Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-16, 16:59   #91
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836
Dot.: Moda na "odrosty" ?

No jasne 瞠 jak r騜nica kolor闚 nie jest du瘸 to lepiej to wygl康a. Ja my郵 瞠 nawet przy odrostach mo積a pofarbowa nieco w這sy aby wygl康a造 jeszcze bardziej jak ombre hair. Faktycznie przy kr璚onych/falowanych w這sach ta granica jest jeszcze bardziej zatarta ni przy prostych.
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-17, 13:10   #92
KatePe
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej
Skoro jeste鄉y w temacie 'ombre hair', wg mnie bardzo fajny efekt mo積a uzyska takiego typu koloryzacj! podsy豉m link na kt鏎ym mo瞠cie zobaczy ze jest kilka 'przej嗆' z koloru do koloru
http://sweeterthanhoney.onsugar.com/...Ombre-12655189

No i mam ma造 problem.... strasznie mi si podobaj ombre hair/ 2 shades hair ale mam teraz 鈔edni rudy na g這wie z 1.5 cm odrostami. Chcia豉m wr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 czyli do ciemnego br您u.... nawet kupi豉m farb. Kilka dni temu zobaczy豉m ombre hair i si zakocha豉m, s po prostu cudowne..... i nie wiem co mam teraz zrobic. Musia豉bym d逝uugo czeka bd mia豉 odrosty mniej wi璚ej do ucha.... albo zafarbowa na br您 i modli si 瞠by kolor by taki jak naturalny a potem rozja郾i ko鎍闚ki.
Help!!!!:pr osi:

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Edytowane przez KatePe
Czas edycji: 2011-02-17 o 13:12
KatePe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-17, 13:14   #93
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Ja bym raczej pyta豉 fryzjerk jak to wyjdzie i czy da si tak. Generalnie farbowanie na ciemno a potem rozja郾ianie b璠zie bardzo trudne, a je郵i mi璠zy tym jest rudy to ju w og鏊e.
Stary 2011-02-17, 14:25   #94
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 683

Kate, ja bym walnela ten braz na wlosy i zobaczyla co wyjdzie. Jesli przykryje Ci rudo軼i to potem walnac koncowki rozjasniaczem i tyle
Stary 2011-02-17, 14:45   #95
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Kate, ja bym walnela ten braz na wlosy i zobaczyla co wyjdzie. Jesli przykryje Ci rudo軼i to potem walnac koncowki rozjasniaczem i tyle
No tak, ale tym rozja郾iaczem ju mo瞠 nie wyj嗆. Ja mia豉m farbowane 1,5 roku temu i zosta這 mi troszk na ko鎍闚kach i te nie chcia造 si 豉dnie r闚no rozja郾i. Sama na pewno bym sobie tego nie zrobi豉.
Stary 2011-02-17, 17:59   #96
DontSaySorry
Zakorzenienie

A ja farbuje w這sy od 2 lat na same ciemne kolorki i bez problemu si rozja郾i這.
Nie ma co panikowa, zawsze mo積a przemalowa te rozja郾ione na br您
Stary 2011-02-17, 19:01   #97
abercrombie&fitch
Zadomowienie

To zale篡 od gatunku w這sa. Moje np 豉two 豉pi pigmenty. S cienkie i porowate bo z natury falowane-kr璚one. Bez problemu 豉pi ciemne barwniki i si nie wyp逝kuje szybko farba, za to ci篹ko je rozja郾i (tylko te farbowane).
Je郵i tobie si uda這 to fajnie ale we pod uwag 瞠 nie wszyscy mamy takie w這sy. Je郵i jej si nie uda to b璠zie mia豉 kilka kolor闚 na g這wie i zniszczone w這sy. Tak瞠 nie ma co ryzykowa bez przemy郵enia sprawy. Moim zdanie zaufana i do鈍iadczona fryzjerka jest w stanie okre郵i co z tego wyjdzie bo wiele farbowa wykonywa豉 i powinna zna charakterystyk w這s闚.
Stary 2011-02-17, 21:52   #98
diabel200
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Kurcze moja 穎na chce ombre, ale nie mamy poj璚ia z naszymi fryzjerkami jak do tego doj嗆. Niestety 瞠by efekt by zadowalaj帷y na prostych w這sach napewno nie mo積a nanie嗆 rozja郾iacza po prostej na w這sy, bo wyjdzie krecha!
Wymysli貫m 瞠 mo瞠 na這篡 od ko鎍闚ek w zalezno軼i od d逝go軼i kilka cm, odczekac, i p騧niej po ok 15-20 min rozsmarowa rozja郾iacz nieco wy瞠j, zn闚 kilka min i mycie!
cho to z tapirowaniem te mo瞠 przynie嗆 dobry efekt.

Renomowane salony fryzjerskie te nie potrafi tego zrobi niestety. Jak kiedy posz赧smy z 穎na do jednego z nich, pani na這篡豉 rozja郾iacz ( rozrobiony na wodzie 12%!!!!!), i pacn窸a na w這sy, z odci璚iem jak od linijki, kaza貫m jej to natychmiast zmyc i podzi瘯owa貫m, po tym jak zapyta貫m czy robi豉 lub wie jak zrobi ombre hair, w odpowiedzi us造sza貫m " nie!
Pomin彬em wod kt鏎ej u篡豉, bo do takiego rozjasnienia nie potrzeba a tak silnej wody, styka 6%, przecie nie chcemy rozjasnia do blondu, a jedynie o 2-3 tony!aby efekt by jak najbardziej naturalny.

No i na koniec dodam 瞠 nie ma to nic wsp鏊nego z odrostami, bo wiele informacji negatywnych jest w豉郾ie w tym stylu, to nie jest odrost, a jedynie efekt rozja郾ienia w這s闚 jakby by這 rozjasnione nauralnie od 雲o鎍a.
Odrost odrasta po prostej, i nie jest cieniowany jak ombre!
diabel200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-17, 22:27   #99
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ale ja nie rozumiem w czym problem
Co jest trudnego w na這瞠niu rozja郾iacza?
Smarujesz, zmywasz i masz

Ja si sama za豉twi豉m 12% wod, bo og鏊nie nigdy w 篡ciu nie rozja郾ia豉m w這s闚, zawsze je przyciemnia豉m Wi璚 kupilam pierwszy lepszy rozjasniacz, bez wnikabnia w szczegoly:P Ale w這sy nadal 篡j i nie narzekam:P tylko to elektryzowanie mi przeszkadza, ale to chyba nie ma zwiazku z rozja郾iaczem tylko z tym, 瞠 po domu chodze w polarze:P
Stary 2011-02-17, 22:36   #100
natkaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 514

Jezu, Edzia wygl康a strasznie. Mia豉 takie fajne w這sy, to rozja郾ianie zniszczy這 kompletnie ich struktur. Odechciewa mi si od razu takiego efektu...
Stary 2011-02-18, 07:39   #101
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

fakt, edyta wyglada w tym jak maszkara. Ale widac, ze ma zaniedbane w這sy zwyczajnie. Jakby rozjasniane mia造 po造sk i by造 u這穎ne fajnie, to by這by ok.
Stary 2011-02-18, 11:42   #102
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wlosy Edzi to sa pewnie meczone ciaglym zmienianiem fryzur itd. Nie wydaje mi sie, zeby taka strukture wlosow miala tylko przez rozjasnianie. Te na gorze tez wygladaja na poniszczone. Btw.myslalam, ze ona ma na maxa geste, a tu kurcze piorka zreszta skore ma tez taka szara, wymeczona
Stary 2011-02-18, 11:45   #103
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

no moze, bo w ogole kiepsko wyglada, jakas taka opuchni皻a jest.
Stary 2011-02-18, 12:22   #104
dominika 17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
Ombre Hair - Hit czy Kit?

.

Edytowane przez dominika 17
Czas edycji: 2012-05-11 o 07:27
dominika 17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 13:43   #105
DontSaySorry
Zakorzenienie

Dot.: Ombre Hair - Hit czy Kit?

Sa juz conajmniej dwa watki na ten temat!
Jeden ma w tytule moda na odrosty, a drugi chyba two tone hair. Wiec nie zasmiecaj forum.
Stary 2011-02-18, 15:16   #106
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Ale ja nie rozumiem w czym problem
Co jest trudnego w na這瞠niu rozja郾iacza?
Smarujesz, zmywasz i masz
Trudne jest to 瞠by przej軼ie pomi璠zy kolorami by這 p造nne a nie jak od linijki.

Cytat:
Napisane przez diabel200 Poka wiadomo嗆
Kurcze moja 穎na chce ombre, ale nie mamy poj璚ia z naszymi fryzjerkami jak do tego doj嗆. Niestety 瞠by efekt by zadowalaj帷y na prostych w這sach napewno nie mo積a nanie嗆 rozja郾iacza po prostej na w這sy, bo wyjdzie krecha!
Wymysli貫m 瞠 mo瞠 na這篡 od ko鎍闚ek w zalezno軼i od d逝go軼i kilka cm, odczekac, i p騧niej po ok 15-20 min rozsmarowa rozja郾iacz nieco wy瞠j, zn闚 kilka min i mycie!
cho to z tapirowaniem te mo瞠 przynie嗆 dobry efekt.

Renomowane salony fryzjerskie te nie potrafi tego zrobi niestety. Jak kiedy posz赧smy z 穎na do jednego z nich, pani na這篡豉 rozja郾iacz ( rozrobiony na wodzie 12%!!!!!), i pacn窸a na w這sy, z odci璚iem jak od linijki, kaza貫m jej to natychmiast zmyc i podzi瘯owa貫m, po tym jak zapyta貫m czy robi豉 lub wie jak zrobi ombre hair, w odpowiedzi us造sza貫m " nie!
Pomin彬em wod kt鏎ej u篡豉, bo do takiego rozjasnienia nie potrzeba a tak silnej wody, styka 6%, przecie nie chcemy rozjasnia do blondu, a jedynie o 2-3 tony!aby efekt by jak najbardziej naturalny.

No i na koniec dodam 瞠 nie ma to nic wsp鏊nego z odrostami, bo wiele informacji negatywnych jest w豉郾ie w tym stylu, to nie jest odrost, a jedynie efekt rozja郾ienia w這s闚 jakby by這 rozjasnione nauralnie od 雲o鎍a.
Odrost odrasta po prostej, i nie jest cieniowany jak ombre!
Ja ogl康a豉m par filmik闚 i czyta豉m troch. Mo積a tapirowa w這sy i to polecam ale czyta豉m o nak豉daniu szczoteczk do z瑿闚, p璠zlem tak bardzo niedbale.
PS. Ale dbasz o t 穎n Pozazdro軼i!

A co do Edyty, to wydaje mi si 瞠 ona ma swoje w這sy w豉郾ie cienkie i cz瘰to w r騜nych programach ma doczepiane.
Stary 2011-02-18, 15:39   #107
DontSaySorry
Zakorzenienie

Ale jak po這篡 si ten rozja郾iacz niedbale to b璠 takie jakby... plamy [?]
Gdzie na jakims filmiku na youtube babka sobie tak machnela i wygladalo to okropnie:P

A te przej軼ia wcale nie s trudne. Nie r鏏cie z rozja郾iania jakiego nie wiadomo jak trudnego procederu. Jeszcze bym zrozumia豉, gdyby kto si bawi w pasemka/balejaz/rozja郾ianie ca造ch w這s闚. A tu trzeba tylko na ko鎍闚ki po這篡 rozja郾iacz?
No w czym problem?
Stary 2011-02-18, 19:30   #108
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Chodzi這 mi raczej nieregularnie, 瞠by nie by這 to co w stylu baleja簑 ani te zupe軟ie r闚no. Ci篹ko to opisa s這wami. Mi fryzjerka malowa豉 pojedyncze pasemka troch wy瞠j ale nie w r闚nych odst瘼ach jak si to robi w przypadku baleja簑.

Ja my郵 瞠 rozja郾ianie trzeba traktowa powa積ie jak ka盥e farbowanie. To niszczy w這sy i lepiej unika wielokrotnych poprawek. Efekt ombre hair nie jest wcale taki 豉twy do osi庵ni璚ia. Chyba 瞠 kto chce sobie "odrosty" zafundowa.

Mo瞠 poka jak to wygl康a u ciebie.
Stary 2011-02-18, 22:19   #109
Lilly12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Dot.: ombre hair!

je瞠li to jest w modzie to jestem na topie.
Jestem naturaln blondynk ale w lecie wiadomo jak bywa w這sy ja郾iej.
wi璚 3 cm mam ciemny blond a potem jasny i pasemka.
ludzie si mnie pytaj "Daria, ty farbujesz w這sy?" to strasznie wkurzaj帷e ;D
Lilly12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-18, 23:22   #110
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Chodzi這 mi raczej nieregularnie, 瞠by nie by這 to co w stylu baleja簑 ani te zupe軟ie r闚no. Ci篹ko to opisa s這wami. Mi fryzjerka malowa豉 pojedyncze pasemka troch wy瞠j ale nie w r闚nych odst瘼ach jak si to robi w przypadku baleja簑.

Ja my郵 瞠 rozja郾ianie trzeba traktowa powa積ie jak ka盥e farbowanie. To niszczy w這sy i lepiej unika wielokrotnych poprawek. Efekt ombre hair nie jest wcale taki 豉twy do osi庵ni璚ia. Chyba 瞠 kto chce sobie "odrosty" zafundowa.

Mo瞠 poka jak to wygl康a u ciebie.
Mam obecnie dostep tylko do aparatu swoim telefonie, ktory ma 1,3 megapixela
WI璚 na zdj璚iu nie da sie odroznic czyjejs twarzy od np. szafy
Ale kiedy tylko siostra przywiezie aparat to poka輳
Stary 2011-02-19, 09:50   #111
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Spoko, to czekamy
Stary 2011-02-19, 17:45   #112
diabel200
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

No nie jestem pewien co do tego nak豉dania rozja郾iacza bez konkrtengo planu.

My chcemy uzyska efekt tonowania koloru, a nie odci璚ia, pewnie 瞠 mozna na這篡 , ale co z tego jak b璠zie to jednak do嗆 wyra幡e odci璚ie.

Dawaj to zdj璚ie zobaczyym.

ps. Zonie to ja nawet sam paznokcie robi
diabel200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 18:43   #113
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diabel200 Poka wiadomo嗆
No nie jestem pewien co do tego nak豉dania rozja郾iacza bez konkrtengo planu.

My chcemy uzyska efekt tonowania koloru, a nie odci璚ia, pewnie 瞠 mozna na這篡 , ale co z tego jak b璠zie to jednak do嗆 wyra幡e odci璚ie.

Dawaj to zdj璚ie zobaczyym.

ps. Zonie to ja nawet sam paznokcie robi
M闚i豉m, 瞠 nie mam aparatu

O kurcze, paznokcie? ja to nawet sama sobie nie potrafie ich sobie r闚no pomalowac zazdroszcze "smyka趾i"
Stary 2011-02-20, 11:05   #114
agatkarobusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

hej dziewczyny mo瞠cie poleci fryzjera w warszawie lub w radomiu,kt鏎y potrafi zrobi fajne ombre hair?nie chc ryzykowa sama-wol odda si w r璚e specjalisty,ale sprawdzonego

czy taka fryzura wymaga cz瘰tego od鈍ie瘸nia,czy raczej rozja郾ione w ten spos鏏 ko鎍闚ki s ca造 czas jasne?nie znam si kompletnie na farbowaniu,poniewa nigdy nie farbowa豉m w這s闚 ;p
agatkarobusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-20, 11:23   #115
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agatkarobusia Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny mo瞠cie poleci fryzjera w warszawie lub w radomiu,kt鏎y potrafi zrobi fajne ombre hair?nie chc ryzykowa sama-wol odda si w r璚e specjalisty,ale sprawdzonego

czy taka fryzura wymaga cz瘰tego od鈍ie瘸nia,czy raczej rozja郾ione w ten spos鏏 ko鎍闚ki s ca造 czas jasne?nie znam si kompletnie na farbowaniu,poniewa nigdy nie farbowa豉m w這s闚 ;p
Akurat chyba z ko鎍闚kami nie ma problemu, wystarczy spojrze nawet na dziewczyny z blond odrostami, ktore z blondu schodz do naturalnego kolorku Dopoki ich nie zafarbuj to si ich nie pozb璠

Aleeee... je郵i masz g鏎 farbowan na ciemniejszy kolor (np. ja), to te koncowki chyba jako automatycznie ciemniej, gdy ta farba z g鏎y si sp逝kuje ...

A co do fryzjera to nei doradz, bo nie mieszkam w tych okolicach po豉 po salonach i popytaj I oczywi軼ie zapytaj fryzjerek, czy robily kiedykolwiek co takiego skoro liczysz na profesjonalizm Ja bym na Twoim miejscu posz豉 do jakiego salonu, gdzie pracuj m這dzi ludzie i najcz窷ciej strzyg/farbuj osoby m這de bo tacy to napewno mieli stycznosc z roznymi 篡czeniami klient闚

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-02-20 o 11:27
DontSaySorry jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 15:37   #116
R88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: Two Tone Hair Color

A mog豉by wkleic zdjecie? Jestem ciekawa jak to wysz這
R88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-21, 20:15   #117
mil33nka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 640
Ombre hair

z g鏎y przepraszam , je郵i taki w徠ek ju by, szuka豉m, ale widocznie nie mog豉m znale潭.

Chcia豉m Was zapytac co sadzicie o efekcie ombre hair?Podoba si Wam?Jesli kt鏎a z Was ma ombre hair to bardzo bym prosi豉 o zdj璚i. z ch璚i te dowiem si, ile taki zabieg kosztuje w salonie fryzjerskim, bo na w豉sn r瘯 boj si ryzykowa. Z g鏎y serdecznie dzi瘯uj )) ;*
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 9ce377f5000906964d59c05c.jpg (57,1 KB, 97 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 77426.jpg (61,7 KB, 79 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 77428.jpg (78,4 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8b7f26a10010ce5c4d56df19.jpg (22,6 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg GinaGHair.jpg (25,0 KB, 95 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lauren-conrad-ombre-hair.jpg (27,6 KB, 117 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mrozu-marina-luczenko-glam-pop-pepper-mint-marina-luczenko-w-imgywhrEP.jpg (49,4 KB, 141 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre+hair+two+tone.jpg (51,3 KB, 128 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7eeac8ed002bf4464d2e0f43.jpg (39,6 KB, 194 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre_hair_007.jpg (28,3 KB, 60 za豉dowa)
Stary 2011-02-22, 12:49   #118
miodova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
Dot.: Ombre hair

Mam pytanie i mam nadziej, 瞠 tutaj w鈔鏚 Was znajdzie si kto kto m鏬豚y mi odpowiedzie
Od jakiego czasu marzy mi si ombre hair, jestem ju um闚iona do fryzjerki, lecz ona nie wie co ja kombinuje (koncepcj zmieniam 3 raz ) a i ja nie wiem czy ona co takiego wykonywa豉 wcze郾iej.

Ja farbuj zawsze ca這嗆 na br您, bo sw鎩 mam nijaki, bez wyrazu. I teraz pytanie.
Czy jest mo磧iwo嗆 zafarbowania do po這wy/ 3/4 na ten br您, a ko鎍闚ki rozja郾i, by powsta efekt ombre hair? Czy raczej wizyt u fryzjerki b璠 musia豉 roz這篡 na dwa razy- zafarbowanie i rozja郾ienie?
Stary 2011-02-22, 13:59   #119
DontSaySorry
Zakorzenienie

Najlepiej do niej zadzwo i zapytaj
Stary 2011-02-22, 14:19   #120
agulkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 823
GG do agulkaa

Cytat:
Napisane przez miodova Poka wiadomo嗆
Mam pytanie i mam nadziej, 瞠 tutaj w鈔鏚 Was znajdzie si kto kto m鏬豚y mi odpowiedzie
Od jakiego czasu marzy mi si ombre hair, jestem ju um闚iona do fryzjerki, lecz ona nie wie co ja kombinuje (koncepcj zmieniam 3 raz ) a i ja nie wiem czy ona co takiego wykonywa豉 wcze郾iej.

Ja farbuj zawsze ca這嗆 na br您, bo sw鎩 mam nijaki, bez wyrazu. I teraz pytanie.
Czy jest mo磧iwo嗆 zafarbowania do po這wy/ 3/4 na ten br您, a ko鎍闚ki rozja郾i, by powsta efekt ombre hair? Czy raczej wizyt u fryzjerki b璠 musia豉 roz這篡 na dwa razy- zafarbowanie i rozja郾ienie?
Ja te farbuj na br您 i zastanawia豉m si jak to mo積aby by這 wykona... pomy郵a豉m, 瞠by najpierw rozja郾i ko鎍闚ki tak niechlujnie a potem dopiero po這篡 ten br您 na g鏎 rozcieraj帷 nier闚nomiernie palcami w d馧, bardziej lub mniej,,,kto tu ju wkleja taki filmik z nak豉daniem ciemniejszej farby.

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.