Essence cz. VI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-30, 22:45   #2581
reeva
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Cieni jeszcze nie uzywalam, ale niedlugo zdam relacje
Szminka krotko sie trzyma i nie jest mocno napigmentowana, ale to dobrze, bo ta czern nie jest taka intensywna.
Lakiery lekko sie blyszcza, ale drobinki nie sa nachalne. Malowalam paznokcie jednym z tych kolorow dzisiaj rano i trzymaja sie do teraz idealnie.
Czekam na opinię I dziękuję
Sporo tez będzie zależało w takim razie od naturalnego odcienia ust Powiem, że jak widzę takie oto ładne stronki:
http://www.parokeets.com/en/2010/10/...ition-make-up/
http://www.parokeets.com/en/2010/10/...-metallics-te/
Napalam się okropnie Z pewnością wezmę paletkę szarości-czarne, pędzelek a szminka czy lakier to jeszcze nie wiem. Bardzo przypadła mi limitka do gustu
reeva jest offline  
Stary 2010-10-30, 22:48   #2582
wioolusiaaa
Zakorzenienie

Hej dziewczyny, melduję się jako mieszkanka okolic Bielska z dwoma szafami pracowałam w DN przez wakacje, ale szczerze mówiąc, myślałam, że te kosmetyki to badziewia. Dziwiłam się, że dziewczyny tak ochoczo je kupują. Ale miło się zdziwiłam zakupiłam korektor do lakieru, jakiś top coat quick dry, top matt, pasiak brązujący rozświetlacz i paletkę do brwi jak na razie mała kolekcja

a co do przesady... http://allegro.pl/unikat-jedyny-limi...287907961.html
Stary 2010-10-30, 22:50   #2583
marryme21
Zakorzenienie

Karo
Dzięki za zdjęcia.
Szminka wydaje się być taka bardziej wiśniowa niż czarna.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:07   #2584
lux perpetua
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Jeszcze show-offa rozumiem, bo w Polsce nie ma, paseczkowe róże też dopiero wchodzą, więc może ciężko je gdzieniegdzie dostać, ale spójrz na to...

http://allegro.pl/essence-multi-acti...294903937.html

Ten tusz naprawdę jest aż tak rozchwytywany i wart przepłacania (w dodatku za już otwarty tusz)?

(i jakby co, to ja się nie bulwersuję, byznes to byznes, jest popyt (?) to i podaż )

lux perpetua jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:11   #2585
agusia327
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lux perpetua Pokaż wiadomość
Jeszcze show-offa rozumiem, bo w Polsce nie ma, paseczkowe róże też dopiero wchodzą, więc może ciężko je gdzieniegdzie dostać, ale spójrz na to...

Ten tusz naprawdę jest aż tak rozchwytywany i wart przepłacania (w dodatku za już otwarty tusz)?

(i jakby co, to ja się nie bulwersuję, byznes to byznes, jest popyt (?) to i podaż )

Masakra! Przesadziła na tej aukcji, kto jej to kupi????!!!!! W drogerii kupisz ten tusz za 10.99zł nowiutki, nieotwarty!
Stary 2010-10-30, 23:14   #2586
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agusia327 Pokaż wiadomość
Masakra! Przesadziła na tej aukcji, kto jej to kupi????!!!!! W drogerii kupisz ten tusz za 10.99zł nowiutki, nieotwarty!
tego nigdy nie mozesz być pewna
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:19   #2587
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Taa, to moje okolice można powiedzieć. Tzn. nie tak do końca, no ale blisko jednak.

Mnie jakoś ten eyeliner z DW też nie leży - tzn. fajnie się go używa, kreskę maluje się bajecznie łatwo, ale jakoś efekt mnie nie powalił (wygląda na mojej powiece jak czarna LL), no i użyłam go 2 razy.
Ale wiedziałam że bywasz w Gliwicach ( w końcu to Ty mnie w pracy widziałaś ).
Ja mam dokładnie to samo, eyeliner jak eyeliner, aplikacja spoko, trwałość beznadziejna.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tak źle?A gdyby je nałożyć na bazę do powiek,może przedłużyłoby to ich trwałość?
Jestem w rozpaczliwej potrzebie,bo nie mam czarnego eyelinera ani żadnej porządnej kredki ,DW u mnie ,nawet już się nie spodziewam.
Long Lasting jest do ,twardnieje na kamień(szczelnie zamknięty!!!) i nie maluje na czarno,tylko na szaro.Nie wiem czy tylko mnie trafił się taki felerny egzemplarz czy co.Bo jak czytam recenzje na KWC,to nie chce mi się wierzyć,że są tak dobre.
Właśnie muszę pobawić się z bazą, dlatego nie chcę się go pozbyć Polecam Ci eyelinery z MySecret (No chyba że masz więcej kasy to oczywiście gel eyeliner z Bobbi Brown )

Cytat:
Napisane przez reeva Pokaż wiadomość
Mogę Cię zapewnić, że tak jest. Nie to, że ja jestem taką osobą ale miałam okazję się przekonać...
A coś więcej możesz powiedzieć?

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:20   #2588
Serekha
zaglądam sobie czasem

wiecie ,może czy essence ma teraz dostępne jakieś bronzery?

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:27   #2589
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez Serekha Pokaż wiadomość
wiecie ,może czy essence ma teraz dostępne jakieś bronzery?
- Matowy brązer z nowości, który kocham. 0 drobinek, 100% matu i piękny czekoladowy kolor, idealny do konturowania, bez pomarańczowych podtonów.
- Brązer z drobinkami, niestety nie miałam okazji przetestować
- w 2giej szafie z seri SunClub są pasiaczki, w wersji dla blondynek i brunetek, fajne, bardzo połyskujące, do konturowania raczej nie polecam
- z SunClub także duuuży brązer, niestety blondynkowy ma pomarańczowy podton, ale i tak go lubię do konturowania za mat No i jest mniej napigmentowany niż ten pierwszy, więc lepszy do szybkiego makijażu
- Brązer z różem z SunClub, niestety nie miałam
- Brązer z PureSkin, także druga szafa, i także nie używałam
- Są jeszcze pudry mozajkowe, z pierwszej szafy albo SunClub, także nie używałam

Więc do wyboru do koloru

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2010-10-30 o 23:36
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:38   #2590
Hadassah
Zadomowienie

Nowa limitowanka nie podoba mi się wcale (uff!), za to metallics - coraz bardziej .
Acha, i dodałam recenzję korektora kobo, o tu http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=465863&page=22 .
Hadassah jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:39   #2591
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zawsze znajdą się sępy

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:52   #2592
Szabik
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
- Matowy brązer z nowości, który kocham. 0 drobinek, 100% matu i piękny czekoladowy kolor, idealny do konturowania, bez pomarańczowych podtonów.
- w 2giej szafie z seri SunClub są pasiaczki, w wersji dla blondynek i brunetek, fajne, bardzo połyskujące, do konturowania raczej nie polecam
- z SunClub także duuuży brązer, niestety blondynkowy ma pomarańczowy podton, ale i tak go lubię do konturowania za mat No i jest mniej napigmentowany niż ten pierwszy, więc lepszy do szybkiego makijażu
- Są jeszcze pudry mozajkowe, z pierwszej szafy albo SunClub, także nie używałam

Więc do wyboru do koloru
Goooosienko, a który nadawał by się najlepiej dla bardzo jasnej karnacji do konturowania? Dodam, że najchętniej chciała bym coś niezbyt napigmentowanego, bo jeszcze nigdy się takim wynalazkiem nie posługiwałam (poza Happiness`em z EDM`u). Najbardziej kusi mnie ten nowy, ale z tego co zrozumiałam mniej napigmentowany jest ten ogromny z drugiej szafy?
Szabik jest offline  
Stary 2010-10-30, 23:52   #2593
Arrianna
Zakorzenienie

Hahaha kup teraz za 75 zeta? Bez jaj - dołożyć trochę kasy i kupić róż z Maca. Tam na pewno znajdzie się zamiennik(już nie mówiąc o Inglocie, nie wierzę że nie mają podobnego różu).
Arrianna jest offline  
Stary 2010-10-31, 00:04   #2594
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
szkoda, myślałam, że jeśli jesteś niezadowolona to może będziesz chciała się go pozbyć (a ja bym była chętna go przygarnąć )
pamiętajcie o mnie buszujące po waszych Douglasach wizażanki że taka jedna z forum chciała czarnego lineraaaaa i chętnie pokryje nawet koszt przesyłki żeby go dorwaaaaćććć!
Będę pamiętać, ale u nas juz z nimi ciężko

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia327 Pokaż wiadomość
Ale tacy sa ludzie, co poradzić.

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-10-31, 00:28   #2595
reeva
Zakorzenienie

Cytat:
A coś więcej możesz powiedzieć?
Niestety nie bardzo To w sumie jest zupełnie inna branża, bo spożywka ale poważnie... W życiu bym nie przypuszczała, że jesteśmy tak obserwowani. Chyba kurde zacznę wierzyć w ten cały New World Order, z tą różnicą, że wszyscy to stosują Jedyna forma prywatności, to chyba siedzieć w domu ale oczywiście nie używać neta. Ech...

Allegro aż mnie bawi Są takie dobre słowa na to: bez przesady
reeva jest offline  
Stary 2010-10-31, 00:36   #2596
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Będę pamiętać, ale u nas juz z nimi ciężko
dziękować i modlić się, żeby był
Stary 2010-10-31, 00:46   #2597
black-bubu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
A te nalepki na paznokcie są u nas czy tylko w Niemczech?
http://www.essence.eu/de/produkte/tr...dio-nails.html

ja jeszcze widziałam w Kraku w douglasie w Bonarce

black-bubu jest offline  
Stary 2010-10-31, 00:55   #2598
kasia9513
Zakorzenienie

Cytat:

Więc do wyboru do koloru
baaaaardzo prosiła bym o ich swatche

Świeżynka
kasia9513 jest offline  
Stary 2010-10-31, 01:03   #2599
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Hahaha kup teraz za 75 zeta? Bez jaj - dołożyć trochę kasy i kupić róż z Maca. Tam na pewno znajdzie się zamiennik(już nie mówiąc o Inglocie, nie wierzę że nie mają podobnego różu).

Pisałam już gdzieś to na forum,że kupiłam matowy cień z Inglota,taki wściekły różyk właśnie(Matte 380).Sądzę,że może idealnie zastępować CaH.
Aczkolwiek nie mam osławionego CaH,więc dokładnie nie porównam.
marryme21 jest offline  
Stary 2010-10-31, 09:57   #2600
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
baaaaardzo prosiła bym o ich swatche
Brązer matowy był już wiele razy przedstawiany na forum (w poprzednich częściach).
Stary 2010-10-31, 11:22   #2601
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Moje dzisiejsze nabytki
W drugim rzedzie rzeczy z serii Mettalic ( 2 paletki, czarna szminka i 3 lakiery)
Jak wrzucisz zdjęcia na rączce albo na powiekach to pewnie się jeszcze bardziej napalę ale już wiem, że MUSI być moja

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
O nie!O_o ta szara paletka na zdjęciu od super_karo wygląda na bardzo ciemną! Za ciemną! O_O
Super_karo czy mogę być bezczelna i poprosić się o swatche? na paluszkach w wolnym czasie?
To będzie pewnie taka paletka jakiej chce SEXI ale dla mnie za ciemna :P

edit: właśnie usłyszałam na yt że ten eyeliner w paletkach z metallics jest lepszy niż DW O_o i po co ja się tak w DW zaopatrywałam? O_O
Tak, tak! To paletka dla mnie!!! Będzie moja na 100%

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

byłam dziś w Douglasie w Galerii Krakowskiej, ale nie było szafy z essence po prostu znikła, nie wiecie może czemu??

oraz

czy w naturze na Starowiślnej w Krk są dwie szafy z essence czy jedna??

Nie znikła tylko ją zlikwidowali jakieś 2 albo 3 tygodnie temu. Mieli ją podobno przenieść do Douglasa na Czyżyny ale tam się nie pojawiła
Wydaje mi się, że dziewczyny ostatnio pisały, że wstawili na Starowiślną drugą szafę ale nie jestem pewna na 100%.

Cytat:
Napisane przez lux perpetua Pokaż wiadomość

No to też jest przegięcie Ale pociesza mnie myśl, że jak kiedyś totalnie zbankrutuję to wystawię moje kosmetyki z essence na allegro i dorobię się tak, że zostanę milionerką
YouTube
SexiChic jest teraz online  
Stary 2010-10-31, 11:29   #2602
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez reeva Pokaż wiadomość
Czekam na opinię I dziękuję
Sporo tez będzie zależało w takim razie od naturalnego odcienia ust Powiem, że jak widzę takie oto ładne stronki:
http://www.parokeets.com/en/2010/10/...ition-make-up/
http://www.parokeets.com/en/2010/10/...-metallics-te/
Zauważyłyście, że podane są zupełnie inne ceny niż poprzednio?

'Estelle' jest offline  
Stary 2010-10-31, 11:33   #2603
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ale wiedziałam że bywasz w Gliwicach ( w końcu to Ty mnie w pracy widziałaś ).
Ja mam dokładnie to samo, eyeliner jak eyeliner, aplikacja spoko, trwałość beznadziejna.
Dobrze pamiętałaś.
btw. pracujesz jeszcze w tym samym miejscu?

U mnie ten eyeliner spokojnie wytrzyma cały dzień (bez bazy), no ale jakoś go nie lubię.
Cytat:
Chodzi o ten dostępny w podstawowej szafie?

O matkooo, ale mi się chce essencowych zakupów..

Testuję od 2 tygodni ten nowy tusz w niebieskim opakowaniu Stay on and on czy jakoś tak Muszę przyznać, że jest bardzo dobry - pogrubia, wydłuża i rozdziela rzęsy, w ciągu dnia nie odbija się na powiece, a przy tym bardzo łatwo się zmywa.
Szczoteczka malutka, ale bardzo wygodna. Przetestuję jeszcze inne tusze Essence (zwłaszcza te nowe), bo to trzeci tusz tej firmy z którego jestem zadowolona.

fuksjaa jest offline  
Stary 2010-10-31, 12:08   #2604
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Pierwszy raz mam taki eyeliner, czy mozecie polecic mi jaki uzywa sie do niego pedzelek?
Chyba Ci nikt nie odpowiedział, ja używam cienkiego pędzelka Maestro nr 790 rozmiar 1 i jest super, kosztuje zaledwie kilka złotych, operuje się nim świetnie, można kupić ze zgietą rączką lub prostą. Odkad go używam, to co chwilę się ktoś mnie pyta jak ja robię takie idealne, równiutkie kreski W ogóle odkąd zaczęłam używać eyelinerów w żelu, to te płynne wydają mi się beznadziejne, bo długo schną, brzeg potrafi się dlikatnie rozlewać i być nierówny.

Czaję się na te cienie z eyelinerem z Metallics, we wtorek zajrzę do mojej kochanej, nieobleganej drogerii Chociaż ostatnio ciągle Denim Wanted stało..
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-10-31, 12:10   #2605
Avv
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
DW jest w drogerii Vita w planecie sporo rzeczy było jak ostatnio byłam i wszystkie nowości też były
O kurczę, no to nieźle. ;>
Tak btw w galerii jest druga szafa!
Przeginają z tym essence w Sandomierzu. ;D
Mamy (o ile się nie mylę) 3 normalne szafy i dwie te drugie, normalnie szał.

A tak poza tym zakupiłam w końcu cienie z essence i mogę powiedzieć, że jestem... zachwycona!
Ale po kolei:
- pojedynczy cień 35 party all night (metallic effect):
Przepiękny kolor! Jak tylko pomacałam tester postanowiłam, że muszę go mieć. Jest mieszanką ciemnego złota, brązu, odrobiny miedzi, cudo.
- pojedynczy cień 09 get ready! (shimmer effect):
Jest ciemnym brązem ze złotą nutą, taki trochę zgaszony jakby z odrobiną szarości.
- paletka quattro 05 to die for:
Paletka zawiera jasny, kremowy cień, odrobinę błyszczący, jasny beż, też błyszczący, ciemny brąz odrobinę rdzawo-złoty (błyszczący) i ciemnobrązowy mat.
A jeśli chodzi o trwałość tych wszystkich cieni, to na bazie art deco przetrwały... 18h.
Pomalowałam się nimi wczoraj o 18, spałam z nimi na powiekach (nie byłam w stanie zmyć xd.), a dziś rano obudziłam się z nienaruszonym makijażem. Jest dokładnie taki sam jak wczoraj, żadne cienie nie wytrzymały tyle. Inne musiałam rano po imprezie na siłę rozcierać, bo były ciapki, były wyblaknięte.
A do tego opakowania tych pojedynczych cieni są niezniszczalne, tak samo jak ich zawartość.
Kupowałam je wczoraj i przypadkiem wywróciłam koszyk, w wyniku czego cienie spadły z dość dużej wysokości na podłogę i normalnie powinny się roztrzaskać, pokruszyć, a te... nic. Podnosiłam je ze ściśniętym gardłem, myśląc sobie, że i tak będę musiała je kupić, ale nic z tych rzeczy. Podsumowując - nie wiem, co essence zrobiło z cieniami, ale podoba mi się to.

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2010-10-31 o 13:08
Avv jest offline  
Stary 2010-10-31, 12:38   #2606
kooalla
Raczkowanie

Witam Was Potrzebuje małej podpowiedzi. Wczoraj jakimś cudem gubiłam mój ukochany tusz multi action. Natury w Łodzi w niedziele są zamknięte, a w Douglasie nie ma essence. W zwiazku z tym szukam na szybko jakiegos zamiennika essence, który dawałby podobny efekt pogrubienia wydłuzenia i głębokiej czerni. Może polecicie mi cos. Max do 25 zł. Z góry Wam dziękuje
kooalla jest offline  
Stary 2010-10-31, 12:47   #2607
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kooalla Pokaż wiadomość
Witam Was Potrzebuje małej podpowiedzi. Wczoraj jakimś cudem gubiłam mój ukochany tusz multi action. Natury w Łodzi w niedziele są zamknięte, a w Douglasie nie ma essence. W zwiazku z tym szukam na szybko jakiegos zamiennika essence, który dawałby podobny efekt pogrubienia wydłuzenia i głębokiej czerni. Może polecicie mi cos. Max do 25 zł. Z góry Wam dziękuje
W Douglasach od niedawna jest Essence..
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-10-31, 12:51   #2608
kooalla
Raczkowanie

W Łodzi nie ma , albo ja cos przeoczyłam to sorry wtedy za tego posta, napewno w douglasie w manufakturze nie ma
kooalla jest offline  
Stary 2010-10-31, 12:52   #2609
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Avv zazdraszczam,że Ci sie tak super trzymają. U mnie niestety cienie z E do najtrwalszych nie należa ;/
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-10-31, 13:13   #2610
Avv
Wtajemniczenie

Ishi, może to dlatego, że nie mam problemów z powiekami, nie są tłuste (chociaż reszcie twarzy wcale to w świeceniu się nie przeszkadza xd.), nie opadają i to też wpływa na trwałość, ale żadne do tej pory nie wytrzymały w nienaruszonym stanie całej nocy i to jest fenomenalne xd.
Chyba zacznę się baczniej przyglądać cieniom z essence. ;>

A, i ja wciąż czekam na dostawę pacynek z E!
Bo przyznam się szczerze, że nie umiem nakładać cieni pędzlami. Pędzli używam tylko do blendowania i zaznaczania dolnej powieki. Dużo lepiej idzie mi posługiwanie się pacynkami i chciałabym ich trochę dokupić, a tu 4 litery - starych nie ma i nowych też nie, chociaż w gazetce widnieją, nie bawię się tak. ;p

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2010-10-31 o 13:16
Avv jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości