Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-17, 22:27   #661
Oldziunia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Poka wiadomo嗆
Za陰cznik 4345102

Za陰cznik 4345103
ja to ta ciemnow這sa teraz s lekko ja郾iejsze.co my郵icie o takim efekcie u mnie, jak na drugim zdj璚iu?Czy w og鏊e by這by korzystniej? Bardzo mi zale篡 na opiniach, ci篹ko samej zdecydowa...
Ja jestem zakochana w ombre, tak瞠 mo瞠 nieobiektywnie Ci doradz, ale moim zdaniem, ten efekt ze zdj璚ia jest 郵iczny i pasowa豚y Ci

A co do moich ombre, ju mam z tym, 瞠 w pierwszym etapie wysz造 rude (co i tak mi nie przeszkadza), ale jak p鎩d jeszcze raz to zamieni si w ciemny blond, tak jak chcia豉m. i na pewno b璠 chcia豉 je jeszcze wy瞠j, bo p鏦i co nie chcia豉m ryzykowa i mam rozja郾ione tylko kilka centymetr闚 a je郵i komu mia這by pom鏂 na przysz這嗆, zap豉ci豉m cen podobn do ceny baleja簑

Oldziunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-18, 22:18   #662
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

Cytat:
Za陰cznik 4345102

Za陰cznik 4345103
ja to ta ciemnow這sa teraz s lekko ja郾iejsze.co my郵icie o takim efekcie u mnie, jak na drugim zdj璚iu?Czy w og鏊e by這by korzystniej? Bardzo mi zale篡 na opiniach, ci篹ko samej zdecydowa...
dla mnie 鈍ietnie to wygl康a.
Mam pytanie, mam w這sy takiego koloru jak na drugim zdj璚iu dziewczyna ma rozja郾ione. Farbuj na taki kolor, a swoje naturalne mam takie jak ona ma g鏎ze, chcia豚ym mie takie jak na drugim zdj璚iu. Jak przej嗆 ze swoich naturalnych do takiego ombre? przyciemni g鏎??
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-19, 00:38   #663
Siwer
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cytat:
Za陰cznik 4345102

Za陰cznik 4345103

Moim zdaniem b璠ziesz wygl康a po prostu cudownie

Mam pytanko do Was dziewcz皻a. Moje w這sy s rozja郾iane do do嗆 jasnego blondu. Pojawi造 mi si odrosty jak co miesi帷 zreszt i tak wpad豉m na pomys, 瞠by nieco przyciemni g鏎. Nadal chc pozosta blondynk, wi璚 nie chc bardzo ciemnej g鏎y, chc efekt delikatnego ombre by ukry te nieco odrosty i pozwoli swoim w這som odpocz望 od rozja郾iania. Gdy mi urosn to zamierzam z powrotem rozja郾i g鏎 g這wy. Co o tym s康zicie?
Siwer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-19, 07:44   #664
afrodyta111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Ja mam podobn sytuacje do Twojej mam juz 4 cm odrostu ciemnego przy blondzie rozjasnianym,mys豉豉m o kilku pasemkach ciemny blond miedzy odrostem a jasnym kolorem to chyba najlepszy spos鏏 jesli chcesz nadal byc blondi.Jak odrost bede miala jeszcze wiekszy to zrobie na nim blond pasemka (farb) ponoc jest taka bez amoniaku kt鏎a 豉dnie rozjasnia.A Ty jaki masz naturalny kolor ?A jak przestaniesz rozjasniac to ten blond Ci troche sciemnieje.

Do Czekoladka 585 slicznie by Ci by這 w takich jasnych pasemkach

Edytowane przez afrodyta111
Czas edycji: 2011-11-19 o 07:50
afrodyta111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-19, 08:33   #665
Czekoladka585
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Dzi瘯i dziewczyny mia豉m kiedy ca這軼iowe blond i nie by這 super, ale te my郵, 瞠 takie ombre, to nieco inny efekt, bo jest ten lekki kontrast i ciemniejsze od g鏎y tak瞠 buzia nie b璠zie taka pyzata my郵, 瞠 nawet troch to wyd逝瘸 optycznie twarz
Czekoladka585 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-19, 15:01   #666
Siwer
Przyczajenie

Post Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Poka wiadomo嗆
Ja mam podobn sytuacje do Twojej mam juz 4 cm odrostu ciemnego przy blondzie rozjasnianym,mys豉豉m o kilku pasemkach ciemny blond miedzy odrostem a jasnym kolorem to chyba najlepszy spos鏏 jesli chcesz nadal byc blondi.Jak odrost bede miala jeszcze wiekszy to zrobie na nim blond pasemka (farb) ponoc jest taka bez amoniaku kt鏎a 豉dnie rozjasnia.A Ty jaki masz naturalny kolor ?A jak przestaniesz rozjasniac to ten blond Ci troche sciemnieje.

Do Czekoladka 585 slicznie by Ci by這 w takich jasnych pasemkach
Moj naturalny to jest po prostu braz ale ladnie sie rozjasnia. po prostu chce odpoczac od katowania wlosow rozjasniaczem. mimo iz robie to u fryzjerki to przy zapuszczaniu warto dac odpoczac wlosom a ombr e hair szalenie mi sie podoba. Tez sadze ze najlepiej byloby dac posredni kolor np ciemny blond miedzy moimi odrostami a farbowanym blondem. Druga sprawa to taka ze nie mam wycieniowanych wlosow i nie zamierzam ich cieniowac. czy w zwiazku z tym ta moja wyzej opisana kombinacja bedzie wygladac dobrze?
Siwer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 20:14   #667
Mini_Moni
Przyczajenie

Question

Witam wszystkich!

Czy kt鏎a z Was wie jak zrobi kolorek z przej軼iami tonami (dwa r騜ne kolory) w domu? O w豉snych si豉ch?
Ten styl bardzo mi si podoba i ju od jakiego czasu marz mi si takie w這sy. Jednak nie mog sobie pozwoli na profesjonalne farbowanie u fryzjera ze wzgl璠闚 finansowych (od 150-250 z ).
Dodam jeszcze, 瞠 chcia豉bym uzyska przej軼ia zaczynaj帷 od czekoladowego br您u do rudo軼i.
Bardzo prosz o pomoc!

Dodaje kilka zdj耩 z neta.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg drew_barrymore_ombre_hair.jpg (31,4 KB, 108 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Monika-Brodka-rozjasnione-koncowki-wlosow-marzec-2011_large.jpg (30,2 KB, 165 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg BCBG+Max+Azria+Front+Row+Spring+2011+MBFW+6z4q-WneJkyl.jpg (82,8 KB, 226 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg luczenko627.jpg (40,3 KB, 219 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-22 o 20:25 Pow鏚: post pod postem
Mini_Moni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 22:12   #668
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

ja wiem jak zrobic aby wygl康alo jeszcze bardziej naturalnie, ze nie widac granicy.opisywa貫m wy瞠j.
Stary 2011-11-28, 14:07   #669
SuperSztuka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 680

Cytat:
Napisane przez Siwer Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem b璠ziesz wygl康a po prostu cudownie

Mam pytanko do Was dziewcz皻a. Moje w這sy s rozja郾iane do do嗆 jasnego blondu. Pojawi造 mi si odrosty jak co miesi帷 zreszt i tak wpad豉m na pomys, 瞠by nieco przyciemni g鏎. Nadal chc pozosta blondynk, wi璚 nie chc bardzo ciemnej g鏎y, chc efekt delikatnego ombre by ukry te nieco odrosty i pozwoli swoim w這som odpocz望 od rozja郾iania. Gdy mi urosn to zamierzam z powrotem rozja郾i g鏎 g這wy. Co o tym s康zicie?

W豉郾ie wpad豉m na taki sam pomys !
w pi徠ek id do fryzjera i my郵 intensywnie nad tak koloryzacj
odrost mam do嗆 spory , bo bardzo szybko mi rosn w這sy , 鈔edniej d逝go軼i ... Boj si , 瞠 b璠 mia豉 jednak za ciemne w這sy od 豉dnych paru lat jestem jasn blondynk i to mo瞠 by dla mnie szok
SuperSztuka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-09, 18:37   #670
Czekoladka585
Raczkowanie

Wiecie mo瞠, gdzie w Lublinie lub Che軛ie robi dobre ombre? By豉m wczoraj w Pierre... Efekt jest taki, 瞠 wr鏂i豉m z tym co przysz豉m. Jednolity kolor. Najpierw rozja郾iono mi pasemka, potem mycie, suszenie, na這瞠nie farby tonuj帷ej ju na ca這嗆. Pasemka zosta造...zamalowane Pom騜cie
Stary 2011-12-10, 09:54   #671
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Wiecie mo瞠, gdzie w Lublinie lub Che軛ie robi dobre ombre? By豉m wczoraj w Pierre... Efekt jest taki, 瞠 wr鏂i豉m z tym co przysz豉m. Jednolity kolor. Najpierw rozja郾iono mi pasemka, potem mycie, suszenie, na這瞠nie farby tonuj帷ej ju na ca這嗆. Pasemka zosta造...zamalowane Pom騜cie
Wiem na pewno ze w Olimpie w Sky Spa pan robi ombre.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-10, 15:35   #672
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

ja na swoich krotkich wlosach tez postanowilam zrobic. musze przyznac ze efekt mi sie podoba bo wlosy wygladaja bardzo naturalnie zawsze nosilam brazowe/czarne co wygladalo malo naturalnie.
efekt troche bardziej rzuca sie w oczy na zywo, i te jasniejsze w rzeczywistosci sa o ton jasniejsze niz na zdjeciu u gory mam cimeny blond musze poprawic odrosty bo mam juz swoje spore. a co za duzo to nie zdrowo, co tyczy sie tez kolorow na glowie.
ogolnie na poczatku troche dziwnie, jak sie patrze w lustro i widze wlasnie to przejscie ale to kwestia przyzwyczajenia wlosy staram sie chociaz troche pofalowac bo jakos na prostych narazie mi to nie podchodzi. no i znudzila mi sie juz fryzura...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02342.jpg (36,6 KB, 223 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02340.jpg (32,6 KB, 258 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC02339.jpg (52,1 KB, 260 za豉dowa)

24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-12-10 o 15:37
Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-12, 13:57   #673
Czekoladka585
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez glamorousbabe Poka wiadomo嗆
Um闚i豉m si do tego Pana jeszcze raz na poprawk i ma mi rozja郾i jeszcze troch do ciemnego blondu. Oby si uda這. A jak nie to licz 瞠 bedzie tak ja m闚isz Podziele si wra瞠niami po powrocie
i jak po poprawie? Ja id na popraw swojego ombre w czwartek... bardzo chc ch這dny odcie przy twarzy i z這ty blond ju ni瞠j, ale trudno uzyska dok豉dnie to, czego si chce Dzi瘯i dziewczyny za rad, 瞠by zapisa si na popraw Sama o tym my郵a豉m, ale jako tak...g逝pio mi by這. Mam nadziej, 瞠 wr鏂 z efektem ze zdj璚ia tym razem
Stary 2011-12-19, 16:38   #674
hryzotemis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 709

Dziewczyny doradzcie
Czy na takim kolorze (moj naturalny) i na takich kreconych w這sach obre bedzie fajnie wygl康a?
Obok zdj璚ie koloru jaki chcia豉bym uzyska.
Mi sie wydaje jednak ze nie bardzo...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dscn9559.jpg (133,8 KB, 182 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Shenae-Photoshoot-shenae-grimes-15250904-366-550.jpg (29,6 KB, 262 za豉dowa)
hryzotemis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-19, 18:37   #675
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

na kr璚onych jak najbardziej! jednak nie taki jasny jak na zdjeciu ale taki karmel/ kasztan czemu nie
Stary 2011-12-19, 20:08   #676
GagaFace
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 262

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Poka wiadomo嗆
Dziewczyny doradzcie
Czy na takim kolorze (moj naturalny) i na takich kreconych w這sach obre bedzie fajnie wygl康a?
Obok zdj璚ie koloru jaki chcia豉bym uzyska.
Mi sie wydaje jednak ze nie bardzo...
Jak dla mnie te zbytnio nie pasuj... Masz je az za bardzo skr璚one.

奸iczne s.

GagaFace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-19, 20:18   #677
pumas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 809

Zrobi豉m ombre po raz kolejny, s jak zawsze 豉dne. Bardzo lubi taki look, od鈍ie瘸 wygl康.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
ja na swoich krotkich wlosach tez postanowilam zrobic. musze przyznac ze efekt mi sie podoba bo wlosy wygladaja bardzo naturalnie zawsze nosilam brazowe/czarne co wygladalo malo naturalnie.
efekt troche bardziej rzuca sie w oczy na zywo, i te jasniejsze w rzeczywistosci sa o ton jasniejsze niz na zdjeciu u gory mam cimeny blond musze poprawic odrosty bo mam juz swoje spore. a co za duzo to nie zdrowo, co tyczy sie tez kolorow na glowie.
ogolnie na poczatku troche dziwnie, jak sie patrze w lustro i widze wlasnie to przejscie ale to kwestia przyzwyczajenia wlosy staram sie chociaz troche pofalowac bo jakos na prostych narazie mi to nie podchodzi. no i znudzila mi sie juz fryzura...
To nie jest ombre, tylko refleksy, bardzo 豉dne btw. Ale ko這 ombre to to nawet nie sta這.
pumas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-04, 13:25   #678
insyminatorka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera w Katowicach zrobi豉m ombre i razem z obci璚iem zap豉ci豉m 90 z Mi這 si zdziwi豉m. Naprawd fajnie wysz這. Jakby kto chcia to wrzuc zdj璚ia
insyminatorka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-04, 13:35   #679
BlackCherryLBN
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 820

Cytat:
Napisane przez insyminatorka86 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera w Katowicach zrobi豉m ombre i razem z obci璚iem zap豉ci豉m 90 z Mi這 si zdziwi豉m. Naprawd fajnie wysz這. Jakby kto chcia to wrzuc zdj璚ia

poproszee)
BlackCherryLBN jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-04, 13:39   #680
karolajn91
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 029

Cytat:
Napisane przez insyminatorka86 Poka wiadomo嗆
jasne, ze wrzu
moda na ombre uratowa豉 troszke moje w這sy, bo moje "ombre" to po prostu odrosty od ok roku nie farbowa豉m w這s闚 nie wygl康a to moze za dobrze, ale nadal cierpliwie czekam az jeszcze odrosn
r闚nie dodaje zdjecia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07315a.jpg (12,9 KB, 233 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01446.jpg (21,6 KB, 272 za豉dowa)

karolajn91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-04, 20:44   #681
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Poka wiadomo嗆
jasne, ze wrzu
moda na ombre uratowa豉 troszke moje w這sy, bo moje "ombre" to po prostu odrosty od ok roku nie farbowa豉m w這s闚 nie wygl康a to moze za dobrze, ale nadal cierpliwie czekam az jeszcze odrosn
r闚nie dodaje zdjecia
dla mnie to wygl康a bardziej jak refleksy, albo nawet pasemka, ni ombre

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-04, 21:04   #682
BlackCherryLBN
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 820

kusi mnie to ombree ehh... Tyle, 瞠 ja mam w這sy malowane czarne myslicie, 瞠 da這by rade co pokombiowa?
czarne jako na br您 i d馧 ja郾ijeszy?
BlackCherryLBN jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-04, 21:32   #683
pumas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 809

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Poka wiadomo嗆
dla mnie to wygl康a bardziej jak refleksy, albo nawet pasemka, ni ombre
Bo to nie jest ombre! Dlaczego ka盥e pasemka s dzi traktowane jako ombre?
To s refleksy.
A co do czarnych w這s闚 - jedyna rada to rozjasnic je do br您u i koncowki pomalowac o ton, dwa jasniejszym br您em. wyjdzie naturalnie i fajnie.
pumas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-05, 11:17   #684
insyminatorka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Uda這 mi si w ko鎍u zrobi zdj璚ia. Co s康zicie ? Ba豉m si bardziej rozja郾ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zegar 007.jpg (118,5 KB, 223 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zegar 009.jpg (76,6 KB, 177 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zegar 015.jpg (125,4 KB, 198 za豉dowa)
insyminatorka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-05, 12:38   #685
karolajn91
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 029

Cytat:
Napisane przez pumas Poka wiadomo嗆
Bo to nie jest ombre! Dlaczego ka盥e pasemka s dzi traktowane jako ombre?
To s refleksy.
A co do czarnych w這s闚 - jedyna rada to rozjasnic je do br您u i koncowki pomalowac o ton, dwa jasniejszym br您em. wyjdzie naturalnie i fajnie.
dlatego ombre napisa豉m w ""
nie mam robionych pasemek, farbowana jest ca這嗆 jedn farb + kilkana軼ie cm odro郾i皻ego naturalnego ciemnego blondu do tego jeszcze ja郾iejsze ko鎍闚ki po jeszcze wcze郾iejszej farbie
na zdj璚iu mo瞠 za bardzo tego nie wida

Edytowane przez karolajn91
Czas edycji: 2012-01-05 o 12:40
karolajn91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-05, 16:48   #686
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

Cytat:
Napisane przez pumas Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m ombre po raz kolejny, s jak zawsze 豉dne. Bardzo lubi taki look, od鈍ie瘸 wygl康.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

To nie jest ombre, tylko refleksy, bardzo 豉dne btw. Ale ko這 ombre to to nawet nie sta這.
trudno zeby stalo...
to nie sa refleksy poniewaz kolor inny mam od uszu. teraz wygladaja zupelnie inaczej. ombre to odrosty i ja wlasnie to mam.

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-06, 15:09   #687
Fancy Rebel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 270

Zale瘸這by mi na dw鏂h skrajnych do嗆 wersjach ombre na w這sach, st康 te zapytam o odbi鏎 niejako takich stylizacji i okre郵enie trudno軼i w uzyskaniu takiego efektu(nie chce ryzykowa dziwnymi refleksami, odchyleniami od koloru etc.)

M鎩 naturalny kolor to mniej wi璚ej ciemny blond.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lasiaaahhkkjmbmbhmaartrettaaaIMG_0894.jpg (489,3 KB, 307 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lvc8j5U9wN1qci85co1_400.jpg (31,3 KB, 459 za豉dowa)
Fancy Rebel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-08, 06:40   #688
withi_as
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 818

O jej, jak dawno nie odwiedza豉m tematu 'ombre' ! Po moim ombre z 2011 ju 郵adu co prawda nie ma, ale bardzo dobrze wspominam ten okres, kiedy to ten pocz徠kuj帷y w闚czas trend, dopiero wkracza na salony, oraz go軼i na moich w這sach. Chwil odczekam, a to wielkie '豉' minie i opadnie, i chyba znowu sobie sprawie tak innowacj, je瞠li o w這sy chodzi

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-08, 13:37   #689
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel

Cytat:
Napisane przez withi_as Poka wiadomo嗆
O jej, jak dawno nie odwiedza豉m tematu 'ombre' ! Po moim ombre z 2011 ju 郵adu co prawda nie ma, ale bardzo dobrze wspominam ten okres, kiedy to ten pocz徠kuj帷y w闚czas trend, dopiero wkracza na salony, oraz go軼i na moich w這sach. Chwil odczekam, a to wielkie '豉' minie i opadnie, i chyba znowu sobie sprawie tak innowacj, je瞠li o w這sy chodzi
To wielkie 豉 moim zdaniem ju min窸o zdecydowanie

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-08, 13:56   #690
withi_as
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 818

Oh ca趾iem mo磧iwe, jednak wci捫 spotykam zbyt wiele kobiet z ombre
Wiele za wiele

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-28 20:30:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.