Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 22 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-04, 15:22   #631
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

豉dnie ale ja bym porobil wy瞠j, do okolo po這wy wlosow refleksy jeszcze
Stary 2011-11-04, 21:22   #632
anusiakk_kk
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 134

dziekuje jestem zadowolona g這wnie dlatego ze nie musze juz malowac odrost闚 bo ich nie mam;p calkowicie naturalny kolorek aaa i w s這鎍u mam tez pozosta這軼i rudawych w這s闚

narazie nie robie w g鏎e ombre booo mam bardzo suche konce lamliwe i "lecze je" olejem kokosowym, nie chce 軼ina
anusiakk_kk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-04, 23:21   #633
fryz5
Zakorzenienie

czym rozjasnia豉? wiesz, mi chodzi generalnie o cos takiego :

jak na zdj璚iu zaznaczy貫m, cienkie refleksy w kolorze pomi璠zy kolorem konc闚ek a kolorem na g鏎ze, wg mnie to wygl康a jak prawdizwe ombre i o wiele wiele bardziej naturalnie, teraz wygl康a jakbys d逝go zapuszcza豉 wlosy i mia豉 odrosty po starym blondzie. wybacz za szczero嗆, po prostu robi貫m tak jak napisalem i to wygl康a znacznie bardziej naturalnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre11.jpg (23,8 KB, 166 za豉dowa)
Stary 2011-11-05, 10:33   #634
anusiakk_kk
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 134

ok rozumiem )
w takim razie zapytam ciotki fryzjerki czy znajdzie czas na pare pasemek dla mnie))

mialam rude w這sy , spra造 sie, rzuci豉m farbe(chyba kakao palette) od g鏎y, konce zostawilam jakie byly, pozniej farba powoli sie spiera豉, az wyblak豉 do takiego koloru jak mam teraz, ko鎍e rozja郾ia豉m rozja郾iaczem w sprayu firmy Joanna

a te pasemka takie delikatne zrobi i oczywiscie nie od samej g鏎y ??

czy mo瞠 blond pasemka z rudymi? )
anusiakk_kk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-05, 15:33   #635
natalkaa7522
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 855

Daje link do postu w kt鏎ym doda豉m moje ombre. http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2042
Stary 2011-11-05, 19:54   #636
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Poka wiadomo嗆
ok rozumiem )
w takim razie zapytam ciotki fryzjerki czy znajdzie czas na pare pasemek dla mnie))

mialam rude w這sy , spra造 sie, rzuci豉m farbe(chyba kakao palette) od g鏎y, konce zostawilam jakie byly, pozniej farba powoli sie spiera豉, az wyblak豉 do takiego koloru jak mam teraz, ko鎍e rozja郾ia豉m rozja郾iaczem w sprayu firmy Joanna

a te pasemka takie delikatne zrobi i oczywiscie nie od samej g鏎y ??

czy mo瞠 blond pasemka z rudymi? )
wydaje mi si ze z rudymi to juz nie, nie b璠zie naturalnie, generalnie nie chodzi mi o pasemka a o refleksy, wzi捷 parti wlos闚 , natapirowac to pasmo troszk i p璠zelkiem machn望 takie smugi na wierzchu i spodzie tego naszego natapirowanego "kawa趾a w這s闚"
Stary 2011-11-06, 21:06   #637
glergda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
skoro juz zacytowa豉s moja wypowied to poprawie Ci moja droga, nie jestem dziewczyn

kupujesz farbe 7 鈔edni blond nak豉dasz z wod 6% na odrost(5cm), trzymasz ok 15-20min, nast瘼nie grzebieniem o szerokich z帳kach przeczesujesz (podczas czesania spryskujesz w這sy w tym miejscu wod i przzeci庵asz farbe na wilgotno) o kolejne 10 cm w d馧, po 5-10 min nast瘼ne kilka cm a na koniec , polewasz w這sy wod i masujesz ok 30 sek ca貫 wloski farb, zmywasz, nie wiem czy rozumiesz troszk namiesza貫m, ma to wygl康ac mniej wi璚ej tak 瞠 nakladasz na odrost, potem przeciagasz dwa razy , ale przeciagasz tyle farby, zeby 1/3 ko鎍闚ek by豉 nie ruszona. trudno mi to wyjasnic bo nie widze w這s闚
dzi瘯i wielkie za pomoc, zobaczymy co z tego wyjdzie i sorry za pomy趾
Stary 2011-11-08, 15:30   #638
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

czy kt鏎a z was robi豉 sposobem widocznym na filmiku???zastanawiam sie jak zrobi ombre - zwi您uj帷 w這sy w kucyk czy podzieli w這sy na 2 cz窷ci???

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=La0qP...eature=related
_Nelly_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-08, 18:39   #639
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka wiadomo嗆
czy kt鏎a z was robi豉 sposobem widocznym na filmiku???zastanawiam sie jak zrobi ombre - zwi您uj帷 w這sy w kucyk czy podzieli w這sy na 2 cz窷ci???

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=La0qP...eature=related
ja osobiscie dzielilam na dwa i jestem bardzo zadowolona z efektu, wklejalam zdjecia wczesniej

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-10, 21:27   #640
thisriveriswild
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 725

hej, potrzebuje pomocy szukam zdjecia, choc nie jestem pewna czy to ombre wlasnie - mam ciemnobrazowe wlosy i chcialabym rozjasnic koncowki ale nie cale koncowki jak w ombre tylko po prostu pare takich jakby pasemek - refleksow ale zaczynajacych sie od polowy dlugosci wlosow i tak te pasemka gdzieniegdzie potrzebuje jakis zdjec tego typu efektu bo boje sie ze jak tylko powiem fryzjerowi to sie nie zrozumiemy
thisriveriswild jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-10, 23:51   #641
fryz5
Zakorzenienie

popro fryzjera o refleksy
Stary 2011-11-11, 10:26   #642
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

i zeby nie zaczynal od nasady wlosow tylko w roznych miejscach od polowy wlosow
Stary 2011-11-11, 10:42   #643
afrodyta111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Witam wszystkich serdecznie,widze ze mo積a tu uzyska fachow porade.
Bede bardzo wdzieczna.
ca貫 zycie farbowa豉m wlosy na jasny blond a jestem naturaln szatynka,od jakiegos czasu nie moge juz rozjasniac wlosow poniewaz bardzo mi to szkodzi wiec efekt jest taki ze poprostu od 4 miesiecy niefarbuje,napoczatku odrost by r闚ny jak od linijki teraz zaczyna tracic r闚nosc poniewaz wlosy r闚no nie rosn.Mam pytanie czy wyglada to ok czy lepiej cos z tym zrobi? oczywiscie zdaje sobie sprawe ze im bede miala duzszy odrost tym bedzie lepiej,czy jednak powinam cos zrobic dodam ze niechcia豉bym farbowac naturlnych wlosow.Przepraszam za zdjeie z odleg這sci ale tylko takie posiadam

Edytowane przez afrodyta111
Czas edycji: 2011-11-19 o 08:34
afrodyta111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-11, 11:03   #644
thisriveriswild
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 725

Cytat:
popro fryzjera o refleksy
Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
i zeby nie zaczynal od nasady wlosow tylko w roznych miejscach od polowy wlosow
dziekuje
thisriveriswild jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-11, 15:51   #645
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich serdecznie,widze ze mo積a tu uzyska fachow porade.
Bede bardzo wdzieczna.
ca貫 zycie farbowa豉m wlosy na jasny blond a jestem naturaln szatynka,od jakiegos czasu nie moge juz rozjasniac wlosow poniewaz bardzo mi to szkodzi wiec efekt jest taki ze poprostu od 4 miesiecy niefarbuje,napoczatku odrost by r闚ny jak od linijki teraz zaczyna tracic r闚nosc poniewaz wlosy r闚no nie rosn.Mam pytanie czy wyglada to ok czy lepiej cos z tym zrobi? oczywiscie zdaje sobie sprawe ze im bede miala duzszy odrost tym bedzie lepiej,czy jednak powinam cos zrobic dodam ze niechcia豉bym farbowac naturlnych wlosow.Przepraszam za zdjeie z odleg這sci ale tylko takie posiadam
wygl康a to tragicznie, zr鏏 sobie ombre skoro juz jestes w tym watku to podoba Ci si chyba ta technika? moim zdaniem masz o wiele za jasny kolor , wygl康asz w nim sztucznie, kup 鈔edni blond i ciemny blond, zmieszaj je ze sob, na堯 na odrost i drugie tyle dalej (tzn jesli masz powiedzmy 5cm odrostu to po堯 najpierw na 10cm) po 20 min przeciagnij kolejne 10cm i trzymaj 10-15 min, na koniec polej w這sy woda i wymieszaj farbe na calych wlosach , po 1min zmyj
Stary 2011-11-11, 17:41   #646
Lainathiel
Wtajemniczenie

GG do Lainathiel

Cytat:
wygl康a to tragicznie, zr鏏 sobie ombre skoro juz jestes w tym watku to podoba Ci si chyba ta technika? moim zdaniem masz o wiele za jasny kolor , wygl康asz w nim sztucznie, kup 鈔edni blond i ciemny blond, zmieszaj je ze sob, na堯 na odrost i drugie tyle dalej (tzn jesli masz powiedzmy 5cm odrostu to po堯 najpierw na 10cm) po 20 min przeciagnij kolejne 10cm i trzymaj 10-15 min, na koniec polej w這sy woda i wymieszaj farbe na calych wlosach , po 1min zmyj
potwierdzam, nie wygl康a to dobrze, najlepiej tak jak wyzej pisze - zrobi przejscie od jednego koloru do drugiego, poki co wyglada to jakbys miala czekoladowy placek na glowie a ten blond jest nieodpowiedni dla Ciebie...

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Stary 2011-11-11, 19:11   #647
afrodyta111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Dzi瘯uje za rady,ale ja nie moge farba dotykac do skory mam straszne uczulenie na farby i tego ciemnego odrostu nie chce ruszac bo chce zapuszczac stopniowo naturalne ale nie moge tez zafarbowac ca造ch od razu na ciemno bo by豚y to dla mnie zaduzy szok.mysla豉m o ombre hair takim jak ma Drew Beymore.Tylko niewiem jak to zrobic moze wziazc ciemny blond i wrzucic go pomiedzy czarne a jasne wlosy oczywiscie bez wyraznego odciecia?
afrodyta111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-11, 21:14   #648
Lainathiel
Wtajemniczenie

GG do Lainathiel

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za rady,ale ja nie moge farba dotykac do skory mam straszne uczulenie na farby i tego ciemnego odrostu nie chce ruszac bo chce zapuszczac stopniowo naturalne ale nie moge tez zafarbowac ca造ch od razu na ciemno bo by豚y to dla mnie zaduzy szok.mysla豉m o ombre hair takim jak ma Drew Beymore.Tylko niewiem jak to zrobic moze wziazc ciemny blond i wrzucic go pomiedzy czarne a jasne wlosy oczywiscie bez wyraznego odciecia?
ja bym tak zrobi豉, nie musisz robi ciemnego blondu od podstaw, po prostu wypada這by jako zatrze granic mi璠zy tymi dwoma skrajnymi kolorami kt鏎e masz w tej chwili...

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Stary 2011-11-12, 13:28   #649
pumas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 809

Cytat:
Napisane przez painka Poka wiadomo嗆
Moje ombre nadal dzielnie si trzyma (od 30 kwietnia )
Niezla jestes!!!!! Ja si wybieram za oko這 3 tygodnie na odswiezenie - moje obecnie wygladaja tak, jak Twoje, wg mnie super! Tyle, 瞠 mnie ten kolor ju denerwuje i chce go troch przygasic, by znowu cieszyc si ombre przez 2-3 miesi帷e
pumas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 17:29   #650
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

A ja chcia豉m was zapyta, czy ombre wci捫 s modne? Bo wci捫 si zastanawiam czy zrobi ombre w kolorze ciemny blond na moich w這sach w kolorze 鈔edni br您 czy lepiej postawi na jednolito嗆 i zmieni kolor na ca貫j g這wie? Pytam, bo widz, 瞠 kilka gwiazd, kt鏎e mia造 ombre hair ju je "zamalowywuj na jednolito" i st康 te moje wahania...

Oldziunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 18:22   #651
curry
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 153

Ojej a co z tego czy jest modna czy nie? Podoba Ci sie/pasuje Ci to robisz i tyle. Beda super-modne rozowe wlosy to zrobisz sobie takie tylko dlatego ze sa modne? No dobra, koncze, bo to temat na inna dyskusje.

curry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 19:46   #652
fryz5
Zakorzenienie

puki co jest modne ale w wydaniu bardziej naturalnym, wielotonowym, ni dwa kolory (co zresz nigdy mi sie nie podoba這 o.o)

pewnie na wiosne na wizazu wrzuca co 鈍ie瞠go co b璠zie modne na 2012
Stary 2011-11-14, 19:54   #653
Oldziunia
Rozeznanie

curry, chyba musz przyzna Ci racj i ju d逝瞠j nie zastanawia si nad decyzj

fryz5, w豉郾ie mnie podobaj si dwa kolory z tak widoczn r騜nic... mo瞠 i obciachowe, ale jestem zakochana w豉郾ie w takim ombre ale dzi瘯i za odpowied

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

aha, i orientujecie si mo瞠 czy je郵i b璠 robi ombre u fryzjera i u篡je on zar闚no blondu na ko鎍闚ki jak i br您u u g鏎y to zap豉c jako jedno farbowanie, kt鏎ego cena jest podana, czy t cen mam pomno篡 razy dwa, skoro b璠 u篡te dwie farby?

Stary 2011-11-14, 20:06   #654
fryz5
Zakorzenienie

kazdy fryzjer ma swoj cennik. zalezy jaki masz kolor obecnie.
Stary 2011-11-14, 21:32   #655
Oldziunia
Rozeznanie

Cytat:
kazdy fryzjer ma swoj cennik. zalezy jaki masz kolor obecnie.
chodzi o to, 瞠 cena farbowania podana jest 92 z. Fryzjer musi zamalowa mi moje odrosty na br您owo i zrobi blond ombre na dole. Tak wi璚 b璠zie u篡wa dw鏂h kolor闚 farb i teraz nie wiesz, czy policzy mi tylko te 92 z這te, czy od ka盥ego koloru 92, czyli razem 184?

Stary 2011-11-14, 23:09   #656
Dusiia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179
Dot.: ombre hair!

o kurde, to takie cos jest modne? :O JA ostatnio kolezanki z klasy (ktora miala takie cos) spytalam: Ile juz nie farbowalas wlosow? Bo tez chce wrocic do naturalnego.
A ona mi : to nie odrost, to tak specjalnie.

Haha a ja przez 2 miesiace myslalam ze to taki mega okropny odrost ;-) w sumie dalej tak uwazam
Dusiia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-14, 23:23   #657
curry
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 153
Dot.: ombre hair!

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka wiadomo嗆
o kurde, to takie cos jest modne? :O JA ostatnio kolezanki z klasy (ktora miala takie cos) spytalam: Ile juz nie farbowalas wlosow? Bo tez chce wrocic do naturalnego.
A ona mi : to nie odrost, to tak specjalnie.

Haha a ja przez 2 miesiace myslalam ze to taki mega okropny odrost ;-) w sumie dalej tak uwazam
To widocznie ma paskudne ombre skoro przypomna odrost.

curry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-17, 20:13   #658
Czekoladka585
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

a7b4e92e56.jpg

ombre-hair-trend.jpg
ja to ta ciemnow這sa teraz s lekko ja郾iejsze.co my郵icie o takim efekcie u mnie, jak na drugim zdj璚iu?Czy w og鏊e by這by korzystniej? Bardzo mi zale篡 na opiniach, ci篹ko samej zdecydowa...

Edytowane przez Czekoladka585
Czas edycji: 2011-11-17 o 20:16
Czekoladka585 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-17, 20:40   #659
pumas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 809

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

aha, i orientujecie si mo瞠 czy je郵i b璠 robi ombre u fryzjera i u篡je on zar闚no blondu na ko鎍闚ki jak i br您u u g鏎y to zap豉c jako jedno farbowanie, kt鏎ego cena jest podana, czy t cen mam pomno篡 razy dwa, skoro b璠 u篡te dwie farby?
Wg mnie zap豉cisz ca趾iem inaczej, czyli jak za us逝g typu pasemka, czy baleja, na pewno nie jak za farbowanie.
Tak jest przynajmniej u mojego, gdzie wszystko zalezy od d逝gosci w這s闚, od tego, czy s farbowane, bo je郵i tak, to trzeba je rozjasnic, a to juz dodatkowy koszt, potem trzeba nalozyc co najmniej 2 kolory i to nie od linijki, bo to by這by 豉twe, ale tak, by si przenika造, a to dodatkowa praca, czyli tzw. robocizna. Takze cena rosnie ca造 czas. Plus jakies odzywki i inne bajery.
pumas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-17, 22:10   #660
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pumas Poka wiadomo嗆
Wg mnie zap豉cisz ca趾iem inaczej, czyli jak za us逝g typu pasemka, czy baleja, na pewno nie jak za farbowanie.
Tak jest przynajmniej u mojego, gdzie wszystko zalezy od d逝gosci w這s闚, od tego, czy s farbowane, bo je郵i tak, to trzeba je rozjasnic, a to juz dodatkowy koszt, potem trzeba nalozyc co najmniej 2 kolory i to nie od linijki, bo to by這by 豉twe, ale tak, by si przenika造, a to dodatkowa praca, czyli tzw. robocizna. Takze cena rosnie ca造 czas. Plus jakies odzywki i inne bajery.
do ombre nak豉da sie tylko 2 kolory i wykonuje sie to kilku etapowo.
1. rozjasnienie ko鎍闚ek
2.umycie i wysuszenie w這s闚
3.na這zenie farby na 1/3 d逝go軼i
4. przeci庵ni璚ie jej na 2/3
5.malaksowanie i zmywanie

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.