Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 52 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-09-17, 15:43   #1531
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Poka wiadomo嗆
By豉m 'szcz窷liw' posiadaczk ombre. Mimo 瞠 mojej dobrej kole瘸nce po ombre w這sy dos這wnie do po這wy opad造, postanowi豉m zaryzykowa. W這sy mam d逝gie, mocne i g瘰te wi璚 a tak si nie obawia豉m. Niestety po jakim czasie zacz窸y mi si kruszy, ko鎍闚ki same odpada造. Ombre te mi si szybko znudzi這 i wr鏂i豉m do jednolitego koloru. Bardzo mi to zniszczy這 w這sy, wi璚 pewnie ju nie zaryzykuje
To chyba oczywiste 瞠 o rozja郾iane w這sy, a szczeg鏊nie ko鎍闚ki trzeba bardziej zadba, wtedy nie b璠 si kruszy
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-17, 19:50   #1532
jus93tyna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 643

Cytat:
By豉m 'szcz窷liw' posiadaczk ombre. Mimo 瞠 mojej dobrej kole瘸nce po ombre w這sy dos這wnie do po這wy opad造, postanowi豉m zaryzykowa. W這sy mam d逝gie, mocne i g瘰te wi璚 a tak si nie obawia豉m. Niestety po jakim czasie zacz窸y mi si kruszy, ko鎍闚ki same odpada造. Ombre te mi si szybko znudzi這 i wr鏂i豉m do jednolitego koloru. Bardzo mi to zniszczy這 w這sy, wi璚 pewnie ju nie zaryzykuje
mam dok豉dnie tak samo
wydawa這by si, 瞠 grube i mocne w這sy mniej si zniszcz podczas rozja郾iania, ale jednak. na szcz窷cie troch piel璕nacji i mo積a w這sy zregenerowa.
ja w sumie ju prawie ca趾owicie ko鎍z przygod z ombre. wcze郾iej kilka razy farbowa豉m w這sy na jednolity kolor, ale farba bardzo szybko si wyp逝kiwa豉 i zawsze mia豉m ja郾iejsze ko鎍闚ki. by to znacznie delikatniejszy efekt ni na pocz徠ku, ale ca趾iem mi si podoba - szczeg鏊nie latem.
po ostatnim podci璚iu zosta這 mi ju bardzo ma這 tych rozja郾ianych ko鎍闚ek +/- 5cm i na razie nie planuj dalszych zabaw z rozja郾ianiem. je郵i chodzi o ombre to nie 瘸逝j, wspominam mi這 i w sumie polecam, je郵i chcesz troch rozja郾i fryzur, ale nie m璚zy si z odrostami. tylko wtedy koniecznie pami皻aj o dobrej piel璕nacji i nawil瘸niu
jus93tyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-19, 10:00   #1533
Vaanessa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 967

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆
To chyba oczywiste 瞠 o rozja郾iane w這sy, a szczeg鏊nie ko鎍闚ki trzeba bardziej zadba, wtedy nie b璠 si kruszy
Dba豉m o nie i to bardzo, ale niestety to nie wystarczy這.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Poka wiadomo嗆
mam dok豉dnie tak samo
wydawa這by si, 瞠 grube i mocne w這sy mniej si zniszcz podczas rozja郾iania, ale jednak. na szcz窷cie troch piel璕nacji i mo積a w這sy zregenerowa.
ja w sumie ju prawie ca趾owicie ko鎍z przygod z ombre. wcze郾iej kilka razy farbowa豉m w這sy na jednolity kolor, ale farba bardzo szybko si wyp逝kiwa豉 i zawsze mia豉m ja郾iejsze ko鎍闚ki. by to znacznie delikatniejszy efekt ni na pocz徠ku, ale ca趾iem mi si podoba - szczeg鏊nie latem.
po ostatnim podci璚iu zosta這 mi ju bardzo ma這 tych rozja郾ianych ko鎍闚ek +/- 5cm i na razie nie planuj dalszych zabaw z rozja郾ianiem. je郵i chodzi o ombre to nie 瘸逝j, wspominam mi這 i w sumie polecam, je郵i chcesz troch rozja郾i fryzur, ale nie m璚zy si z odrostami. tylko wtedy koniecznie pami皻aj o dobrej piel璕nacji i nawil瘸niu
Dok豉dnie, zreszt do dzi mam problem z tymi ko鎍闚kami. Ju si nie krusz, ale farba z nich szybciej schodzi i w s這鎍u mam je zawsze ja郾iejsze Na szcz窷cie nie jest to jaka wielka r騜nica, a nawet mi si to podoba.
Vaanessa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-19, 15:12   #1534
MissScareAll
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 487

Dziewczyny, a robi豉 kt鏎a z Was ombre/sobre/flamboyage w rudo軼iach, miedzi?

Jak wysz這? Macie jakie zdj璚ia? Tym w necie nie zawsze ufam
MissScareAll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-21, 13:32   #1535
monic167
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 691

ja w koncu moge sie pochwalic po dwoch latach noszenia pasemek blond zdecydowalam sie na pokrycie wlosow ciemna farba + zrobienie przejscia ombre na koncach.
farby jakie mialam nakladane to odcienie cieplego brazu 7.3 i 6.3 na 3cm odrost i mieszanke pasemek blond

jak Wam sie podoba? ja troche zaluje ze nie ma mocniejszego przejscia,ale po pierwszym myciu juz widze ze troche jeszcze farba sie wyp逝ka豉 na koncach

przy okazji dziewczyny - znacie jakis watek na ktorym moze mi ktos powiedziec cos wiecej na temat porownania skladu kosmetykow ??
bo fryzjerka uzyla mi na wlosy serum wygladzajacego wlosy z joanny,a mam w domu jeszcze sporo biosilka (a ze biosilk ma na 3czy 4 tym miejscu alkohol) zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z niego na rzecz joanny wlasnie....
to jej sklad:

Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethiconol, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

a to biosilka:
Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 10636271_876776962335553_8898870231407900879_n.jpg (44,1 KB, 245 za豉dowa)
Stary 2014-09-22, 16:00   #1536
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 298

bardzo bardzo delikatnie, ale 豉dnie- tak naturalnie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-09-23, 20:03   #1537
StraVvberry
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 097

Cytat:

Farbowa豉 w這sy u fryzjera? Rozja郾iane mia豉 z naturalnego koloru czy z farby? Z ilu etap闚 sk豉da這 si rozja郾ianie?
Stary 2014-09-24, 08:39   #1538
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354

Cytat:
Napisane przez monic167 Poka wiadomo嗆
ja w koncu moge sie pochwalic po dwoch latach noszenia pasemek blond zdecydowalam sie na pokrycie wlosow ciemna farba + zrobienie przejscia ombre na koncach.
farby jakie mialam nakladane to odcienie cieplego brazu 7.3 i 6.3 na 3cm odrost i mieszanke pasemek blond

jak Wam sie podoba? ja troche zaluje ze nie ma mocniejszego przejscia,ale po pierwszym myciu juz widze ze troche jeszcze farba sie wyp逝ka豉 na koncach

przy okazji dziewczyny - znacie jakis watek na ktorym moze mi ktos powiedziec cos wiecej na temat porownania skladu kosmetykow ??
bo fryzjerka uzyla mi na wlosy serum wygladzajacego wlosy z joanny,a mam w domu jeszcze sporo biosilka (a ze biosilk ma na 3czy 4 tym miejscu alkohol) zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z niego na rzecz joanny wlasnie....
to jej sklad:

Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethiconol, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

a to biosilka:
Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben
mega delikatnie i ja w zasadzie nie widz ombre
co do biosilka, odstaw strasznie wysusza w這sy
polecam jedwab w p造nie green pharmacy albo Lbiotika zta雟zych
ja uwielbiam wella olejek http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=56050

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Dba豉m o nie i to bardzo, ale niestety to nie wystarczy這.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Dok豉dnie, zreszt do dzi mam problem z tymi ko鎍闚kami. Ju si nie krusz, ale farba z nich szybciej schodzi i w s這鎍u mam je zawsze ja郾iejsze Na szcz窷cie nie jest to jaka wielka r騜nica, a nawet mi si to podoba.
wydaje mi si 瞠 ombre zrobione o dobrego fryzjera nie niszczy w這s闚
mia豉m rozja郾ione ko鎍e, potem toner
teraz jak od鈍ie瘸m ju nie rozja郾iam
nic si nie dzieje z w這sami zlego, co wi璚ej s w o wiele lepszej kondycji ni gdy farbowa豉m sama w domu farb Loreal professional wtedy by造 mega kruche, suche ....
piel璕nuj szamponem do farbowanych Wella Profesjonalna seria, albo Joico albo Tigi
Do ko鎍a 鈍iata i po ko鎍u 鈍iata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-14, 17:55   #1539
Adelajda84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 306

Jestem po wizycie u fryzjera.Zrobi豉m ombre przy czym ja swoje w這sy mia豉m bardzo jasne wi璚 przyciemnia豉m od czubka a ko鎍e zosta造 jasne.Podoba mi si to co mi fryzjerka stworzy豉.

By這 90 kg
Jest 59 kg /-31 kg
Adelajda84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-15, 17:03   #1540
SceneQueene
Zakorzenienie

Poka efekt

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2014-10-16, 10:59   #1541
natalia_03
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

cze嗆 wam!
farbuje wlosy na blond, chce zapuscic dluzsze i stad pomysl na ombre

Adelajda84, ile zap豉ci豉 u fryzjera za taki zabieg?
natalia_03 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-17, 12:22   #1542
Wieszczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 999

Od dawna chcia豉m mie ombre, ale na przeszkodzie stawa造 dwa problemy - mam do嗆 ciemne w這sy z natury a ponadto malowa豉m je ciemnym br您em, skutkiem czego ko鎍闚ki by造 niemal czarne i wysuszone. Ostatnio twierdzi豉m, 瞠 chc zapu軼i troch swoich w這s闚, a 瞠by g逝pio nie wygl康a造 z tymi ciemnymi ko鎍闚kami, zdecydowa豉m si i posz豉m do fryzjera na rozja郾ianie.
Zabieg kosztowa 135 z i trwa 3 godziny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg BzhQteqIIAEj2pU.jpg:large.jpg (137,3 KB, 186 za豉dowa)
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-17, 14:16   #1543
SceneQueene
Zakorzenienie

Przepi瘯ne w這sy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-10-17, 16:02   #1544
Wieszczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Przepi瘯ne w這sy
Dzi瘯uj przed rozja郾ianiem by造 w 鈔edniej kondycji, tym bardziej, 瞠 z natury si troch kr璚, s niesforne, na dodatek by造 mocno wysuszone. Teraz mam wra瞠nie, 瞠 s g豉dsze.
Stary 2014-10-17, 18:47   #1545
SceneQueene
Zakorzenienie

Wygl康aj na bardzo g瘰te no i kolorek wyszed cudny.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2014-11-02, 10:52   #1546
polame
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
ombre na naturalnych blond w這sach

Hej Jutro mam zamiar i嗆 do fryzjera zrobi sobie ombre , ale mam pewne w徠pliwo軼i , dlatego prosz Was o porad Jestem posiadaczk d逝gich blond w這s闚 ( naturalnych ). Chc je rozja郾i farb loreal preference wild ombre no 2 . Zastanawiam si czy b璠zie to pasowa do mojego naturalnego koloru. Z tej samej serii jest jeszcze ombre no 4 typowy dla blondynek , ale troch si boj , bo ko鎍闚ki mog by rzeczywi軼ie bardzo rozja郾ione , a nie chce mie za du瞠go kontrastu Co my郵icie ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg vgh.jpg (15,5 KB, 67 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ghj.jpg (38,6 KB, 20 za豉dowa)
polame jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-03, 07:46   #1547
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 8 856

Dziewczyny, farbuj w這sy Wellatonem 12.0 i mam bardzo jasny blond, raczej ciep造. Na 鈔od um闚i豉m si na ombre (pierwszy raz) i chcia豉bym tzw. soft ombre, w sumie samymi blondami. Jak to wyt逝maczy "na numerach farb" fryzjerce, 瞠by wysz這 bardzo 豉godne przej軼ie? Nie wiem- od 9 do 12?
Stary 2014-11-03, 08:04   #1548
Wieszczka
Rozeznanie

Poniewa ka盥y ma inn wyobra幡i, ja fryzjerce zanosz zdj璚ie jakiej modelki/aktorki czy innej pani z internetu i ona mi to robi. Ostatnim razem da豉m fotk i wysz這 na 99%procent identycznie na mojej g這wie. Kszta速 fryzury si zgadza, jednak mi wyszed ciemniejszy odcie z racji, 瞠 mia豉m czarne ko鎍闚ki. Jakbym zacz窸a t逝maczy s這wnie to pewnie mia豉bym dzisiaj na g這wie baleja ala rok 2000.
Stary 2014-11-03, 09:02   #1549
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 8 856

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka wiadomo嗆
Poniewa ka盥y ma inn wyobra幡i, ja fryzjerce zanosz zdj璚ie jakiej modelki/aktorki czy innej pani z internetu i ona mi to robi. Ostatnim razem da豉m fotk i wysz這 na 99%procent identycznie na mojej g這wie. Kszta速 fryzury si zgadza, jednak mi wyszed ciemniejszy odcie z racji, 瞠 mia豉m czarne ko鎍闚ki. Jakbym zacz窸a t逝maczy s這wnie to pewnie mia豉bym dzisiaj na g這wie baleja ala rok 2000.
Hmm, mo瞠 rzeczywi軼ie poszukam w necie i zrobi zdj璚ie telefonem, 瞠by pokaza...
Stary 2014-11-03, 11:32   #1550
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka wiadomo嗆
dok豉dnie te zawsze drukuj zdj璚ie
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-04, 21:39   #1551
dzordzmakowiec
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
farba do ombre, czy ta si nada?

Hej dziewczyny, chcia豉m na rudych w這sach zrobi delikatne blond ombre, posiadam farb Loreal preference, jasniutki blond. My郵icie, 瞠 moglaby by? Bo mo瞠 powinnam u篡 rozjasniacza po prostu?
Stary 2014-11-04, 23:59   #1552
szklana_mgla
Rozeznanie

Dot.: farba do ombre, czy ta si nada?

Cytat:
Napisane przez dzordzmakowiec Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, chcia豉m na rudych w這sach zrobi delikatne blond ombre, posiadam farb Loreal preference, jasniutki blond. My郵icie, 瞠 moglaby by? Bo mo瞠 powinnam u篡 rozjasniacza po prostu?
Podaj numer tej preference
Stary 2014-11-05, 20:10   #1553
dzordzmakowiec
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Podaj numer tej preference
Nazwa farby to Extreme platinum.
Stary 2014-11-06, 16:52   #1554
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzordzmakowiec Poka wiadomo嗆
Nazwa farby to Extreme platinum.
To jest bardzo mocny rozja郾iacz, szczerze ci篹ko mi powiedzie co po nim uzyskasz, bo nie wiem co mia豉 robione wcze郾iej na w這sach, ale je郵i chcesz uzyska to co chcesz to lepiej zr鏏 z nim k徙iel rozja郾iaj帷, bo samego go k豉嗆 to moim zdaniem za du穎, jest za silny po prostu, i je郵i masz ko鎍闚ki w niezbyt dobrej kondycji to zaczn si po nim kruszy.
Stary 2014-11-08, 13:42   #1555
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
To jest bardzo mocny rozja郾iacz, szczerze ci篹ko mi powiedzie co po nim uzyskasz, bo nie wiem co mia豉 robione wcze郾iej na w這sach, ale je郵i chcesz uzyska to co chcesz to lepiej zr鏏 z nim k徙iel rozja郾iaj帷, bo samego go k豉嗆 to moim zdaniem za du穎, jest za silny po prostu, i je郵i masz ko鎍闚ki w niezbyt dobrej kondycji to zaczn si po nim kruszy.
mi to wygl康a na bardzo mocny r闚nie
og鏊nie mi po farbach Loreala w豉郾ie tej serii ale ciemniejszych bardzo zniszczyly si w這sy, kruszy造 si, lama造, i by造 suche ;(
chyba lepiej 鄉ign望 do fryzjera
albo lepiej ju te typowe Ombre Loreala
(A. Mickiewicz)
Stary 2014-11-08, 17:18   #1556
szklana_mgla
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Poka wiadomo嗆
mi to wygl康a na bardzo mocny r闚nie
og鏊nie mi po farbach Loreala w豉郾ie tej serii ale ciemniejszych bardzo zniszczyly si w這sy, kruszy造 si, lama造, i by造 suche ;(
chyba lepiej 鄉ign望 do fryzjera
albo lepiej ju te typowe Ombre Loreala
Bo to nie jest farba tylko bardzo mocny rozja郾iacz, pewnie oxydant ma ze 12%..
Stary 2014-11-25, 20:45   #1557
nothingwillgrief
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Mam pytanie.

Mam rude w這sy z blond refleksami u g鏎y i ciemniejsze z rudym po造skiem na dole. Czy je瞠li u篡j farby Joanna Naturia Color S這dkie S這dkie Cappuccino to delikatnie je rozja郾i? Chc jedynie wyr闚na kolor ew. jakby mi wysz造 ko鎍闚ki troszk ja郾iejsze od g鏎y to te by這by fajnie. Nie chc u篡wa rozja郾iacza bo jestem po k徙ieli rozja郾iaj帷ej, wi璚 obawiam si 瞠 takiej trzeciej serii w這sy ju mog nie wytrzyma.

Czy ew. inna ja郾iejsza farba od Joanny Naturia da豉by efekt lekkiego ombre ?

Je瞠li nie tu zada豉m pytanie to przepraszam.
nothingwillgrief jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-27, 12:54   #1558
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie, ta farba nie rozjasnia.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-01-10, 18:41   #1559
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Hej wszystkim! Jak my郵icie, czy w 2015 b璠zie nadal moda na ombre?
Mia豉m to w lecie i zastanawiam si, czy na wiosn sobie znowu nie zrobi...
Stary 2015-01-10, 18:58   #1560
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim! Jak my郵icie, czy w 2015 b璠zie nadal moda na ombre?
Mia豉m to w lecie i zastanawiam si, czy na wiosn sobie znowu nie zrobi...
jako nie pod捫am slepo za trendami
jak mi si cos podoba i dobrze si w tym czuj/wygl康am to robi i tyle bez wzgl璠u czy jest modne czy nie
(A. Mickiewicz)
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.