Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-05-13, 20:43   #781
delloruso
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Preciez zada豉m pytanie i nikt mi jeszcze nie odpowiedzia ale no nic spadam z tego forum...
delloruso jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-14, 13:05   #782
Chilli Pepper
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 198

Wrzucam tylko zdj璚ie z pi徠ku bo mia豉m dost瘼 do aparatu a na razie wi璚ej nie mam,nie chcia豉m ca造ch ko鎍闚ek farbowa tylko wi瘯sze pasma bo nie podoba mi si ka盥e ombre niekt鏎e przypominaj skunksa ,szczeg鏊nie jak jest za du瘸 r騜nica w kolorze.Chcia豉m jak najbardziej naturalny efekt ,jak b璠 mie aparat to wrzuce jeszcze jakie dok豉dniejsze fotki.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P5110019.jpg (166,5 KB, 311 za豉dowa)
Chilli Pepper jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-14, 20:10   #783
jus93tyna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 644

cze嗆 dziewczyny
jutro w ko鎍u id na ombre!
czaj si na nie ju od roku chyba i stwierdzi豉m, 瞠 skoro nie szale teraz to kiedy?

mo瞠 to nie b璠zie ca趾iem dok豉dnie takie ombre, ale bardziej blond ko鎍闚ki, bo szkoda mi troch wi瘯szo軼i w這s闚 farbowa, bo zapuszczam je i zapuszczam... jutro b璠 musia豉 je te troch podci望, ale mo瞠 dzi瘯i temu zaczn troch rosn望 bo na razie od pewnego czasu stoj w miejscu. no i chc zlikwidowa ten takie dziwny "ogon" :p
poni瞠j zdj璚ia moich w這s闚 i w這s闚 jakie chc mie

mam nadziej, 瞠 jutro r闚nie uradowana b璠 mog豉 przes豉 zdj璚ia moich w這s闚
trzymajcie kciuki by wysz這!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00599.jpg (141,9 KB, 125 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00601.jpg (46,1 KB, 100 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,4 KB, 149 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,9 KB, 315 za豉dowa)
jus93tyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-14, 20:45   #784
szafiarka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 169

ja ombre zrobilam i niestety ale szybko sie nudzi a wlosy zniszczone na maxa...

szafiarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-14, 21:15   #785
trufle
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 152

Cytat:
Napisane przez szafiarka Poka wiadomo嗆
ja ombre zrobilam i niestety ale szybko sie nudzi a wlosy zniszczone na maxa...
Ja chc nied逝go zrobi Ale jak b璠 zniszczone to trudno - i tak planuj wr鏂i kiedy do d逝go軼i brody, wi璚 jak ombre si znudzi to b璠zie idealna pora
trufle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-14, 21:25   #786
painka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 202

Dziewczyny - odno郾ie tematu czyli "moda na ombre".... No w豉郾ie - czy ombre jest jeszcze modne? Ja swoje zrobi豉m dok陰dnie 29 kwietnia 2011, wtedy by na to sza r闚nie w鈔鏚 "celebrytek", Sablewskie, Brodki, Mariny itd.... Ombre trzyma mi si 豉dnie do tej pory, profesjonalnie by這 zrobione i 豉dnie wysz這. W這sy mi sporo podros造, a jednocze郾ie chce w ko鎍u podci帷 same ko鎍e, bo s bardzo zniszczone. I teraz si zastanawiam czy zrobic ombre jeszcze raz czy ju machn帷 w這sy na 1 kolor....
Stary 2012-05-14, 21:29   #787
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez painka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny - odno郾ie tematu czyli "moda na ombre".... No w豉郾ie - czy ombre jest jeszcze modne? Ja swoje zrobi豉m dok陰dnie 29 kwietnia 2011, wtedy by na to sza r闚nie w鈔鏚 "celebrytek", Sablewskie, Brodki, Mariny itd.... Ombre trzyma mi si 豉dnie do tej pory, profesjonalnie by這 zrobione i 豉dnie wysz這. W這sy mi sporo podros造, a jednocze郾ie chce w ko鎍u podci帷 same ko鎍e, bo s bardzo zniszczone. I teraz si zastanawiam czy zrobic ombre jeszcze raz czy ju machn帷 w這sy na 1 kolor....
ja bym si nie kierowa豉 tym co "modne" tylko tym co mi si podoba
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-15, 09:26   #788
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Poka wiadomo嗆
Wrzucam tylko zdj璚ie z pi徠ku bo mia豉m dost瘼 do aparatu a na razie wi璚ej nie mam,nie chcia豉m ca造ch ko鎍闚ek farbowa tylko wi瘯sze pasma bo nie podoba mi si ka盥e ombre niekt鏎e przypominaj skunksa ,szczeg鏊nie jak jest za du瘸 r騜nica w kolorze.Chcia豉m jak najbardziej naturalny efekt ,jak b璠 mie aparat to wrzuce jeszcze jakie dok豉dniejsze fotki.
pieknue ci wyszlo w koncu jakies ombre zrobione bardzo naturalnie a nie po linijce z wyrazna granica bardzo mi sie podoba i kolor i jak jest zrobione. a jak z tylu wyglada?
Stary 2012-05-15, 10:10   #789
Chilli Pepper
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
pieknue ci wyszlo w koncu jakies ombre zrobione bardzo naturalnie a nie po linijce z wyrazna granica bardzo mi sie podoba i kolor i jak jest zrobione. a jak z tylu wyglada?

Dzi瘯i wielkie z ty逝 tak samo ,mo瞠 jutro b璠 mie aparat to wrzuce jakie fotki,zmiana nie jest drastyczna ale bardzo przyjemna dla oka i nie musz si martwi o odrosty
a co do mody to tak jak powiedzia豉 wiza瘸nka wcze郾iej wa積e to co si podoba.A ombre naprawd wygl康a naturalniej ni baleja na ca這軼i.
Stary 2012-05-15, 15:48   #790
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

Mo瞠cie mi powiedzie ile trwa robienie ombre na ciemnych w這sach? Ile rodzaji (rodzaj闚?) farb trzeba u篡?

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-15, 17:17   #791
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny
jutro w ko鎍u id na ombre!
czaj si na nie ju od roku chyba i stwierdzi豉m, 瞠 skoro nie szale teraz to kiedy?

mo瞠 to nie b璠zie ca趾iem dok豉dnie takie ombre, ale bardziej blond ko鎍闚ki, bo szkoda mi troch wi瘯szo軼i w這s闚 farbowa, bo zapuszczam je i zapuszczam... jutro b璠 musia豉 je te troch podci望, ale mo瞠 dzi瘯i temu zaczn troch rosn望 bo na razie od pewnego czasu stoj w miejscu. no i chc zlikwidowa ten takie dziwny "ogon" :p
poni瞠j zdj璚ia moich w這s闚 i w這s闚 jakie chc mie

mam nadziej, 瞠 jutro r闚nie uradowana b璠 mog豉 przes豉 zdj璚ia moich w這s闚
trzymajcie kciuki by wysz這!
ostatnie zdj璚ie pi瘯ne ombre, takie delikatne i naturalne.
Czekam na fotki jak ci wysz這
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-15, 21:48   #792
jus93tyna
Rozeznanie

no i fryzjerka spieprzy豉 troch spraw z moim pi瘯nym ombre :/
a specjalnie bra豉m laptopa, 瞠by mog豉 zobaczy du瞠 wyra幡e zdj璚ia, a nie jakie wydrukowane czy z telefonu
chcia豉m blond ko鎍闚ki, a wysz這 瞠 mam ombre od ucha :/ i do tego od po這wy ucha s w kolorze miedzianego blondu, a ko鎍e s 豉dnie blond tylko to nie s ko鎍e tylko 1/3 w這s闚!!!

a nie chcia豉m tak bardzo niszczy w這s闚 po ca這軼i i zale瘸這 mi tylko na mocno rozja郾ionych ko鎍ach! teraz przez to wygl康am jak prawie blondynka i chce mi si p豉ka!
cho 豉dnie zrobi豉 przej軼ia mi璠zy miedzi a blondem, to przej軼ie mi璠zy moim naturalnym kolorem a miedzi jest tragiczne!!
czuj, 瞠 sama to chyba zrobi豉bym sobie lepiej
i 3 lata zapuszczania w dup!!!

no ale nic, jutro sama pokombinuj z farb 瞠by je troch przyciemni od g鏎y, zrobi lepsze przej軼ie.
no i wrzuc wam jakie fotki, bo dzi ju nie mia豉m si造.

tylko powiedzcie mi czy jak mam farb orzechowy br您, gdzie trzyma j trzeba od 20 do 40 min, to czy jak potrzymam j 10 to w這sy wyjd rude czy bardziej jasny br您? bo w豉郾ie boj si tego rudego, 瞠by ju ca趾iem nie namiesza
Stary 2012-05-16, 10:02   #793
Chilli Pepper
Zadomowienie

no to szkoda 瞠 nie jeste zadowolona,a ten orzechowy br您 b璠ziesz farbowa od nasady czy tylko te rozja郾ione pasma?

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka wiadomo嗆
Mo瞠cie mi powiedzie ile trwa robienie ombre na ciemnych w這sach? Ile rodzaji (rodzaj闚?) farb trzeba u篡?

Na moich w這sach rozja郾ianie trwa這 kilka minut na這篡豉 na lew strone przesz豉 do prawej i strona lewa ju by豉 jasna tak瞠 my郵e ,ze jakie 10 min (zdj璚ie kilka post闚 wy瞠j )ale wszystko zale篡 od w這s闚 niekt鏎ym chwyta szybko innym wolniej.
Stary 2012-05-16, 10:15   #794
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Poka wiadomo嗆
no i fryzjerka spieprzy豉 troch spraw z moim pi瘯nym ombre :/
a specjalnie bra豉m laptopa, 瞠by mog豉 zobaczy du瞠 wyra幡e zdj璚ia, a nie jakie wydrukowane czy z telefonu
chcia豉m blond ko鎍闚ki, a wysz這 瞠 mam ombre od ucha :/ i do tego od po這wy ucha s w kolorze miedzianego blondu, a ko鎍e s 豉dnie blond tylko to nie s ko鎍e tylko 1/3 w這s闚!!!

a nie chcia豉m tak bardzo niszczy w這s闚 po ca這軼i i zale瘸這 mi tylko na mocno rozja郾ionych ko鎍ach! teraz przez to wygl康am jak prawie blondynka i chce mi si p豉ka!
cho 豉dnie zrobi豉 przej軼ia mi璠zy miedzi a blondem, to przej軼ie mi璠zy moim naturalnym kolorem a miedzi jest tragiczne!!
czuj, 瞠 sama to chyba zrobi豉bym sobie lepiej
i 3 lata zapuszczania w dup!!!

no ale nic, jutro sama pokombinuj z farb 瞠by je troch przyciemni od g鏎y, zrobi lepsze przej軼ie.
no i wrzuc wam jakie fotki, bo dzi ju nie mia豉m si造.

tylko powiedzcie mi czy jak mam farb orzechowy br您, gdzie trzyma j trzeba od 20 do 40 min, to czy jak potrzymam j 10 to w這sy wyjd rude czy bardziej jasny br您? bo w豉郾ie boj si tego rudego, 瞠by ju ca趾iem nie namiesza
ja bym rzucila na to jakas farbe bez amoniaku ton w ton identyczny z twoim naturalnym albo szamponetka. po jakims czasie z ombre sama sie wyplucze farba.
Stary 2012-05-16, 11:11   #795
jus93tyna
Rozeznanie

Cytat:
no to szkoda 瞠 nie jeste zadowolona,a ten orzechowy br您 b璠ziesz farbowa od nasady czy tylko te rozja郾ione pasma?
tylko na rozja郾ione pasma, bo nie chc mie dodatkowych odrost闚 za jaki czas
dzi po po逝dniu zaczynam dzia豉, ale najpierw wykonam jak捷 ma陰 pr鏏 na w這sach od spodu, by si przekona jak to wyjdzie

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
ja bym rzucila na to jakas farbe bez amoniaku ton w ton identyczny z twoim naturalnym albo szamponetka. po jakims czasie z ombre sama sie wyplucze farba.
wiesz, nie chc ju za du穎 kombinowa, szczeg鏊nie na ombre, niech ko鎍e zostan jakie s, ale reszt musz jako doprowadzi do porz康ku

Edytowane przez jus93tyna
Czas edycji: 2012-05-16 o 12:25
Stary 2012-05-16, 16:46   #796
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

Cytat:

moim zdaniem wyglada to jakby ktos cie machanal razjasniaczem ale fryzjerka zrobila nieudane pasmo rozjasniaczem

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-16, 21:41   #797
Jigoku
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 962

Cytat:
Dobrze, 瞠 jeste zadowolona, fajnie czasem co zmieni w wygl康zie, cho mi si za bardzo nie podoba i dla mnie to 鈔ednio przypomina ombre, bardziej pasemka

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
ksi捫ki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2012-05-16 o 22:04
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-16, 21:50   #798
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479

Cytat:
A Ty masz to z wierzchu tylko? Bo na zdj璚iu wygl康a jakby pod spodem by造 ciemne i si zastanawiam czy tylko 鈍iat這 tak odbija
Ombre to chyba nie jest, ale jednego nie mo積a Ci odm闚i -blasku w這s闚

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-16, 22:45   #799
Chilli Pepper
Zadomowienie

No ja akurat jestem zachwycona swoim ombre i wszyscy mi m闚i ,瞠 wygl康a lepiej ni u s豉wnych Pa na kt鏎ych si wzorowa豉m z tego typu farbowaniem i mo瞠 dla niekt鏎ych wygl康a jak pasmo machni皻e rozja郾iaczem ale za to dobrze machni皻e i na moich cieniowanych w這sach kolor rozk豉da si po ca這軼i ,mo瞠 tak na tym zdj璚iu wysz這 albo dlatego ze mam proste w這sy a przy ombre wszyscy prawie maj falowane.
a Ja nie chcia豉m typowego ombre bo takowe mi si nie podoba.

Poni瞠j ombre ,kt鏎ym si kierowa豉m bo tylko to mi sie podoba i w豉郾ie podobnie wygl康aj moje w這sy jak s lekko pofalowane .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (26,7 KB, 159 za豉dowa)
Stary 2012-05-16, 22:52   #800
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
No ja akurat jestem zachwycona swoim ombre i wszyscy mi m闚i ,瞠 wygl康a lepiej ni u s豉wnych Pa na kt鏎ych si wzorowa豉m z tego typu farbowaniem i mo瞠 dla niekt鏎ych wygl康a jak pasmo machni皻e rozja郾iaczem ale za to dobrze machni皻e i na moich cieniowanych w這sach kolor rozk豉da si po ca這軼i ,mo瞠 tak na tym zdj璚iu wysz這 albo dlatego ze mam proste w這sy a przy ombre wszyscy prawie maj falowane.
a Ja nie chcia豉m typowego ombre bo takowe mi si nie podoba.

Poni瞠j ombre ,kt鏎ym si kierowa豉m bo tylko to mi sie podoba i w豉郾ie podobnie wygl康aj moje w這sy jak s lekko pofalowane .
Nikt nie m闚i, 瞠 to 幢e, dla mnie po prostu to nie jest ombre, tak瞠 tego u Biel nie nazwa豉bym do ko鎍a ombre, jak Tobie si podoba to ok

ksi捫ki
Stary 2012-05-17, 08:44   #801
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 191

po co robic cos co sie jednak nie podoba??....

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-17, 09:23   #802
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Jigoku Poka wiadomo嗆
Nikt nie m闚i, 瞠 to 幢e, dla mnie po prostu to nie jest ombre, tak瞠 tego u Biel nie nazwa豉bym do ko鎍a ombre, jak Tobie si podoba to ok
osobiscie uwazam ze o wiele takie ombre lepiej wyglada niz wlosy malowane po calosci rownomiernie i stopniowo przechodzace w inny kolor. sa teakie wtedy....jednowymiarowe, plaskie. i co ukrrywac w pl poprostu fryzjerzy nie umieja tak farbowac a pozniej lataja po ulicach laseczki dumne jak paw "bo byly u fryzjera i maja profesjonalne ombre" a na glowie maja cos co jest podobne do niczego a napewno to ich nie zdobi. za duze kontrasty , zle stonowany kolor zupelnie nie pasujacy do urody, zbyt ostre przejscia. i strasza pozniej po ulicach nowe Drew Barryomre z mopem na glowie c;p czy np takie wychodzace z kanalow Olsenki.

a mistrzostwami sa takie ombre:
http://4.bp.blogspot.com/-tgs_T06VTE.../balayage4.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-_0QUIE4ayo...600/ombre3.png
http://3.bp.blogspot.com/-PsfhUgH9br...y-aldridge.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-NbovLnAq87...trend-lily.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-mbcJsM-_PL...Mila-Kunis.jpg
http://tribeofmannequins.files.wordp...ox-193x300.jpg

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2012-05-17 o 09:32
olkie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-17, 10:09   #803
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
osobiscie uwazam ze o wiele takie ombre lepiej wyglada niz wlosy malowane po calosci rownomiernie i stopniowo przechodzace w inny kolor. sa teakie wtedy....jednowymiarowe, plaskie. i co ukrrywac w pl poprostu fryzjerzy nie umieja tak farbowac a pozniej lataja po ulicach laseczki dumne jak paw "bo byly u fryzjera i maja profesjonalne ombre" a na glowie maja cos co jest podobne do niczego a napewno to ich nie zdobi. za duze kontrasty , zle stonowany kolor zupelnie nie pasujacy do urody, zbyt ostre przejscia. i strasza pozniej po ulicach nowe Drew Barryomre z mopem na glowie c;p czy np takie wychodzace z kanalow Olsenki.

a mistrzostwami sa takie ombre:
http://4.bp.blogspot.com/-tgs_T06VTE.../balayage4.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-_0QUIE4ayo...600/ombre3.png
http://3.bp.blogspot.com/-PsfhUgH9br...y-aldridge.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-NbovLnAq87...trend-lily.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-mbcJsM-_PL...Mila-Kunis.jpg
http://tribeofmannequins.files.wordp...ox-193x300.jpg
Co kto lubi Mi si podoba ombre Lauren Conrad,豉dnie jest zrobione, cho sama wola豉bym inne odcienie
Pytanie po prostu czy ja郾iejsze pasma z przodu to ombre czy pasemka, mnie si wydaje, 瞠 raczej to drugie

ksi捫ki
Stary 2012-05-17, 11:02   #804
Chilli Pepper
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
po co robic cos co sie jednak nie podoba??....
瞠by si g逝pio pyta豉

a tak w og鏊e to pasemka si robi chyba raczej od nasady g這wy a nie od po這wy tak jak ombre w豉郾ie.

Edytowane przez Chilli Pepper
Czas edycji: 2012-05-17 o 11:13
Stary 2012-05-17, 12:07   #805
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Co kto lubi Mi si podoba ombre Lauren Conrad,豉dnie jest zrobione, cho sama wola豉bym inne odcienie
Pytanie po prostu czy ja郾iejsze pasma z przodu to ombre czy pasemka, mnie si wydaje, 瞠 raczej to drugie
kolezanka mowila ze z tylu tez ma a z owe wlascisielki ombre co zamiescilam to ma rowniez z tylu kolor ,niektore z nich maja wlosy zgarniete do przodu przed ranmiona i jest wrazenie jakby cale farbiwanie znajdowalo sie z przodu zaraz musze pogrzebac po necie to pokaze jak mi sie uda znalezc.

fajne ombre ma tez
http://www.karinainfashionland.com/
gdzies opisywala jak otrzymala ten kolor i z tego co pamietam ombre wyszlo jej przypadkiem a pozniej okazalo sie modne
Stary 2012-05-17, 12:30   #806
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

znalazlam wlasnie znow takie "pasemkowate ombre tylko ze znow wlosy zgarniete do przodu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-52.jpg (165,8 KB, 136 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-48.jpg (124,5 KB, 135 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-50.jpg (115,7 KB, 77 za豉dowa)
Stary 2012-05-17, 15:39   #807
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
a tak w og鏊e to pasemka si robi chyba raczej od nasady g這wy a nie od po這wy tak jak ombre w豉郾ie.
Nie musz by od nasady Mo積a zrobi pasemka od spodu, 瞠by nie by這 wida odrost闚.

Cytat:
kolezanka mowila ze z tylu tez ma
Na zdj璚iu tego nie wida, a z post闚 nie wyczyta豉m

Cytat:
znalazlam wlasnie znow takie "pasemkowate ombre tylko ze znow wlosy zgarniete do przodu
Megan ma pi瘯ne w這sy, ale nie za bardzo podoba mi si po陰czenie czerni i br您u u niej Nadal upiera豉bym si, 瞠 to pasemka

ksi捫ki
Stary 2012-05-17, 16:06   #808
painka
Zadomowienie

A ja jutro id do fryzjera "odnowic" ombre nie mog si doczekac.
Stary 2012-05-17, 16:15   #809
Jigoku
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez painka Poka wiadomo嗆
A ja jutro id do fryzjera "odnowic" ombre nie mog si doczekac.
Wkleisz zdj璚ia?

ksi捫ki
Stary 2012-05-17, 19:36   #810
painka
Zadomowienie

Cytat:
Wkleisz zdj璚ia?
Oczywi軼ie

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-28 20:30:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.