Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 31 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-07-21, 18:06   #901
jus93tyna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 643
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

nie
swoje w這sy mam naturalnie bardzo ciemne i sama ba豉m si tego przeprowadza, wi璚 posz豉m do fryzjerki. ona rozja郾i豉 mi za pierwszym razem 1/3 w這s闚 od do逝, ale 瞠 ko鎍e wysz造 troch 鄴速e to na這篡豉 jeszcze raz rozja郾iacz, tym razem na znacznie wi瘯szej d逝go軼i w這s闚, ok 2/3 od do逝. na koniec troch przyciemni豉 mi t rozja郾ion g鏎n cz窷 ale to i tak nie by這 to czego oczekiwa豉m.
niemal z p豉czem posz豉m do drogerii i kupi豉m ciemnobr您ow farb i na這篡豉m j sama w domu. od momentu gdzie w這sy by造 rozja郾ione do mniej wi璚ej po這wy d逝go軼i, odczeka豉m 15min i grzebieniem rozczesa豉m kilka cm w d鏊. zn闚 odczeka豉m 5-7 min i jeszcze raz przeczesa豉m zostawiaj帷 ok 5 cm od do逝 czystego blondu, poczeka豉m ok 5 min i posz豉m zmy i tak o to powsta這 to przej軼ie mi璠zy kolorami
jus93tyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-21, 18:48   #902
Agatusiek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 470
GG do Agatusiek

rozumiem. wgl to szacunek dla Ciebie, bo masz sliczne wlosy sama zapuszczam i niecierpliwie czekam na wymarzona rowna dlugosc wszystkich wlosow. narazie powoli odrastaja mi te, ktore niegdys byly pocieniowane na wysokosci ucha
A jak tam stan Twoich koncowek po tym uporczywymm rozjasnianiu? mocno s poniszczone?

Agatusiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-22, 07:58   #903
jus93tyna
Rozeznanie

ja wcze郾iej mia豉m grzywk i teraz najkr鏒szy w這s si璕a ju za ramiona wi璚 nie jest ju 幢e ale wytrwa這軼i w zapuszczaniu Ci 篡cz, bo wiem jak to strasznie d逝go si wydaje
z ko鎍闚kami nie jest 幢e, cho s o wiele mocniej poddatne na niszczenie ni wcze郾iej
w這sy do嗆 mocno podci窸am w dniu robienia ombre, by nada im taki owalny kszta速 wi璚 ko鎍闚ki na razie si jeszcze jako trzymaj, cho wida nawet na zdj璚iu, 瞠 s troch przesuszone, no ale co tydzie robi im p馧 godzinne od篡wianie i na szcz窷cie nie wida by si jako mega rozdwaja造 czy 豉ma造, a podcina na razie nie zamierzam, bo nadal czekam a b璠 do pasa
Stary 2012-07-22, 13:21   #904
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Blond ko鎍闚ki :)

Cytat:
Napisane przez Doniia Poka wiadomo嗆
A w jaki spos鏏 robi豉 ? Czym ? Trudno si robi ?
Z g鏎y dzi瘯uje
mia豉 ciemny br您 (sp逝kany czarny), zrobi豉m rozja郾iaczem (dlatego taki troch miodowy ten blond wyszed )
• podzieli豉m jej na kilka "rund" warstw podobne d逝go軼i kosmyk闚 poziomo i od dolnej zacz窸am
• podtapirowa豉m ko鎍e (zrobi造 si takie "b帳le" pod kt鏎ymi by造 prostsze kosmyki w這s闚)
• te proste smarowa豉m rozja郾iaczem, lekko na podtapirowane najecha豉m, ale nie na ca貫 (potem jak si ro rozczesze po zmyciu to w豉郾ie fajne przej軼ie jest)
• na這篡豉m na to woreczek foliowy p豉sko (瞠by nie brudzi innych w這s闚) i wzi窸am nast瘼n warstw i tak coraz wy瞠j, wa積e 瞠by zacz望 od do逝 jak si to samemu robi bo du穎 pro軼iej jak nast瘼ne kosmyki z rozja郾iaczem le膨 na czym (tu mam ten woreczek na my郵i) 瞠by nie ubabra i plam nie zrobi

potem jak sp逝kiwa豉m jej to, to zacz窸am od g鏎nych warstw

troch chaotycznie napisa豉m.. dlatego jak co niejasno to zaraz m闚

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-07-22 o 14:55
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 13:04   #905
as_ania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania

Ja te robi豉m przyjaci馧ce, tylko ona w豉郾ie chcia豉 mie takie typowe ombre. Nie wyszed nam blond na p馧 g這wy tylko ciekawe ombre-ko鎍闚ki
Nasz "zabieg" zrobi造鄉y farb ''superjasny blond'' firmy Palette.
Cho na pude趾u by na prawde platynowy blond to ja jej br您owych w這sach wyszed z這ty blond/nawet delikatnie rudawy (w這sy mia豉 naturalne)
Po prostu p璠zelkiem lub szczoteczk do z瑿闚 (uprzednio robi帷 mieszanke-instrukcja w pude趾u) na這篡豉m na rozczesane ko鎍闚ki w這s闚 farb, robi帷 delikatne "przejscia"
Bardzo ciekawy efekt
as_ania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 14:15   #906
mrasnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

dziewczyny, mam pytanie chc sobie zrobi ombre ( blond), moje naturalne w這sy to jasny br您, ale nie o tym chc m闚i. Na moje nieszcz窷cie mam te cer naczynkow i zastanawiam si, czy taka fryzura bd mi pasowa do twarzy?... ;d bo ja powszechnie wiadomo, przy blondach na twarzy wida idealnie wszystkie mankamenty. Co o tym s康zicie?
mrasnie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 14:22   #907
LadyMaddie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157

ostatnio zaryzykowalam i zrobilam ombre sama za dokladnie 7 zl kupilam rozjasniacz z delii i wzielam sie do roboty ubralam stara koszulke i szczoteczka do zebow nakladalam rozjasniacz na koncowki. trzymalam okolo 40 minut i wyszlo super, bardzo mi sie podoba. Jak bede miala czas zrobie zdjecie, swoje wlosy mam ciemno brazowe, a koncowki wyszly takie hmm rudo brazowe. a co do zniszczenia wlosow to nie zauwazylam jakis tragicznych skutkow, odrazu po rozjasnieniu dalam na wlosy tone maski odzywczej.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

W ogole zauwazylam , ze wiele z was narzeka na swoje ombre po wizycie u fryzjera. Z ciekawosci ile placilyscie ?
LadyMaddie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 15:57   #908
as_ania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania

My郵e, 瞠 je郵i zrobisz sobie tylko ko鎍闚ki to tych niedoskona這軼i a tak wida nie bedzie, no chyba 瞠 chcesz do嗆 wysoko mie ten blondzik?
as_ania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-25, 17:33   #909
mrasnie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Ci篹ko powiedzie na jak d逝go嗆, bo jak to w ombre p造nie przechodzi kolor wi璚 zaciera si ta granica, ale to bd ok 5-6 cm? ale musz doda, 瞠 mam do嗆 d逝gie w這sy
mrasnie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-27, 21:43   #910
xslovenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Dziewczyny czy widzialy軼ie ten flimik (od 3:35 jest instrukta do zrobienia ombre)

http://www.youtube.com/watch?v=yN_Jy...layer_embedded

I pytanie czy rzeczywi軼ie tak farb drogeryjn wyjdzie delikatny efekt.
Modelka wydaje si mie ciemne w這sy o tu zaproponowali jej ja郾ute鎥i blond (przy czym ja maj帷 o ton ciemniejsze w這sy ba豉bym si czy wyjdzie 鄴速ko, czy te w og鏊e nie z豉pie...w ko鎍u b. jasne odcienie farb nie s polecane do ciemnych w這s闚)

Efekt ko鎍owy b. 豉dny taki delikatny, cho ci篹ko oceni, bo 鈍iat這 w studiu daje mocny blask, a w這s闚 nie przedstawiono z ka盥ej strony.

Je郵i rzeczywi軼ie te farby z nowej serii potrafi tak 豉dnie rozja郾ia to chyba si skusz.
xslovenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-27, 23:11   #911
banananas
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Dziewczyny, czy uda mi si zrobic ombre na br您owych w這sach u篡waj帷 Loreal Casting?
banananas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-28, 10:52   #912
Agatusiek
Raczkowanie

GG do Agatusiek

Ja planuje pomalowac wlosy farba z Loreal, taka jak na zdjeciu ponizej. Dodatkowo chce zrobic ombre, ale nie przez rozjasnianie, tylko po prostu pomalowac farba. Tylko nie wiem, jaki odcien wybrac. chcialam i嗆 w kierunku rudo軼i. Ale nie mam pojecia jaki odcien, chce zeby efekt byl naturalny, jak po rozjasnianiu. Co proponujecie? Jestem zafascynowana ombre, widocznym na drugim zdjeciu. Kolory sa cudne. Tyle, ze moj podklad nie bedzie az tak rufy, bardziej pewnie pod braz. jednak koncowkami chcialabym nadac calosci rudawe barwy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farba_loreal_excellence_creme_4_54_braz_mahoniowo_miedziany.jpg (62,5 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 550802_382277345153531_1674104043_n.jpg (68,4 KB, 230 za豉dowa)

Stary 2012-08-02, 18:42   #913
filemonka5_35
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do filemonka5_35

Podczepiam si pod w徠ek
Te planuj zrobi ombre. Jestem ju um闚iona do fryzjera na 17 sierpnia ;D
jednak ci庵le szukam jakiego zdj璚ia, by pokaza fryzjerce o co mi chodzi. Mam obawy, 瞠 nigdy czego takiego nie robi豉 i nie do ko鎍a wie o co mi chodzi ;/
szukam zdj璚ia z tak sam d逝go軼i w這s闚 jak ja mam, czyli troch za ramiona. W這sy mam farbowane niby na bursztynow czerwie, ale ju si zmy i jest taki hmm s這mkowy blond

a co do farby przedstawionej wy瞠j - kiedy malowa豉m ni w這sy, wysz造 ciemne z r騜owat po鈍iat. Po kilku myciach kolor si wyp逝kiwa i stawa si coraz bardziej rudy by 郵iczny! Chcia豉m do niego wr鏂i jaki czas temu, ale si rozmy郵i豉m- za du穎 dziewczyn farbuje si na rudo ;d
filemonka5_35 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-02, 21:23   #914
Agatusiek
Raczkowanie

GG do Agatusiek

Cytat:
Napisane przez filemonka5_35 Poka wiadomo嗆
a co do farby przedstawionej wy瞠j - kiedy malowa豉m ni w這sy, wysz造 ciemne z r騜owat po鈍iat. Po kilku myciach kolor si wyp逝kiwa i stawa si coraz bardziej rudy by 郵iczny! Chcia豉m do niego wr鏂i jaki czas temu, ale si rozmy郵i豉m- za du穎 dziewczyn farbuje si na rudo ;d
fakt, ostatnio jest tego sporo i sam kolor rudy, ktory do niedawna byl pewnego rodzaju 'awangarda' teraz staje si zwyczajny, taki jak inne. nie zmienia to jednak faktu ze za jakis czas sprobuje tego koloru bo nigdy jeszcze ruda nie bylam, wiec co mi zaszkodzi Dzieki za info na temat farby, teraz juz jestem zdecydowana i niebawem pobiegn do sklepu po ten zakup zmotywowa豉m si i mam nadzieje ze bede rownie zadowolona, bo kolor wed逝g mnie dosyc ciekawy. Braz idacy w inna strone niz czekolada.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

filemonka5_35 a powiedz mi jeszcze, jaki kolor w這s闚 mialas zanim pomalowalas je ta farb?

Stary 2012-08-03, 07:44   #915
filemonka5_35
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do filemonka5_35

hmm to by這 do嗆 dawno, ale zapewne jaki ciemny, czekolada lub co w tym rodzaju w ka盥ym razie jaki br您, kt鏎y si zmy(jak wszystkie farby).
filemonka5_35 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-03, 22:31   #916
Olusk_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dziewczyny a czy znacie mo瞠 salon fryzjerski w υdzi gdzie takie w這ski mo積a bez strachu zrobi? :P Wiadomo, 瞠 nie ka盥y fryzjer potrafi wyczarowa tak fryzur, zw豉szcza nie taki "osiedlowy".
Olusk_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-04, 07:50   #917
zuzanna90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 341

Sama od dawna marz o ombre, ale mam baleyage, wi璚 chyba niezbyt

Za to niedawno robi豉m siostrze kremem rozja郾iaj帷ym z Delii (5z) - efekt bardzo fajny. Ma naturalne w這sy ciemny blond, a ko鎍闚ki wysz造 w z這cistym blondzie. A mnie zazdro嗆 z瞠ra, bo te chc

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusk_ Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a czy znacie mo瞠 salon fryzjerski w υdzi gdzie takie w這ski mo積a bez strachu zrobi? :P Wiadomo, 瞠 nie ka盥y fryzjer potrafi wyczarowa tak fryzur, zw豉szcza nie taki "osiedlowy".
Trzeba trafi na prawd na bardzo dobrego fryzjera. Wiele moich kole瘸nek robi這 ombre u fryzjera i tylko jedna by豉 zadowolona (zap豉ci豉 140z).
Wiesz, je郵i masz cho troch zdolno軼i fryzjerskich, lub jaka z Twoich kole瘸nek to mo瞠cie pokombinowa. U fryzjera zostawisz sporo kasy, a nie wiadomo czy b璠ziesz zadowolona.
Serio, niekiedy lepiej wygl康a samodzielnie robione ombre ni po wyj軼iu z salonu. Przemy郵 spraw
Jakby mieszka豉 bli瞠j to bym Ci zrobi豉
Stary 2012-08-06, 09:21   #918
Olusk_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

zuzanna90 faktycznie ombre przy baleyage mo瞠 wygl康a kiepsko

A mog豉by przes豉 fotki jak Tobie wysz這? R闚nie mam ciemny blond, dlatego jestem ciekawa jaki mo瞠 by "篡wy" efekt. Marzy mi si delikatne roz鈍ietlenie co jak w tutaj: http://3.bp.blogspot.com/--c51UvQCsc...0/DSC_1001.JPG
No i oczywi軼ie by豉bym wdzi璚zna za ma造 instruktarz jak robi豉

Ja fryzjera boj si jak diabe 鈍i璚onej wody ;P Dopiero teraz znalaz豉m fryzjerk, z kt鏎ej jestem bardzo zadowolona. Ale to tylko, (cho dla niekt鏎ych fryzjer闚 A) obci璚ie w這s闚 i wystylizowanie grzywy na bok. Mia豉m raz w 篡ciu pasemka, chyba ju nigdy nie pope軟i tego b喚du! 6 lat czeka豉m 瞠by prze豉ma si i w ko鎍u zmieni co w mojej fryzurze. Na szcz窷cie zakocha豉m si w ombre, ma這 ingeruje w naturalny kolor w這s闚. Tylko teraz trzeba to wykona.
Olusk_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-06, 20:38   #919
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Poka wiadomo嗆
Sama od dawna marz o ombre, ale mam baleyage, wi璚 chyba niezbyt

Za to niedawno robi豉m siostrze kremem rozja郾iaj帷ym z Delii (5z) - efekt bardzo fajny. Ma naturalne w這sy ciemny blond, a ko鎍闚ki wysz造 w z這cistym blondzie. A mnie zazdro嗆 z瞠ra, bo te chc

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Trzeba trafi na prawd na bardzo dobrego fryzjera. Wiele moich kole瘸nek robi這 ombre u fryzjera i tylko jedna by豉 zadowolona (zap豉ci豉 140z).
Wiesz, je郵i masz cho troch zdolno軼i fryzjerskich, lub jaka z Twoich kole瘸nek to mo瞠cie pokombinowa. U fryzjera zostawisz sporo kasy, a nie wiadomo czy b璠ziesz zadowolona.
Serio, niekiedy lepiej wygl康a samodzielnie robione ombre ni po wyj軼iu z salonu. Przemy郵 spraw
Jakby mieszka豉 bli瞠j to bym Ci zrobi豉
wrzu fotk jak wysz這
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-07, 19:12   #920
Rybcia16
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 868

hej Dziewczyny ja dzisiaj w ko鎍u zdecydowa豉m si na delikatne ombre u fryzjera my郵, 瞠 wysz這 ca趾iem fajnie, bo kolory przechodz mi璠zy sob do嗆 naturalnie. Ci篹ko dobrze uchwyci efekt wieczorem, ale podrzucam kilka zdj耩.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0989.jpg (22,0 KB, 146 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0998.jpg (42,6 KB, 112 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0999.jpg (57,1 KB, 161 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1009.jpg (14,4 KB, 223 za豉dowa)
Rybcia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-07, 19:36   #921
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Poka wiadomo嗆
hej Dziewczyny ja dzisiaj w ko鎍u zdecydowa豉m si na delikatne ombre u fryzjera my郵, 瞠 wysz這 ca趾iem fajnie, bo kolory przechodz mi璠zy sob do嗆 naturalnie. Ci篹ko dobrze uchwyci efekt wieczorem, ale podrzucam kilka zdj耩.
jak na moje, powinny by jeszcze rzucone refleksy podczas rozja郾iania no i troszk nizej zeby bylo to jasne , a wy瞠j refleksy, wtedy wygl康a idealnie wg mnie, naturalnie, ale to tylko moja opinia a tak to troszk, jakby duuuuuze odrosty po jasnym blondzie. aczkolwiek gratuluj takiej imponuj帷ej d逝go軼i w這sk闚!
Stary 2012-08-07, 21:30   #922
weronika7
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 238

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Poka wiadomo嗆
fajnie wysz這, podoba mi si
Stary 2012-08-08, 10:38   #923
harosza22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Jutro wykonam sama ombre Kupi豉m rozja郾iacz Delii za 8 z i dzia豉m! W這sy mam do po這wy plec闚, kolor naturalny mysi z jakimi resztkami blond pasm.
harosza22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 10:57   #924
jua1991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka wiadomo嗆
Jutro wykonam sama ombre Kupi豉m rozja郾iacz Delii za 8 z i dzia豉m! W這sy mam do po這wy plec闚, kolor naturalny mysi z jakimi resztkami blond pasm.
harosza22 ja zrobi豉m dzi w豉郾ie tym rozja郾iaczem.
Efekt: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=41817
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6052.jpg (100,6 KB, 287 za豉dowa)
jua1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 12:31   #925
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 190

troche kurczakowate....

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 12:54   #926
jus93tyna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jua1991 Poka wiadomo嗆
jak dla mnie, to za du膨 cz窷 w這s闚 rozja郾i豉, a za ma這 pozosta這 w naturalnym kolorze i teraz wygl康a to po prostu jak odrosty :P
cho to Twoje w這sy i Ty powinna si w nich dobrze czu
Stary 2012-08-08, 13:14   #927
zuzanna90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 341

Cytat:

efekt 鈔edni, wg mnie nie wyszed powalaj帷y odcie.
zadbaj o w這sy, bo zwlaszcza przy ko鎍ach wygladaj na sianowate. potraktuj je jak捷 od篡wk czy mask
Stary 2012-08-08, 13:31   #928
harosza22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Wysz這 fajnie, zdj璚ie jest takie sobie Ile trzyma豉?
Ja planuje najpierw 15 min same ko鎍e czyli jakie 5 7 cm a potem przez kolejne 15 min troche wy瞠j ale max do linii brody. Bardzo Ci si w這ski zniszczy造?
harosza22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 17:01   #929
Jigoku
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 962
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Troch ma這 naturalny odcie i efekt, wygl康aj jak od linijki

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
ksi捫ki
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-08, 21:45   #930
czekoladniczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 335

Cze嗆 mam w這sy rozja郾ione z ciemnego br您u na blond. Jednak blond ten ma r騜ne odcienie - gdzieniegdzie jest jasny, sp鏚 wpada w taki miodowy blond. Teraz kusi mnie jednak, 瞠by co z nimi zrobi .. doda troch br您u - albo pasemka, albo w豉郾ie jakie ombre hair. Tylko nie wiem czy to si tak da, 瞠by na sam g鏎 zrobi br您? Czy mo瞠 jakie ombre z samych odcieni blondu ?

Co radzicie ?

Edytowane przez czekoladniczka
Czas edycji: 2012-08-09 o 13:48
czekoladniczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.