Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 14 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-06-01, 20:38   #391
pumas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez painka Poka wiadomo嗆
No dok豉dnie...

Fryzur "ombre hair" od odrost闚 odr騜nia w豉郾ie to, 瞠 to ko鎍闚ki maj wygl康ac jakby by造 tym odrostem, tak jakby w這sy ros造 od strony ko鎍闚ek a nie g這wy. Na tym polega ombre. A nazywanie ka盥ej 2-tonowej fryzury jako ombre mija si z celem i sensem robienia tej fryzury...
Dok豉dnie Ombre mo積a 豉two pozna, a nie zastanawia si, czy to odrosty, czy nie...
pumas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-01, 22:07   #392
zady i walety
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Cytat:
Napisane przez mauskacom Poka wiadomo嗆
withi_as mam identycznie zrobione w這sy,ten sam br捫 i blond na ko鎍ach.... z tym 瞠 bardziej postopniowane,tak瞠 robi mi m這dy i niezwykle utalentowany fryzjer z Krakowa. Daniel.
P.S nigdy nie czu豉m si lepiej w nowych w這sach! s super!!!!!!!! polecam wszystkim tak zmian.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

chcia豉m tylko doda,瞠 mnie ombre kosztowa這 600 z i nie 瘸逝j!!!

to ombre farbowanie tyle kosztuje?
chyba si rozmy郵
zady i walety jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-01, 22:19   #393
painka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 202

Cytat:
Napisane przez zady i walety Poka wiadomo嗆

to ombre farbowanie tyle kosztuje?
chyba si rozmy郵
Kosztuje tyle, ile kto Ci za to policzy Jak dla mnie to mo積a to sobie zrobic samemu w domu, je郵i ma si drug osob, kt鏎a to zrobi dobrze (bo samemu to nie polecam).
Stary 2011-06-02, 08:26   #394
withi_as
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 807

C騜, nie wygl康a to najgorzej, mam na my郵i to, 瞠 podoba mi si og鏊nie kolor ... Bardzo 豉dny odcie blondu, tu graty. Ale tak jak dziewczyny pisz - 99% ludzi odbierze to jako zwyk貫 odrosty, cho trzeba przyzna 瞠 z regu造 'odrosty' kojarz si wi瘯szo軼i z tlenionym blondem i czarnymi, koszmarnymi w這sami na czubku ... No ale mimo wszystko. My ju teraz b璠ziemy wiedzie 瞠 to 'ombre' bo nam napisa豉. I mam takie pytanie ,nie wola豉by sobie np na ca貫 w這ski wrzuci tego blondu ? My郵 瞠 wtedy b璠zie to wygl康a super ;-)

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 807 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-03, 17:53   #395
mauskacom
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 621

wiesz, my郵 瞠 zap豉ci豉m tyle za w這sy,poniewa robi mi je fryzjer za granic,by mo瞠 policzy wi瘯sz stawk jak w salonie fryzjerskim w PL. bynajmniej ciesz si,瞠 mam super zrobiony w這s.a nie rycz jak wracam od "bylejakiego "fryzjera u mnie w miasteczku Pozdrawiam )
mauskacom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-03, 18:29   #396
withi_as
Zakorzenienie

A poka, bo chyba jeszcze nie wrzuca豉 zdj耩, chyba 瞠 przeoczy豉m ? ; )

mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 807 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2011-06-08, 19:24   #397
Colored
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 61

Cytat:
Napisane przez withi_as Poka wiadomo嗆
I mam takie pytanie ,nie wola豉by sobie np na ca貫 w這ski wrzuci tego blondu ? My郵 瞠 wtedy b璠zie to wygl康a super ;-)
Nie, dlatego 瞠 jak dla mnie blond jest za jasny na ca貫 w這sy a po drugie mi si efekt raczej podoba i wg mnie raczej nie wygl康aj jak odrosty poniewa p造nnie przechodz w ca這嗆, a je郵i nie kt鏎zy tak uwa瘸j no to trudno <bezradny> to ja mam si w nich dobrze czu
Jest jeszcze sprawa, 瞠 zamierza豉m w這sy zafarbowa tylko ten jeden raz i przy czym takim mog 豉two zapuszcza w這sy bez kolejnego farbowania
Colored jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-09, 12:58   #398
ANIIITA90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

A oto i moje. Tw鏎ca: mama
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg obraz 006a.jpg (40,1 KB, 512 za豉dowa)
ANIIITA90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-09, 15:12   #399
Irreplaceable
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 589

Bardzo 豉dne ombre, naturalne i delikatne, ale chyba w這s naturalny potraktowany rozja郾iaczem lub blond farb, jak si nie myl, czy mo瞠 masz jakis kolor na w這sach?

A ja dzisiaj zrobilam ombre bardzo mi sie podoba cho troszke inaczej wyszlo jak chcialam, kolorek wpada troche w rudy, ale to raczej dlatego, 瞠 zosta po這穎ny na farb w kolorze jasnego s這necznego br您u, a pozatym rozja郾iacz nie by trzymany zbyt d逝go bo ba豉m si 瞠by 鄴速e nie wysz造 i jeszcze mog豉 by by troch wy瞠j ta ja郾iejsza linia bo efekt taki delikatny wyszed, ale jak na pierwszy raz to mo瞠 i dobrze. Og鏊nie fryzjerka spisa豉 si super moim zdaniem, a zap豉ci豉m bardzo ma這 nieca貫 70 zl ale to troch po znajomo軼i

aparat troche kolorki zjad niestety
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (34,2 KB, 294 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hair1.jpg (35,3 KB, 293 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hair3.jpg (24,0 KB, 326 za豉dowa)

Edytowane przez Irreplaceable
Czas edycji: 2011-06-09 o 15:15
Irreplaceable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-09, 16:09   #400
ANIIITA90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dne ombre, naturalne i delikatne, ale chyba w這s naturalny potraktowany rozja郾iaczem lub blond farb, jak si nie myl, czy mo瞠 masz jakis kolor na w這sach?
A wi璚 u mnie wygl康a這 to tak:
Mia豉m ju w這sy 'sprane' po malowaniu opalizuj帷ym szatynem Garniera. Na這篡豉m na g鏎 g喚boki szatyn Garniera. Tak do po這wy w這s闚. T po這w doln zostawi豉m 'star'. Jednak, 瞠 nie zadowala豉 mnie r騜nica mi璠zy g鏎 a do貫m to rozja郾i豉m jeszcze ko鎍闚ki, tak po這w tych dolnych, kt鏎e wcze郾iej zostawi豉m. Trzyma豉m rozja郾iacz bardzo kr鏒ko. Na szcz窷cie 豉dnie si 'przelewaj' i nie wygl康aj z ty逝 jak odrosty. A kolor ko鎍闚ek (zdj璚ie troszk zmieni這) jest fajny taki popielaty, nie 鄴速y Tak瞠 jestem zadowolona.
ANIIITA90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-09, 19:01   #401
withi_as
Zakorzenienie

Colored to dobrze, Ty masz si w nich dobrze czu, a jestem pewna 瞠 na 篡wo wygl康a to zupe軟ie inaczej - wiadomo 瞠 zdj璚ia nie oddaj rzeczywisto軼i, chyba 瞠 w ma造m procencie. Jednak ja chcia豉bym mie taki odcie blondu jak Ty, jest cudowny i kiedy tam sobie co takiego zrobi (na razie by這by to trudne do zniesienia przez moje w這sy, nie chc ich niszczy).

Irreplaceable ja po pierwszym razie te mia豉m taki odcie, wi璚 jest dobrze. Tzn te mi wpada w rudy, ale kto powiedzia 瞠 ombre dotyczy tylko blondu? Ostatnio np spotka豉m ombre blond-r騜 u jednej dziewczyny na ulicy. Ca趾iem ciekawie wygl康a這

ANIIITA90 bardzo delikatnie i subtelnie

mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Stary 2011-06-09, 19:30   #402
Irreplaceable
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 589

ANIIITA90
to jestem zdziwiona ze to granier, bardzo naturalnie wyglada

withi_as
no tak r騜ne wariacje kolorystyczne mog by ciekawe, mi sie podoba taki rudawy, tym bardziej ze kolorki do siebie pasuj, ale mo瞠 nastepnym razem uda sie do blondu zjesc, zobaczymy
Irreplaceable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-13, 13:38   #403
Kamilka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 409

nie zlinczowa mnie, ale dla mnie to wygl康a wiesniacko, jak wiochmenki..豉dne dziewczyny a krzywde sobie robia ;]
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-13, 16:31   #404
pumas
Zakorzenienie

Kwestia gustu prawda S ombre i ombre. Mnie si na razie podoba. Zobaczymy za jaki czas. Wkr鏒ce id do fryzjera i b璠ziemy si zastanawia, czy zamalowa to ombre, czy mo瞠 zrobi refleksy na ca貫j g這wie, czy wr鏂ic do jednego koloru....
Stary 2011-06-13, 20:24   #405
painka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Poka wiadomo嗆
nie zlinczowa mnie, ale dla mnie to wygl康a wiesniacko, jak wiochmenki..豉dne dziewczyny a krzywde sobie robia ;]
Grunt to wchodzic w r騜ne tematy i pisac, 瞠 "nie podoba mi si i zostan zjechana" np. komentowac negatywnie czyje zdj璚ia ZE 印UBU "hej mi osobiscie nei podobaja sie Twoje zdj...oczywiscie zostane za to zjechana wiem o tym ;-) wed逝g mnie ni es jaies najzwyczajne, sa wrecz.....dziwne , bez urazy i prosze bez ataku na mnie "

Ale spokojnie, nikt nie b璠zie Ci zje盥瘸, my tu o w這sach rozmawiamy

Mnie T m璚zy, 瞠bym wr鏂i豉 do czarnych w這s闚, powiem nieskromnie 瞠 豉dnie mi by這 w czarnych

Ps. Sorry za kursyw, nie umiem tego wy陰czyc po skopiowaniu tekstu :P
Stary 2011-06-13, 22:48   #406
pumas
Zakorzenienie

Painka, mo瞠 ciemny br您
Stary 2011-06-15, 11:27   #407
WykrawaczDoCiasta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Ja r闚nie planuj zrobi sobie ombre Mam w這sy r闚no 軼i皻e, za 這patki. Farbowanie ca造ch w這s闚 (dop鏦i nie osiwiej ) nie wchodzi w gr, a 瞠 chcia豉bym co zmieni, uzna豉m to za dobre rozwi您anie (chocia chodzi mi po g這wie grzywka i fryzura a'la lata 50...)

W ka盥ym razie przesz豉m si do zaufanego zak豉du fryzjerskiego. Koszt wyniesie ok 150 z. Nie jestem jeszcze zdecydowana jak je rozja郾i; o ton czy o dwa - a mo瞠 je po陰czy (teraz mam kolor kasztanowy, m鎩 naturalny). Zobaczymy co doradzi Pani fryzjerka Powiedzia豉, 瞠 trzeba b璠zie pocieniowa/postrz瘼i w這sy, 瞠by by lepszy efekt.

Wed逝g mnie ombre wygl康a najlepiej na w這sach kr璚onych i do嗆 d逝gich. Nie powinno te by zbyt jasne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (26,2 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Screen-shot-2011-02-28-at-8.57.39-PM-288x300.jpg (15,8 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (33,0 KB, 112 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-13.jpg (31,4 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Screen-shot-2011-02-28-at-8.50.51-PM-291x300.jpg (15,1 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-6.jpg (22,2 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lauren-conrad-ombre-hair.jpg (27,6 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-17.jpg (28,4 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-18.jpg (29,2 KB, 72 za豉dowa)

Edytowane przez WykrawaczDoCiasta
Czas edycji: 2011-06-15 o 11:28
WykrawaczDoCiasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-15, 13:41   #408
pumas
Zakorzenienie

Nie ka盥e rozja郾ienie to ombre... SJP ma fajnie rozja郾ione kosmyki w這s闚 wok馧 twarzy, a wszyscy od razu, 瞠 to ombre... Ja na Twoim miejscu bym sobie porozja郾ia豉 lekko ko鎍闚ki i kilka pasm wok馧 twarzy. Niekoniecznie robi豉 ombre na ca貫j g這wie - w sensie na dolnej cz窷ci w這s闚, bo je zniszczysz tak, jak my ;-)
Stary 2011-06-15, 14:24   #409
WykrawaczDoCiasta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Pumas, dzi瘯uj za rad. Rzeczywi軼ie, podoba mi si kolor JSP (nie wiedzia豉m, 瞠 to nie ombre )
Mam nadziej, 瞠 uda mi si wyt逝maczy fryzjerce to co napisa豉...

Najbardziej 'boj' si cieniowania bo specjalnie zapuszcza豉m w這sy na r闚n d逝go嗆 od jakiego czasu.
WykrawaczDoCiasta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-15, 21:16   #410
withi_as
Zakorzenienie

Zgodz si 瞠 na kr璚onych wygl康a najlepiej Wiem to po sobie, bo jak pokr璚 to jest naprawd super efekt. Ale nie robi tego, bo nie chc niszczy

Pochwal si po

mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Stary 2011-06-16, 18:24   #411
pumas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WykrawaczDoCiasta Poka wiadomo嗆
Pumas, dzi瘯uj za rad. Rzeczywi軼ie, podoba mi si kolor JSP (nie wiedzia豉m, 瞠 to nie ombre )
Mam nadziej, 瞠 uda mi si wyt逝maczy fryzjerce to co napisa豉...

Najbardziej 'boj' si cieniowania bo specjalnie zapuszcza豉m w這sy na r闚n d逝go嗆 od jakiego czasu.
Wystarczy, 瞠 poka瞠sz jej to pierwsze zdj璚ie SJP i na pewno b璠zie wiedzia豉, o co chodzi. Ja chyba sobie takie co zrobi, id do fryzjera wkr鏒ce, ju si um闚i豉m. Chc troch rozja郾i wok馧 twarzy, bo moje ombre to tylko konc闚ki tak z 20 cm w這sow a reszta w moim kolorze. Przy d逝gich w這sach ko這 twarzy do嗆 ciemno.
Stary 2011-06-17, 14:44   #412
rudzia62
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do rudzia62

A czy kt鏎a z Was, kole瘸nki wiza瘸nki, ma mo瞠 ombre na czerwonych w這sach? albo spotka豉 si gdzie z takimi? Maluj od jakiego czasu w這sy na czerwono i mam straszn ochot na rozja郾ione ko鎍闚ki a nie chcia豉bym rezygnowa z czerwonego koloru
rudzia62 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-17, 21:17   #413
painka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rudzia62 Poka wiadomo嗆
A czy kt鏎a z Was, kole瘸nki wiza瘸nki, ma mo瞠 ombre na czerwonych w這sach? albo spotka豉 si gdzie z takimi? Maluj od jakiego czasu w這sy na czerwono i mam straszn ochot na rozja郾ione ko鎍闚ki a nie chcia豉bym rezygnowa z czerwonego koloru
A mog豉by pokazac swoje w這ski? Bardzo lubi rude/czerwone w這sy, chcia豉bym zobaczyc jak wygl康aj Bardzo mi si podoba這 ombre Wioli Fiuk na finale YCD, ona ma rude w這sy (chocia nie wiem czy tak to mo積a nazwac w jej przypadku? nie wiem czy to nie by造 po prostu rozja郾ione ko鎍闚ki)

Ja b璠 w tym tygodniu farbowac pierwszy raz odrosty i boj si, 瞠 ca造 ofekt 豉dnego przej軼ia kolor闚 b璠zie zepsuty
Stary 2011-06-17, 22:45   #414
pumas
Zakorzenienie

Taaak, mi te si efekt Wioli podoba, cho my郵, 瞠 rozja郾i豉 tylko ko鎍闚ki.
Ja id ko鎍em czerwca i nie wiem, co mam z tymi kud豉mi zrobi! Dzisiaj zobaczy豉m jak naprawd mocno mam zniszczone te ko鎍e. Nic tylko obci望, ale sobie nie wyobra瘸m niestety. Takie mam uhodowane... My郵, 瞠 pomaluj je ca貫 na jeden kolor a zrobi delikatne refleksy ja郾iejszym kolorem, 瞠by tak ciemno nie by這. Nie wiem ! Help!
Stary 2011-06-22, 03:54   #415
kaarolinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

a czy na kr鏒kich w這sach (proste do ramion, nawet kr鏒sze, niecieniowane w這sy) by poasowa豉 ombra ? jak my郵icie ? mnie si podoba najnowsza wersja u edyty g鏎niak, jest meega ♥
kaarolinaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 08:31   #416
Silentlights
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cze嗆 dziewczyny! Strasznie chcia豉bym mie Ombre, ale mam w這sy jasny blond (zdj璚ie ni瞠j). My郵icie, 瞠 si uda? A mo瞠 jakie inne rozwi您ania? Np. Br您owe ko鎍闚ki, zamiast blond?
http://img263.imageshack.us/img263/4297/p6220924.jpg
Silentlights jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 13:23   #417
Jazzlyn
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Br您owe ko鎍闚ki nie wygl康aj za ciekawie moim zdaniem, ale kwestia gustu Chyba najlepiej by by這 je odrobin przyciemni na g鏎ze np na ciemny blond.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rby-mtv-movie-awards-jessica-simpson-lgn.jpg (36,3 KB, 146 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ljs4kmk54u1qj75two1_500.jpg (45,9 KB, 204 za豉dowa)
Jazzlyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 13:49   #418
pumas
Zakorzenienie

Wg mnie przy takim blondzie mo積a rozjasnic koncowki to maximum, na prawie bia貫, na pewno super to wyjdzie.

W這sy do ramion s ok, jeszcze jak wycieniowane to tym bardziej. Ale proponowa豉bym NIE TYPOWE OMBRE tylko cos ala G鏎niak. Czyli pocieniowane i porozjasniane - wg mnie s to bardziej refleksy, bo ma je na ca貫j g這wie plus ko鎍闚ki rozjasnione lekko.
Stary 2011-06-22, 17:22   #419
snuffy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Wpisy w blogu: 1
W jaki spos鏏 mog zafarbowa ko鎍闚ki w這s闚?

W jaki spos鏏 mog zafarbowa ko鎍闚ki w這s闚? Jak metod? Czy farba szybko "zejdzie" czy we wrze郾iu b璠 jeszcze ostatki? Nie chc zepsu tak bardzo w這s闚 i chcia豉bym, aby koszt nie wynosi za wiele.
snuffy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-22, 23:51   #420
pumas
Zakorzenienie

Dot.: W jaki spos鏏 mog zafarbowa ko鎍闚ki w這s闚?

a jaki masz kolor w這s闚?
Jesli ciemny, u篡j rozja郾iacza, po prostu dziabnij ko鎍闚ki nim, nie r鏏 pasmo po pa鄉ie, tylko bardzo nieregularnie, niedbale wrecz je pomaluj. Jak juz zmyjesz rozjasniacz, to albo nakladasz jasna farb, albo zostawiasz takie jak Ci rozjasnilo.
Jesli masz w這sy jasne, to wystarczy rozjasniacz i tyle.
Je郵i masz wlosy naturalne niefarbowane, to wystarczy farba blond.
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.