie miałam zupełnie czasu za bardzo w tym tygodniu sprawdzić sama...
W Pestce dzisiaj RtP nie było.
Stary 2010-11-19, 22:40   #4606
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Obstawiam, że w grudniu w Douglasach pojawi się Fairytale a w Naturach SunDelicious

A może ludzie z Natury podczytują Wizaż i stąd wiedzą, jaka limitka ma wzięcie?

Ja chcę Sun Delicious

Z drugiej strony, zauważcie, że - nie licząc Eclipse - do tej pory Douglasy i Natury nie powielają swoich limitek ?
Stary 2010-11-19, 22:46   #4607
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Ja chcę Sun Delicious

Z drugiej strony, zauważcie, że - nie licząc Eclipse - do tej pory Douglasy i Natury nie powielają swoich limitek ?
w sumie... ja też
taaa... może Natury w ogóle będą miały te limitki jakoś później? np. za pół roku
Stary 2010-11-19, 22:46   #4608
Arrianna
Zakorzenienie

Z tego co wiem to pędzli nie ma nigdzie. Na pewno nie w plazie i pestce. Nie jestem pewna jak na malcie ale po doświadczeniach z DW wiem że limitki są wcześniej na malcie niż w plazie więc nie liczyłabym na to, że tam coś znajdziesz. Ja to sobie już odpuściłam. Co do RTP to nie wiem.
A co do srebrnej pomadki z metallics - myślałam że nie będę jej używać ale... znalazłam na nią sposób. Jak macie jakieś jasne nude pomadki które mają dla was za "ciepły" odcień to mój patent:
- wiadomo carmex czy cóś nawilżającego
- srebrna pomadka
- pomadka nude(ja mam Darling, nie jest za ciepła za to trochę za jasna w sensie wyglądam jak trup ale przez drobinki ze srebrnej jakoś się ożywia edit: swoją drogą nie wiem jakim cudem srebrny mnie ożywia :P chyba raczej idzie o to że pasują mi bardzo zimne odcienie :P)
Zauważyłam że fajnie wygląda pod czymś bo "na" może zdominować kolor. W każdym razie spróbujcie. Jak wrócę do domu może strzelę fotki

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-11-19 o 23:12
Arrianna jest offline  
Stary 2010-11-19, 22:52   #4609
hooliganka184
Rozeznanie

Byłam wczoraj w Naturze w Pestce, nowej limitki brak. Co do pędzelków to się nie wypowiem, bo nie byłam w Douglasie, gdyż wszystko co chciałam z Metallics już mam.
hooliganka184 jest offline  
Stary 2010-11-19, 23:32   #4610
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

po waszych kuszeniach i informacji, ze fioletowy lakier z RtP nie farbuje pazurkow- KUPILAM GO!

u mnie brak nowych limitek...ciagle RtP i zostaly prawie wszystkie rozswietlacze, eyelinerki, lakiery- 1brazowy jest i chyba 1 zielony- reszta wszystkie takze brania nie ma...

a z Sun Delicious bym chciala cien, kredke, moze blyszczyk?, moze lakier jakis, spray połyskujący i te pudry wygladaja ciekawie, ale mam nadal dwie czekoladki bourjoisa wiec chyba nie bedzie sensu brac nie?

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-11-19 o 23:35
dimiti jest offline  
Stary 2010-11-19, 23:35   #4611
Szabik
Rozeznanie

Jeśli chodzi o Maltę w poniedziałek nikt nic nie wiedział o dostawie z Essence. Nie, żeby normalnie wiedzieli... A jeśli chodzi o same pędzelki to jestem zdziwiona, że nigdzie ich nie ma, bo z tego co rozmawiałam np. z ekspedientką w Pestce w ogóle ich nie dostali.
No cóż. Może jutro się przejadę i może na początku przyszłego tygodnia odwiedzę swarzędzką Nature gdzie powinno być RtP...
Sunprice, Arrianna- bardzo dziękuję za informacje!
Szabik jest offline  
Stary 2010-11-20, 00:09   #4612
hooliganka184
Rozeznanie

Zarówno w Douglasie w Pestce, jak i w Plazie były pedzelki na 100%. W Pestce widziałam je w sobotę i zapomniałam kupić, a w niedzielę już nie było. W Plazie natomiast we wtorek i wtedy udało mi się kupić. Nie wiem czy specjalnie czy z niewiedzy ale ewidentnie ekspedientka wprowadziła Cię w błąd.
hooliganka184 jest offline  
Stary 2010-11-20, 09:56   #4613
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cinderella_ Pokaż wiadomość
są już swatche Fairytale

http://www.fragdiegurus.de/?p=1332
tylko rozświetlacz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Czy ten shimmer ma żółtawą/złotawą poświatę? (albo mam baaaardzo badziewny monitor w robocie)
u mnie to on jest taki beżowy z małą domieszką szarości

Świeżynka
kasia9513 jest offline  
Stary 2010-11-20, 11:27   #4614
dimiti
Zakorzenienie

U mnie ten rozswietlacz z Fairy to taki brudny bezyk
nic mnie nie kreci to czekam teraz caly czas na Berlinka bo mam nadzieje, ze bedzie u nas i na Sun delicious
dimiti jest offline  
Stary 2010-11-20, 11:37   #4615
Chaigata
Zakorzenienie

wszystko z fairy!
Stary 2010-11-20, 11:52   #4616
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
moim zdaniem będzie w naturach..
Oby tak było
Kurczę, a ja bym się nie zdziwiła gdyby do Natur nagle przyszło Metallics... bo niby czemu na stronie essence ciągle jest RtP w aktualnych a M w preview zone? (czyli tak jak w Naturach)
Cytat:

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mam tylko nadzieję, że nie będzie miał w sobie brokatu wielkości grochu, a za to będzie dawał złotawo- beżową taflę Jednak z tego co widzę na swatchach, to nie za dobrze się to prezentuje (obym się myliła).
Heh, dokładnie rozświetlacz ze złotem, ajjj, już go chcę
jak będzie w Douglasach tylko to wsiadam w busa do Wawy.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
po waszych kuszeniach i informacji, ze fioletowy lakier z RtP nie farbuje pazurkow- KUPILAM GO!
Hehe, to teraz pomaluj pazurki i ciesz się pięknym kolorem ja po pomalowaniu chodziłam tylko i oglądałam ręce
Stary 2010-11-20, 12:11   #4617
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Oby tak było
Kurczę, a ja bym się nie zdziwiła gdyby do Natur nagle przyszło Metallics... bo niby czemu na stronie essence ciągle jest RtP w aktualnych a M w preview zone? (czyli tak jak w Naturach)
Bo wcześniej w oczekiwanych nie było RTP, a nagle się pojawiło . Wszystko jest możliwe
Stary 2010-11-20, 12:24   #4618
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Hehe, to teraz pomaluj pazurki i ciesz się pięknym kolorem ja po pomalowaniu chodziłam tylko i oglądałam ręce
jutro pomaluje poki co nadal na pazurach mam niebieskiego wibo troche dziwnie z takim kolorkiem, ale trzeba sie przyzwyczaic mialam jeszcze ochote lupnac zolty lakier z RtP, ale jakos tak wyszlam bez niego
dimiti jest offline  
Stary 2010-11-20, 12:25   #4619
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Bo wcześniej w oczekiwanych nie było RTP, a nagle się pojawiło . Wszystko jest możliwe
No fakt, to jest argument
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jutro pomaluje poki co nadal na pazurach mam niebieskiego wibo troche dziwnie z takim kolorkiem, ale trzeba sie przyzwyczaic mialam jeszcze ochote lupnac zolty lakier z RtP, ale jakos tak wyszlam bez niego
Ja też chciałam żółty mega ładnie wyglądał na tym standzie ale przypomniałam sobie, że jego swatche wcale nie są takie ładne i wyszłam bez chyba nie żałuję

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2010-11-20 o 12:27
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2010-11-20, 12:35   #4620
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w Naturze, widziałam w szafe Essence jakiś błyszczyk w kolorze Nude, czy któraś z Was wie jaka to dokładnie seria? czy dobry?
http://biochemiczna.files.wordpress....blyszczyki.jpg
Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Ja mam ten w kolorze 01 Pure Beauty, jest moim ulubionym błyszczykiemo wiele lepszy niż w podobnym kolorze z Sephory. Kolorek bardzo fajny taki nude nadaje, nie klei sie tak bardzo, długo sie utrzymuje i przepieknie pachnie (tak słodko, budyniowo). Ja ze swojej strony bardzo bardzo polecam!!!!!!
Również mam ten błyszczyk w kolorze 01 i jestem bardzo zadowolona. Błyszczyk ma naturalny kolor, nie klei się i z ust szybko nie znika. Fajnie nawilża usta i daje ładny połysk, bardzo przyjemnie pachnie (dla mnie krówkami albo budyniem toffi ).

Fairytale? Chcę błyszczyk Once Upon a Time, jakiś lakier/lakiery (Pixie Dust i Once Upon a Time) i może rozświetlacz.

Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2010-11-20 o 12:36
aktogimka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości