Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 49 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-04-12, 20:06   #1441
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 270
Dot.: Jak samemu zrobi ombre hair ?

Ca趾iem prosto- zr鏏 k徙iel rozja郾iaj帷 na 1/3 lub 1/4 d逝go軼i w這s闚, na ostatnie pi皻na軼ie minut przeci庵nij mieszank troch wy瞠j, tak nier闚no, 瞠by przej軼ie by這 naturalne. Je郵i kolor b璠zie rudy - przyga farb z popielem, je郵i zbyt z這ty- per陰.
PS Na youtube jest wiele filmik闚.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-14, 10:21   #1442
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Dla wszystkich kt鏎zy kombinuj z ombre w domu dodaj kolejny bardzo przydatny filmik z youtube. My郵 瞠 efekt jest 鈍ietny Nie ma odci璚ia koloru tylko 豉dne przej軼ie.
https://www.youtube.com/watch?v=iP1-cmZnRis
Wprawdzie na produktach fryzjerskich robione, ale mo積a to osi庵n望 drogeryjnymi. Potrzeba rozja郾iacza i farby blond z 2 i 1 po kropeczce do stonowania 鄴販i/rudo軼i.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1172173_583782388383867_1544871998_n.jpg (101,3 KB, 221 za豉dowa)

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-04-14 o 10:22 Pow鏚: liter闚ka
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-15, 14:04   #1443
DontHangDreams
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile W這sy farbowane a potem rozja郾iane

Witam,mam pytanie odno郾ie w這s闚.M鎩 naturalny kolor to ciemny blond,3 miesi帷e temu rozja郾i豉m sobie ko鎍闚ki rozja郾iaczem,ale teraz nie podoba mi si ten efekt,gdy jest ma這 widoczny My郵 nad pofarbowaniem w這s闚 na br您,odcie jaki po鈔edni Nast瘼nie chcia豉bym na tych pofarbowanych w這sach znowu rozja郾i koncowki,aby by這 je wida tym razem
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Wiem,瞠 mi to zniszczy w這sy,ale czy wyjdzie mi dobry efekt na farbowanych w這sach?
DontHangDreams jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-15, 17:30   #1444
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Dot.: W這sy farbowane a potem rozja郾iane

Cytat:
Napisane przez DontHangDreams Poka wiadomo嗆
Witam,mam pytanie odno郾ie w這s闚.M鎩 naturalny kolor to ciemny blond,3 miesi帷e temu rozja郾i豉m sobie ko鎍闚ki rozja郾iaczem,ale teraz nie podoba mi si ten efekt,gdy jest ma這 widoczny My郵 nad pofarbowaniem w這s闚 na br您,odcie jaki po鈔edni Nast瘼nie chcia豉bym na tych pofarbowanych w這sach znowu rozja郾i koncowki,aby by這 je wida tym razem
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Wiem,瞠 mi to zniszczy w這sy,ale czy wyjdzie mi dobry efekt na farbowanych w這sach?
Moim zdaniem to kiepski pomys. Ci篹ko rozja郾i 鈍ie穎 ufarbowane w這sy i b璠zie to na pewno przej軼ie przez rude/鄴速e w這sy. Lepiej ciemniejsz farb na這篡 pasmami przy skalpie (4-5cm). Potem wr鏂i do ka盥ego pasma i ju bez dok豉dania farby wmasowywa p璠zlem lub przeczesa grzebieniem ni瞠j. Potem zrobi ko鎍闚ki blond, najlepiej farb rozja郾iaj帷.
Stary 2014-04-29, 11:47   #1445
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 850

Kiedy ju pokazywa豉m tutaj swoje ombre. Ostatnio postanowi豉m troch je od鈍ie篡 i jednocze郾ie uzyska do嗆 ch這dny odcie w這s闚. Przychodz wi璚 chwali si efektami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4836.jpg (156,2 KB, 126 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4839.jpg (114,2 KB, 209 za豉dowa)
Stary 2014-04-29, 11:54   #1446
Annulka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 574

Cytat:
Napisane przez Anethka Poka wiadomo嗆
Kiedy ju pokazywa豉m tutaj swoje ombre. Ostatnio postanowi豉m troch je od鈍ie篡 i jednocze郾ie uzyska do嗆 ch這dny odcie w這s闚. Przychodz wi璚 chwali si efektami
Bajkowe Jestem na tak

"Zwyci篹aj ci, kt鏎zy wierz, 瞠 mog zwyci篹y."
Annulka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-29, 13:15   #1447
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel

Cytat:
Bardzo 豉dne ombre, jedno z 豉dniejszych jakie widzialam od jakiegos czasu

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 18:14   #1448
luna_coco
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
co najpierw pofrabowa ?

Witam was, mam ma造 problem a raczej dylemat. Aktualnie posiadam niby br您 na w這sach ale chce to jako tako ogran望, wiec postanowi豉m 瞠 zrobie do嗆 jasne ombre a na g鏎ze w這s闚 ujednolic kolor do czekoladowego br您u... i teraz nie wiem czy najpierw zrobi ombre tzn rozja郾i konc闚ki a p騧niej farbowa pozosta貫 na braz czy tez najpierw br您 p騧niej blond - boje sie ze wtedy konc闚ki mi nie chwyc koloru :/ ale boje sie ze kiedy zrobie blond to wtedy "pobrudz" br您em :/ co robi ?
luna_coco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-01, 22:46   #1449
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Dot.: co najpierw pofrabowa ?

Cytat:
Napisane przez luna_coco Poka wiadomo嗆
Witam was, mam ma造 problem a raczej dylemat. Aktualnie posiadam niby br您 na w這sach ale chce to jako tako ogran望, wiec postanowi豉m 瞠 zrobie do嗆 jasne ombre a na g鏎ze w這s闚 ujednolic kolor do czekoladowego br您u... i teraz nie wiem czy najpierw zrobi ombre tzn rozja郾i konc闚ki a p騧niej farbowa pozosta貫 na braz czy tez najpierw br您 p騧niej blond - boje sie ze wtedy konc闚ki mi nie chwyc koloru :/ ale boje sie ze kiedy zrobie blond to wtedy "pobrudz" br您em :/ co robi ?
Najpierw na堯 br您 przy g這wie na d逝go嗆 troch kr鏒sz od punktu od kt鏎ego ma si jasne zaczyna. Potem bez dodawania farby wmasuj troszk ni瞠j p璠zlem/r瘯ami lub przeczesz grzebieniem kilka cm w d馧 (nie wiem jak d逝gie masz w這sy wi璚 pisze orientacyjnie). Po zmyciu farby wysusz i dopiero rozja郾iaj ko鎍闚ki.
Stary 2014-05-07, 21:25   #1450
potworasek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Question ombre

Witam : )
ostatnio zastanawia豉m si nad zrobieniem sobie tzw. Ombre W這sy mam farbowane na taki zwyk造 鈔edni br您 . Jednak瞠 obawiam si, 瞠 si zrobi rude..jak ju mia豉bym si za to bra, to chyba bym u篡豉 loreal wild ombre http://www.vanityandbeyond.com/ebay/...re.jpg...robi kto je郵i tak to jaki numer tej oto farby polecacie ? ( jest kilka w zale積o軼i od intensywno軼i rozja郾iania ) i jakie efekty zastanawiam si te, czy nie zniszczy mi to bardzo ko鎍闚ek, ale mia豉m zamiar i tak je podci望, wi璚 mo瞠 po rozja郾ianiu to zrobi
potworasek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-07, 21:37   #1451
adytruu
BAN sta造

Wiadomo軼i: 893
Dot.: ombre

zrobia Ci sie rude, ja probowalam 3x i ... wygladalam tak tragicznie ze odfarbowalam sie na sw鎩 naturalny ciemny.
1x ombre loreal, 2x fryzjer i za kazdym razem efekt jeszcze gorszy..
adytruu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-08, 09:40   #1452
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez potworasek Poka wiadomo嗆
Witam : )
ostatnio zastanawia豉m si nad zrobieniem sobie tzw. Ombre W這sy mam farbowane na taki zwyk造 鈔edni br您 . Jednak瞠 obawiam si, 瞠 si zrobi rude..jak ju mia豉bym si za to bra, to chyba bym u篡豉 loreal wild ombre http://www.vanityandbeyond.com/ebay/...re.jpg...robi kto je郵i tak to jaki numer tej oto farby polecacie ? ( jest kilka w zale積o軼i od intensywno軼i rozja郾iania ) i jakie efekty zastanawiam si te, czy nie zniszczy mi to bardzo ko鎍闚ek, ale mia豉m zamiar i tak je podci望, wi璚 mo瞠 po rozja郾ianiu to zrobi
Zale篡 jaki kolor chcesz uzyska na rozja郾ionych ko鎍闚kach. Generalnie je郵i schodzi si do blondu to ZAWSZE kolor przechodzi przez rudy a potem 鄴速y.
Powinna rozja郾i w這sy do takiego 鄴速awego blondu a potem, po wysuszeniu na這篡 odpowiedni farb. Je郵i chcesz tylko niewiele ja郾iejsze ko鎍闚ki to mo瞠 co w blondzie na poziomie 9, a je郵i jasny blond to u篡豉bym Joanna go喚bi popiel do stonowania koloru.
Rozja郾iacz zawsze niszczy w這sy. Najzdrowiej dla w這s闚 by豚y rozja郾ianie etapami i dodanie 造磬i od篡wki do rozja郾iacza.
Stary 2014-05-09, 11:14   #1453
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 850

Nie zawsze ombre robione na farbowanych w這sach wychodzi 鄴速e lub rude. Zale篡 czym si je chce osi庵n望. Swoje (patrz: kilka post闚 wy瞠j) osi庵n窸am farb rozja郾iaj帷 Palette (bodaj瞠 Mro幡y Srebrny Blond) i nie przechodzi豉m ani przez etap marchewki ani kurczaka.

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2014-05-09 o 11:15
Anethka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-09, 11:39   #1454
aSlowik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

najwy窺za pora 瞠bym sobie te zrobi豉 to ombre, ciekawe jak wyjdzie, na szcz窷cie duzo tu od Was porad
aSlowik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-09, 19:59   #1455
SceneQueene
Zakorzenienie

powodzenia

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-05-10, 10:04   #1456
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Nie zawsze ombre robione na farbowanych w這sach wychodzi 鄴速e lub rude. Zale篡 czym si je chce osi庵n望. Swoje (patrz: kilka post闚 wy瞠j) osi庵n窸am farb rozja郾iaj帷 Palette (bodaj瞠 Mro幡y Srebrny Blond) i nie przechodzi豉m ani przez etap marchewki ani kurczaka.
Jasne, to zale篡 jaka farb i ile razy nak豉dana, kiedy ostatni raz, czy si wyp逝ka豉 itp. Czyli trzeba mie na uwadze wcze郾iejsz histori w這sa. Wi瘯szo嗆 kobiet my郵i 瞠 jak na這篡 farb na w這sy to wyjdzie to co na kartoniku pokazane. A jak nie to komentuj 瞠 badziew. Uwa瘸m 瞠 jak kto nie ma wi瘯szego do鈍iadczenia z rozja郾ianiem swoich w這s闚 to lepiej 瞠by spodziewa si takich kolor闚 ni my郵a 瞠 wyjdzie 豉dny be穎wy blond jak od fryzjera za pierwszym razem. W dodatku bez zniszcze I tak te wywnioskowa豉m z postu na kt鏎y odpowiedzia豉m.
Ombre potrafi by pi瘯ne i roz鈍ietla twarz, ale 幢e zrobione, rude/鄴速e i zniszczone powoduje raczej negatywne komentarze.

Troch inspiracji ombre Pi瘯ne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 914680_555476564569097_100774057_n.jpg (133,9 KB, 115 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10246227_626606127421830_1146175357_n.jpg (92,1 KB, 49 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10299691_565055896944869_1686415643_n.jpg (126,6 KB, 113 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10251391_640400026040505_1576147660_n.jpg (140,0 KB, 106 za豉dowa)

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2014-05-10 o 10:16
Stary 2014-05-10, 17:42   #1457
potworasek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Jasne, to zale篡 jaka farb i ile razy nak豉dana, kiedy ostatni raz, czy si wyp逝ka豉 itp. Czyli trzeba mie na uwadze wcze郾iejsz histori w這sa. Wi瘯szo嗆 kobiet my郵i 瞠 jak na這篡 farb na w這sy to wyjdzie to co na kartoniku pokazane. A jak nie to komentuj 瞠 badziew. Uwa瘸m 瞠 jak kto nie ma wi瘯szego do鈍iadczenia z rozja郾ianiem swoich w這s闚 to lepiej 瞠by spodziewa si takich kolor闚 ni my郵a 瞠 wyjdzie 豉dny be穎wy blond jak od fryzjera za pierwszym razem. W dodatku bez zniszcze I tak te wywnioskowa豉m z postu na kt鏎y odpowiedzia豉m.
Ombre potrafi by pi瘯ne i roz鈍ietla twarz, ale 幢e zrobione, rude/鄴速e i zniszczone powoduje raczej negatywne komentarze.

Troch inspiracji ombre Pi瘯ne
no w豉郾ie, ja wcze郾iej dwa razy na blond pr鏏owa豉m i za ka盥ym razem rudy wychodzi, a kole瘸nka sobie zrobi豉 rozja郾iaczem do pasemek z welli i od razu jej si zrobi pi瘯ny ciemny blond, a wcze郾iej mia豉 farbowane na ciemny br您, zale篡 od w這s闚
potworasek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-10, 17:51   #1458
SceneQueene
Zakorzenienie

oczywista oczywisto嗆, 瞠 si tak wypowiem

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-05-11, 16:56   #1459
magodzian
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Wyb鏎 farby ombre pomoc

Umieszczam zdj璚ie poni瞠j bo w豉郾ie taki efekt chce uzyska. Mam identyczn d逝go嗆 i kolor w這s闚 jak Pani na zdj璚iu. Bardzo prosz o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10342886_692798407446000_2616874473043551014_n.jpg (60,5 KB, 149 za豉dowa)
magodzian jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-11, 17:21   #1460
magodzian
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: Wyb鏎 farby ombre pomoc

nie musi byc to koniecznie farba mo瞠 to by rozja郾iacz. Jednak zale篡 mi r闚nie by ich a tak strasznie nie zniszczy
magodzian jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-11, 20:49   #1461
gusia825
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422

Mo瞠 spr鏏uj co z palety Loreal Wild Ombres
Stary 2014-05-12, 11:23   #1462
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez magodzian Poka wiadomo嗆
Umieszczam zdj璚ie poni瞠j bo w豉郾ie taki efekt chce uzyska. Mam identyczn d逝go嗆 i kolor w這s闚 jak Pani na zdj璚iu. Bardzo prosz o pomoc
Musisz napisa co wi璚ej. Czy to Tw鎩 naturalny kolor czy farbowany? Je郵i naturalny to mo瞠sz u篡 farby rozja郾iaj帷ej. Je郵i farbowane to raczej rozja郾iacz ale 豉godniejszy (瞠by mia s豉bsz wod).
Oczywi軼ie 瞠by osi庵n望 taki efekt to nie wystarczy na這篡 na ko鎍闚ki, a chwil po幡iej wmasowa wy瞠j. Efekt na zdj璚iu jest raczej osi庵ni皻y technik tapirowania i nak豉dania farby na reszt. Dodawa豉m filmik tutorial z youtube wcze郾iej. Chocia sama pr鏏owa豉m i to wcale takie 豉twe nie jest.
Stary 2014-05-24, 19:24   #1463
_gatinha_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 537

A tu moje:

Na 篡wo bardziej wyraziste
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10276424_10202060292857061_196975234_n.jpg (55,5 KB, 130 za豉dowa)
Stary 2014-05-31, 16:47   #1464
hairoutine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Moje ombre niestety wymaga od鈍ie瞠nia, ale w grudniu prezentowa這 si o tak:

Obecnie: http://3.bp.blogspot.com/-JUKYbq0UP2...1600/wavy2.png
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0930.jpg (68,0 KB, 114 za豉dowa)
hairoutine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-31, 18:43   #1465
baajkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Cytat:
Napisane przez hairoutine Poka wiadomo嗆
Moje ombre niestety wymaga od鈍ie瞠nia, ale w grudniu prezentowa這 si o tak:

Obecnie: http://3.bp.blogspot.com/-JUKYbq0UP2...1600/wavy2.png

bardzo naturalne i 豉dne

06.11.2011r.
baajkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-06, 09:39   #1466
blacknblack
Przyczajenie

Ombre do drugiej strony

Farbuj w這sy na rudo, ostatnio mam ochot zmieni kolor na ciep造 ciemny br您 i wpad豉m na taki pomys, 瞠by po這篡 br您 na cz窷 w這s闚, ale ko鎍闚ki zostawi rude. I takie bym mia豉 rude ombre. Macie jakie do鈍iadczenia w takim farbowaniu? Nie wiem jak si za to zabra od technicznej strony, 瞠by mi nie wysz這 co dziwnego na g這wie, tylko 豉dne rude ombre na br您owych w這sach.

cos takiego http://i.pinger.pl/pgr491/a1e59e7000154efb511e4795
blacknblack jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-06, 10:08   #1467
pffe
BAN sta造

Wiadomo軼i: 19 338
Dot.: Ombre do drugiej strony

Cytat:
Napisane przez blacknblack Poka wiadomo嗆
Farbuj w這sy na rudo, ostatnio mam ochot zmieni kolor na ciep造 ciemny br您 i wpad豉m na taki pomys, 瞠by po這篡 br您 na cz窷 w這s闚, ale ko鎍闚ki zostawi rude. I takie bym mia豉 rude ombre. Macie jakie do鈍iadczenia w takim farbowaniu? Nie wiem jak si za to zabra od technicznej strony, 瞠by mi nie wysz這 co dziwnego na g這wie, tylko 豉dne rude ombre na br您owych w這sach.

cos takiego http://i.pinger.pl/pgr491/a1e59e7000154efb511e4795
to nie jest problem jaki wielki w t stron jest 豉twiej ni same ko鎍闚ki farbowa. Wystarczy, 瞠 b璠ziesz k豉d豉 farb na g鏎 g這wy (oczywi軼ie po ca這軼i, nie tylko z wierzchu) a ko鎍闚ki zostawisz nietkni皻e i ju
pffe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-06, 10:14   #1468
blacknblack
Przyczajenie

robi豉m tak czasami jak nak豉da豉m ciemniejszy rudy na sprany. tylko wtedy wiadomo r騜nica kolor闚 nie by豉 taka du瘸 jak w przypadku br您u, dlatego si obawiam
Stary 2014-06-06, 10:38   #1469
mpt
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 266

Cytat:
Napisane przez pffe Poka wiadomo嗆
to nie jest problem jaki wielki w t stron jest 豉twiej ni same ko鎍闚ki farbowa. Wystarczy, 瞠 b璠ziesz k豉d豉 farb na g鏎 g這wy (oczywi軼ie po ca這軼i, nie tylko z wierzchu) a ko鎍闚ki zostawisz nietkni皻e i ju
Ciekawe jest to, co piszesz

Moim zdaniem, Autorko, nie zrobisz tego 豉dnie bez fryzjera. Kolor nie wyjdzie 豉dny, ko鎍e nie b璠 r闚no rude. Jednym s這wem - b璠 plamy.
mpt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-06, 10:54   #1470
blacknblack
Przyczajenie

dodam jeszcze, 瞠 mam mocno falowane w這sy, wi璚 przej軼ie mi璠zy kolorami nie musi by znowu takie idealne
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.