Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 43 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-07-26, 15:02   #1261
Phoebee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 522
Dot.: Efekt Ombre

Cytat:
Napisane przez layla_96 Poka wiadomo嗆
Zgadzam si. Co co jest obciachem wystarczy fajnie nazwa, wm闚i wszystkim, 瞠 wygl康a dobrze, a potem po這wa nastolatek wygl康a tak samo
Je瞠li to jest zrobione w spos鏏 nieumiejetny, to wygl康a nieciekawie. Ka盥y postrzega to w inny spos鏏 . Nie jestem nastolatka, a ombre mam. Robi mi je fryzjer z do鈍iadczeniem , nikt nie zarzuci mi odrostow, a w這sy musniete s這鎍em ( dobrano mi odcie ja郾iejszy o kilka tonow).

Wszelkie nakladanie farby od po這wy g這wy , w odcienie bli瞠j nieokreslonym tez mi sie nie podoba.
Phoebee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-27, 08:39   #1262
lacostee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Nancy3320 te Ci m闚i, 瞠 to z L'Oreal to nic innego jak rozja郾iacz. Stonujesz ko鎍闚ki farb, ale odcie musi by najja郾iejszy.

ania3133 tylko nie palette... Jest tyle innych farb, dlaczego np nie Garnier? Aha- kup od razu dwie farby, jedn w kolorze jasnego blondu i nak豉daj obie jednocze郾ie, od g鏎y kasztan, ale ko鎍闚ki zostaw suche i posmaruj je blondem. Wtedy nie wyjd rude.
lacostee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-27, 09:18   #1263
ania3133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do ania3133

Cytat:
Napisane przez lacostee Poka wiadomo嗆

ania3133 tylko nie palette... Jest tyle innych farb, dlaczego np nie Garnier? Aha- kup od razu dwie farby, jedn w kolorze jasnego blondu i nak豉daj obie jednocze郾ie, od g鏎y kasztan, ale ko鎍闚ki zostaw suche i posmaruj je blondem. Wtedy nie wyjd rude.

Dzi瘯i za odpowied. Wi璚 mam rozumie 瞠 jak na這輳 farb na ca貫 w這sy to ombre wyjdzie mi rude?

Ps. A dlaczego nie palette? Ju u篡wa豉m farby z tej firmy i linii i by豉m zadowolona z efektu.
Kupi豉m w豉郾ie rozja郾iacz z Joanny i wyczyta豉m tam 瞠 trzeba odczeka 2-3 tygodnie by na這篡 na farbowane w這sy rozja郾iacz. Wi璚 chyba zastanowie si nad twoj rad co do nak豉dania farby. Ale mam pytanko. Czy wtedy efekt przej軼ia nie b璠zie zak堯cony. By nie by這 tak 瞠 coraz wy瞠j a tu robi si rude.

Ok jeszcze si dopisuje. Znalaz豉m na Youtube filmik z farbowaniem w這s闚 i jednocze郾ie robienie ombre hair. Wygl康a to nie幢e, ale mam kolejne pytanko. Czy mo積a zrobi tak. Na這篡 farb na g鏎n cz窷 w這s闚. Poczeka a z豉pie kolor, sp逝ka, a nast瘼nie nak豉da na doln cze嗆 w這s闚 rozja郾iacz, czeka i sp逝ka. Pytam, poniewa chcia豚ym kontrolowa etap rozja郾iania. A w dodatki czyta豉m w jednej z metod 瞠 je郵i chce mie si 豉dne przej軼ie to trzeba wmasowywa rozja郾iacz. A w tedy rozja郾iacz i farba si wymieszaj. Czy nie b璠zie jaki niespodziewanych efekt闚 na przej軼iu?

Filmik https://www.youtube.com/watch?v=U8EwjsWtg8Y

Edytowane przez ania3133
Czas edycji: 2013-07-27 o 11:56
ania3133 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-27, 10:34   #1264
bonjourdisko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 886

ja my郵a豉m o r騜owych ko鎍闚ek, ale chyba nie jestem tak odwa積a:p

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - za這篡豉m!
http://instagram.com/lilyhatesroses

29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-27, 18:23   #1265
afyra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

a ze tak zapytam, czy zamiast rozjasniania koncowek wlosow fryzjer przyciemni mi nasade wlosow? mam dosyc ciaglego farbowania wlosow na jasny blondzik i tak wpadlam na pomysl, zeby zrobic taki "sztuczny odrost" przyblizony kolorem do mojego naturlanego ciemnego blondu, nie chce mi sie czekac az wlosy mi odrosna w moim kolorze : D
Stary 2013-07-28, 10:58   #1266
kedud86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284

Cytat:
Napisane przez afyra Poka wiadomo嗆
a ze tak zapytam, czy zamiast rozjasniania koncowek wlosow fryzjer przyciemni mi nasade wlosow? mam dosyc ciaglego farbowania wlosow na jasny blondzik i tak wpadlam na pomysl, zeby zrobic taki "sztuczny odrost" przyblizony kolorem do mojego naturlanego ciemnego blondu, nie chce mi sie czekac az wlosy mi odrosna w moim kolorze : D
ja to zrobi豉m, mia豉m platyn i mia豉m jej dosy, najpierw posz豉m do fryzjera i zrobi豉m ciemn nasad i takie pasemka r騜ne, a p騧niej ju sama w domu k豉d豉m farby ciemny blond, kt鏎e niestety z moich w這s闚 wyp逝kiwa造 si na ciep這, a ostatnio po這篡豉m casting 513 i wysz這 super:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2275
kedud86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-31, 14:41   #1267
afyra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka wiadomo嗆
ja to zrobi豉m, mia豉m platyn i mia豉m jej dosy, najpierw posz豉m do fryzjera i zrobi豉m ciemn nasad i takie pasemka r騜ne, a p騧niej ju sama w domu k豉d豉m farby ciemny blond, kt鏎e niestety z moich w這s闚 wyp逝kiwa造 si na ciep這, a ostatnio po這篡豉m casting 513 i wysz這 super:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2275

powiem Ci ze bardzo mi sie podoba co zrobilas, tylko ja niestety mam krecone wlosy i pewnie jak przyciemnie nasade to dziwnie to bedzie wygladac ; ) ale dzieki wielkie!
Stary 2013-08-06, 12:19   #1268
dynioo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
Question Ombre hair na moich w這sach?

Jak co to m鎩 pierwszy temat tak瞠 jak co 幢e robi wybaczcie.

Dzisiaj wieczorem robi ombre hair a nie mam kogo si doradzi.
Kupi豉m rozja郾iacz 4-5 tony z Joanny do ca造ch w這s闚 i farb naturalny blond (color Naturia) tak瞠 z Joanny.
To jest moje w這sy:
http://screenshooter.net/3763861/jvunran
http://screenshooter.net/3763861/tcgvqmq .

I jak radzicie mi d逝go trzymac rozjasniacz i farba b璠zie dobry aby uzyskac ten efekt:
http://screenshooter.net/3763861/cacwheg
http://screenshooter.net/3763861/jubhceo

Edytowane przez dynioo
Czas edycji: 2013-08-06 o 12:20
dynioo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-06, 13:22   #1269
Fantazja1993
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: Ombre hair na moich w這sach?

Nie lepiej p鎩嗆 do fryzjera? Ja szczerze m闚i帷 ba豉bym si tak kombinowa, bo to nie jest zwyk貫 farbowanie, tylko rozja郾ianie.
Fantazja1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-06, 13:35   #1270
dynioo
Raczkowanie

Rok temu rozja郾ia豉 mi kole瘸nka i super kolor wyszed
tylko nie pami皻am jak farb da豉m potem czy jasny blond czy ciemny.
A nie ka盥ego stac na takie co jak "malowanie u fryzjera" to koszt ok. 100z a mo瞠 i wi璚ej
Stary 2013-08-06, 21:11   #1271
cutelady
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Trzeba by這 wyda te 30 par z這tych i kupi farb ombre l'oreal zamiast z joanny , po kt鏎ej wypadaj w這sy - wiem , bo mia豉m ...
Stary 2013-08-07, 03:28   #1272
BrightBlonde
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Co o tym pisa豉m w innym temacie nie wiem czy przeczyta豉 moj odpowied, ale powt鏎z si przede wszystkim Twoje w這ski s do嗆 ciemne, po rozja郾iaczu mo瞠 wyj嗆 pomara鎍zowo-鄴速y odcie. U篡wa豉m tego samego rozja郾iacza przy schodzeniu z granatowej czerni, trzyma豉m 50 minut, odcie wyszed jaskrawo rudy. Og鏊nie ten rozja郾iacz jest ok, naprawd dobrze rozja郾ia, i farby fajnie go pokrywaj. Do zabijania rozja郾iaczowych pomara鎍zy i 鄴販i polecam farby L'oreal Recital Preference, mo瞠 odcie Islande lub Ombre, sama w swoim czasie u篡wa豉m Hollywood i wyszed jasny bardzo naturalny blond Pozdrawiam

Edytowane przez BrightBlonde
Czas edycji: 2013-08-07 o 03:33
BrightBlonde jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-09, 18:38   #1273
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298

Tak, wszystko fajnie, tylko s豉bsze w這sy niestety ten rozja郾iacz pali. Po jakim czasie jest guma. A farba loreal ombre to tylko dro窺zy rozja郾iacz z p璠zelkiem- nie ma co go sobie poleca.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-09, 18:38   #1274
dynioo
Raczkowanie

No i zrobi豉 mi kole瘸nka kolorek wyszed cudowny chcia豉m zrobic swoim tel zdj璚ie w這s闚 ale 鈍iat這 幢e wpada這 ;/
Do tego jeszcze skr鏂i豉m ko鎍闚ki i ju w og鏊e jest super
Stary 2013-08-14, 16:44   #1275
BeataR89
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 950

Witam
My郵 o zrobieniu sobie ombre hair chc blond ko鎍e tylko pytanko czym zrobi rozja郾iaczem czy l'oreal ombre hair?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,9 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,7 KB, 31 za豉dowa)
Stary 2013-08-14, 18:12   #1276
SceneQueene
Zakorzenienie

rozja郾iaczem- polecam Vincent Ledier. Loreal to te rozja郾iacz, tylko z p璠zelkiem.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-08-18, 16:03   #1277
malamyszka20
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 129

Hej chcialam zrobic sobie ombre sama w domu, juz kombinowalam w3czesniej ze zmiana koloru wiec mysle ze bym sobie poradzila. Ogolnie nie chce juz rozjasniac koncowek tylko przyciemnic gore,od razu mialabym spokoj z odrostami,bo moje naturalne to ciemny braz. I teraz mam pytanie jaki kolor dobrac u nasady zeby ombre ladnie sie zlewalo z tymi wlosami z dolu. Wlasciwie to jeszcze te koncowki troche rozjasnie,ewentualnie jesli bardzo je zniszcze to zetne Aha wiecie moze jaka technika najlepiej to zrobic?

zdj1 moje wlosy, zdj2 pozadany efekt
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_001611.jpg (20,7 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ombre-hair-leighton-meester-768.jpg (62,4 KB, 53 za豉dowa)
malamyszka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-18, 17:46   #1278
SceneQueene
Zakorzenienie

Jaki naturalny jasny br您 na g鏎, 5.0 lub co w ten dese. Na ko鎍e da豉bym 8.3, miodowy blond. I wtedy na wi瘯sz cz窷 od g鏎y nak豉da豉bym br您, na ko鎍e, nier闚no blond. Nie jest to najprostsze, ale jest wykonalne.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-08-27, 15:29   #1279
Jigoku
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 962
Wpisy w blogu: 1

Mam ombre od roku, a ci庵le wygl康a inaczej, mimo ze nie u篡wam niczego co zmienia kolor w這s闚, nie przebywam du穎 na s這鎍u

Pierwsze zdj璚ie z kwietnia, a drugie z lipca:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08691.jpg (22,8 KB, 180 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2408.jpg (35,3 KB, 195 za豉dowa)

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
ksi捫ki
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-29, 19:44   #1280
hauuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 719
farbowane w這sy, ombre i wiele w徠pliwo軼i

mam metlik w g這wie wi璚 prosz o pomoc.

mam w這sy farbowane. wcze郾iej rude a obecnie farbuj na kolor zbli穎ny do naturalnego - sredni braz (mam troche siwych w這s闚). wpad豉m na pomys, zeby zrobi lekkie ombre bo mam wra瞠nie, 瞠 kolor w這s闚 mnie postarza aa nie chc ca這sci rozjasniac. chcia豉bym to zrobi sama w domu. nie wiem tylko w jakiej kolejnosci. czy najpierw po這篡c braz na odrosty a potem rozjasniacz na ko鎍闚ki? czy lepiej odczeka miedzy farb a rozjasnniaczem tak z tydzie? jak si farbuje odrosty przy ombre? czy fakt, 瞠 mia豉m wczesniej wiele razy k豉dzion rud farb mo瞠 sppowodowa 瞠 rozjasnione konc闚ki b璠 rudawe? jakiego rozjasniacza u篡, 瞠by unikn望 鄴速ych w這s闚?

a mo瞠 lepiej p鎩sc do fryzjera? b璠 wdzi璚zna za pomoc
hauuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-30, 11:59   #1281
201701300929
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 215
Dot.: farbowane w這sy, ombre i wiele w徠pliwo軼i

Cytat:
Napisane przez hauuu Poka wiadomo嗆
mam metlik w g這wie wi璚 prosz o pomoc.

mam w這sy farbowane. wcze郾iej rude a obecnie farbuj na kolor zbli穎ny do naturalnego - sredni braz (mam troche siwych w這s闚). wpad豉m na pomys, zeby zrobi lekkie ombre bo mam wra瞠nie, 瞠 kolor w這s闚 mnie postarza aa nie chc ca這sci rozjasniac. chcia豉bym to zrobi sama w domu. nie wiem tylko w jakiej kolejnosci. czy najpierw po這篡c braz na odrosty a potem rozjasniacz na ko鎍闚ki? czy lepiej odczeka miedzy farb a rozjasnniaczem tak z tydzie? jak si farbuje odrosty przy ombre? czy fakt, 瞠 mia豉m wczesniej wiele razy k豉dzion rud farb mo瞠 sppowodowa 瞠 rozjasnione konc闚ki b璠 rudawe? jakiego rozjasniacza u篡, 瞠by unikn望 鄴速ych w這s闚?

a mo瞠 lepiej p鎩sc do fryzjera? b璠 wdzi璚zna za pomoc
wiesz co do tego jak robic ombre to na youtube jest duzo filmikow, farbe i rozjasniacz mozesz nalozyc od razu ale do tego trzeba miec wprawe wiec jesli ejj nie masz to lepiej osobno,

natomiast po swoich doswiadczeniach bym odradzala ombre na farbowanych wlosach(i to na kilka kolorow)-to nigdy nie bedzie taki blond jak wychodzi na naturalnych wlosach-moje mialy taki szarawy kolor wygladaly po prostu jakbym miala zniszczone koncowki,
poza tym jesli farbowalas na rudo to owszem moga byc rudawe

a jesli sie jednak zdecydujesz to zmieszaj farbe z rozjasniaczem - wtedy kolor powinien byc lepszy bo tak to na farbowanych ciemnych wlosach bedzie zoltawy/rudawy itp...

ale jednak odradzam zwlaszcza,ze dobre ombre trudno zrobic, naprawde trudno nawet fryzjerom czesto nie wychodzi-no chyba,ze ktos na ombre uwaza blond koncowki(ktore czasem siegaja 2/3 wlosow)
201701300929 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-08-31, 19:12   #1282
hauuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 719

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka wiadomo嗆
wiesz co do tego jak robic ombre to na youtube jest duzo filmikow, farbe i rozjasniacz mozesz nalozyc od razu ale do tego trzeba miec wprawe wiec jesli ejj nie masz to lepiej osobno,

natomiast po swoich doswiadczeniach bym odradzala ombre na farbowanych wlosach(i to na kilka kolorow)-to nigdy nie bedzie taki blond jak wychodzi na naturalnych wlosach-moje mialy taki szarawy kolor wygladaly po prostu jakbym miala zniszczone koncowki,

a jesli sie jednak zdecydujesz to zmieszaj farbe z rozjasniaczem - wtedy kolor powinien byc lepszy bo tak to na farbowanych ciemnych wlosach bedzie zoltawy/rudawy itp...

ale jednak odradzam zwlaszcza,ze dobre ombre trudno zrobic, naprawde trudno nawet fryzjerom czesto nie wychodzi-no chyba,ze ktos na ombre uwaza blond koncowki(ktore czasem siegaja 2/3 wlosow)
dzi瘯i za odpowied. przejd si jednak do fryzjera
hauuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-01, 13:27   #1283
201701300929
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 215

Cytat:
Napisane przez hauuu Poka wiadomo嗆
dzi瘯i za odpowied. przejd si jednak do fryzjera
tzn moje wlosy spieprzyla akurat fryzjerka ale moze bedziesz miala wiecej szczescia...wrzuc potem zdjecie jak fajnie wyjdzie
201701300929 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-01, 17:28   #1284
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka wiadomo嗆

albo rozja郾iacz i potem farba na to jak ostatnio gdzie na w徠ku widzia豉m jak fryzjerka zrobi豉 ombre to si przerazi豉m (przy czarnych w這sach blond ko鎍e, dokladnie... na 2/3 d逝go軼i). tak瞠 trzeba szuka naprawd dobrej, sprawdzonej fryzjerki

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-02, 21:09   #1285
WarszawaPlonie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs up Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Cze嗆, od niedawna zamierza豉m sobie zrobi ombre w豉郾ie u篡waj帷 L'oreal wild ombre no. 2 Specjalnie za這篡豉m sobie tutaj konto by obejrze zdj璚ia i poczyta Wasze zdania na temat tego produktu. Dzisiaj w ko鎍u si zdecydowa豉m, posz豉m do Rossmana, kupi豉m i kole瘸nka mi na這篡豉 Wed逝g mnie wysz這 ca趾iem w porz康ku, chociaz nast瘼nym razem jak si zdecyduje to wy瞠j zostawi na d逝瞠j troszk to b璠zie 豉godniejsze przej軼ie Ale og鏊nie rzecz bior帷 jestem zadowolona. Do陰czam zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-02-1851.jpg (89,1 KB, 118 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-09-02-1849.jpg (57,0 KB, 72 za豉dowa)
WarszawaPlonie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-02, 21:39   #1286
SceneQueene
Zakorzenienie

Fajnie Ci wysz這, bardzo naturalnie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-09-03, 00:24   #1287
Lilia909
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Mia豉m ombre (sama robi豉m, wysz這 tak jak chcia豉m), na pocz徠ku by豉m zachwycona, ale potem... zacz窸am nienawidzi tych "鄴速awych ko鎍闚ek" (mam br您owe w這sy) i strasznie zacz窸y mnie irytowa. Dodatkowo - bardzo zniszczone ko鎍闚ki.
Zamalowanie? Na kr鏒ko. Innej rady nie by這, jak je 軼i望...

Ombre fajna opcja, tylko nie wiem czy warta zniszczonych i suchych ko鎍闚ek.

https://zakrolikiem.wordpress.com/
Lilia909 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-03, 10:08   #1288
exclusivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 195

Cytat:
Napisane przez Lilia909 Poka wiadomo嗆
Mia豉m ombre (sama robi豉m, wysz這 tak jak chcia豉m), na pocz徠ku by豉m zachwycona, ale potem... zacz窸am nienawidzi tych "鄴速awych ko鎍闚ek" (mam br您owe w這sy) i strasznie zacz窸y mnie irytowa. Dodatkowo - bardzo zniszczone ko鎍闚ki.

Z rozjasnionych wlosow farba zawsze wyplukuje sie szybciej Pomoze albo kilkakrotne farbowanie trwala farba, albo po prostu pigmentacja A co do zniszczonych koncowek.. po pierwsze to kwestia rozjasniacza jakiego sie uzyje. Drogeryjne a profesjonalne to niebo a ziemia. Poza tym zawsze o wlosy rozjasniane trzeba dbac bardziej niz o naturalne, badz farbowane jedynie farba.

Jasny popielaty br您

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-09-03 o 10:10
exclusivee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-03, 19:01   #1289
Phoebee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 522

Cytat:
Napisane przez Lilia909 Poka wiadomo嗆

To prawda, mi odcie dobiera fryzjer - kilka ton闚 ja郾iejszy od naturalnego koloru, nak豉dany pasemkami. Farba minimalnie si zmieni豉 od kilku miesi璚y. Nie mog narzeka te na ich stan, wymagaj piel璕nacji bardziej ni naturalne,ale nie s spalone.

Nie mam zdolno軼i do eksperyment闚 fryzjerskich, wola豉m si odda w dobre r璚e i uzyska efekt, na jakim mi zale篡.
Phoebee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-19, 20:02   #1290
elle_melle
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
OMBRE HAIR - pomocy!

Witam Was Drogie Wiza瘸nki.

Ju od jakiego czasu zastanawia豉m si nad zmian fryzury, w oko wpad這 mi tzw. ombre hair.
Boj si jednak ostatecznego efektu, dlatego te dzi zakupi豉m w rosmannie szampon koloryzuj帷y w odcieniu z這cistego blondu (szampon do 24 my). Chcia豉bym na pr鏏 wykona ombre, nie wiem jednak czy to w og鏊e dojdzie do skutku. Czy taki szampon koloryzuj帷y nie jest zbyt s豉by? Czy w og鏊e osi庵n jaki efekt?

Naturalnie nosz na g這wie jasny br您 z rudawymi refleksami. Jak My郵icie? Da rad co zmieni w ten spos鏏?

Nie chcia豉bym, 瞠by efekt by 瘸這sny i zastanawiam si czy na這篡 t farb tak aby uzyska ombre czy machn望 ju na ca陰 czaszk...

Za陰czam te zdj璚ie swej czupryny i zakupionej farby.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bjkbjbjh.jpg (122,0 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ProductSliderColorShampoo_308_280x450.jpg (24,9 KB, 26 za豉dowa)

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.