Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 48 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-03-08, 18:47   #1411
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

nie dodawa豉bym, ta farba sama w sobie fajnie si nak豉da

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-09, 16:51   #1412
jus93tyna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 643

rzeczywi軼ie farba si fajnie nak豉da豉 : )
u篡豉m s這dkiego br您u i zn闚 jestem bardzo zadowolona! Jak na razie kolor jest jednakowy z moim naturalnym, pewnie z czasem si wyp逝cze, ale mam nadziej, 瞠 mimo to tym razem lepiej z豉pie rozja郾ione ko鎍闚ki

Edytowane przez jus93tyna
Czas edycji: 2014-03-09 o 16:54
jus93tyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 10:49   #1413
izabelabalon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
jak przefarbowac wlosy blond na braz tak aby pozostawic ombre?

Witam
Niestety nie sta mnie na fryzjera, jestem studentka. Tak naprawd praktycznie wszystko na wlosach na w豉sn rek i do tej pory wychodzi mi to ca趾iem dobrze.
Od jakiego czasu mam blond wlosy, ale zamarzylo mi si mie ciemny blond / czekoladowy braz od gory a z do逝 pozostawic ombre. Pr鏏owa造軼ie kiedy zrobi co takiego? Jak si do tego zabra? Macie jakie sugestie? Pozdrawiam!
izabelabalon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 12:59   #1414
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Przede wszystkim wybra豉bym ciemny blond bo czekolada w wi瘯szo軼i farb drogeryjnych wychodzi prawie czarno. I najlepiej wzi望 farb o poziom ja郾iejsz ni wydaje si 瞠 chcesz bo zwykle ciemniej wychodz.

Widzia豉m par filmik闚 na youtube jak to zrobi z blondu ale niestety nie podam link闚 bo to by這 jaki czas temu. Najlepiej poszukaj sama. Pami皻am jedynie 瞠 przy skalpie nak豉dano p璠zlem porz康nie warstw ciemnej farby a potem coraz ni瞠j wmasowane r瘯ami. Jeszcze stosuje si trik z na這瞠niem na ko鎍e od篡wki do w這s闚 i wtedy to przej軼ie si blenduje r瘯ami mieszaj帷 farb z odzywk. Tak samo pojedyncze pasma dobrze jest pokry odzywk a do g鏎y 瞠by wysz造 delikatne pasemka. O ile prz鏚 豉two si b璠zie robi to ty chyba ci篹ko. Kapnie troch farby kt鏎ej nie zauwa篡sz i b璠 plamy. Mo瞠 jaka kole瘸nka ci pomo瞠?
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 13:37   #1415
izabelabalon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Dzi瘯i poszukam tych filmikow!
Tak , tak to akurat zrobie z kolezanka bo sama bym si ba豉.
Ja jasnych blondow u篡wam garniera color sensation. Mo瞠 znacie jakie warte polecenia farby z ciemnych blondow?
izabelabalon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 15:53   #1416
zerooo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134
ombre jak ze zdj璚ia

hej dziewczyny.
mam pytanie.chcia豉bym si dowiedzie, jakich farb do w這s闚 (kolor闚) mog豉bym u篡 do zrobienia takiego ombre http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/ba2d5...f8180b68005a75
bardziej zale篡 mi na kolorze farby u nasady, bo jestem blondynk, wi璚 jedn mam ju z g這wy

z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
zerooo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 17:09   #1417
bijum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 309
Dot.: ombre jak ze zdj璚ia

Cytat:
Napisane przez zerooo Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny.
mam pytanie.chcia豉bym si dowiedzie, jakich farb do w這s闚 (kolor闚) mog豉bym u篡 do zrobienia takiego ombre http://e5.pudelek.pl.sds.o2.pl/ba2d5...f8180b68005a75
bardziej zale篡 mi na kolorze farby u nasady, bo jestem blondynk, wi璚 jedn mam ju z g這wy

z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi
Do tej pory nie farbowa豉 w這s闚? Wydaje mi si, 瞠 k豉dzenie farby na czubek, aby uzyska efekt ombre troch mija si z celem - wtedy b璠ziesz si m璚zy z odrostami, po miesi帷u nie b璠zie to ju wygl康a dobrze, a k豉d帷 farby na odrosty - raz, dok豉dasz sobie roboty d逝goterminowo, dwa - mo瞠 si zdarzy, 瞠 niechc帷y po這篡sz j na tej zafarbowanej ju cze軼i i np przyciemnisz j w niefortunnym miejscu.

Jak bardzo jasn blondynk jeste? Mo瞠 mimo wszystko lepiej klasycznie rozja郾i ko鎍闚ki?

Zapiski z 篡cia W這somaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.

Rozdanie u Bijum!

bijum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 19:07   #1418
SceneQueene
Zakorzenienie

przy odpowiedniej aplikacji ka盥y efekt da si uzyska, nie strasz kole瘸nki

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-03-18, 10:18   #1419
Czarna_kropka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
Ombre prosz o rad

Jestem raczej do鈍iadczona w farbowaniu dlatego nie chce i嗆 do fryzjera. Mam w這sy d逝gie prawie do pasa mo積a powiedzie 鈔edni i jasny blond. Chcia豉bym bardzo zrobi sobie ombre od br您owych czekoladowych kolor闚 pozostawiaj帷 od po這wy d逝go軼i sw鎩 kolor w這s闚. Twraz pytanie jak zrobi ombre (szamponetka) od odrostow do d逝go軼i max ucha tak 瞠by by這 lekkie przej軼ie takie zamazane i przy odrostach najciemniejszy kolor?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czarna_kropka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-18, 13:18   #1420
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 506
Dot.: Ombre prosz o rad

Cytat:
Napisane przez Czarna_kropka Poka wiadomo嗆
Jestem raczej do鈍iadczona w farbowaniu dlatego nie chce i嗆 do fryzjera. Mam w這sy d逝gie prawie do pasa mo積a powiedzie 鈔edni i jasny blond. Chcia豉bym bardzo zrobi sobie ombre od br您owych czekoladowych kolor闚 pozostawiaj帷 od po這wy d逝go軼i sw鎩 kolor w這s闚. Twraz pytanie jak zrobi ombre (szamponetka) od odrostow do d逝go軼i max ucha tak 瞠by by這 lekkie przej軼ie takie zamazane i przy odrostach najciemniejszy kolor?

Ja mia豉m podobn sytuacj, z jasnych w這s闚 zachcia這 mi si zrobi ombre Co prawda ba豉m si robi sama wi璚 zrobi豉m u fryzjera, ale widzia豉m jak mi robi - a zrobi豉 tak: najpierw wybra豉 kilkana軼ie do嗆 cienkich pasemek na ca貫j g這wie, i na這篡豉 na nie kolor jasny blond (poziom 10) - ale to dlatego 瞠 ja chcia豉m mie troszk blondu przy buzi pozostawione, czyli co w rodzaju flamboyage - Ty nie musisz tego robi je瞠li nie chcesz. Te pasemka przykry豉 foli 瞠by p騧niej si nie zafarbowa造 na ciemno.
Nast瘼ny krok by taki, 瞠 na pierwsz parti w這s闚 (od czubka g這wy mniej wi璚ej do po這wy g這wy) na這篡豉 farb w kolorze 鈔edniego blondu (ale wizualnie ten kolor jest ciemny) czyli poziom 7. Przykry豉 t pierwsz parti foli, i siedzia豉m z tym na g這wie 20 minut.
Po 20 minutach na這篡豉 mi farb (t sam, poziom 7) na kolejne 10 cm w這s闚 (w okolicach ucha ) i z t farbk na g這wie siedzia豉m ju tylko 5-7 minut. Moje ko鎍闚ki (gdzie spore 20 cm jak nie wi璚ej) pozosta造 w kolorze jasnego blondu.
Nast瘼nie wszystko zmy豉 i w efekcie powsta fajny, naturalny efekt przechodzenia od najciemniejszego, do najja郾iejszego blondu

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-03-18 o 13:21
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-18, 13:23   #1421
Czarna_kropka
Raczkowanie

Dot.: Ombre prosz o rad

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m podobn sytuacj, z jasnych w這s闚 zachcia這 mi si zrobi ombre Co prawda ba豉m si robi sama wi璚 zrobi豉m u fryzjera, ale widzia豉m jak mi robi - a zrobi豉 tak: najpierw wybra豉 kilkana軼ie do嗆 cienkich pasemek na ca貫j g這wie, i na這篡豉 na nie kolor jasny blond (poziom 10) - ale to dlatego 瞠 ja chcia豉m mie troszk blondu przy buzi pozostawione, czyli co w rodzaju flamboyage - Ty nie musisz tego robi je瞠li nie chcesz. Te pasemka przykry豉 foli 瞠by p騧niej si nie zafarbowa造 na ciemno.
Nast瘼ny krok by taki, 瞠 na pierwsz parti w這s闚 (od czubka g這wy mniej wi璚ej do po這wy g這wy) na這篡豉 farb w kolorze 鈔edniego blondu (ale wizualnie ten kolor jest ciemny) czyli poziom 7. Przykry豉 t pierwsz parti foli, i siedzia豉m z tym na g這wie 20 minut.
Po 20 minutach na這篡豉 mi farb (t sam, poziom 7) na kolejne 10 cm w這s闚 (w okolicach ucha ) i z t farbk na g這wie siedzia豉m ju tylko 5-7 minut. Moje ko鎍闚ki (gdzie spore 20 cm jak nie wi璚ej) pozosta造 w kolorze jasnego blondu.
Nast瘼nie wszystko zmy豉 i w efekcie powsta fajny, naturalny efekt przechodzenia od najciemniejszego, do najja郾iejszego blondu
Dzi瘯uj za odpowied chyba te tak zrobi w豉郾ie z szamponetka ze. Najpierw zrobi odrost" i zostawi na chwil a potem troch przeciagne mam nadzieje ze nie zostan z panterka na g這wie

Stary 2014-03-18, 14:24   #1422
201608160903
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 093

ja bym si ba豉 sama ombrowa, ale znalaz豉m fryzjera kt鏎y robi genialne i og鏊nie czego sobie nie wymy郵 wychodzi 鈍ietnie ostatnio poszala豉m i zrobi豉m co takiego, wygl康a 鈍ietnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg e4b696b72ae67dcf_ciara.xxxlarge_1.jpg (56,3 KB, 90 za豉dowa)
201608160903 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 14:43   #1423
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bijum Poka wiadomo嗆
Wydaje mi si, 瞠 k豉dzenie farby na czubek, aby uzyska efekt ombre troch mija si z celem - wtedy b璠ziesz si m璚zy z odrostami, po miesi帷u nie b璠zie to ju wygl康a dobrze, a k豉d帷 farby na odrosty - raz, dok豉dasz sobie roboty d逝goterminowo, dwa - mo瞠 si zdarzy, 瞠 niechc帷y po這篡sz j na tej zafarbowanej ju cze軼i i np przyciemnisz j w niefortunnym miejscu.
To nie do ko鎍a prawda, ja mia豉m robione w taki w豉郾ie spos鏏 ombre, na blondzie, to by這 na pocz徠ku lutego - i do tej pory farba jako specjalnie si nie zmy豉, wszystko pi瘯nie wida, tak瞠 nie jest tak 幢e W to wszystko wplot造 si ju moje naturalne odrosty, kt鏎e z kolei s o p馧 odcienia ciemniejsze od pofarbowanej na ciemno partii w這s闚 u g鏎y (bo ta partia oczywi軼ie zd捫y豉 si ju lekko "spra") ... tak瞠 jestem zadowolona, i mam 鈍i皻y spok鎩 z farbowaniem na d逝uugo
Ostatnio jednak zrobi豉m sobie male鎥ie "od鈍ie瞠nie" kolorku, mianowicie doda豉m od spodu dos這wnie kilka cienkich pasemek w kolorze ciemnego blondu - dok豉dnie takiego jak mam u g鏎y, poziom 7 - dzi瘯i temu efekt jest (tak mi si przynajmniej wydaje, hehe) jeszcze bardziej naturalny, jasny blond przeplata si 豉godnie z ciemnym, no i jest git

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-03-19 o 14:45
Stary 2014-03-19, 21:53   #1424
Czarna_kropka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Poka wiadomo嗆
To nie do ko鎍a prawda, ja mia豉m robione w taki w豉郾ie spos鏏 ombre, na blondzie, to by這 na pocz徠ku lutego - i do tej pory farba jako specjalnie si nie zmy豉, wszystko pi瘯nie wida, tak瞠 nie jest tak 幢e W to wszystko wplot造 si ju moje naturalne odrosty, kt鏎e z kolei s o p馧 odcienia ciemniejsze od pofarbowanej na ciemno partii w這s闚 u g鏎y (bo ta partia oczywi軼ie zd捫y豉 si ju lekko "spra") ... tak瞠 jestem zadowolona, i mam 鈍i皻y spok鎩 z farbowaniem na d逝uugo
Ostatnio jednak zrobi豉m sobie male鎥ie "od鈍ie瞠nie" kolorku, mianowicie doda豉m od spodu dos這wnie kilka cienkich pasemek w kolorze ciemnego blondu - dok豉dnie takiego jak mam u g鏎y, poziom 7 - dzi瘯i temu efekt jest (tak mi si przynajmniej wydaje, hehe) jeszcze bardziej naturalny, jasny blond przeplata si 豉godnie z ciemnym, no i jest git
Dla mnie tam nie ma problemu jakby si co zmylo ucz si ju par lat na fryzjerke wiec jak to fryzjerka mam ochot codziennie co zmienia i robi na nowo

Stary 2014-03-20, 11:20   #1425
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Czarna_kropka Poka wiadomo嗆
Dla mnie tam nie ma problemu jakby si co zmylo ucz si ju par lat na fryzjerke wiec jak to fryzjerka mam ochot codziennie co zmienia i robi na nowo

No pewnie, poza tym zawsze mo積a poprawi!

P.S. Koniecznie wstaw fotki, jak ju sobie zrobisz t ca陰 "operacj" To przyda si te innym...
Stary 2014-03-24, 09:45   #1426
Phoebee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 522

Cytat:
Napisane przez rise_against Poka wiadomo嗆
ja bym si ba豉 sama ombrowa, ale znalaz豉m fryzjera kt鏎y robi genialne i og鏊nie czego sobie nie wymy郵 wychodzi 鈍ietnie ostatnio poszala豉m i zrobi豉m co takiego, wygl康a 鈍ietnie
Prawda, znalezienie kogo z do鈍iadczeniem i genialna technika malarska, - niesamowita ulga dla kobiety.
Ja tez musz sie um闚i, trzeba od鈍ie篡 kolor i uci望 co nieco. Id jak zawsze z fotofrafia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (51,4 KB, 144 za豉dowa)
Phoebee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-24, 14:28   #1427
201608160903
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 093

Cytat:
Napisane przez Phoebee Poka wiadomo嗆
Prawda, znalezienie kogo z do鈍iadczeniem i genialna technika malarska, - niesamowita ulga dla kobiety.
Ja tez musz sie um闚i, trzeba od鈍ie篡 kolor i uci望 co nieco. Id jak zawsze z fotofrafia
ja te, ale m鎩 fryzjer zawsze m闚i: ok, ale zmodyfikuj troch - i wychodzi jeszcze lepiej po鈍i璚i豉m dla ombre pi瘯ne, niefarbowane w這sy - i jestem zadowolona
201608160903 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-26, 14:30   #1428
uusikaupunki
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Smile Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Witajcie wiza瘸nki i wiza瘸nie
Chc sobie zrobi sama Ombre Hair.
Farbowaniem param si od niedawna (jakie 5 samodzielne na這穎nych farb), zacz窸o si od tego, 瞠 niestety ale - mam siwe w這sy Ju ich ukrywa d逝瞠j sie nie da這 - zacz窸am farbowanie w kolorze jak najbardziej zbli穎nym do naturalnego, czyli bardzo ciemny br您/ciemny br您.

Z tego co si zorientowa豉m na forum, najpierw nale瘸這 by w這sy rozja郾i rozja郾iaczem (np. firmy Joanna), nast瘼nie w這sy pokry farb blond, nie wiem czy to dobry wyb鏎.. ? Nigdy nie rozja郾ia豉m w這s闚 i nie wiem jak moje w這sy zareaguj i jaki mam pigment (czerwony czy z這ty?).

Ostatecznie pytanie: jak najbardziej podoba Wam si Ombre? Ja my郵a豉m aby zrobi to oko這 5cm od ko鎍ow, chocia na zdj璚iu rozja郾ione w這sy s wyra幡ie "wy瞠j". My郵a豉m o tym, 瞠by nak豉daj帷 rozja郾iacz zacz望 od samych ko鎍闚ek i dok豉da od do逝 do g鏎y. Nie r闚nomiernie pasmo po pa鄉ie tylko swobodnie. Co a'la przeczesywanie palcami b康 grzebieniem o rzadkich oczkach.

W za陰czeniu przesy豉m Wam zdj璚ia koloru moich w這s闚 i ci璚ia /specjalnie w這sy prostowa豉m 瞠by pokaza - naturalnie mam falowane/ ORAZ efektu jaki pragn uzyska.
Pytanie czy taki efekt da si uzyska na moich w這sach, czy jest to zabieg nieop豉calny bo rujnuje w這sy? My郵a豉m te o L'Oreal Wild Ombre niestety tam zalecaj najciemnejszy kolor br您

Zawsze czytam i p騧niej wole jeszcze zapyta ni zrobi na "pa喚" i 瘸這wa, tak瞠 dzi瘯i za chwile po鈍iecone na odpowied/rady. Niestety moje kole瘸nki nie farbuj w這s闚 a fryzjer w mie軼ie za膨da 300z za tak imprez..
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg possibleombrem.jpg (32,3 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (11,2 KB, 54 za豉dowa)
uusikaupunki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-28, 18:59   #1429
SceneQueene
Zakorzenienie

JOANNA to 鈍ietny wyb鏎 rozja郾iacza... 瞠by spali sobie w這sy. Nie, nie ten!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-04-06, 22:04   #1430
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Maj te moje w這si皻a zadatki na ombre?

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1394
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-07, 13:16   #1431
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Maj te moje w這si皻a zadatki na ombre?

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1394
Wygl康aj jak spory odrost, zwanym ombre dip dye. Moim zdaniem ten efekt jest bardzo kiepski i nijak si ma do 豉dnego ombre baleja簑...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg c3bd1926b75c11e3816c1242f0238448_8.jpg (189,3 KB, 94 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c2ad2e44bb9011e3bd850002c9db9b3e_8.jpg (133,6 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8347d1a6b1ee11e38318125f440b459c_8.jpg (94,7 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a589bbd4ba7811e3ae4c127b112eadff_8.jpg (135,0 KB, 46 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg a70b34fe9c6611e3a7690e6f7c295c2b_8.jpg (136,6 KB, 35 za豉dowa)

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-04-07 o 13:25
Stary 2014-04-07, 13:25   #1432
Meadow
Wtajemniczenie

to JEST odrost dlatego napisa豉m "zadatki" - tylko zastanawiam si, czy jak b璠zie d逝窺zy i bardziej nieregularny czy by nie psikn望 czym lekko rozja郾iaj帷ym

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-04-07 o 13:28
Stary 2014-04-07, 13:29   #1433
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
to JEST odrost tylko zastanawiam si, czy jak b璠zie d逝窺zy i bardziej nieregularny czy by nie psikn望 czym lekko rozja郾iaj帷ym ko鎍闚ek...
Zorientowa豉m si Dlatego napisa豉m 瞠 tak w豉郾ie wygl康a a nie na 豉dne ombre. Takiego 豉dnego wtopienia raczej nie uzyskasz psikad貫m 瘸dnym (chyba chodzi ci o co w stylu Joanny rozja郾iaj帷ej?). No i wiele os鏏 twierdzi 瞠 to bardziej niszczy w這sy ni dobrze u篡ty rozja郾iacz/farba rozja郾iaj帷a.
Stary 2014-04-07, 14:49   #1434
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Zorientowa豉m si Dlatego napisa豉m 瞠 tak w豉郾ie wygl康a a nie na 豉dne ombre. Takiego 豉dnego wtopienia raczej nie uzyskasz psikad貫m 瘸dnym (chyba chodzi ci o co w stylu Joanny rozja郾iaj帷ej?). No i wiele os鏏 twierdzi 瞠 to bardziej niszczy w這sy ni dobrze u篡ty rozja郾iacz/farba rozja郾iaj帷a.
Tak, co jak to od Joanny, bo klasycznego rozja郾iacza boj si u篡wa sama 瞠by sobie gdzie za mocno nie ciapn望
my郵a豉m 瞠by za oko這 p馧 roku (chc ciemniejszych troch wi璚ej) podja郾i ko鎍闚ki i drobno kilkana軼ie pasemek troch wy瞠j 瞠by si to trzyma這 razem
co jak na zdj璚iu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg red-brown-ombre-hair-vlr3nh3y.jpg (293,2 KB, 50 za豉dowa)
Stary 2014-04-07, 16:46   #1435
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Tak, co jak to od Joanny, bo klasycznego rozja郾iacza boj si u篡wa sama 瞠by sobie gdzie za mocno nie ciapn望
my郵a豉m 瞠by za oko這 p馧 roku (chc ciemniejszych troch wi璚ej) podja郾i ko鎍闚ki i drobno kilkana軼ie pasemek troch wy瞠j 瞠by si to trzyma這 razem
co jak na zdj璚iu
My郵 瞠 rozja郾iacz profesjonalny na s豉bszej wodzie zrobi mniejsz krzywd ni ta joanna. Po takich sprajach rozja郾iaj帷ych zniszczenia wychodz po prostu z op騧nieniem. Najlepiej by by這 i嗆 do zaufanego fryzjera
Stary 2014-04-07, 17:50   #1436
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
My郵 瞠 rozja郾iacz profesjonalny na s豉bszej wodzie zrobi mniejsz krzywd ni ta joanna. Po takich sprajach rozja郾iaj帷ych zniszczenia wychodz po prostu z op騧nieniem. Najlepiej by by這 i嗆 do zaufanego fryzjera
Na fryzjera niestety sobie nie mog pozwoli, a nie zale篡 mi na tym tak bardzo 瞠by odk豉da pieni康ze w這sy mam bardzo zdrowe, a chodzi tylko o z豉godzenie looku z odrostem, no nic pomy郵 jeszcze
Stary 2014-04-07, 18:07   #1437
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Na fryzjera niestety sobie nie mog pozwoli, a nie zale篡 mi na tym tak bardzo 瞠by odk豉da pieni康ze w這sy mam bardzo zdrowe, a chodzi tylko o z豉godzenie looku z odrostem, no nic pomy郵 jeszcze
Mhm, rozumiem. A jaki masz naturalny kolor? Bo to zdj璚ie chyba troch przek豉mane jest. Jak si 豉two rozja郾iaj w lato to mo瞠 taki spraj rozja郾iaj帷y da rade. Jak masz taki jasny br您, z ciep造mi tonami to mo瞠 si to sko鎍zy 鄴速ymi w這sami.

Znalaz豉m nawet tutorial do ombre za pomoc takiego spraju https://www.youtube.com/watch?v=D1_eepRvUhc
https://www.youtube.com/watch?v=HZZZ5T_gFME

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-04-07 o 18:09
Stary 2014-04-12, 17:55   #1438
emily_x
Przyczajenie

Jak samemu zrobi ombre hair ?

dok豉dniej chodzi mi o takie co( na gorze ciemniejsze i schodzi do jasnego blondu)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg a052.jpg (33,9 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez emily_x
Czas edycji: 2014-04-12 o 17:59
emily_x jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-12, 18:03   #1439
emily_x
Przyczajenie

Jak samemu zrobi ombre hair ?

Mam wlosy ciemny blond i nie wiem jak moge sama w domu zrobi sobie taki efekt:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg a052.jpg (33,9 KB, 16 za豉dowa)
emily_x jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-12, 18:39   #1440
Meadow
Wtajemniczenie

Dot.: Jak samemu zrobi ombre hair ?

Przejrzyj odpowiedni w徠ek.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471092&page=48
Najlepiej jest poszuka filmik闚 na youtube na ten temat.
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.