Essence cz. VI - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-17, 21:33   #1771
aktogimka
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A były może testery do róży? Widziałaś paseczkowe róże?
Testerów do róży nie było, ale było na nie gotowe miejsce...
Eh, paseczkowych róży nie było - ciągle zapominam, że one weszły. Przepraszam za wprowadzenie w błąd, bo pisałam, że wszystko jest. Sprostowanie: jest wszystko, oprócz paseczkowych róży. Lakierów i matowańców były całe rządki, szimerów, jednokolorowych róży, cieni i błyszczyków pełne przegródki...

Właśnie bawię się top coatem i stempelkami. Super są.

aktogimka jest offline  
Stary 2010-10-17, 21:41   #1772
nieznajoma19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A są gdzies we Wrocławiu lakiery do stempelków?
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline  
Stary 2010-10-17, 21:55   #1773
dziewczynka87
Rozeznanie

czy w Poznaniu są gdzieś (gdzie?) nowe róże i rozświetlacze?
dziewczynka87 jest offline  
Stary 2010-10-17, 22:03   #1774
Inulinus
Zadomowienie

GG do Inulinus Send a message via Skype™ to Inulinus

Informuję, że w naturze w Wejherowie koło placu Wejhera nie ma nowej limitki, ale jest pełna szafa lakierów i matt top coatów
Stary 2010-10-17, 22:08   #1775
Szabik
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Wszędzie. Paseczkowe są tylko w Douglasach, reszta róży powinna być wszędzie.
Szabik jest offline  
Stary 2010-10-17, 22:22   #1776
sunprince
Zakorzenienie

a ja dzisiaj byłam w Douglasie w Pestce i nie widziałam tych paseczkowych róży
Stary 2010-10-17, 22:38   #1777
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze powinno być,ale kto ich tam wie. Pewnie dokładają co jakiś czas. Jak coś to wypowiem się jutro bo będę w GŁ.
Jestem ciekawa jak tam stan DW w Manu, tzn. w Douglasie. Szkoda, ze nikt nie wie;/
Jeszcze bardziej mnie zachęciłaś do shimmerka:P Chyba musze wyciułać kasę i kupić. Coraz gorzej z funduszami;/
Tydzień temu byłam w Manu i oni to nawet standu Essence nie maja (jak w GŁ), tylko kilka kosmetyków do paznokci wrzuconych do koszyków na najniższej półce jakiegoś regału - nie posądzałabym ich o DW.
Stary 2010-10-17, 22:39   #1778
Ciemnooka_
Raczkowanie

Wrzucam fotki cienia i kredki o których wspominałam wcześniej:

cień nr 25 go all girlie
kredka kajal pencil nr 13 nightfever

Jeśli chodzi o kredeczkę to widać na oku, że jest to granat, nawet z daleka. Myślę, że ten duet stanowi fajne połączenie kolorystyczne. Więcej fotek dodam na swatchach.

Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline  
Stary 2010-10-17, 22:43   #1779
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość

cień nr 25 go all girlie

Jeśli chodzi o kredeczkę to widać na oku, że jest to granat, nawet z daleka. Myślę, że ten duet stanowi fajne połączenie kolorystyczne. Więcej fotek dodam na swatchach.
Moja mama ma tę kredkę i bardzo często jej używa Ładny ma kolor

aktogimka jest offline  
Stary 2010-10-17, 22:48   #1780
cochonnetta
Wtajemniczenie

Cytat:

cień nr 25 go all girlie

Tyż mam tą kredkę i po prostu ubóstwiam jej kolor. Niestety nietrwała jest . ślicznie wyglądasz z tą kreską
cochonnetta jest offline  
Stary 2010-10-17, 23:21   #1781
Ciemnooka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Moja mama ma tę kredkę i bardzo często jej używa Ładny ma kolor
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Tyż mam tą kredkę i po prostu ubóstwiam jej kolor. Niestety nietrwała jest . ślicznie wyglądasz z tą kreską
Dziękuję!

Kolor jest piękny i głęboki, przede wszystkim widać, że to granat a nie czerń i za to ma wielkiego plusa.

Mnie kredka na bazie trzymała się cały dzień mimo, że byłam w cieple, zimnie i nawet na mżawkę trafiłam ale ja nie mam zbyt tłustych powiek i nie pocieram oczu. Myślę, że na bardziej "problemowym" oku mogłaby sobie nie poradzić właśnie dlatego, że jest bardzo miękka.

Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline  
Stary 2010-10-18, 00:10   #1782
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaurinko Pokaż wiadomość
W douglasie w Krakowskich Czyżynach w carrefour jest całe DW, i matt top coat w liczbie ok 4 szt. Jest też coś czego nie widziałam jeszcze tzn fresh start nail cleaner - płyn oczyszczający płytkę.
o której godz. tam byłaś? Pytam się, bo jutro tam podjadę i mam nadzieję, że w końcu upoluję(bo dotąd jak już przybyłam do kefirka czy firlit to już nie było linerków.. )
Klariss jest offline  
Stary 2010-10-18, 00:30   #1783
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
a gdzie kupilas? ja bylam w alfie i byl tylko 1 czarny i na morenie i nie bylo juz w ogole a chcialam szary...

u mnie w Naturze tez zabrali ITW moze bedzie cos nowego
w Porcie Rumia.
Jak byłam tam w sobotę wieczorem to było pełno. Może kupić Tobie? Z tym, że najszybciej będę tam jutro po południu (może nawet wieczorem)
Swoją drogą ten liner szary średnio mnie zadowala... Czarny jest świetny, ale szary wygląda jak wypłowiały.. albo tak jakby leżał już kilka godzin na powiece i pigment już był częściowo 'zjedzony'

Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-10-18, 01:48   #1784
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A były może testery do róży? Widziałaś paseczkowe róże?
Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam w Douglasie w Pestce i nie widziałam tych paseczkowych róży
Są w Douglasie w Malcie, ja kupiłam sobie jeden, jeszcze muszę po drugi podskoczyć
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-10-18, 03:11   #1785
sunprince
Zakorzenienie

super, dzięki za info
Stary 2010-10-18, 07:28   #1786
Lynn
Zakorzenienie

Można się przyłączyć? Od roku kupuję kosmetyki Essence. Mam czarną kredkę do oczu, błyszczyk, a wczoraj kupiłam eyeliner w żelu oraz cienie. Eyeliner fajnie się zapowiada, ale cienie niezbyt. Jakieś dziwne placki wychodzą mi na powiekach, też tak macie?
Lynn jest offline  
Stary 2010-10-18, 07:35   #1787
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:

cień nr 25 go all girlie

Świetnie to wygląda. Chyba polecę po ten cień

Zastanawiałam się nad Matt Topem, kusicie

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2010-10-18, 07:43   #1788
goldika
Zakorzenienie

Dziewczyny obleciałam już tyle warszawskich i krakowskich natur oraz douglasów i nigdzie nie trafiłam na ten nowy rozswietlacz. W ktorym miejscu mam go szukac? Przy pudrach brazujacych w starej szafie?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-10-18, 07:50   #1789
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
w Porcie Rumia.
Jak byłam tam w sobotę wieczorem to było pełno. Może kupić Tobie? Z tym, że najszybciej będę tam jutro po południu (może nawet wieczorem)
Swoją drogą ten liner szary średnio mnie zadowala... Czarny jest świetny, ale szary wygląda jak wypłowiały.. albo tak jakby leżał już kilka godzin na powiece i pigment już był częściowo 'zjedzony'
troche mnie zniechecilas :P DZIEKUJE chyba zainwestuje w szary liner z Inglota - wczoraj na pocieszenie kupilam braz nr 90 i jestem pocieszona po DW :P

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 --------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny obleciałam już tyle warszawskich i krakowskich natur oraz douglasów i nigdzie nie trafiłam na ten nowy rozswietlacz. W ktorym miejscu mam go szukac? Przy pudrach brazujacych w starej szafie?
tak dokladnie - mniej wiecej tam gdzie urzedowal AOH

ja nie moge znalesc paseczkowych rozy

jeszcze o czyms zapomnialam dostalam za 1 gr w Douglasie cien "love talk' i jestem szczerze milo rozczarowana pigmentacja i konsystencja - cien jest swietny wyprobuje napewno wiecej z tych nowych

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-10-18 o 07:52
smileofangel jest offline  
Stary 2010-10-18, 08:29   #1790
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
troche mnie zniechecilas :P DZIEKUJE chyba zainwestuje w szary liner z Inglota - wczoraj na pocieszenie kupilam braz nr 90 i jestem pocieszona po DW :P

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 --------

tak dokladnie - mniej wiecej tam gdzie urzedowal AOH

ja nie moge znalesc paseczkowych rozy

jeszcze o czyms zapomnialam dostalam za 1 gr w Douglasie cien "love talk' i jestem szczerze milo rozczarowana pigmentacja i konsystencja - cien jest swietny wyprobuje napewno wiecej z tych nowych
mam nadzieję, że nie będziesz później żałować z rezygnacji ja jeszcze dam jedną szansę szaremu linerowi. Popracuję nad nim i zobaczymy jak wyjdzie. Jak nie to komuś oddam/zamienię sie.

W którym Duglasie dostałaś gratis? na Morenie? Kurka.. ja ostatnio 2 razy robiłam zakupy (ale nie na Morenie) i dostałam tylko próbki. Nuikt mi nie zaproponował produktów za grosz..
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-10-18, 09:17   #1791
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć? Od roku kupuję kosmetyki Essence. Mam czarną kredkę do oczu, błyszczyk, a wczoraj kupiłam eyeliner w żelu oraz cienie. Eyeliner fajnie się zapowiada, ale cienie niezbyt. Jakieś dziwne placki wychodzą mi na powiekach, też tak macie?
Można, można ale ostrzegam, że grozi to ciężkim uzależnieniem objawiającym się bieganiem po sklepach zaraz po jakimkolwiek info o nowościach i ciągłą potrzebą kupowania kosmetyków essence
Witam na forum
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-10-18, 10:23   #1792
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Ja go widziałam w drogerii Filrit na ul. Długiej.
Stary 2010-10-18, 10:38   #1793
aktogimka
Zakorzenienie

Cytat:
Szukaj w podstawowej szafie, na dolnej półce, po lewej stronie

aktogimka jest offline  
Stary 2010-10-18, 10:53   #1794
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja od dzisiaj mam mieszane uczucia do Douglasa... Zadzwoniłam do nich z prośba o odłożenie linera DW i wysłałam po niego męża a on wrócił z dwoma linerami - tym z DW i takim z brokatem w buteleczce z pędzelkiem. Początkowo byłam zachwycona bo myślałam, że to wynik dobrego serca mojego męża a tu się okazało, że jak poszedł do Douglasa i poprosił o to co miało być odłożone to Pani mu dała oba linery i powiedziała, że to zamówiłam I teraz jestem trochę w kropce bo nie wiem co o tym myśleć i się zastanawiam czy do nich nie zadzwonić w celu wyjaśnienia nieporozumienia Ehh...
Dziwna sytuacja, pewnie sie pomylili Ale te panie z Douglasa to często naprawdę nic nie wiedzą (oczywiscie nie wyszystkie ale jakos było mi dane na same niedoinformowane trafiać) więc nie zdziwiłabym się jakby wszystko jej się pokręciło :/

Wogóle to jestem w szoku, że w Carrefourze mamy DW. Myślalam, że Eclipse to ostatnia limitka jaka im się przydarzy i już zawsze będą resztki. A tu DW i nawet troszkę nowości

A ja z całego DW kupiłam tylko szary linerek. Lakiery nie rzuciły mnie na kolana (poza tym jestem na lakierowym odwyku także się wstrzymuję).
Przyznaję, że kuszą mnie cienie mimo, że większość je skrytykowała - ale macałam je już kilka razy i wydają mi się dobrze napigmentowane . Błyszczyki i kredka z DW są chyba najmniej rozchwytywane z tej limitki.
Stary 2010-10-18, 11:23   #1795
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Dziwna sytuacja, pewnie sie pomylili Ale te panie z Douglasa to często naprawdę nic nie wiedzą (oczywiscie nie wyszystkie ale jakos było mi dane na same niedoinformowane trafiać) więc nie zdziwiłabym się jakby wszystko jej się pokręciło :/

Wogóle to jestem w szoku, że w Carrefourze mamy DW. Myślalam, że Eclipse to ostatnia limitka jaka im się przydarzy i już zawsze będą resztki. A tu DW i nawet troszkę nowości

A ja z całego DW kupiłam tylko szary linerek. Lakiery nie rzuciły mnie na kolana (poza tym jestem na lakierowym odwyku także się wstrzymuję).
Przyznaję, że kuszą mnie cienie mimo, że większość je skrytykowała - ale macałam je już kilka razy i wydają mi się dobrze napigmentowane . Błyszczyki i kredka z DW są chyba najmniej rozchwytywane z tej limitki.
Tak też pomyślałam a że wczoraj nie miałam czasu do nich zadzwonić to jestem linerka do przodu

Oj mnie też zszokowała wieść o DW w Carrefourze. Oni są tam tak mało doinformowani i tak mało zaopatrzeni, że aż żal patrzeć.

Zauważyłaś może czy nają tam wypiekane cienie? Bo jak byłam ostatnio to nawet o nich nie wiedzieli (ale o DW tez wtedy nie mieli pojęcia).

Nie żałuj lakierów z DW. Ja mam szary i trzymał mi się na paznokciach od środy rano do czwartku wieczorem a nie używałam matt topa.

Ja teraz już mam wszystko co chciałam z DW i teraz tylko czekam na szary zestaw cieni z Metlics
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-10-18, 11:31   #1796
Badzynka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
W którym Duglasie dostałaś gratis? na Morenie? Kurka.. ja ostatnio 2 razy robiłam zakupy (ale nie na Morenie) i dostałam tylko próbki. Nuikt mi nie zaproponował produktów za grosz..
Bo trzeba się upomnieć o gratis Na morenie w tym wielkim carefourze chyba na ulicy pieczarkowskiej( nie jestem pewna czy dobrze zapamiętałam adres )
Badzynka jest offline  
Stary 2010-10-18, 12:29   #1797
Ciemnooka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze powinno być,ale kto ich tam wie. Pewnie dokładają co jakiś czas. Jak coś to wypowiem się jutro bo będę w GŁ.
Jestem ciekawa jak tam stan DW w Manu, tzn. w Douglasie. Szkoda, ze nikt nie wie;/
Jeszcze bardziej mnie zachęciłaś do shimmerka:P Chyba musze wyciułać kasę i kupić. Coraz gorzej z funduszami;/
Czekam na informacje o stanie DW w GŁ.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Świetnie to wygląda. Chyba polecę po ten cień

Zastanawiałam się nad Matt Topem, kusicie
Przepraszam dziewczyny, że Was tak kuszę ale przecież jakby nie było czym to bym nie kusiła.

Ja najpierw kupiłam cień, kredkę i shimmer ale na drugi dzień wróciłam się jeszcze po matt top coat bo bałam się, że później już nie dostanę a wiadomo jak to z dostawami Essence jest. Jak go wypróbuję to dam znać ale to dopiero chyba w przyszłym tygodniu.

Ciemnooka_ jest offline  
Stary 2010-10-18, 13:20   #1798
Estella
Zakorzenienie

Cytat:
na dole obok bronzerów i róży; w Wola Parku złapałam ostatni egzemplarz

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2010-10-18, 13:41   #1799
Kluska20
Zakorzenienie

Byłam dzisiaj w Douglasie na Starówce w Toruniu i byłam zdziwiona bo były wszystkie produkty z limitowanki DW.Wczoraj dzwoniłam żeby Pani odłożyła mi czarny żelowy eyeliner bo stwierdziłam,że na pewno rozchodzą się jak ciepłe bułeczki a ja też chciałam go mieć a tu takie zaskoczenie.Oprócz linerka kupiłam też kredkę do oczu z Sun Club Waterproff Eyeliner w kolorze 03 blue lagoon. Piękny, głęboki turkusowy kolorek I teraz mam pytanie:kupiłam dwa produkty z Essence więc Pani przy kasie powinna mi zaproponować jeszcze jeden produkt za 1 gr,tak? Czy to jest tak,że muszę kupić te 2 produkty za jakąś określoną kwotę i dopiero wtedy mam możliwość wyboru 3 produktu? Oświećcie mnie
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-10-18, 14:00   #1800
rec
Raczkowanie

Niech żyje Toruń!!!, no to zwijam kiece i lecę na big shopping, ale się mój TŻ ucieszy
rec jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości