Essence cz. VI - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-16, 22:25   #1741
agata_slomka
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że może być jeszcze DW a w tym czasie do Douglasów i Firlitów wejdzie metalics
też dobrze wolę kupować w Duglasie, bo tam ochrona na prawdę pracuje i pilnuje, żeby klientki korzystały tylko z testerów a nie z wszystkich kosmetyków. No i dają próbeczki do zakupów

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Noo, ale matowienie taki efekt właśnie daje
Ja jestem zadowolona z tego żółtego, chociaż to właściwie taki jasny pomarańcz
może jeszcze nie opanowałam tego matt top coat, bo u mnie na razie to wyglądało jak plakatówka nałożona sztywnym pędzlem, bardzo grubą warstwą. Nie fajnie. Jak na razie miętowy wyszedł najlepiej.
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-10-16, 22:41   #1742
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
też dobrze wolę kupować w Duglasie, bo tam ochrona na prawdę pracuje i pilnuje, żeby klientki korzystały tylko z testerów a nie z wszystkich kosmetyków. No i dają próbeczki do zakupów
A ja od dzisiaj mam mieszane uczucia do Douglasa... Zadzwoniłam do nich z prośba o odłożenie linera DW i wysłałam po niego męża a on wrócił z dwoma linerami - tym z DW i takim z brokatem w buteleczce z pędzelkiem. Początkowo byłam zachwycona bo myślałam, że to wynik dobrego serca mojego męża a tu się okazało, że jak poszedł do Douglasa i poprosił o to co miało być odłożone to Pani mu dała oba linery i powiedziała, że to zamówiłam I teraz jestem trochę w kropce bo nie wiem co o tym myśleć i się zastanawiam czy do nich nie zadzwonić w celu wyjaśnienia nieporozumienia Ehh...
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-10-16, 22:46   #1743
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja od dzisiaj mam mieszane uczucia do Douglasa... Zadzwoniłam do nich z prośba o odłożenie linera DW i wysłałam po niego męża a on wrócił z dwoma linerami - tym z DW i takim z brokatem w buteleczce z pędzelkiem. Początkowo byłam zachwycona bo myślałam, że to wynik dobrego serca mojego męża a tu się okazało, że jak poszedł do Douglasa i poprosił o to co miało być odłożone to Pani mu dała oba linery i powiedziała, że to zamówiłam I teraz jestem trochę w kropce bo nie wiem co o tym myśleć i się zastanawiam czy do nich nie zadzwonić w celu wyjaśnienia nieporozumienia Ehh...
może po prostu babeczka źle ciebie zrozumiała. Wiesz jak to jest z rozmowami telefonicznymi, czasem coś szumi, albo jest hałas w pomieszczeniu.
Też tak mam w pracy, że czasem kiedy rozmawiam przez telefon to zanim zrozumiem o co właściwie chodzi to muszę kilka razy się dopytać.
Nie wydaje mi się, żeby zrobiła to złośliwie albo z niewiedzy (dziewczyny w Duglasach generalnie są dobrze wyszkolone, czego nie można powiedzieć o Naturach czy Rossmanach)

Byłam dziś w duglasie i brakowało tylko 1 błyszczyka i 1 linera, czyli dokładają, bo rano mama kupiła mi 2 linery
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
Stary 2010-10-16, 22:49   #1744
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loonelka Pokaż wiadomość
Kluska20 niestety nie wiem ja nie miałam możliwości się wybrać i zleciłam to zadanie mamie. Jutro ją zapytam jak sprawa wyglądała z linerkami
Dziękuję za dobre chęci Chyba jednak nie wytrzymam i pojadę jutro do Douglasa na Starówce i wybadam sprawę Jeśli nie będzie linerków,to będę potwornie zła
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-10-16, 22:51   #1745
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
może po prostu babeczka źle ciebie zrozumiała. Wiesz jak to jest z rozmowami telefonicznymi, czasem coś szumi, albo jest hałas w pomieszczeniu.
Też tak mam w pracy, że czasem kiedy rozmawiam przez telefon to zanim zrozumiem o co właściwie chodzi to muszę kilka razy się dopytać.
Nie wydaje mi się, żeby zrobiła to złośliwie albo z niewiedzy (dziewczyny w Duglasach generalnie są dobrze wyszkolone, czego nie można powiedzieć o Naturach czy Rossmanach)

Byłam dziś w duglasie i brakowało tylko 1 błyszczyka i 1 linera, czyli dokładają, bo rano mama kupiła mi 2 linery
Tylko, że... linerka odkładał dla mnie pan i byłam w 100% przekonana, że dobrze się zrozumieliśmy... Mąż sugeruje, że drugi linerek był odłożony dla kogoś innego, a dziewczyna zgarnęła wszystko i sprzedała jemu... A całość podsumował: "Jest tam to co chciałaś? To się ciesz"
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-10-16, 23:09   #1746
agata_slomka
Wtajemniczenie

głupia sprawa...
tak to jest wysłać faceta na zakupy, który nie może zweryfikować czy dobry towar dostał

S. Mrożek
Stary 2010-10-16, 23:11   #1747
Arrianna
Zakorzenienie

Dokładają? To jest nadzieja dzięki za info
Arrianna jest offline  
Stary 2010-10-16, 23:15   #1748
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
głupia sprawa...
tak to jest wysłać faceta na zakupy, który nie może zweryfikować czy dobry towar dostał
Nom... Bo niestety ale mój mężczyzna w ogóle się nie zna na kosmetykach do makijażu... Teraz sobie wyrzucam, że mogłam mu chociaż napisać ile kosztuje ten liner to może by był OK (o ile by nie wziął tego drugiego).
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-10-16, 23:19   #1749
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Nom... Bo niestety ale mój mężczyzna w ogóle się nie zna na kosmetykach do makijażu... Teraz sobie wyrzucam, że mogłam mu chociaż napisać ile kosztuje ten liner to może by był OK (o ile by nie wziął tego drugiego).
albo opisać 'łopatologicznie' czyli jak to ma wyglądać itd :P

S. Mrożek
Stary 2010-10-16, 23:27   #1750
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
albo opisać 'łopatologicznie' czyli jak to ma wyglądać itd :P

Nie wiem czy by by to zniósł Pewnie jakbym mu opisała skrzynię biegów w najnowszym Ferrari to prędzej by pojął
Ale już trudno. Jutro do nich zadzwonię i jak się zgodzą to wymienię liner na jakieś cienie a jak nie to zostanie.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-10-17, 00:33   #1751
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Łodzianki, w Porcie w Douglasie z DW są wszystkie lakiery, linery, cienie i co tam jeszcze
Nie było mattów. Są błyszczyki nude, nie ma shrekowego lakieru i w ogóle mało jakoś tych lakierów tam jest
Stan na sobotni wieczór.

Jeśli było pisane to przepraszam, nie jestem w stanie śledzić wątku
adusiadu jest offline  
Stary 2010-10-17, 10:36   #1752
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Łodzianki, w Porcie w Douglasie z DW są wszystkie lakiery, linery, cienie i co tam jeszcze
Nie było mattów. Są błyszczyki nude, nie ma shrekowego lakieru i w ogóle mało jakoś tych lakierów tam jest
Stan na sobotni wieczór.

Jeśli było pisane to przepraszam, nie jestem w stanie śledzić wątku
uuu, za daleko mam
Musze poczekać na DW na Bałuckim

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-10-17 o 10:59
agabil1 jest offline  
Stary 2010-10-17, 14:25   #1753
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolorek dziękuję za zdjęcia, mam jeszcze jedno pytanko, zbiera się w załamaniach?
Nie zauważyłam, żeby zbierała się w załamaniach Ale ona jest na tyle neutralna, że prędzej chyba się "zje" i po prostu zniknie, niż zbierze
Stary 2010-10-17, 16:02   #1754
marryme21
Zakorzenienie

Wrocławianki,nic nie wiadomo jak z DW w Douglasach?
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-17, 16:21   #1755
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Uf, ale mnie dawno nie było!

oczywiście skusiłam się ostatnio na lakier i puder z into the wild- puder piękny tylko szkoda, że nic nie widać na buzi
ale chyba sie wroce po cienie i po blyszczyk z kolekcji cute as hell
dimiti jest offline  
Stary 2010-10-17, 16:42   #1756
aaurinko
Zadomowienie

GG do aaurinko

W douglasie w Krakowskich Czyżynach w carrefour jest całe DW, i matt top coat w liczbie ok 4 szt. Jest też coś czego nie widziałam jeszcze tzn fresh start nail cleaner - płyn oczyszczający płytkę.
aaurinko jest offline  
Stary 2010-10-17, 16:53   #1757
million thoughts
BAN stały

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Wrocławianki,nic nie wiadomo jak z DW w Douglasach?
Na razie nie wiadomo. Byłam wczoraj z Pasażu i cała rozradowana wbiegłam do Douglasa, bo może DW się pojawi? Ale nie, zastałam tam tylko dwa błyszczyki Eclipse i zero nowości. A jak się spytałam pani, czy może w najbliższym czasie bedzie jakaś limitowanka z Essnece, to mi odburknęła, że nic o tym nie wie i sobie poszła.
million thoughts jest offline  
Stary 2010-10-17, 17:01   #1758
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez million thoughts Pokaż wiadomość
Na razie nie wiadomo. Byłam wczoraj z Pasażu i cała rozradowana wbiegłam do Douglasa, bo może DW się pojawi? Ale nie, zastałam tam tylko dwa błyszczyki Eclipse i zero nowości. A jak się spytałam pani, czy może w najbliższym czasie bedzie jakaś limitowanka z Essnece, to mi odburknęła, że nic o tym nie wie i sobie poszła.

Jak zwykle u nas będzie na końcu,o ile w ogóle dojdzie.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-17, 17:03   #1759
Ingeborg
Zadomowienie

W Raciborzu dalej nic, chyba się nie doczekam DW...
W drogerii w Auchanie, gdzie jest szafa podstawowa Essence, wymiecione. Stoją resztki Eclipse, poza tym pojedyncze produkty - szafa bardzo przebrana, są nawet puste półki.
Stary 2010-10-17, 17:29   #1760
lux perpetua
Raczkowanie

W warszawskim wola parku jest denim wanted.
Z linerów został tylko jeden szary (stan na dzisiaj ok. 16), lakiery - czarny i oba niebieskie są po dwa, szary i różowy po jednym, cienie i błyszczyki są ale nie przyglądałam się dokładnie co do ilości, są też nowe mozaikowe róże.
Matowych top coatów nie ma, ale jest na nie miejsce (tudzież po nich )

Z ciekawostek widziałam też te naklejane lakiery do paznokci (sporo, są w obu szafach)

lux perpetua jest offline  
Stary 2010-10-17, 18:38   #1761
Ciemnooka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Jak miło! dziękuję za informację
Nie ma za co!

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Mhmm ta natura jest na aleksandrowskiej przy lnianej koło takiego ryneczku.Nie wiem jak ci dokładniej wytłumaczyć jezdzi tam 6 do Zgierza oraz autobus 83
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
AAA, to piszesz o Rydzowej
Na Plantowa miałam się machnąć, ale tymczasowo przebywam na Olechowie więc trochę mi daleko;/
A o Rydzowej też pisałam bo koleżanka dała mi cynk.
Przy okazji przypominam o Douglasie w GŁ
Tak jak napisała mejaczek to Natura na ul. Rydzowej, "moja" domowa.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oj nie tylko ty tak masz
Ja musze kupic sobie rozświetlacz,ale jest w normalnej ofercie to zdążę kupic.Teraz ciułam kasę, żeby zrobić nalot:P
Masakra jakaś. Oni robią za fajne rzeczy
Ja zakupiłam matt top coat ale jeszcze nie testowałam i rozświetlacz, który jest jak dla mnie cudowny. Konsystencja jest bardzo delikatna, miękka, łatwo nabiera się go miękkim pędzelkiem i wystarczy odrobina żeby uzyskać efekt. Rozświetlacz nie ma w sobie brokatu a jedynie drobiny ale nie jest to taka mocna perła tylko raczej bardzo drobniuteńka mika, wg mnie na policzku daje efekt tafli wody, jest bardzo subtelny ale rozświetlenie jest widoczne. Ehh nie wiem jak to wyrazić, w każdym razie naprawdę zakochałam się w tym produkcie.

Kupiłam jeszcze, już z poza nowości, pojedynczy cień nr 25 go all girlie (jasny pudrowy róż) i (kolejną) kredkę kajal pencil nr 13 nightfever (granat). Już są po teście i jestem bardzo zadowolona, oba kolory stanowią według mnie zgrany duet. Fotki zrobiłam, postaram się je Wam wrzucić niebawem.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
uuu, za daleko mam
Musze poczekać na DW na Bałuckim
Dla mnie też stanowczo za daleko... Dlatego poczekam i jak coś się pojawi na Bałuckim to uprzejmie proszę o jakieś info.

A może któraś z Was wie jak sytuacja w GŁ, DW tam dotarło ale czy jest jeszcze szansa dostać czarny liner?

Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline  
Stary 2010-10-17, 18:53   #1762
sunprince
Zakorzenienie

kupiłam dzisiaj szary lakier z DW i to wszystko co mnie z tej limitowanki interesowało
Stary 2010-10-17, 20:21   #1763
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w którejś w wrocławskich Natur widziałyście zestaw do brwi? Bo poszukuję, a nie chcę lecieć przez pół miasta na darmo .
Szkoda, że nie przeczytałam tego posta wczoraj Byłam dzisiaj w Magnolii i bym Ci sprawdziła...

Cytat:
Jak wysyłałam swojego chłopaka po ITW do Natury, to najpierw pokazałam mu w Internecie zdjęcia tego, co ma mi kupić i podałam wszystkie ceny, żeby się nie pogubił

Zrobiłam dzisiaj zakupy w Magnolii - matowy Top Coat, nowy róż w kolorze 10 Adorable i zestaw do stempleków Szafa była pełna nowości, wszystkie lakiery, błyszczyki, róże, cienie, rozświetlacze - no wszystko. Chyba Panie akurat zrobiły dokładkę.

I nie było standu ITW, tylko puste miejsce - jest więc nadzieja, że pojawi się tam coś nowego

Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2010-10-17 o 20:25
aktogimka jest offline  
Stary 2010-10-17, 20:28   #1764
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
I nie było standu ITW, tylko puste miejsce - jest więc nadzieja, że pojawi się tam coś nowego

ITW pojawiło się na początku września,być może już czas na coś nowego.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-17, 20:29   #1765
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Nie ma za co!

Tak jak napisała mejaczek to Natura na ul. Rydzowej, "moja" domowa.

Ja zakupiłam matt top coat ale jeszcze nie testowałam i rozświetlacz, który jest jak dla mnie cudowny. Konsystencja jest bardzo delikatna, miękka, łatwo nabiera się go miękkim pędzelkiem i wystarczy odrobina żeby uzyskać efekt. Rozświetlacz nie ma w sobie brokatu a jedynie drobiny ale nie jest to taka mocna perła tylko raczej bardzo drobniuteńka mika, wg mnie na policzku daje efekt tafli wody, jest bardzo subtelny ale rozświetlenie jest widoczne. Ehh nie wiem jak to wyrazić, w każdym razie naprawdę zakochałam się w tym produkcie.

Kupiłam jeszcze, już z poza nowości, pojedynczy cień nr 25 go all girlie (jasny pudrowy róż) i (kolejną) kredkę kajal pencil nr 13 nightfever (granat). Już są po teście i jestem bardzo zadowolona, oba kolory stanowią według mnie zgrany duet. Fotki zrobiłam, postaram się je Wam wrzucić niebawem.

Dla mnie też stanowczo za daleko... Dlatego poczekam i jak coś się pojawi na Bałuckim to uprzejmie proszę o jakieś info.

A może któraś z Was wie jak sytuacja w GŁ, DW tam dotarło ale czy jest jeszcze szansa dostać czarny liner?
Wydaje mi się, ze powinno być,ale kto ich tam wie. Pewnie dokładają co jakiś czas. Jak coś to wypowiem się jutro bo będę w GŁ.
Jestem ciekawa jak tam stan DW w Manu, tzn. w Douglasie. Szkoda, ze nikt nie wie;/
Jeszcze bardziej mnie zachęciłaś do shimmerka:P Chyba musze wyciułać kasę i kupić. Coraz gorzej z funduszami;/

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-10-17, 20:32   #1766
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:

a gdzie kupilas? ja bylam w alfie i byl tylko 1 czarny i na morenie i nie bylo juz w ogole a chcialam szary...

u mnie w Naturze tez zabrali ITW moze bedzie cos nowego
Stary 2010-10-17, 20:34   #1767
cypressangel
Zakorzenienie

Talking Dot.: Essence cz. VI

Jutro mam zamiar kupić:

• denim wanted! glitter eyepencil granatowy
  • denim wanted! gel eyeliner czarny
  • colour & go nail polish 38 choose me!

cypressangel jest offline  
Stary 2010-10-17, 20:40   #1768
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Jutro mam zamiar kupić:

• denim wanted! glitter eyepencil granatowy
  • denim wanted! gel eyeliner czarny
  • colour & go nail polish 38 choose me!
ja tez chce!
dimiti jest offline  
Stary 2010-10-17, 21:16   #1769
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak wysyłałam swojego chłopaka po ITW do Natury, to najpierw pokazałam mu w Internecie zdjęcia tego, co ma mi kupić i podałam wszystkie ceny, żeby się nie pogubił
Ja nie miałam szansy tak zrobić bo jak dzwoniłam do Douglasa to on już był w Krakowie. nauczka na przyszłość - bardziej szczegółowo tłumaczyć czego się chce
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-10-17, 21:27   #1770
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda, że nie przeczytałam tego posta wczoraj Byłam dzisiaj w Magnolii i bym Ci sprawdziła...

Zrobiłam dzisiaj zakupy w Magnolii - matowy Top Coat, nowy róż w kolorze 10 Adorable i zestaw do stempleków Szafa była pełna nowości, wszystkie lakiery, błyszczyki, róże, cienie, rozświetlacze - no wszystko. Chyba Panie akurat zrobiły dokładkę.

A były może testery do róży? Widziałaś paseczkowe róże?

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości