Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-04-13, 22:08   #271
Apali
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 452
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

powied 瞠 poleci豉 Paulina z Katowic, jak b璠ziesz i pochwal si jak zrobisz! ja te mia豉m nieco zniszczone ko鎍闚ki, ale po podci璚iu wysz這 wszystko cacy i razem z ja郾iejszym do貫m w這sy wygl康aj zdrowiej i zdecydowanie 豉dniej. Bartek na pewno Ci nie zawiedzie
Apali jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-13, 22:52   #272
summerwine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114

Cze嗆 Dziewczynki

Chcia豉bym si pochwali, 瞠 od dnia dzisiejszego jestem szcz窷liw posiadaczk ombre hair
W moim przypadku nie wysz這 to dok豉dnie tak jak chcia豉m czyli:
http://3.bp.blogspot.com/-Zmmamm8VdB...Hair+Color.jpg

tylko mam na g這wie mniej wi璚ej co takiego:
http://i.pinger.pl/pgr232/bb84a30100...air_camila.jpg

W ka盥ym razie jestem naprawd zadowolona Fryzjerka robi豉 to po raz pierwszy i troch si przy mnie biedna nam璚zy豉 Najpierw mia豉m 軼i庵any kolor (swoje mam farbowane na bardzo, bardzo ciemny br您) a potem farbowane 3 odcieniami farby. Teraz niekt鏎e wystrasz: sp璠zi豉m ponad 6 godzin na fotelu Z czego jakie 4,5 posz這 na samo 軼i庵anie koloru, bo po prostu nie chcia si ode mnie odczepi)
Mam delikatny efekt i jest 豉dnie My郵 jednak, 瞠 jak b璠 sobie farbowa odrosty na czubku g這wy, to jeszcze wi璚ej zrobi tych jasnych kosmyk闚, 瞠by wzmocni efekt
aha by豉bym zapomnia豉: zap豉ci豉m 65z

Dziewczyny nie b鎩cie si tylko 鄉igajcie do fryzjera. Najwa積iejsze to pokaza fryzjerce kilka zdj耩 i spokojna g這wa, 瞠 napewno da rad

Talia by這:77cm--> jest: 73cm
Oponka bylo:88cm--> jest: 82cm

DAM RAD!!!!!!!!!!!!!!!!
summerwine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-14, 07:30   #273
withi_as
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 818

Cytat:
Napisane przez summerwine Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczynki

Chcia豉bym si pochwali, 瞠 od dnia dzisiejszego jestem szcz窷liw posiadaczk ombre hair
W moim przypadku nie wysz這 to dok豉dnie tak jak chcia豉m czyli:
http://3.bp.blogspot.com/-Zmmamm8VdB...Hair+Color.jpg

tylko mam na g這wie mniej wi璚ej co takiego:
http://i.pinger.pl/pgr232/bb84a30100...air_camila.jpg

W ka盥ym razie jestem naprawd zadowolona Fryzjerka robi豉 to po raz pierwszy i troch si przy mnie biedna nam璚zy豉 Najpierw mia豉m 軼i庵any kolor (swoje mam farbowane na bardzo, bardzo ciemny br您) a potem farbowane 3 odcieniami farby. Teraz niekt鏎e wystrasz: sp璠zi豉m ponad 6 godzin na fotelu Z czego jakie 4,5 posz這 na samo 軼i庵anie koloru, bo po prostu nie chcia si ode mnie odczepi)
Mam delikatny efekt i jest 豉dnie My郵 jednak, 瞠 jak b璠 sobie farbowa odrosty na czubku g這wy, to jeszcze wi璚ej zrobi tych jasnych kosmyk闚, 瞠by wzmocni efekt
aha by豉bym zapomnia豉: zap豉ci豉m 65z

Dziewczyny nie b鎩cie si tylko 鄉igajcie do fryzjera. Najwa積iejsze to pokaza fryzjerce kilka zdj耩 i spokojna g這wa, 瞠 napewno da rad
Wyszed Ci bardzo 豉dny kolor, co podobnego do mojego, tylko ja mam bardziej robione od 鈔odka. To w takim razie troch w tym fotelu posiedzia豉 ...

Bardzo ok, pozdrawiam

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-15, 18:32   #274
Aiwlys
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 230
Edyta

Hej Dziewczyny,

Czy wiecie mo瞠, jakie to odcienie i jak technik ma farbowane w這sy Edyta? Czy da rad zrobi sobie takie cieniowanie w domowych warunkach ?
Ewentualnie mo瞠 kt鏎a si orientuje jaki fryzjer w Wawie zrobi to dobrze?

Bede wdzi璚zna za pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg f89e0cd60021a04f4da86020.jpg (79,9 KB, 214 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3e90df3000170b8d4da86010.jpg (35,0 KB, 89 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a09a965a0004274f4da86007.jpg (76,5 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cae345730007417b4da8600c.jpg (67,3 KB, 325 za豉dowa)

Edytowane przez Aiwlys
Czas edycji: 2011-04-15 o 18:33 Pow鏚: liter闚ka
Aiwlys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-16, 11:59   #275
anusiakk_kk
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 134
Dot.: Edyta

czy ombre hair fajnie wygladaja tylko na ciemnych wlosach ??

jak my郵icie czy fajnie by by這 na rudych zrobic blond konc闚ki takie nieregularne bardziej ??
anusiakk_kk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-16, 13:38   #276
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Poka wiadomo嗆

jak my郵icie czy fajnie by by這 na rudych zrobic blond konc闚ki takie nieregularne bardziej ??
Wed逝g mnie mo瞠sz pr鏏owa. Dzisiaj by豉m na drugim schodzeniu i go嗆, kt鏎y mi robi, m闚i 瞠 by豉 u niego dziewczyna, kt鏎a mia豉 br您owe w這sy i zrobi jej ombre takie 3-warstwowe, od br您u, przez rude do blondu. M闚i 瞠 wysz這 genialnie i strasznie oryginalnie

mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2011-04-16, 14:05   #277
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 075

Ja te bym chcia豉 teraz ombre hair 鈍ietne jest.

Mam teraz blond w這sy. Dosy jasne, ale nie bia貫. Zastanawiam si czy np. kupi farbe jak御 br您ow da na ca貫 w這sy i potem rozja郾iaczem ko鎍闚ki? Albo da na po這w w這s闚 i tam trzyma 30min, a na ko鎍闚ki kt鏎e s blond na這篡 t sam farb br您ow i zostawi na 15 min. ?
Stary 2011-04-17, 08:44   #278
susp
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 445

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Poka wiadomo嗆

ja bym na twoim miejscu koncwki zrobila jecsez bardziej rude ni masz wlosy teraz
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Ja te bym chcia豉 teraz ombre hair 鈍ietne jest.

Mam teraz blond w這sy. Dosy jasne, ale nie bia貫. Zastanawiam si czy np. kupi farbe jak御 br您ow da na ca貫 w這sy i potem rozja郾iaczem ko鎍闚ki? Albo da na po這w w這s闚 i tam trzyma 30min, a na ko鎍闚ki kt鏎e s blond na這篡 t sam farb br您ow i zostawi na 15 min. ?
podobnie jak wy瞠j, tylko ze zrobilabym blond jescze jasniejszy ni masz wlosy teraz

sama mam ombre hair od 2 tygodni i jestem strasznie zadowolona, bardzo mi sie teraz moje wlosy podobaja, wczesniej byly jakies takie nijakie, polecam
susp jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-17, 10:05   #279
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez susp Poka wiadomo嗆
sama mam ombre hair od 2 tygodni i jestem strasznie zadowolona, bardzo mi sie teraz moje wlosy podobaja, wczesniej byly jakies takie nijakie, polecam
Daj zdj璚ia.
Stary 2011-04-18, 07:07   #280
deskadeska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do deskadeska
kolor

Wiem ju, 瞠 w blondzie na pewno nie b璠zie mi dobrze, a je郵i nawet to nie zaryzykuj z dw鏂h powod闚
1) to zbyt ryzykowne, najpierw wydam kup kasy na rozja郾ianie, potem oka瞠 si, 瞠 jednak si sobie nie podobam w blondzie i wszystko p鎩dzie na marne
2) a przy tym wszystkim mega sobie zniszcz w這sy.
Wi璚 pomy郵a豉m(a dok豉dniej: przemy郵a豉m jedn z propozycji kt鏎a pojawi豉 si w moim w徠ku na forum: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519046 ) , 瞠 mo瞠 lepiej b璠zie jak rozja郾ie sobie tylko ko鎍闚ki, jak M. Brodak, czy M. Sablewska? Mam mniej-wi璚ej kolor teraz zbli穎ny do swoich naturalnych, wi璚 nie b璠zie problemu z farbowaniem, bo mog na這篡 tylko na czubek g這wy, albo wcale i nie b璠zie wida r霩nicy.
Prosz o rad, czy to aby na pewno dobry pomys i ewentualnie jakie s orientacyjne ceny takiego "zabiegu".
Dzi瘯i. Paulina.
deskadeska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-18, 07:35   #281
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 952
Wpisy w blogu: 4
Dot.: kolor

Nie mog豉s tego napisac na tamtym w徠ku ? Poza tym jest ju w徠ek o Ombre Hair wi璚 tym bardziej po co zaklada豉 ten
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-18, 12:40   #282
Antheaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100
GG do Antheaa

witam wszystkie mi這郾iczki ombre!
sama jestem posiadaczka owych w這s闚, wygl康a to zajefajnie i nie robi豉m tego u fryzjera lecz w domowym zaciszu. bardzo mi si podobaj, nie zawsze chce mi si sta i uk豉da je godzinami przed lustrem wiec nawet takie nieu這穎ne nie wygl康aj "niechlujnie"- jak to par z was to uj窸o. Mam w miar d逝gie w這sy wi璚 efekt jest zab鎩czy pozdrawiam was!
II Faza 11/02 -4kg (75kg)

84...79..77....(75). ..72

I cel 72kg
II cel 68kg

'Every moment is good to change everything'

http://www.suwaczki.com/tickers/4b9ag82ywwngwbav.png
Antheaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-19, 10:08   #283
monika_em
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 330
GG do monika_em

Dziewczyny, kt鏎e same sobie robi造 ombre, jakiego rozja郾iacza uzywa造軼ie?
Ja zrobi豉m ombre u fryzjera, ale efekt wydaje mi si za s豉by, chcia豉bym do這篡 troch jasniejszych efekt闚, a nie chc znowu wywala 130z w salonie, my郵, 瞠 robi帷 dok豉dnie tak jak fryzjerka (obserwowa豉m j intensywnie) spokojnie dam rad zrobi sobie jeszcze kilka cieniutkich pasemek sama.
Tylko powied嬈ie, jaki rozja郾iacz (3%, 6%) i najlepiej jaka firma. Ja mia豉m robione w這sy Majirel Loreala

monika_em jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-19, 10:11   #284
mygetto
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Lightbulb Nowa moda - w這sy ciemniejsze od spodu?

Spotka豉m si ostatnio z tak now "mod" a mianowicie "unaturalnianie" blond闚 poprzez mieszank odcieni z wierzchu i z do逝. Koloryzacja cz瘰to sk豉da si z tzw. ombre czyli znanych ju odrost闚, ale ostatnio jeden z fryzjer闚 wypowiada si, 瞠 鈍ietny naturalny efekt daje ciemniejszy blond od spodu - czyli mamy jasne w這ski na g鏎ze, ciemniejszy blondzik pod spodem b康 te pasma ciemnego blondu. Ca這嗆 ma wygl康a jak naturalny koloryt - bo tak najcz窷ciej jest - blondynki maj cz瘰to od spodu w這sy o wiele ciemniejsze ni z wierzchu.

Co my郵icie o takiej koloryzacji? Sama aktualnie mam jasny blond z wierzchu i mieszank 鈔edniego z ciemnym od spodu tyle 瞠 to nie by efekt zamierzony
mygetto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-19, 10:41   #285
tennyo4
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 556
Dot.: Nowa moda - w這sy ciemniejsze od spodu?

Zdecydowanie lepsza wersja os豉wionego "skunksa"
Wygl康a to wg mnie fajnie pod warunkiem, 瞠 r騜nica odcieni nie jest zbyt wielka. Nie przepadam za du篡mi kontrastami na w這sach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-19, 12:31   #286
miodova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

Cytat:
Napisane przez monika_em Poka wiadomo嗆
Ja zrobi豉m ombre u fryzjera, ale efekt wydaje mi si za s豉by, chcia豉bym do這篡 troch jasniejszych efekt闚, a nie chc znowu wywala 130z w salonie, my郵, 瞠 robi帷 dok豉dnie tak jak fryzjerka (obserwowa豉m j intensywnie) spokojnie dam rad zrobi sobie jeszcze kilka cieniutkich pasemek sama.
Tylko powied嬈ie, jaki rozja郾iacz (3%, 6%) i najlepiej jaka firma. Ja mia豉m robione w這sy Majirel Loreala
Mi fryzjerka robi豉 rozja郾iaczem 3%, bo pyta豉m i efekt jest mocny, bo zale篡 on od tego jak d逝go trzymasz rozja郾iacz na w這sach
Stary 2011-04-19, 12:58   #287
natalkaa7522
Zakorzenienie

Dziewczyny. Piszcie lepiej gdzie robi造軼ie(u fryzjera, b康 same), a je瞠li same to m闚cie jak, i wklejajcie zdj璚ia. Nic nikomu nie m闚i, kto jakiego rozja郾iacza u篡wa, ile procentowy itd. bo nie wida jak to wygl康a. Wi璚 dodawajcie zdj璚ia.
Stary 2011-04-19, 14:01   #288
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 683

Cytat:
Napisane przez monika_em Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m i 12% i 9%, ale trzyma豉m kr鏂ej oczywi軼ie ;P
oczywi軼ie 12 nie polecam, po 2 tygodniach mialam siano i zniszczone ko鎍e
a po 9 nic sie nie dzieje, kolor mi tylko ciemnieje :/
Stary 2011-04-19, 16:14   #289
miodova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny. Piszcie lepiej gdzie robi造軼ie(u fryzjera, b康 same), a je瞠li same to m闚cie jak, i wklejajcie zdj璚ia. Nic nikomu nie m闚i, kto jakiego rozja郾iacza u篡wa, ile procentowy itd. bo nie wida jak to wygl康a. Wi璚 dodawajcie zdj璚ia.
Ja swoje zdj璚ia umie軼i豉m ju dawno, jak tylko ombre zago軼i這 na mej czuprynie, a monika_em pyta豉: "Tylko powied嬈ie, jaki rozja郾iacz (3%, 6%)" , wi璚 udzieli豉m odpowiedzi na jej pytanie
Stary 2011-04-19, 16:55   #290
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miodova Poka wiadomo嗆
Ja swoje zdj璚ia umie軼i豉m ju dawno, jak tylko ombre zago軼i這 na mej czuprynie, a monika_em pyta豉: "Tylko powied嬈ie, jaki rozja郾iacz (3%, 6%)" , wi璚 udzieli豉m odpowiedzi na jej pytanie
Nie no wiem. Ale chodzi o inne dziewczyny, kt鏎e m闚i, 瞠 maj te w這sy. Powinny軼ie dodawa zdj璚ia Bo ja(my郵, ze inne dziewczyny pewnie te) jeste鄉y ciekawe jak to wygl康a u "normalnych" dziewczyn, a nie tylko gwiazdek.
Stary 2011-04-19, 21:41   #291
chudzinka0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

ja dodam na pewno ale dopiero 26 jestem um闚iona
chudzinka0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-19, 22:20   #292
monika_em
Raczkowanie

GG do monika_em

Cytat:
Napisane przez miodova Poka wiadomo嗆
Mi fryzjerka robi豉 rozja郾iaczem 3%, bo pyta豉m i efekt jest mocny, bo zale篡 on od tego jak d逝go trzymasz rozja郾iacz na w這sach

Mnie te zrobi豉 3% trzyma豉 chyba 15minu i efekt jest delikatny. Spodziewa豉m si czego mocniejszego, oczywiscie nie blondu, ale jednak czego bardziej widocznego. Spos鏏 fryzjerki:
Na這篡豉 mi na ca貫 w這sy ciemniejsz farb (5 majirel) w jaki spos鏏 wyselekcjonowa豉 pasma, cie雟ze, grubsze, z trzech warstw w這s闚 no i na這篡豉 (na farb) rozja郾iacz ko鎍e dok豉dnie nim pokry豉, a "przej軼ie" tak niedbale machne豉, tu mniej tu wi璚ej, 瞠by nie by這 wyra幡ego kontrastu. Moje w這sy rzeczywi軼ie wygl康aj naturalnie, kontrast to 2-3tony, ale jest ma這 tych ja郾ejszych

Stary 2011-04-19, 22:35   #293
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ja dzisiaj robilam sobie jeszcze kilka dodatkowcyh jasniejszych pasemek, szczegolnie przy twarzy ale ju ciemno jest, nawet nie wiem dok豉dnie jak wysz這
Stary 2011-04-20, 15:49   #294
natja14
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

ja id jutro zrobi ombre hair. Na pewno dodam jakie zdj璚ia. Ju nie mog si doczeka. Id do fryzjerki, kt鏎a jeszcze tego nie robi豉 ale jestem dobrej my郵i )
natja14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-20, 19:35   #295
monika_em
Raczkowanie

GG do monika_em

Ja kupi豉m rozja郾iacz spr鏏uj co podzia豉, zobaczymy co z tego wyjdzie;P

Stary 2011-04-22, 14:54   #296
Shining eye
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witam ponownie ; )
Zdecydowa豉m si na zrobienie ombre hair jednak w warunkach domowych ; )
Musia豉m si troszeczk z mam pom璚zy, bo jak ju wspomina豉m mia豉m tleniony blond . Jednak warto by這 zaryzykowa . W這sy wysz造 鈍ietnie i w og鏊e nie 瘸逝j . Wysz這 idealnie tak jak chcia豉m . Wiec ... zach璚am do ma貫go ryzyka, bo warto! Pozdrawiam ; *
Shining eye jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-22, 14:58   #297
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez Shining eye Poka wiadomo嗆
Witam ponownie ; )
Zdecydowa豉m si na zrobienie ombre hair jednak w warunkach domowych ; )
Musia豉m si troszeczk z mam pom璚zy, bo jak ju wspomina豉m mia豉m tleniony blond . Jednak warto by這 zaryzykowa . W這sy wysz造 鈍ietnie i w og鏊e nie 瘸逝j . Wysz這 idealnie tak jak chcia豉m . Wiec ... zach璚am do ma貫go ryzyka, bo warto! Pozdrawiam ; *
wstaw fotke
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-22, 16:39   #298
DontSaySorry
Zakorzenienie

a wiecie czego mi najbardziej 瘸l? Ze ombre najfajniej wyglada na falach, albo takim falowanym nieladzie. Na prostych drutach juz nie ma tego efektu

moja dzisiejsza zabawa z dyfuzorem, efekt pewnie bedzie max pol godziny musze wymyslic jak to utrwali..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT2668.jpg (77,7 KB, 427 za豉dowa)
Stary 2011-04-24, 17:46   #299
withi_as
Zakorzenienie

Dziewczyny ombre chyba faktycznie korzystniej wygl康a na kr璚onych w這sach ;-) A przynajmniej tak wnioskuj po dzisiejszym eksperymencie

mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Stary 2011-04-24, 19:18   #300
chudzinka0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Cytat:
Napisane przez withi_as Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ombre chyba faktycznie korzystniej wygl康a na kr璚onych w這sach ;-) A przynajmniej tak wnioskuj po dzisiejszym eksperymencie
dla mnie to b璠zie du篡 + przestan wreszcie prostowac w這sy
ide 26 !! jeszcze 2 dni
chudzinka0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-28 20:30:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.