Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-08-26, 15:32   #961
x_stynka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Hej dziewcz皻a.
Ja te ostatnio my郵 瞠 ombre to b璠zie idealne rozwi您anie dla mnie. Mam obecnie rozja郾iane w這sy na poziomie9 ale odrost ci庵le spiera mi si do rudo軼i i strasznie mnie to denerwuje. Ko鎍e by造 traktowane rozja郾iaczem i jak帳ym farbe nie po這篡豉 tak po kilku myciach zn闚 s bia貫:/ My郵icie 瞠 jak po這輳 7 w odcieniu opalizuj帷ym na koron to nie b璠 si spiera do rudych? Albo mo瞠 macie inny pomys?
x_stynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-29, 09:20   #962
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

Cytat:
Napisane przez jua1991 Poka wiadomo嗆
harosza22 ja zrobi豉m dzi w豉郾ie tym rozja郾iaczem.
Efekt: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=41817
A mi si podoba

Mia豉m ombre, ale przy podcinaniu ko鎍闚ek si 軼i窸o Teraz siedz w豉郾ie z miodem na 貫bku i zobaczymy, czy co si uda.

W za陰czniku to, co mia豉m i to, czego nie mam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (33,8 KB, 188 za豉dowa)
Kayako jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-03, 10:22   #963
saandraa_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

a czy znacie mo瞠 jakiego dobrego fryzjera w Gliwicach , kt鏎y zrobi ombre hair i b璠zie wygl康a cudownie?
saandraa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-05, 19:28   #964
abraxas2871
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 210

Dziewczyny, przegl康a豉m w徠ek, ale nie znalaz豉m konkretnej odpoiwedzi chodzicia temat by ju poruszany.

Ot騜 - mam bardzo jasny blond w這sy (poziom 11, ton per這wy, w sumie to podobny do tego w miom awatarze, mo瞠 o ton ciemniejszy), a m鎩 naturalny to ciemny blond. No i postanowi豉m wr鏂i do natury. Chcia豉bym zrobi ombre, ale odwrotnie - zamiast rozja郾ia ko鎍闚ki chc przyciemni g鏎. My郵a豉m o poziomie 8, zapewne ash na wodzie 7,5 (b璠 robi豉 profesjonaln farb, lisapem zapewne). Tylko pytanie - jak to zrobi technicznie, 瞠by nie wysz豉 mi odci皻a linia? Na pewno musz pocieniowa w這sy (mam g瘰te i za ramiona, i tak chcia豉m je skr鏂i). Ale jak dalej? B豉gam, pom騜cie, bo tutorale na youtubie s beznadziejne, ca貫 篡cie farbuj sobie sama w這sy i po minucie wi瘯szo軼i filmik闚 widz, 瞠 proponowane tam sposoby nie wyjd. B璠 bardzo wdzi璚zna za rad, bo fryzjerkom nie ufam, a poza tym nie sta mnie , 瞠by i嗆 na farbowanie.

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2012-09-05 o 19:32
abraxas2871 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-05, 20:06   #965
Kayako
BAN sta造

A nalozyc na gore i w dol przeciagnac rzadkim grzebieniem?
Stary 2012-09-05, 20:27   #966
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, przegl康a豉m w徠ek, ale nie znalaz豉m konkretnej odpoiwedzi chodzicia temat by ju poruszany.

Ot騜 - mam bardzo jasny blond w這sy (poziom 11, ton per這wy, w sumie to podobny do tego w miom awatarze, mo瞠 o ton ciemniejszy), a m鎩 naturalny to ciemny blond. No i postanowi豉m wr鏂i do natury. Chcia豉bym zrobi ombre, ale odwrotnie - zamiast rozja郾ia ko鎍闚ki chc przyciemni g鏎. My郵a豉m o poziomie 8, zapewne ash na wodzie 7,5 (b璠 robi豉 profesjonaln farb, lisapem zapewne). Tylko pytanie - jak to zrobi technicznie, 瞠by nie wysz豉 mi odci皻a linia? Na pewno musz pocieniowa w這sy (mam g瘰te i za ramiona, i tak chcia豉m je skr鏂i). Ale jak dalej? B豉gam, pom騜cie, bo tutorale na youtubie s beznadziejne, ca貫 篡cie farbuj sobie sama w這sy i po minucie wi瘯szo軼i filmik闚 widz, 瞠 proponowane tam sposoby nie wyjd. B璠 bardzo wdzi璚zna za rad, bo fryzjerkom nie ufam, a poza tym nie sta mnie , 瞠by i嗆 na farbowanie.
o tym juz pisa貫m kilka razy w tym w徠ku
Stary 2012-09-06, 22:08   #967
abraxas2871
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 210

Cytat:
Napisane przez Kayako Poka wiadomo嗆
A nalozyc na gore i w dol przeciagnac rzadkim grzebieniem?
Nie na moich w這sach niestety, chyba musia這by to by ko雟kie zgrzeb這, moich mokrych w這s闚 nie da si rozczesa, co dopiero takich z farb na nich.
Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
o tym juz pisa貫m kilka razy w tym w徠ku
Serio? No to nie zauwa篡豉m (przyznaj si, 瞠 nie czyta豉m ca貫go w徠ku od deski do deski), sorry, poszukam jeszcze raz. Dzi瘯i.
edit: znalaz豉m, ale ze mnie gapa ;P Kurcze, spos鏏 wygl康a na baaardzo rozs康ny, musz chyba znale潭 jaki grzebie, kt鏎y przetrzyma moje w這sy... chocia, jutro je stopniuj, mo瞠 b璠zie 豉twiej). W ka盥ym razie - dzi瘯i za pomoc

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2012-09-06 o 22:17
abraxas2871 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-07, 19:01   #968
JustineReves
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Poka wiadomo嗆
Nie na moich w這sach niestety, chyba musia這by to by ko雟kie zgrzeb這, moich mokrych w這s闚 nie da si rozczesa, co dopiero takich z farb na nich.
pisa造鄉y o metodzie z grzebieniem nie raz
skoro masz g瘰te w這sy to kup sobie grzebie o takich bardzo grubych, szeroko rozstawionych z瑿ach
ja te mam do嗆 grube w這sy, kt鏎ych praktycznie nigdy nie rozczesuj i t metod w豉郾ie uzyska豉m 豉dny efekt ombre ja nie rozczesywa豉m ich do ko鎍a tylko tak ok 3-4 cm gdzie jeszcze jest farba i czesa豉m jakie 10cm w d馧 i tak kilka razy jedno pasmo, raz kilka cm mniej, drugim razem za troch dalej przeci庵a豉m grzebieniem
i nie polecam Ci przeci庵a grzebieniem do samego spodu nawet gdy wydaje Ci si 瞠 farby ju na nim nie ma i 瞠 przeci庵asz nim do ko鎍a dlatego 瞠 jest Ci wygodnie :P ja przez to wycina豉m kilka zafarbowanych na ciemno do ko鎍a w這s闚, bo bardzo nie fajnie wygl康a造 w鈔鏚 reszty blondu

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
A mi si podoba

Mia豉m ombre, ale przy podcinaniu ko鎍闚ek si 軼i窸o Teraz siedz w豉郾ie z miodem na 貫bku i zobaczymy, czy co si uda.

W za陰czniku to, co mia豉m i to, czego nie mam
bardzo pi瘯ny efekt!
trzymam kciuki by uda這 Ci si go odzyska!!
za pierwszym razem te robi豉 miodem??
JustineReves jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-07, 19:27   #969
Kayako
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez JustineReves Poka wiadomo嗆
bardzo pi瘯ny efekt!
trzymam kciuki by uda這 Ci si go odzyska!!
za pierwszym razem te robi豉 miodem??
A sk康 瞠 Mia豉m okres w 篡ciu, 瞠 chcia豉m zosta blondynk By這 mi tak pi瘯nie, 瞠 w mord strzeli No ale na rozja郾ione w這sy farba za bardzo nie bierze... I tak rok min掖, farba za farb, przysz造 upalne wakacje poza Polsk, s這鎍e wypali這 ko鎍e i powsta這 ombre

A co do efektu po miodku, to ja widz, mama widzi, kole瘸nki nie widz Cho ich opinii za bardzo bym do serca nie bra豉...
Stary 2012-09-09, 14:51   #970
Kayako
BAN sta造

Co do trzykrotnego rozja郾iania miodem, to efekt w za陰czniku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre2.jpg (27,2 KB, 209 za豉dowa)
Stary 2012-09-09, 22:24   #971
JustineReves
Raczkowanie

Cytat:
A sk康 瞠 Mia豉m okres w 篡ciu, 瞠 chcia豉m zosta blondynk By這 mi tak pi瘯nie, 瞠 w mord strzeli No ale na rozja郾ione w這sy farba za bardzo nie bierze... I tak rok min掖, farba za farb, przysz造 upalne wakacje poza Polsk, s這鎍e wypali這 ko鎍e i powsta這 ombre

A co do efektu po miodku, to ja widz, mama widzi, kole瘸nki nie widz Cho ich opinii za bardzo bym do serca nie bra豉...
czyli naturalne ombre najlepsze
ale widz 瞠 miodek te 豉dnie dzia豉 masz je tak niby mocno rozja郾ione ale nadal naturalnie to wygl康a gratuluj efektu
Stary 2012-09-14, 08:08   #972
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 190

Cytat:
Co do trzykrotnego rozja郾iania miodem, to efekt w za陰czniku.
rozjasnianie miodem, o co kaman?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-14, 09:38   #973
czarna magda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149
OMBRE prosz o rad-fryzjerka 幢e robi?

Kochane mam pytanko!

Wczoraj robi豉m ombre u fryzjerki przynajmniej tak mia這 by.

Przed wizyt um闚i豉m si z ni w kwesti ceny powiedzia豉 ko這 40 60z,瞠 to tylko ko鎍闚ki zale篡 ile farby we幟ie to ok.

Przysz豉m po czym fryzjerka stwierdzi豉,瞠 wystarczy tylko dekoloryzowa i nie dawa na to farby tak, te zrobi豉.
Na這篡豉 dekoloryzator na ko鎍e, umy豉 wysuszy豉 po czym skasowa豉 mnie 60z-m闚i帷 "z suszeniem 60z" A ja na to a jest opcja bez suszenia?

Pomijaj帷 ten fakt.

W domu po wyprostowaniu, okaza這 si, 瞠 jest to zrobione nie tak jak ma by bo mam zrobion doln warstw w這s闚 , jak je rozpuszczam np przody nie s zrobione, ani farby nic. Niechlujnie.

Moja matka jak to zobaczy豉 a jest jej sta豉 klientk zdenerwowa豉 si bardzo, jak us造sza豉,瞠 tylko dekoloryzatorem za 60z to ju ca趾iem.

Praktycznie tego nie wida bo mam tylko ko鎍e na naj d逝窺zych w這sach z ty逝 bez przod闚 i g鏎nej warstwie w這s闚.

I jak sama powiedzia豉, zadzwoni do niej,瞠 jak takie co mog豉 zrobi bez farby nic za 60z oszustwo.

Moje pytanie, mo積a zostawi w這sy na samej dekoloryzacji tylko?

Mam w這sy ciemne nie wygl康a to, 幢e s brazowe bardziej ale jak to tak???
czarna magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-14, 10:41   #974
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195
Dot.: OMBRE prosz o rad-fryzjerka 幢e robi?

Cytat:
Napisane przez czarna magda Poka wiadomo嗆
Kochane mam pytanko!

Wczoraj robi豉m ombre u fryzjerki przynajmniej tak mia這 by.

Przed wizyt um闚i豉m si z ni w kwesti ceny powiedzia豉 ko這 40 60z,瞠 to tylko ko鎍闚ki zale篡 ile farby we幟ie to ok.

Przysz豉m po czym fryzjerka stwierdzi豉,瞠 wystarczy tylko dekoloryzowa i nie dawa na to farby tak, te zrobi豉.
Na這篡豉 dekoloryzator na ko鎍e, umy豉 wysuszy豉 po czym skasowa豉 mnie 60z-m闚i帷 "z suszeniem 60z" A ja na to a jest opcja bez suszenia?

Pomijaj帷 ten fakt.

W domu po wyprostowaniu, okaza這 si, 瞠 jest to zrobione nie tak jak ma by bo mam zrobion doln warstw w這s闚 , jak je rozpuszczam np przody nie s zrobione, ani farby nic. Niechlujnie.

Moja matka jak to zobaczy豉 a jest jej sta豉 klientk zdenerwowa豉 si bardzo, jak us造sza豉,瞠 tylko dekoloryzatorem za 60z to ju ca趾iem.

Praktycznie tego nie wida bo mam tylko ko鎍e na naj d逝窺zych w這sach z ty逝 bez przod闚 i g鏎nej warstwie w這s闚.

I jak sama powiedzia豉, zadzwoni do niej,瞠 jak takie co mog豉 zrobi bez farby nic za 60z oszustwo.

Moje pytanie, mo積a zostawi w這sy na samej dekoloryzacji tylko?

Mam w這sy ciemne nie wygl康a to, 幢e s brazowe bardziej ale jak to tak???
Zacznijmy od tego 瞠 w這sy po dekoloryzacji mog ciemnie Jeste pewna 瞠 to by豉 dekoloryzacja a nie rozja郾ianie?

Jasny popielaty br您
exclusivee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-14, 11:24   #975
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: OMBRE prosz o rad-fryzjerka 幢e robi?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka wiadomo嗆
Zacznijmy od tego 瞠 w這sy po dekoloryzacji mog ciemnie Jeste pewna 瞠 to by豉 dekoloryzacja a nie rozja郾ianie?
no dok豉dnie pewnie to by rozjasniacz... ale pory貫m sie tym z suszark :brzyda l:
Stary 2012-09-18, 15:59   #976
Jigoku
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 962
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Moje w這sy zaczyna造 ju ciemnie, a po powrocie z wakacji znowu jasne od s這鎍a, a do tego suche
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4173.jpg (5,7 KB, 44 za豉dowa)

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
ksi捫ki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2012-09-29 o 10:35
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-18, 16:59   #977
JustineReves
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jigoku Poka wiadomo嗆
Moje w這sy zaczyna造 ju ciemnie, a po powrocie z wakacji znowu jasne od s這鎍a, a do tego suche
polecam od篡wki z nivei jak dla mnie najlepsze przy niskiej cenie
Stary 2012-09-18, 17:04   #978
Jigoku
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 962
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez JustineReves Poka wiadomo嗆
polecam od篡wki z nivei jak dla mnie najlepsze przy niskiej cenie
Nie u篡wam silikonowych produkt闚 Mam swoje wypr鏏owane

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
ksi捫ki
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-18, 17:14   #979
zua
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 360

Chcia豉bym prosi o porad.

Na pierwszym zdj璚iu moje w這sy. Na drugim elekt jaki chcia豉bym osi庵n望, tzn. taki naturalny, w miar delikatny.

Nigdy w這s闚 nie farbowa豉m, wi璚 wystarczy mi tylko farba, zgadza si? Kupi jaki jasny blond? Ile przytrzyma j na w這sach? Druga sprawa to spos鏏 przygotowania w這s闚. Ogl康a豉m filmiki na yt i jedna dziewczyna zawi您a豉 sobie kucyka na czole i tak farbowa豉, a inna po prostu rozdzieli豉 w這sy na dwie cz窷ci, da豉 je do przodu.. S jeszcze jakie inne metody? Kt鏎a b璠zie dla mnie lepsza? W這sy z ty逝 mam podci皻e na prosto, z przodu lekko wycieniowane. A i jeszcze... jak cz窷 w這s闚 powinnam zafarbowa, 瞠by g逝pio nie wygl康a這? 1/4 z ca這軼i b璠zie ok?

Jak kto b璠zie mia fajnego bloga, jak zrobi to krok po kroku - mo瞠 si ze mn podzieli
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1212.jpg (35,5 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg leather pants, zara.jpg (94,9 KB, 230 za豉dowa)
zua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-18, 20:49   #980
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zua Poka wiadomo嗆
Chcia豉bym prosi o porad.

Na pierwszym zdj璚iu moje w這sy. Na drugim elekt jaki chcia豉bym osi庵n望, tzn. taki naturalny, w miar delikatny.

Nigdy w這s闚 nie farbowa豉m, wi璚 wystarczy mi tylko farba, zgadza si? Kupi jaki jasny blond? Ile przytrzyma j na w這sach? Druga sprawa to spos鏏 przygotowania w這s闚. Ogl康a豉m filmiki na yt i jedna dziewczyna zawi您a豉 sobie kucyka na czole i tak farbowa豉, a inna po prostu rozdzieli豉 w這sy na dwie cz窷ci, da豉 je do przodu.. S jeszcze jakie inne metody? Kt鏎a b璠zie dla mnie lepsza? W這sy z ty逝 mam podci皻e na prosto, z przodu lekko wycieniowane. A i jeszcze... jak cz窷 w這s闚 powinnam zafarbowa, 瞠by g逝pio nie wygl康a這? 1/4 z ca這軼i b璠zie ok?

Jak kto b璠zie mia fajnego bloga, jak zrobi to krok po kroku - mo瞠 si ze mn podzieli
pisa貫m o tym w tym w徠ku, wcze郾iej jak i ca趾iem niedawno, przedstawi貫m schemat jak to ma wygl康a
Stary 2012-09-20, 15:28   #981
zua
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 360

Postanowi豉m nie robi tego sama... Bo ba豉m si, 瞠 幢e zrobi... Wi璚 posz豉m do najlepszego salonu w mie軼ie... koszt 165 z. Chyba pisa nie musz jaka jestem z豉... i smutna... ;(

Edit: Aha... Ja jej da豉m zdj璚ie tej pani, co wrzuca豉m wy瞠j i tak samo mia豉 zrobi (tylko r騜nica kolor闚) - co jej nie wysz這 ;( ;(

POMOCY, co mo積a z tym zrobi??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pomocy.jpg (78,1 KB, 215 za豉dowa)

Edytowane przez zua
Czas edycji: 2012-09-20 o 15:29
zua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-20, 21:53   #982
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zua Poka wiadomo嗆
Postanowi豉m nie robi tego sama... Bo ba豉m si, 瞠 幢e zrobi... Wi璚 posz豉m do najlepszego salonu w mie軼ie... koszt 165 z. Chyba pisa nie musz jaka jestem z豉... i smutna... ;(

Edit: Aha... Ja jej da豉m zdj璚ie tej pani, co wrzuca豉m wy瞠j i tak samo mia豉 zrobi (tylko r騜nica kolor闚) - co jej nie wysz這 ;( ;(

POMOCY, co mo積a z tym zrobi??
O.o jestem w szoku!

farba ciemny blond, kladziesz na 1/3 dlugosci, po 20 min przecijagnij na 2/3 dlugosci a po 20 min polej cale wlosy woda i przemasuj trzymaj 5-10 min.

z londy we
Stary 2012-09-21, 12:03   #983
perli
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Ombre hair na blond w這sach

Witam Czy kt鏎a z Was robi豉 mo瞠 Ombre Hair na blond w這sach? Szuka豉m jakie porady jak to zrobic- wiadomo, na br您owych w這sach rozja郾iamy ko鎍闚ki, ja mam w這sy blond i chcia豉bym zafarbowac je od g鏎y na 鈔edni br您, jednak boje si 瞠 farba zejdzie mi ni瞠j i pokryje ca貫 w這sy. Pr鏏owa豉 kt鏎a z Was w ten spos鏏 robic ombre?
perli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-21, 13:42   #984
disajna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136
Dot.: Ombre hair na blond w這sach

My郵, 瞠 to nie jest dobry pomys. A co z odrostami p騧niej. B璠ziesz mia豉 3 kolory na g這wie. Nie r鏏 nic na si喚
disajna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-21, 13:42   #985
ja_fuksja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Pomys raczej kiepski. Nawet je瞠li farba nie sp造nie (co jest bardzo ci篹kie do wykonania) to przy pojawieniu si odrost闚 b璠zie mie na g這wie blond-br您-blond... Cho nigdy nic nie wiadomo, mo瞠 wylansujesz nowy trend
Stary 2012-09-21, 16:54   #986
Monique DeVine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Ja robi豉m ombre na bardzo jasnym blondzie Mia豉m wtedy w這sy mniej wi璚ej do 這patek, farbowane o ile si nie myl Garnier Naturals111, wi璚 jasny popielaty blond. Wymy郵i豉m sobie ombre, a 瞠 mia豉m zachomikowan farb o odcieniu ciemniejszym, ale te ch這dnym (Nice&Easy, odcienia nie pami皻am, co w rodzaju satynowego 鈔edniego blondu chyba) to uzna豉m, 瞠 dwa ch這dne odcienie b璠 idealne. Po這篡豉m wi璚 Nice&Easy tylko na odrosty, po czym opu軼i豉m g這w w d馧 i rzadkim grzebieniem przeci庵n窸am farb tak z grubsza do 2/3 d逝go軼i, zostawiaj帷 oko這 10 cm blond ko鎍闚ek, suchych, nietkni皻ych farb. Wysz這 bardzo fajnie i naturalnie, 2/3 w這s闚 mia造 odcie popielaty 鈔edni blond, a 1/3 jasny popielaty blond. Sama by豉m zaskoczona tym, 瞠 m鎩 w zasadzie g逝pi pomys wypali A zatem DA SI.

Egiosta to kto, kto my郵i o sobie, zamiast my郵e o mnie...
Monique DeVine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-21, 17:03   #987
aniakf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 300

A je郵i np. ja mam w這sy w takim 鈔ednim blond (niby be ale paskudny), z pasemkami, kt鏎ych kompletnie nie wida i chcia豉bym ombre to czy sensem b璠zie nak豉da rozja郾iacz np. na same ko鎍e, czy one mi si nie pokrusz (ju mam pasemka robione rozja郾iaczem) czy nie wyjd szare lub 鄴速e?
aniakf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-21, 17:26   #988
Monique DeVine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

To zale篡, w jakiej s kondycji... Gdyby na這篡豉 np. farb rozja郾iaj帷 (byle nie popielat, bo odcie musi pasowa, np.jaki bardzo jasny be穎wy blond rozja郾iaj帷y) na same ko鎍e, ale tak troch nier闚nomiernie (瞠by nie wygl康a造 jak od linijki) - to mo瞠 fajnie wyj嗆.

Egiosta to kto, kto my郵i o sobie, zamiast my郵e o mnie...
Monique DeVine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-21, 20:09   #989
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez perli Poka wiadomo嗆
Witam Czy kt鏎a z Was robi豉 mo瞠 Ombre Hair na blond w這sach? Szuka豉m jakie porady jak to zrobic- wiadomo, na br您owych w這sach rozja郾iamy ko鎍闚ki, ja mam w這sy blond i chcia豉bym zafarbowac je od g鏎y na 鈔edni br您, jednak boje si 瞠 farba zejdzie mi ni瞠j i pokryje ca貫 w這sy. Pr鏏owa豉 kt鏎a z Was w ten spos鏏 robic ombre?
no to naloz o ton ciemniejsza farbe na gore, opisywalem to wiele razy, nie splynie nic na konce. a odrosty bedziesz poprawiala powiedzmy po 2 miesiacach
Stary 2012-09-21, 20:22   #990
imy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 463

a to moje ombre
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (41,6 KB, 308 za豉dowa)
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydz

imy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.