Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-16, 19:46   #601
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Poka wiadomo嗆
Moje ombre robione po raz drugi, zdjecie robione w sztucznym 鈍ietle, ale dobrze oddaje kolory, teraz my郵e o ombre czerwono-rudawe wpadajace w blond mo瞠 nastepnym razem tak zaszalaje
郵iczne! W豉郾ie co takiego mi si podoba niestety ju po ptakach, bo obci窸am si na kr鏒ko

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-17, 20:03   #602
Irreplaceable
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 589

Cytat:
Napisane przez kat123 Poka wiadomo嗆
郵iczne! W豉郾ie co takiego mi si podoba niestety ju po ptakach, bo obci窸am si na kr鏒ko
a ja ju my郵alam zeby je zamalowa bo te ombre juz 2 miesi帷e temu robilam i troszke mi si nudzic zaczyna, ostatnio tylko od鈍ie篡豉m kolor na g鏎ze a ko鎍闚ki zostawi豉m, ale szkoda mi ich zamalowywa ca造ch, w sumie mam ombre od maja ale jeszcze mi nie przesz豉 fascynacja
a Ty choduj w這ski i te r鏏 jak masz ochote ja si waha豉m sporo czasu az w koncu si zdecydowalam i nie 瘸逝je, a na kr鏒kich tez fajnie wychodzi, np. tak jak u Alexy Chung http://www.beautyfool.net/alexa-chun...-secrets-tips/
Irreplaceable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-17, 20:27   #603
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 169

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Poka wiadomo嗆
Moje ombre robione po raz drugi, zdjecie robione w sztucznym 鈍ietle, ale dobrze oddaje kolory, teraz my郵e o ombre czerwono-rudawe wpadajace w blond mo瞠 nastepnym razem tak zaszalaje

moim zdaniem wyglada bardzo nienaturalnie, a ombre jest ladne jak wyglada naturalnie, czyli jak koncowki wygladaja jak rozjasnione przez slonce i maja ladne przejscie z odrostami, w twoim przypadku jasne konce powinny sie zeczynac nieco wyzej i miec miodowy kolor

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-17, 22:35   #604
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
moim zdaniem wyglada bardzo nienaturalnie, a ombre jest ladne jak wyglada naturalnie, czyli jak koncowki wygladaja jak rozjasnione przez slonce i maja ladne przejscie z odrostami, w twoim przypadku jasne konce powinny sie zeczynac nieco wyzej i miec miodowy kolor
Zale篡 co kto lubi... Bo mnie takie sprane ombre o jakim m闚isz w og鏊e nie powala -moim zdaniem wygl康a jak totalne zaniedbanie i to w 9 przypadkach na 10... A takie wygl康a jakby kto je robi celowo faktycznie i jako mi si bardziej podoba taki du篡 kontrast

A Alexy ombre jest cudowne tylko, 瞠 ja mam proste w這sy a na prostych b璠zie to smutnie wygl康a bo tak ju dawno bym pogna豉 takie sobie stworzy

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2011-10-22, 16:50   #605
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel

Do陰czam si z moim DIY ombre, b璠zie jeszcze jedno rozja郾ianie, jak w這sy troch odpoczn
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0750.jpg (49,3 KB, 391 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0748.jpg (26,4 KB, 320 za豉dowa)

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-22, 17:29   #606
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Poka wiadomo嗆
Do陰czam si z moim DIY ombre, b璠zie jeszcze jedno rozja郾ianie, jak w這sy troch odpoczn
Te fajnie!!!

A w og鏊e jestem wielk fank ombre, a sama go nigdy nie mia豉m -smutno mi

Zazdroszcz Wam pi瘯nych d逝gich w這sk闚 tak pozytywnie

D馧 od 11.04.2015.
Stary 2011-10-24, 20:30   #607
anbrze
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

zastanawiam si w豉郾ie jak wyt逝maczy fryzjerowi wykonanie takiej fryzurki w razie jakby np nie mia okazji wcze郾iej takiej wykona i wymy郵i豉m, 瞠by zrobi takie p造nne przej軼ie kolorystyczne mo積a by na這篡 rozja郾iacz na ko鎍闚ki i 'g瘰tym' grzebieniem delikatne rozprowadzi go w g鏎 tak do 3/4 d w這sa mierz帷 od ko鎍闚ek. A potem na odwr鏒 na這篡 farb w kolorze najbardziej zbli穎nym do mojego naturalnego na odrost i rozczesa farb tak jak poprzednio grzebieniem tym razem ku ko鎍闚kom (u mnie to konieczno嗆 bo ju mam 2 cm odrost-po prostu musz z g鏎y pofarbowa...)

Co my郵icie o takim sposobie dziewczyny ? Nie wiem wprawdzie czy b璠zie mo積a jednocze郾ie na這篡 rozja郾iacz i farb czy najpierw jedno potem drugie ale to ju zostawiam w rekach fryzjera ;p

Kombinuj tak bo uwielbiam mie spi皻e w這sy a boje si efektu, 瞠 fryzjer po prostu zafarbuje mi dolne partie w這s闚 na inny kolor i po miesi帷u jak np zrobi koczka b璠zie wida m鎩 ciemny odrost...

Edytowane przez anbrze
Czas edycji: 2011-10-24 o 20:33
anbrze jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 22:13   #608
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

tak sie robi, tzn podobnie, dwuetapowo.
rozjasniasz koncowki i takie smugi na tapirowanym pa鄉ie, po zmyciu rozja郾iacza k豉dziesz farbe a odrost i co jaki tam czas przeczesuje si na wilgotno ni瞠j a na koniec malaksuje sie calo軼
Stary 2011-10-24, 22:28   #609
anbrze
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
rozjasniasz koncowki i takie smugi na tapirowanym pa鄉ie, po zmyciu rozja郾iacza k豉dziesz farbe a odrost i co jaki tam czas przeczesuje si na wilgotno ni瞠j a na koniec malaksuje sie calo軼
a konieczne jest to tapirowanie ? to co zmienia ?
i o co chodzi z tym malaksowaniem na ko鎍u ?
Stary 2011-10-24, 22:38   #610
fryz5
Zakorzenienie

tak, tapirowanie duzo zmienia

malaksowaie to znacyz jak masz farbe juz tam nie wiem, na 2/3 d逝go軼i to idziesz zmywac to polewasz wod ca貫 w這sy i na 1-2 min masujesz farbe na ca造ch mokrych wlosach na koncach tez i zmywasz
Stary 2011-10-24, 22:55   #611
painka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 202

.

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2013-02-12 o 18:01
painka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-24, 23:03   #612
anbrze
Raczkowanie

kurcz jako nie jestem przekonana do tego tapirowania niby widzia豉m filmiki ale na nich Ci fryzjerzy nak豉dali rozja郾iacz na ta partie niepotapirowan w danym pa鄉ie tak po prostu ze w這sy rozja郾iane odcina造 sie prost lini od reszty... nie wida tego potem ?
Stary 2011-10-25, 09:40   #613
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 185

Mam pytanie do Dziewczyn, kt鏎e maj robione w domu ombre. Jakiego rozja郾iacza najlepiej u篡? Chc zrobi ombre Mojej Siostrze a ona ma kr璚one w這sy i chcia豉bym u篡 jak najdelikatniejszego w swym dzia豉niu 瞠by tak bardzo si nie zniszczy造. Czyta豉m o Sayossie dobre opinie i Delii.
if it feels like home
then follow
its path.

💕
paulaa6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-30, 22:57   #614
fryz5
Zakorzenienie

Ombre w moim wykonaniu na glowie kole瘸nki od d逝窺zego czasu cz瘰to to robie ale nie zawsze mam zdj璚ia teraz moge sie pochwali

natyralny kolorek ciemny blond mysi
na podk豉d syoss 12-0 nak豉dany na ko鎍闚ki w po這wi d逝go軼i takie smu磬i robilem, pasma byly lekko tapirowane.
potem na odrost garnier 7+5 potem lekko przeci庵niete do po這wy d逝go軼i na koniec malaks i juz.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (108,1 KB, 338 za豉dowa)
Stary 2011-11-01, 13:23   #615
curry
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 153

Witam, zamarzylo mi sie ombre, pisalam w sprawie porady na watku blondynek, ale dziewczyny chyba nie widza postow kogos nowego
Moj naturalny kolor to jasny braz. Przeczytalam, ze farba jest mniej niszczaca od rozjasniacza. Marzy mi sie w miare "naturalny" efekt o taki: http://3.bp.blogspot.com/__fqeDi2iVl...ombre+hair.jpg
Nie chcialabym czegos takiego: http://www.misscabrina.com/wp-conten...ore-ombre.jpeg
Teraz moje pytanie: czy blond farba mozna osiagnac stopniowanie rozjasniania tak jak za pomoca rozjasniacza? Tzn trzymam dluzej= mam bardziej rozjasnione, trzymam krocej= mam rozjasnione lekko.
Jesli wstawilabym zdjecie wlosow moglybyscie mi ewentualnie doradzic kolor/firme farby, bo kompletnie sie w tym nie orientuje( w sensie w blondach), a nie chcialabym sobie zrobic krzywdy? Wiem, ze robilyscie dziewczyny rozjasniaczami, bo czytalam watek, ale moze ktoras uzywala farby?

curry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-01, 17:19   #616
fryz5
Zakorzenienie

my郵 瞠 najlepiej jakby rozjasni豉 najpierw ko鎍owki i smu磬i na d逝go軼i, po zmyciu i wysuszeniu na這zy豉 farbk ciemny blond na g鏎e i po 20 min przeciagn窸a farbe do po這wy d逝go軼i wje盥zaj帷 lekko na rozja郾ione w這ski, uzyskasz efekt p造nnego przej軼ia ciemnego w jasny
Stary 2011-11-02, 16:40   #617
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 855

Ja sobie zrobi豉m ombre, bardzo naturalne. Dodam zdj璚ia potem, bo za tydzie znowu rozja郾iam do troszk ja郾iejszego koloru.
Stary 2011-11-02, 18:00   #618
curry
Zadomowienie

Cytat:
my郵 瞠 najlepiej jakby rozjasni豉 najpierw ko鎍owki i smu磬i na d逝go軼i, po zmyciu i wysuszeniu na這zy豉 farbk ciemny blond na g鏎e i po 20 min przeciagn窸a farbe do po這wy d逝go軼i wje盥zaj帷 lekko na rozja郾ione w這ski, uzyskasz efekt p造nnego przej軼ia ciemnego w jasny
Wlasnie staram sie uniknac "podwojnego" farbowania. Sprobuje na poczatku sama farba blond z oksydantem, mysle o 9 albo 12%(najpierw na 1 pasemku). Jak pasemko chwyci polece po calosci, jak nie to trudno, rozjasniacza nie chce uzywac.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-11-02 o 18:02
Stary 2011-11-02, 19:39   #619
fryz5
Zakorzenienie

farba 6 lub 9% starczy, chyba ze chcesz du膨 r騜nic.
raz robi貫m kole瘸nce ombre na naturalnym 鈔ednim blondzie, farba popielaty blond z niskim utleniaczem, rozjasni這 o ton i wygl康alo jakby wroci豉 z wakacji, ale jej zdaniem nic nie by這 widac (bo w sumie obiecywa貫m jej baleja ale taki inny hehe )
Stary 2011-11-02, 21:39   #620
curry
Zadomowienie

Cytat:
farba 6 lub 9% starczy, chyba ze chcesz du膨 r騜nic.
raz robi貫m kole瘸nce ombre na naturalnym 鈔ednim blondzie, farba popielaty blond z niskim utleniaczem, rozjasni這 o ton i wygl康alo jakby wroci豉 z wakacji, ale jej zdaniem nic nie by這 widac (bo w sumie obiecywa貫m jej baleja ale taki inny hehe )
A ile mial %, pamietasz? Wybor padl na wellaton, jeszcze nie wiem jaki odcien

Stary 2011-11-02, 22:09   #621
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez curry Poka wiadomo嗆
Wlasnie staram sie uniknac "podwojnego" farbowania. Sprobuje na poczatku sama farba blond z oksydantem, mysle o 9 albo 12%(najpierw na 1 pasemku). Jak pasemko chwyci polece po calosci, jak nie to trudno, rozjasniacza nie chce uzywac.
chcesz potraktowac wlosy 12% oksydantem!? chcesz z kruczoczarnej czerni otrzymac platyne? nie chcesz uzywac rozjasniacza a mimo to chcesz dodac utleniacz 12%? przeciez w wiekszosci farb sa max 6-9% w zaleznosci od oczekiwanej intensywnosci koloru . 12% utleniacz spali Ci wlosy.taka woda dodawana jest do mocnych rozjasniaczy. nawet moge powiedziec ze do tych ekstremalnie mocnych .
Stary 2011-11-02, 23:33   #622
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez curry Poka wiadomo嗆
A ile mial %, pamietasz? Wybor padl na wellaton, jeszcze nie wiem jaki odcien
niestety nie pamietam, z farb rozja郾iaj帷ych polecam syossa 12-0
Stary 2011-11-02, 23:39   #623
curry
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
chcesz potraktowac wlosy 12% oksydantem!? chcesz z kruczoczarnej czerni otrzymac platyne? nie chcesz uzywac rozjasniacza a mimo to chcesz dodac utleniacz 12%? przeciez w wiekszosci farb sa max 6-9% w zaleznosci od oczekiwanej intensywnosci koloru . 12% utleniacz spali Ci wlosy.taka woda dodawana jest do mocnych rozjasniaczy. nawet moge powiedziec ze do tych ekstremalnie mocnych .
Cytat:
(..)Podsumowuj帷, rozja郾ianie rozja郾iaczem bardziej niszczy w這sy ni u篡cie farby z nawet oksydantem 12%, poniewa proces wytwarza wy窺z temperatur i szybciej niszczy 豉鎍uchy keratynowe oraz pozostawia w這s pusty w 鈔odku.
Rozja郾iacz daje nam szybciej upragniony efekt mocnego rozja郾ienia, kolory bia貫 lub bardzo jasne ale niszczy te nieodwracalnie w這sy.
Farba niszczy mniej ale te nie pomo瞠 osi庵n望 w這s闚 bardzo jasnych szatynce czy brunetce.
zrodlo: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...nie-wosow.html
Nie bede sama kombinowac z oksydantem, wymieszam taki jaki bedzie w opakowaniu. Nie chce uzywac rozjasniacza, bo jw jest opisane, niszczy on wlosy bardziej niz farba z 12%.

Stary 2011-11-03, 14:02   #624
fryz5
Zakorzenienie

wiesz, cz瘰to w opakowaniu jest z造 oxydant, wszystko zalezy od tego jakie masz wlosy a jaki efekt chcesz uzyskac, np jest jaka farba X kt鏎a ma oxydant Xo, ale ta farba, wysz豉by na Twoich wlosach dobrze z oxydantem Yo zw豉szcza jesli chodzi o blondy jest to istotne.

spotkalem si z wieloma opiniami, 瞠 farba niszczy mniej od rozja郾iacza, oraz, 瞠 poziom zniszczenia zale積y jest od oxydantu, ja wychodze z zalo瞠nia ze trzeba znac kosmetyki, wiedzie jak ich uzywac, jakiej wody uzy i sie w這s闚 nie zniszczy (swoja droga juz to, 瞠 kazdy wlos inaczej reaguje) znam farby bardzo niszcz帷e jak i nie niszcz帷e, jak r闚niez znam rozja郾iacze kt鏎e nie niszcz (na prawde! na moich s豉bych suchych wlosach, po dwukrotnym rozja郾ieniu pasmkami pod foli nie zmieni造 kondycji) a sa rozjasniacze po ktorych wlosy wymagaja 軼i璚ia.
teraz pytanie, opierasz sie tylko i wy陰cznie na kosmetykach drogeryjnych, czy masz mo磧iwo嗆 zam闚ienia sobie przez internet farby/rozja郾iacza?

jesli sklepowe to zrob syossem 12-0 on zawiera rozja郾iacz, jest to najmniej niszcz帷a farba rozja郾iaj帷a przy czym rozja郾ia mocno, nie na 鄴單 ale na 豉dny be
Stary 2011-11-03, 16:46   #625
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 855

Ja u篡wa豉m rozja郾iacza i wog鏊e nie zniszczy mi w這s闚, ale ile woda by豉 to nie wiem.
Stary 2011-11-03, 16:51   #626
curry
Zadomowienie

Cytat:
wiesz, cz瘰to w opakowaniu jest z造 oxydant, wszystko zalezy od tego jakie masz wlosy a jaki efekt chcesz uzyskac, np jest jaka farba X kt鏎a ma oxydant Xo, ale ta farba, wysz豉by na Twoich wlosach dobrze z oxydantem Yo zw豉szcza jesli chodzi o blondy jest to istotne.

spotkalem si z wieloma opiniami, 瞠 farba niszczy mniej od rozja郾iacza, oraz, 瞠 poziom zniszczenia zale積y jest od oxydantu, ja wychodze z zalo瞠nia ze trzeba znac kosmetyki, wiedzie jak ich uzywac, jakiej wody uzy i sie w這s闚 nie zniszczy (swoja droga juz to, 瞠 kazdy wlos inaczej reaguje) znam farby bardzo niszcz帷e jak i nie niszcz帷e, jak r闚niez znam rozja郾iacze kt鏎e nie niszcz (na prawde! na moich s豉bych suchych wlosach, po dwukrotnym rozja郾ieniu pasmkami pod foli nie zmieni造 kondycji) a sa rozjasniacze po ktorych wlosy wymagaja 軼i璚ia.
Cytat:

teraz pytanie, opierasz sie tylko i wy陰cznie na kosmetykach drogeryjnych, czy masz mo磧iwo嗆 zam闚ienia sobie przez internet farby/rozja郾iacza?

jesli sklepowe to zrob syossem 12-0 on zawiera rozja郾iacz, jest to najmniej niszcz帷a farba rozja郾iaj帷a przy czym rozja郾ia mocno, nie na 鄴單 ale na 豉dny be

Mam mozliwosc, oczywiscie, ale nie koniecznie chcialabym to robic ;-)
Do
syossa jestem uprzedzona, ich odzywki i szampony maja kiepskie sklady. Wlosy mam w dobrym stanie, nie farbowane nigdy(no henna 1,5 roku temu i zostaly mi lekkie refleksy widoczne na sloncu). Jeszcze nie wiem, czy bede robila teraz czy blizej konca roku, najpierw i tak zrobie test na 1 pasmie.

Stary 2011-11-03, 17:05   #627
fryz5
Zakorzenienie

to zrob tak tak mowi syossem 12-0 spr鏏uj na jednym pasemku skoro sie boisz, tak jak mowisz tez nie lubie kosmetykow z syossa, ale te rozjasniacze s ok
Stary 2011-11-03, 17:58   #628
glergda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
hej dziewczyny widz, 瞠 jeste軼ie ekspertkami wi璚 mo瞠 odpowiecie na moje pytanie farbuje w這sy na blond, w wakacje na jasny lub bardzo jasny, zim na ciemniejszy, tak瞠 si陰 rzeczy ko鎍闚ki mam teraz ja郾iejsze ni w這sy przy czubku g這wy. Chcia豉bym przyciemni je jeszcze troch od g鏎y, do ciemnego blondu, a ko鎍闚ki zostawi takie jakie s... jak powinnam to zrobi, 瞠by nie by這 takiej ostrej granicy? mam w這sy do po這wy plec闚. Chodzi o to, 瞠by na這篡 na g鏎 i po jakim czasie przeczesywa w do? dzi瘯i za wszelkie sugestie.
Stary 2011-11-03, 19:29   #629
fryz5
Zakorzenienie

skoro juz zacytowa豉s moja wypowied to poprawie Ci moja droga, nie jestem dziewczyn

kupujesz farbe 7 鈔edni blond nak豉dasz z wod 6% na odrost(5cm), trzymasz ok 15-20min, nast瘼nie grzebieniem o szerokich z帳kach przeczesujesz (podczas czesania spryskujesz w這sy w tym miejscu wod i przzeci庵asz farbe na wilgotno) o kolejne 10 cm w d馧, po 5-10 min nast瘼ne kilka cm a na koniec , polewasz w這sy wod i masujesz ok 30 sek ca貫 wloski farb, zmywasz, nie wiem czy rozumiesz troszk namiesza貫m, ma to wygl康ac mniej wi璚ej tak 瞠 nakladasz na odrost, potem przeciagasz dwa razy , ale przeciagasz tyle farby, zeby 1/3 ko鎍闚ek by豉 nie ruszona. trudno mi to wyjasnic bo nie widze w這s闚
Stary 2011-11-03, 21:37   #630
anusiakk_kk
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 134

witam po d逝uugim czasie

nie pisa豉m bo zastanawialam sie czy nie pofarbowa sie ponownie na rudo jednak zosta豉m przy moim lekkim ombre
mam nadzieje ze na zdj璚iu co wida, jak ciemniejszy blond spotyka si z jasnymi ko鎍闚kami, efekt jest bardzo delikatny przez co nie musz sie martwi o farbowanie odrost闚!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre11.jpg (22,4 KB, 311 za豉dowa)
anusiakk_kk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.