Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 47 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-01-13, 15:01   #1381
SaMa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 196
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Latwiej nalozyc farbe 7 na czubek po 20 min przeciagnac w dol i zmyc za kolejne 20 min ale mo瞠 wyj嗆 zieolono jedyne ryzyko kt鏎ego soe boje.
tez fakt, ale balabym sie, ze ten kolor nalozony tylko na 20 min z rozjasnianych wlosow wyplucze sie w mgnieniu oka
SaMa jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-25, 22:14   #1382
koteczek44
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Ombre - jak piel璕nowa?

Witam
Zrobi豉m sobie w豉郾ie Ombre, i mam pytanie do os鏏 kt鏎e maj b康 mia造 zrobion j. Jak piel璕nowa rozja郾ione ( rozja郾iaczem ) ko鎍闚ki?
Macie jakie sposoby? od篡wki kt鏎e wam pomog造?
Najlepiej co taniego i dobrego, mile widziane tak瞠 porady domowe

Je郵i macie jakie porady co do Ombre, itd - wypowiedzcie si.
koteczek44 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-26, 00:54   #1383
201607131028
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 397
Dot.: Ombre - jak piel璕nowa?

ten filmik mo瞠 okaza si Ci przydatny
http://youtu.be/QHhH0oF1pV8?t=6m3s
201607131028 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-31, 12:05   #1384
kometeq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Poka wiadomo嗆
widz, 瞠 nadal ch皻nie robicie ombre, ja natomiast si zastanawiam czy swojego nie przefarbowa na br您, ju nawet kupi豉m farb! :p
ostatnio podci窸am do嗆 du穎 ko鎍闚ki wi璚 s 豉dne i g瘰te prawie na ca貫j d逝go軼i, nie oszukujmy si ombre (jak pewnie ka盥e rozja郾ianie) strasznie m璚zy w這sy kt鏎e po prostu si krusz i niesamowicie rozdwajaj. Teraz wzmocni豉m piel璕nacj by ko鎍闚ki zn闚 mi si w kr鏒kim czasie nie wykruszy造
poni瞠j zdj璚ia jak aktualnie wygl康aj moje w這sy
ale PI艼NE marzy mi si taki efekt rozumiem, ze robione u dobrego fryzjera?

http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-01, 11:43   #1385
dominikowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 008

Cytat:
Napisane przez koteczek44 Poka wiadomo嗆
Witam
Zrobi豉m sobie w豉郾ie Ombre, i mam pytanie do os鏏 kt鏎e maj b康 mia造 zrobion j. Jak piel璕nowa rozja郾ione ( rozja郾iaczem ) ko鎍闚ki?

ja mam mocno rozja郾iane w這sy i ko鎍闚ki przed suszeniem suszarka zabezpieczam jedwabiem z marion, dos這wnie kropelka bo moje w這sy 豉two przeci捫y. raz w tygodniu maska z bioetyki nawil瘸j帷a, nak豉dam od po這wy ucha na kilka minut a w tygodniu stosuje od篡wke z nivea long repair . Szampon mam zwyk造 do farbowanych w這s闚 z rosmana, W這sy 豉dnie l郾i, nie rozdwajaj si.

30 w 2016
dominikowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-03, 10:51   #1386
kultynka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Teraz ja opowiem Wam histori mojego ombre
Moje w這sy by造 ju czarne, czerwone, nast瘼nie chcia豉m wr鏂i do mojego naturalnego ciemnego br您u i przesta m璚zy si z odrostami. Po jakim czasie uda這 mi si, fryzjerka trafi豉 idealnie w m鎩 kolor - farbowa豉m ca這嗆 ostatnio jakie 1,5 roku temu i nie wida tego w og鏊e, kolor idealnie si zla. Jednak po kr鏒kim czasie ca貫 br您owe mi si oczywi軼ie znudzi造 i zacz窸am marzy o ombre, kt鏎e by這 dla mnie idealn opcj. Poniewa jest to dosy nowa metoda, nie zaufa豉m 瘸dnemu fryzjerowi w obawie braku do鈍iadczenia w takiej koloryzacji. Naogl康a豉m si i naczyta豉m, jak to samodzielnie zrobi. Niestety za pierwszym razem kupi豉m tylko jeden rozja郾iacz, wi璚 starczy這 na tylko ok. 5 cm ko鎍闚ki (a mam w這sy do pupy). Efekt by bardzo delikatny i chcia豉m wi璚ej. W dodatku rozja郾iacz ci篹ko mi si nak豉da這, by taki ma這 kremowy. Po ok. 2 miesi帷ach - czyli w czerwcu zesz貫go roku zabra豉m si za ombre ju konkretniej. Kupi豉m 2 rozja郾iacze z Joanny, tym razem nak豉danie by這 ju komfortowe. Na這篡豉m najpierw na ko鎍e, po kr鏒kim czasie a mniej wi璚ej do linii szcz瘯i. Wcze郾iejsze delikatne rozja郾ianie te chyba pomog這 w uzyskaniu efektu przej軼ia. Przyznam, 瞠 bardzo mi si podoba efekt, jaki uzyska豉m i dobrze si czuj z ombre. W這sy mam generalnie w dobrym stanie, oczywi軼ie ko鎍闚ki troch si przesuszy造 i porozdwaja造, ale uda這 mi si je zregenerowa, a ko鎍闚ki delikatnie oczywi軼ie podci窸am.

Przyszed jednak czas na od鈍ie瞠nie ombre. Teraz ju mi 軼iemnia造, najja郾iejsza partia to ju taki 鈔edni blond. W這sy tak瞠 odros造 oczywi軼ie, wi璚 rozja郾ione s dopiero ok. od ramion. Nadal nie jestem przekonana do fryzjera, zamierzam poprawi sama. Jedynie wybior si na delikatne podci璚ie. W zwi您ku z tym mam kilka pyta, mam nadziej, 瞠 pomo瞠cie
Po pierwsze - czy nic si nie stanie moim w這som, je郵i teraz zn闚 na這輳 rozja郾iacz od linii szcz瘯i a po same ko鎍e?
Po drugie - czy ze wzgl璠u na to, 瞠 jest to ponowne rozja郾ianie, powinnam skr鏂i czas trzymania rozja郾iacza?
I po trzecie - nurtuje mnie to - czy gdyby odcie wyszed zbyt 鄴速awy, mog na rozja郾iacz na這篡 np. farb blond i czy zostanie wtedy zachowane przej軼ie? Teraz walczy豉m z delikatnie 鄴速ym odcieniem p逝kank fioletow, jednak zrezygnowa豉m, gdy za bardzo przesuszy豉 w這sy. Nurtuje mnie opcja zwyk貫j farby, ale najprawdopodobniej wola豉bym walczy z 鄴販i jakim szamponem do rozja郾ianych (s造sza豉m, 瞠 Joanna niweluje 鄴速y odcie).
B璠 bardzo wdzi璚zna za porady i ch皻nie tak瞠 pomog w innych kwestiach
kultynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-04, 14:10   #1387
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 260

co do farby- jak najbardziej mo瞠sz j na這篡. nie u篡wa豉bym jednak ponownie Joanny- strasznie pali w這sy. ano i- chcesz mie przy w這sach za ty貫k ombre a od linii szcz瘯i? du穎 mi si wydaje.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-04, 14:16   #1388
kultynka
Przyczajenie

U篡豉m wcze郾iej joanny i tragedii nie by這, moje w這sy ci篹ko zniszczy :P A jaki inny rozja郾iacz polecasz?

Nie za ty貫k - do ty趾a. Teraz mam od ramion i mi si ma這 wydaje, przedtem mia豉m od linii szcz瘯i i tak wydaje mi si naj豉dniej Jestem niska, wi璚 do w這sy ty趾a nie maj metra w moim przypadku :P

P.S. Oczywi軼ie zamierzam uzyska efekt przej軼ia, czyli od linii szcz瘯i rozja郾i delikatnie

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez kultynka
Czas edycji: 2014-02-04 o 14:18
Stary 2014-02-04, 15:14   #1389
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

Cytat:
Napisane przez koteczek44 Poka wiadomo嗆
Witam

Wbrew pozorem pielegnacja ombre nie jest tak prosta, jak sie wydaje Ja sama mam na glowie takie 'ombre'.... po prostu schodze z koloru blond (i az tak super to nie wyglada:/). Niestety wlosy naturalne maja zupelnie inne potrzeby, niz te rozjasnione. Wg. moich doswiadczen moge Ci polecic taka pielegnacje:

Szampon dostosowany do skory glowy, albo taki jaki Ci dotychczasowo sluzyl. Nie mam pojecia, aki masz typ wlosow, ale ja mam wlosy cienkie i przetluszczajaca sie skore glowy, dlatego uzywam oczyszczajacego szamponu, ktory nie zawiera SLS i innych szkodliwych substancji.

Co do odzywki, Na ta rozjasniona czesc nakladam odzywke z silikonami. Mam takze naturalne, ziolowe odzywki bez silikonow w skladzie, ktore zreszta bardzo lubie, ale zawsze i tak musze po nich nalozyc serum/olejek do wlosow z silikonami w skladzie. Bez tego wlosy beda trudne do rozczesania, a wiec bardziej narazone na znieszczenie mechaniczne itp...

Mowiac prosto - rozjasnione wlosy potrzebuja silikonow. Wlosy naturalne na silikonych reaguja przetluszczeniem i przyklapem.
Dlatego szampon dostosuj do skory glowy, odzywke wybierz tak aby sluzyla rozjasnionym koncowkom i nakladaj ja tylko na koncowki!

Niestety nie polece konkretnych produktow, bo mieszkam w Szkocji i nie sadze, ze w Polsce mozna kupic to co uzywam. Jesli zainteresujesz sie skladami kosmetykow, bardzo latwo bedziesz w stanie znalezc odzywke z silikonami w skladzie. Albo po prostu kup sobie odzywke, na ktorej jest napisane 'do rozjasnianych wlosow', mysle ze powinna byc ok.

Poza tym raz na jakis czas szampon fioletowy, zeby nadac rozjasnionych koncowkom ladny odcien. Ja bardzo lubie ten http://perfecthair.pl/Produkt/FUDGE-...E-SHAMPOO.html
Wiem, ze cena powala :/ ale wg. mnie ten szampon starcza na dluugo, nie wysusza wlosow i nadaje piekny odcien (jest dosyc mocny).

Pozdrawiam.
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-05, 17:48   #1390
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kultynka Poka wiadomo嗆
U篡豉m wcze郾iej joanny i tragedii nie by這, moje w這sy ci篹ko zniszczy :P A jaki inny rozja郾iacz polecasz?

Nie za ty貫k - do ty趾a. Teraz mam od ramion i mi si ma這 wydaje, przedtem mia豉m od linii szcz瘯i i tak wydaje mi si naj豉dniej Jestem niska, wi璚 do w這sy ty趾a nie maj metra w moim przypadku :P

P.S. Oczywi軼ie zamierzam uzyska efekt przej軼ia, czyli od linii szcz瘯i rozja郾i delikatnie

ano to dobrze jako mi si to po prostu za du穎 wydawa這
ze sklepowych to Garnier, Palette me 1. z profesjonalnych Vincent Ledier, Elgon.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-02-05, 19:14   #1391
kultynka
Przyczajenie

Dzi瘯i, sprawdz to A czy ze wzgl璠u na to, 瞠 w這sy by造 rozjasniane powinnam tym razem trzymac rozja郾iacz kr鏂ej?
I po jakim czasie od rozjasniania mog farbowa jakby co?
Sorry za mnogo嗆 pyta, mo瞠 nawet g逝pich, ale wol rozwia wszelkie, nawet najmniejsze w徠pliwo軼i

Stary 2014-02-09, 16:14   #1392
SceneQueene
Zakorzenienie

nie ma sprawy
tak- troch kr鏂ej. i kontroluj kolor podczas zabiegu.
je郵i stan nie b璠zie z造- mo瞠sz nawet zaraz. i od篡wiaj potem porz康nie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-09, 17:16   #1393
Lyonnais
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
a jak z kolorystyk? ja my郵a豉m o takim lekko ciep造m ombre, co jak w za陰czniku tylko g鏎a mniej czerwono-ruda, bardziej taka lisia, stonowana
Ale to super wygl康a. Chcia豉bym sobie zrobi dok豉dnie takie. Mam podobn d逝go嗆 w這s闚, ale kolor mam du穎 ciemniejszy, ciemny br您, jakby przechodzi造 do blond to by這by co pi瘯nego, ale tutaj warunkiem jest zrobienie takich fal, bo jakby w這sy by造 proste to raczej nie wygl康a這by to dobrze.

Nie zawsze mam czas, 瞠by takie fale zrobi, pomijaj帷 fakt, 瞠 nie umiem. Jak zrobi takie du瞠 loki? Mam lok闚k, ale nic mi z tego nie wychodzi, a poza tym w這sy si niszcz.

Mo瞠 jakie du瞠 wa趾i?
Stary 2014-02-09, 20:03   #1394
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
Latwiej nalozyc farbe 7 na czubek po 20 min przeciagnac w dol i zmyc za kolejne 20 min ale mo瞠 wyj嗆 zieolono jedyne ryzyko kt鏎ego soe boje.
By豉m w ko鎍u u fryzjerki, odwa篡豉m si... i zrobi豉 mi tym w豉郾ie sposobem (no, troszk mo瞠 zmodyfikowanym - bo np. przy II etapie farbowania siedzia豉m z farb ju tylko ok. 5-7 minut! a poza tym mia豉m jeszcze zrobione refleksy na poziomie 10. G鏎a - poziom 7). Efekt - bardzo delikatne, naturalne przej軼ie od ciemnego blondu do jasnego. Mam nadziej 瞠 cosik wida na tej ma貫j fotce
Przypominam, 瞠 mia豉m robione ombre na w這sach rozja郾ionych na mega - jasny blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 043.jpg (8,8 KB, 162 za豉dowa)

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-02-10 o 21:06
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-09, 20:20   #1395
SceneQueene
Zakorzenienie

prze郵icznie, naturalnie, delikatnie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-10, 14:59   #1396
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
prze郵icznie, naturalnie, delikatnie
Dzi瘯i W豉郾ie na takim efekcie mi zale瘸這... ale fakt faktem, ba豉m si strrrrasznie co to z tego wyjdzie! No ale na szcz窷cie uda這 si, uff
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-11, 17:16   #1397
SceneQueene
Zakorzenienie

spr鏏uj Goodbye Damage w tubce, 鈍ietnie dzia豉

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-02-14, 23:24   #1398
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 850

Poka輳 Wam moje ombre. Robi豉m je sama. Po rozja郾ianiu mia豉m na g這wie katastrof, a potem uda這 mi si uzyska co takiego. Na ko鎍闚kach mam Palette ciemny blond (numer N5), a wy瞠j 鈔edni br您 (numer N3). Tak wygl康a kolor po bodaj瞠 3 myciach. Z pewno軼i wkr鏒ce b璠zie jeszcze troch ja郾iejszy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8482 - Kopia.jpg (17,8 KB, 176 za豉dowa)
Stary 2014-02-20, 22:37   #1399
SceneQueene
Zakorzenienie

豉dne, leciutkie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-03-01, 16:42   #1400
justyna1610
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
Ombre

Witam.
Dzisiaj by豉m u fryzjera zrobi ombre. Mam w這sy koloru ciemny br您 wi璚 ko鎍闚ki wysz造 mi takie jasne rude niestety. 柝e si czuj z tym kolorem bo wydaje mi si taki strasznie krzykliwy. Chcia豉bym go troszk przyciemni. My郵a豉m o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego br您u i na這瞠nie jej w豉郾ie na te rozja郾ione ko鎍闚ki. Zale篡 mi w豉snie mniej wi璚ej na takim efekcie jak podaje w za陰czniku.
Czy da這by rad co takiego zrobi?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (149,9 KB, 46 za豉dowa)
justyna1610 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-01, 17:52   #1401
justyna1610
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Witam.
Dzisiaj by豉m u fryzjera zrobi ombre. Mam w這sy koloru ciemny br您 wi璚 ko鎍闚ki wysz造 mi takie jasne rude niestety. 柝e si czuj z tym kolorem bo wydaje mi si taki strasznie krzykliwy. Chcia豉bym go troszk przyciemni. My郵a豉m o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego br您u i na這瞠nie jej w豉郾ie na te rozja郾ione ko鎍闚ki. Zale篡 mi w豉snie mniej wi璚ej na takim efekcie jak podaje w za陰czniku. W za陰czniku dodaje te zdj璚ie tego jak to niestety wygl康a u mnie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (149,9 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg moje ombre.jpg (91,3 KB, 111 za豉dowa)

Edytowane przez justyna1610
Czas edycji: 2014-03-01 o 18:17
justyna1610 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-02, 06:56   #1402
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 854

Cytat:
Napisane przez justyna1610 Poka wiadomo嗆
Witam.
Dzisiaj by豉m u fryzjera zrobi ombre. Mam w這sy koloru ciemny br您 wi璚 ko鎍闚ki wysz造 mi takie jasne rude niestety. 柝e si czuj z tym kolorem bo wydaje mi si taki strasznie krzykliwy. Chcia豉bym go troszk przyciemni. My郵a豉m o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego br您u i na這瞠nie jej w豉郾ie na te rozja郾ione ko鎍闚ki. Zale篡 mi w豉snie mniej wi璚ej na takim efekcie jak podaje w za陰czniku. W za陰czniku dodaje te zdj璚ie tego jak to niestety wygl康a u mnie.

Jak dla mnie masz praktycznie takie samo ombre jak w za陰czniku niewiem czemu chcesz przyciemniac,wyglada super.

Moja wymiana:

ciuchy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post63914746

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post65543291
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-02, 10:19   #1403
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Witam.
Jak dla mnie kolor Tw鎩=kolor w za陰czniku. Wyszlo identycznie, a musia豉m napisac bo rzadko si zdarza 瞠by tak wiernie odwzorowa kolor.
Oczywi軼ie przyciemniaj czym chcesz, kazda farba Ci zlapie.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-02, 12:22   #1404
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

Cytat:
Witam.
idealnie odwzorowany kolor
mi si bardzo podoba
Do ko鎍a 鈍iata i po ko鎍u 鈍iata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-02, 13:52   #1405
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Robi豉m ju ombre ze 2 razy i bardzo polecam technik z tapirowaniem i malowaniem pasemek. Bardzo przydatny tutorial na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=4o8Uzeb8n2M
http://www.youtube.com/watch?v=cmrjO...dIL7hHlVSbvH7a

Mo積a wykona nawet samemu tylko najlepiej podzieli w這sy na cz窷ci i np zacz望 od przodu i zmy a potem ty bo zajmuje to du穎 czasu.

Sama zachwycam si efektami z internetu fryzjer闚. Pi瘯nie blenduj przej軼ia mi璠zy kolorami.
johhny ramirez: http://www.boxno216.com/
larissa love: http://instagram.com/larisadoll#
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2f319ff09f7111e3859a127409421c84_8.jpg (66,4 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2ceb3e6a471811e3b44a12313912ade0_8.jpg (56,8 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 18c6fd129f3c11e3886b0e70ff76d02d_8.jpg (62,3 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 88225978893811e3965712a9382ce560_8.jpg (82,8 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg cb0ceae269fc11e3ac12120e1b3bce4c_8.jpg (69,4 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fbcdff62991411e3a13f12befe090f9c_8.jpg (115,2 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7656dc6a990911e390640e89ad1ea68a_8.jpg (106,6 KB, 63 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg B88C5865.jpg (69,4 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg B88C5894.jpg (58,7 KB, 54 za豉dowa)
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-03, 13:41   #1406
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Robi豉m ju ombre ze 2 razy i bardzo polecam technik z tapirowaniem i malowaniem pasemek. Bardzo przydatny tutorial na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=4o8Uzeb8n2M

Mo積a wykona nawet samemu tylko najlepiej podzieli w這sy na cz窷ci i np zacz望 od przodu i zmy a potem ty bo zajmuje to du穎 czasu.

Sama zachwycam si efektami z internetu fryzjer闚. Pi瘯nie blenduj przej軼ia mi璠zy kolorami.
ale pewnie masz swoje ciemne i dorabiasz jasne konce? Ja mam jasne i musze dorabia g鏎 jest ci篹ko.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-03, 14:21   #1407
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:
ale pewnie masz swoje ciemne i dorabiasz jasne konce? Ja mam jasne i musze dorabia g鏎 jest ci篹ko.
Tak
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-03, 16:37   #1408
Phoebee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 512

Cytat:
Prawda, przepi瘯ne! Blogowe przemiany Sir Ramireza 郵edz ju od d逝窺zego czasu.
Znalaz豉m tam i m鎩 typ urody i wraz ze zdj璚iem pobieg豉m do wyszukanego do misji specjalnej fryzjera. Z czupryny jestem zadowolona, ale marzy mi si ombre spod r彗 Johnego.
Phoebee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-04, 11:26   #1409
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

Cytat:

jestem zakochana w efekcie Ramireza
Do ko鎍a 鈍iata i po ko鎍u 鈍iata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-08, 14:31   #1410
jus93tyna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 643

chc przyciemni moje ombre ko鎍e, nie wiecie czy mog doda do farby odrobin wody by si lepiej nak豉da豉?
wybra豉m syoss oleo intense
jus93tyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.