Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 54 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-02-12, 14:30   #1591
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 354
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iwonccia Poka wiadomo嗆
Brunetk jestem To tym jasnym br您em tylko te ko鎍闚ki waln望? I jak mo瞠sz mi poleci farb? W這sy rozja郾ia豉m wczoraj - ile powinnam odczeka przed nast瘼nym farbowaniem? Przepraszam, 瞠 tyle pytam Jestem totaln amatork. Mia豉m pi瘯ne w這sy to zmian si zachcia這 :P
Lepiej idz do fryzjera przyciemnic. Nie wiadomo jakzlapie farba na rozjasniaczu..
Poza tym misie ombre podoba
Do ko鎍a 鈍iata i po ko鎍u 鈍iata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 14:36   #1592
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Poka wiadomo嗆
Lepiej idz do fryzjera przyciemnic. Nie wiadomo jakzlapie farba na rozjasniaczu..
Poza tym misie ombre podoba
Wiadomo. Dlatego napisa豉m: pigmentacja. Ale skoro autorka sama nigdy nie farbowa豉, to lepiej do fryzjera, z tym 瞠 widzisz, co jej fryzjer zrobi

Je郵i si nie boisz, r鏏 sama. Chcesz? Pigmentuj te jasne (czyli farba natura, oczywi軼ie, lepiej nie drogeryjna, z .0 po kropce, np. 5.0 (to jasny br您), tylko to, co masz w tubce, bez rozja郾iacza, nak豉dasz na ok 15 min na w這sy (te jasne partie), nic ci nie zafarbuje, ale wprowadzisz pigment we w這sy. Nast瘼nie na to (nie zmywasz!!!) nak豉dasz juz normaln farb (wymieszan z oksydantem), tu zalezy, jaki chcesz odcie br您u
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 14:37   #1593
Ewelajna140
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 099

Cytat:
Brunetk jestem To tym jasnym br您em tylko te ko鎍闚ki waln望? I jak mo瞠sz mi poleci farb? W這sy rozja郾ia豉m wczoraj - ile powinnam odczeka przed nast瘼nym farbowaniem? Przepraszam, 瞠 tyle pytam Jestem totaln amatork. Mia豉m pi瘯ne w這sy to zmian si zachcia這 :P
Jestem w podobnej sytuacji - nieudane ombre i pr鏏owa豉m ratowa si sama i odradzam Po pierwsze nawet jak na這篡sz ciemn farb na rozja郾iane w這sy - to ona si po tygodniu wyp逝cze. Na rozja郾ianych w這sy najpierw trzeba zrobi pigmentacj.. a po drugie zak豉dam, 瞠 tak jak ja masz w這sy w r騜nych kolorach obecnie (co wida te na zdj璚iach) - plamy gwarantowane. No i pewnie w這sy te na tym ucierpia造, wi璚 lepiej nie ryzykowa - bo jak si nie uda, to co kolejna farba? No chyba, 瞠 nie boisz si ci璚ia Ja bym posz豉 do dobrego fryzjera.

Edytowane przez Ewelajna140
Czas edycji: 2015-02-12 o 14:39
Ewelajna140 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 14:47   #1594
iwonccia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Ok, dzi瘯uj dziewczyny za podpowiedzi. Pewnie p鎩d do jakiego innego fryzjera chocia ca趾iem straci豉m zaufanie Nigdy wi璚ej!

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Je郵i si nie boisz, r鏏 sama. Chcesz? Pigmentuj te jasne (czyli farba natura, oczywi軼ie, lepiej nie drogeryjna, z .0 po kropce, np. 5.0 (to jasny br您), tylko to, co masz w tubce, bez rozja郾iacza, nak豉dasz na ok 15 min na w這sy (te jasne partie), nic ci nie zafarbuje, ale wprowadzisz pigment we w這sy. Nast瘼nie na to (nie zmywasz!!!) nak豉dasz juz normaln farb (wymieszan z oksydantem), tu zalezy, jaki chcesz odcie br您u
Dzi瘯i za informacje. Musz si z tym przespa
iwonccia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 15:10   #1595
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 269

Ja bym nie traci豉 kasy na fryzjera. Zrobienie pigmentacji i po這瞠nie odpowiedniej farby nie jest niczym skomplikowanym.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 16:13   #1596
Ewelajna140
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 099

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Ja bym nie traci豉 kasy na fryzjera. Zrobienie pigmentacji i po這瞠nie odpowiedniej farby nie jest niczym skomplikowanym.

je瞠li kto ma do鈍iadczenie w samodzielnym farbowaniu, umie odpowiednio wszystko dobra tak by osi庵n望 zamierzony efekt i ma wpraw w nak豉daniu farby - to oczywi軼ie si zgodz ale tutaj dziewczyna pisze, 瞠 w jest zielona w temacie owszem mo瞠my jej co doradzi przez internet - ale w豉郾ie na podstawie zdj耩, kt鏎e mog przek豉mywa faktyczny kolor i stan w這s闚. Ale jasne, pr鏏owa mo積a zawsze, tylko nie zawsze si to dobrze ko鎍zy
Stary 2015-02-12, 16:20   #1597
SceneQueene
Zakorzenienie

Racja . Chocia czytaj帷 i wiedz帷 co czasami robi fryzjerzy, wola豉bym si bawi sama, nawet gdybym nie wiedzia豉 tyle ile wiem. Strach :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-02-12, 16:25   #1598
201607040946
Konto usuni皻e

Ja te. Poza tym, gorzej ni rozja郾ianie nie b璠zie, ja bym spr鏏owa豉, no chyba 瞠 masz dobr fryzjerk pigmentacj robi豉m sama, kilka razy, oczywi軼ie, farba si spiera豉 troch, ale nie tak mocno jak przed.
Stary 2015-02-12, 20:04   #1599
Malfoyy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Jutro id robi ombre do fryzjera, trzymajcie kciuki
Malfoyy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 21:19   #1600
FleurDeCerisier
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 386

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Ja te. Poza tym, gorzej ni rozja郾ianie nie b璠zie, ja bym spr鏏owa豉, no chyba 瞠 masz dobr fryzjerk pigmentacj robi豉m sama, kilka razy, oczywi軼ie, farba si spiera豉 troch, ale nie tak mocno jak przed.
Mi te farba mocno si wyp逝kuje i w szoku jestem 瞠 moja fryzjerka nie zrobi豉 mi pigmentacji o kt鏎ej piszecie. Przez oko這 rok by豉m ruda, potem zamarzy mi si jasny blond i si rozja郾ia豉m ale te odrosty doprowadza造 mnie do sza逝 wi璚 fryzjerka nam闚i豉m mnie na ombre i w這sy na g鏎ze zafarbowa豉 na jaki jasny br您, dorobi豉 mi jasne pasemka i d馧 jeszcze troche rozja郾i豉. Efekt by cudny ale jak ostatnio robi豉m sobie zdj璚ie to tego br您u ju na w這sach nie mam Co ciekawe ombre robi豉m przez 鈍i皻ami a odrost闚 nie widz, tak mi ta farba zlewa si z moim naturalnym kolorem za陰czam zdj璚ie sprzed kilku tygodni
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150118_12_43_27_Pro.jpg (107,3 KB, 137 za豉dowa)
FleurDeCerisier jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 23:05   #1601
iwonccia
Przyczajenie

Ju sama nie wiem co mam zrobi. Fryzjer w Rzeszowie wyceni napraw na 200 z. Jestem sk這nna tyle zap豉ci je郵i faktycznie naprawi. Straci豉m zaufanie do fryzjer闚. Dodatkowo opr鏂z braku wiedzy w temacie problem stanowi d逝go嗆 w這s闚 - mam je po nerki i mog sobie z tym nie poradzi.
Stary 2015-02-12, 23:41   #1602
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Ju sama nie wiem co mam zrobi. Fryzjer w Rzeszowie wyceni napraw na 200 z. Jestem sk這nna tyle zap豉ci je郵i faktycznie naprawi. Straci豉m zaufanie do fryzjer闚. Dodatkowo opr鏂z braku wiedzy w temacie problem stanowi d逝go嗆 w這s闚 - mam je po nerki i mog sobie z tym nie poradzi.
Tez bym zaplacilanawet dwa razy tyle aby byl super efekt. Wybierz renomowany salon i fryzjera styliste np albo top styliste. Taki juz raczej nie spierdzieli. A najlepiej z polecenia.
Atelier fryzjerstwa marcina kasprzaka wyglada dobrze.
(A. Mickiewicz)

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2015-02-12 o 23:44
Stary 2015-02-13, 00:09   #1603
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Faktycznie nie jest to pi瘯ne. Ale bez paniki. Nie takie rzeczy widzia豉m.
Id do sklepu z zaopatrzeniem dla fryzjer闚 i zr鏏 tak jak opisa豉m, zale篡 od rezultatu jaki chcesz uzyska (tylko nie s逝chaj rad pani za lad, bo one zazwyczaj s po prostu sprzedawczyniami):

wariant nr 1 - zostawiamy ombre ale ma by du穎 ciemniejsze i bardziej naturalne, co jak pierwsze zdj璚ie, zostan ja郾iejsze refleksy - kup farb na poziomie 7, kt鏎a ma po przecinku 2 na pierwszym miejscu (czyli odcie tzw. per這wy czyli fiolet, kt鏎y neutralizuje 鄴速y) np. 7.2, albo 7.21, ewentualnie mo瞠 by 7.12 (1 to popiel, kt鏎y neutralizuje pomara鎍zowe tony) ale lepiej jak jest wi璚ej fioletu ni popielu.
wariant nr 2 - zostawiamy jasne ombre, ale tonujemy do ludzkiego odcienia i troch przyciemniamy jak na 2 zdj璚iu - ja bym tak zrobi豉, bo po co zakrywa je jak ju za to zap豉ci豉 - kup farb na poziomie 8 - reszta jak powy瞠j
wariant 3 - zostawiamy bardzo kontrastowe ombre, ale tonujemy do ludzkiego odcienia jak na 3 zdj璚iu - kup farb na poziomie 9 - reszta jak powy瞠j. Tutaj polecam farb Wella Illumina 9.60 ( tak firma Wella oznacza fiolet), pi瘯nie tonuje w這sy.
wariant 4 - zakrywamy to dziadostwo i wracamy do ciemnego koloru - ja bym nie radzi豉 bo farba b璠zie si bardzo zmywa - daj zna a co si wymy郵i

Co zrobi z farb w wariancie 1 -mieszasz to z oksydantem (kupowanym oddzielnie do farb profesjonalnych) o sile max 3%, w proporcji zalecanej przez producenta i nak豉dasz na suche w這sy ( tylko tam gdzie s rozja郾ione, nie nak豉daj na ca這嗆) i dok豉dnie to wmasowujesz i rozczesujesz. Czekasz tyle ile napisali w instrukcji.

W przypadku wariantu nr 2 i 3 - oksydant max 3%, dajesz na wilgotne w這sy i patrzysz co si dzieje. Po 15 min zmywasz pasemko i je郵i jest ok zmywasz ca這嗆, je郵i jeszcze nie chwyci這 koloru to przeczesujesz i czekasz jeszcze 5 min.

Jeszcze co do samych odcieni farb, czyli to co po przecinku:
- zazwyczaj u wi瘯szo軼i firm (np. Majirel, Alfaparf) 2 to fiolet (per豉) a 1 to niebieski (popiel)
- ale np. Wella - czyli Koleston i Illumina maj inn skal - tu potrzebujesz 6 (fiolet) albo 9 (niebieski)

Do tonowania jak opisa豉m starczy 1 tubka bo nie dajemy na ca這嗆. W這s闚 ci nie poniszczy, bo jest niski oksydant. Fryzjer zrobi dok豉dnie to samo, tylko kas wybulisz.

No, my郵, 瞠 to co rozja郾i這. Jakby co to pytaj.

P騧niej, dla utrzymania 豉dnego odcienia polecam p逝kank fioletow Delia (mo積a kupi w Rossmanie). No i jaki jedwab albo olejek na ko鎍闚ki.

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wariant1.jpg (70,1 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Wariant 2.jpg (77,8 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wariant 3.jpg (79,9 KB, 49 za豉dowa)

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2015-02-13 o 00:19
CocoPoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-13, 11:48   #1604
iwonccia
Przyczajenie

CocoPoznan Dzi瘯uj Ci bardzo za t odpowied zrobi sobie screena. Je郵i p鎩d do fryzjera to do Atelier Fryzjerstwa i Wiza簑. Nie wiem jeszcze co zrobi. Na razie chowam w這sy w koku.
Stary 2015-02-13, 12:39   #1605
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Poka wiadomo嗆
Mi te farba mocno si wyp逝kuje i w szoku jestem 瞠 moja fryzjerka nie zrobi豉 mi pigmentacji o kt鏎ej piszecie. Przez oko這 rok by豉m ruda, potem zamarzy mi si jasny blond i si rozja郾ia豉m ale te odrosty doprowadza造 mnie do sza逝 wi璚 fryzjerka nam闚i豉m mnie na ombre i w這sy na g鏎ze zafarbowa豉 na jaki jasny br您, dorobi豉 mi jasne pasemka i d馧 jeszcze troche rozja郾i豉. Efekt by cudny ale jak ostatnio robi豉m sobie zdj璚ie to tego br您u ju na w這sach nie mam Co ciekawe ombre robi豉m przez 鈍i皻ami a odrost闚 nie widz, tak mi ta farba zlewa si z moim naturalnym kolorem za陰czam zdj璚ie sprzed kilku tygodni
Fryzjerzy ;-)

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Coco, by the way, Wella Koleston ma normalna numeracje.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-13, 13:53   #1606
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Faktycznie nie jest to pi瘯ne. Ale bez paniki. Nie takie rzeczy widzia豉m.
Id do sklepu z zaopatrzeniem dla fryzjer闚 i zr鏏 tak jak opisa豉m, zale篡 od rezultatu jaki chcesz uzyska (tylko nie s逝chaj rad pani za lad, bo one zazwyczaj s po prostu sprzedawczyniami):

wariant nr 1 - zostawiamy ombre ale ma by du穎 ciemniejsze i bardziej naturalne, co jak pierwsze zdj璚ie, zostan ja郾iejsze refleksy - kup farb na poziomie 7, kt鏎a ma po przecinku 2 na pierwszym miejscu (czyli odcie tzw. per這wy czyli fiolet, kt鏎y neutralizuje 鄴速y) np. 7.2, albo 7.21, ewentualnie mo瞠 by 7.12 (1 to popiel, kt鏎y neutralizuje pomara鎍zowe tony) ale lepiej jak jest wi璚ej fioletu ni popielu.
wariant nr 2 - zostawiamy jasne ombre, ale tonujemy do ludzkiego odcienia i troch przyciemniamy jak na 2 zdj璚iu - ja bym tak zrobi豉, bo po co zakrywa je jak ju za to zap豉ci豉 - kup farb na poziomie 8 - reszta jak powy瞠j
wariant 3 - zostawiamy bardzo kontrastowe ombre, ale tonujemy do ludzkiego odcienia jak na 3 zdj璚iu - kup farb na poziomie 9 - reszta jak powy瞠j. Tutaj polecam farb Wella Illumina 9.60 ( tak firma Wella oznacza fiolet), pi瘯nie tonuje w這sy.
wariant 4 - zakrywamy to dziadostwo i wracamy do ciemnego koloru - ja bym nie radzi豉 bo farba b璠zie si bardzo zmywa - daj zna a co si wymy郵i

Co zrobi z farb w wariancie 1 -mieszasz to z oksydantem (kupowanym oddzielnie do farb profesjonalnych) o sile max 3%, w proporcji zalecanej przez producenta i nak豉dasz na suche w這sy ( tylko tam gdzie s rozja郾ione, nie nak豉daj na ca這嗆) i dok豉dnie to wmasowujesz i rozczesujesz. Czekasz tyle ile napisali w instrukcji.

W przypadku wariantu nr 2 i 3 - oksydant max 3%, dajesz na wilgotne w這sy i patrzysz co si dzieje. Po 15 min zmywasz pasemko i je郵i jest ok zmywasz ca這嗆, je郵i jeszcze nie chwyci這 koloru to przeczesujesz i czekasz jeszcze 5 min.

Jeszcze co do samych odcieni farb, czyli to co po przecinku:
- zazwyczaj u wi瘯szo軼i firm (np. Majirel, Alfaparf) 2 to fiolet (per豉) a 1 to niebieski (popiel)
- ale np. Wella - czyli Koleston i Illumina maj inn skal - tu potrzebujesz 6 (fiolet) albo 9 (niebieski)

Do tonowania jak opisa豉m starczy 1 tubka bo nie dajemy na ca這嗆. W這s闚 ci nie poniszczy, bo jest niski oksydant. Fryzjer zrobi dok豉dnie to samo, tylko kas wybulisz.

No, my郵, 瞠 to co rozja郾i這. Jakby co to pytaj.

P騧niej, dla utrzymania 豉dnego odcienia polecam p逝kank fioletow Delia (mo積a kupi w Rossmanie). No i jaki jedwab albo olejek na ko鎍闚ki.
No jaka odpowiedz😃
Moze mi podpowiesz cowybrac zeby stonowac zolty kolor blondu. Stosuje odzywke john frieda color renew i szampon loreal fioletowy. Myslalam o plukance fioletowej joanny albo delia. Chce cis miedzy farbowaniami
(A. Mickiewicz)
Stary 2015-02-13, 14:28   #1607
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
No jaka odpowiedz😃
Moze mi podpowiesz cowybrac zeby stonowac zolty kolor blondu. Stosuje odzywke john frieda color renew i szampon loreal fioletowy. Myslalam o plukance fioletowej joanny albo delia. Chce cis miedzy farbowaniami
A nie mo瞠sz nigdzie dosta fioletowego tonera?
Stary 2015-02-13, 14:59   #1608
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
No jaka odpowiedz��
Delia fioletowa jest 鈍ietna jako p逝kanka do blondu, daje 豉dne wych這dzenie a nie zielon po鈍iat, szczeg鏊nie przy 鄴速ych w這sach.
Musisz mie po rozcie鎍zeniu taki jasno fioletowy kolor wody, nie za mocny, chyba 瞠 chcesz mie mocn korekt, najlepiej zrobi pr鏏k na pasemku. I w tym p逝czesz w這sy (najlepiej w jakiej misce, bo potrafi zafarbowa umywalk). Mo積a co 2 mycia, albo po ka盥ym, bo to nie wnika we w這sy, tylko si zmywa.
Mo瞠sz te zastosowa farb z niskim oksydantem jako toner, tak jak w opisie powy瞠j. Ja bardzo sobie chwal w豉郾ie Wella Illumina 9.60.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
CocoPoznan Dzi瘯uj Ci bardzo za t odpowied zrobi sobie screena. Je郵i p鎩d do fryzjera to do Atelier Fryzjerstwa i Wiza簑. Nie wiem jeszcze co zrobi. Na razie chowam w這sy w koku.
Spoko. Spos鏏 sprawdzony wiele razy na sobie, kole瘸nkach i familii.
Jest to pro軼izna, ka盥y sobie poradzi.

BTW - polecam 鈍ietny blog jednej dziewczyny http://kokardka-mysi.blogspot.com/ na kt鏎ym mo積a znale潭 mn鏀two porad zwi您anych z koloryzacj i takimi w豉郾ie przypadkami.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2015-02-13 o 14:55
CocoPoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-13, 15:10   #1609
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Delia fioletowa jest 鈍ietna jako p逝kanka do blondu, daje 豉dne wych這dzenie a nie zielon po鈍iat, szczeg鏊nie przy 鄴速ych w這sach.
Musisz mie po rozcie鎍zeniu taki jasno fioletowy kolor wody, nie za mocny, chyba 瞠 chcesz mie mocn korekt, najlepiej zrobi pr鏏k na pasemku. I w tym p逝czesz w這sy (najlepiej w jakiej misce, bo potrafi zafarbowa umywalk). Mo積a co 2 mycia, albo po ka盥ym, bo to nie wnika we w這sy, tylko si zmywa.
Mo瞠sz te zastosowa farb z niskim oksydantem jako toner, tak jak w opisie powy瞠j. Ja bardzo sobie chwal w豉郾ie Wella Illumina 9.60.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Spoko. Spos鏏 sprawdzony wiele razy na sobie, kole瘸nkach i familii.
Jest to pro軼izna, ka盥y sobie poradzi.

BTW - polecam 鈍ietny blog jednej dziewczyny http://kokardka-mysi.blogspot.com/ na kt鏎ym mo積a znale潭 mn鏀two porad zwi您anych z koloryzacj i takimi w豉郾ie przypadkami.
W kwestii farbowania jestem raczej zielona. Chodze do fryzjera na kolor. Dzieki, sprobuje delie.
(A. Mickiewicz)
Stary 2015-03-11, 12:40   #1610
martyneczkaaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak zrobi ombre na farbowanych br您owych w這sach

Witam,
nie tak dawno obci窸am w這sy i podkusi這 mnie aby pofarbowa je na br您owo. Moje naturalne w這sy to ciemny blond. Teraz moja d逝go嗆 to do ramion, troszk d逝窺ze. Pofarbowa豉m w這ski farb Marion bez amoniaku, i wymiesza豉m dwa odcienie: czekoladowy br您 i ciemny blond. Wyszed taki 鈔edni br您, ale z biegiem czasu si delikatnie wymy. Jeszcze wcze郾iej, mia豉m ombre i teraz chce do niego powr鏂i. Pytanie zatem: czy zako鎍zy si na jednym rozja郾ianiu u fryzjera po tej koloryzacji? Chc uzyska co takiego: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...4c485616d0.jpg . My郵a豉m wi璚, aby na這篡 do momentu, w kt鏎ym zacznie si przej軼ie, taki sam kolor od g鏎y jak na zdj璚iu.
martyneczkaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-11, 15:13   #1611
SceneQueene
Zakorzenienie

Tak. Plus po這瞠nie odpowiedniej farby.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-11, 17:19   #1612
zielona87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 895
Cool Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

Dziewczyny, musz si was poradzic... bylam juz u kilku fryzjerow po rade ale kazdy mowi co innego.
Mam dlugie, rozjasniane od lat na bardzo jasny blond wlosy i... 7cm odrost ciemny blond. Znudzilo mi sie meczenie wlosow rozjasnianiem poza tym chyba lepiej wygladam jak cos ciemnego mam kolo twarzy. Ale nie chce calkiem wracac do mojego koloru (swoj droga nie wiem jak farba by sie zachowala na tak rozjasnianych wlosach)
No i wymyslilam zeby zrobic ombre, nalozyc kolor zblizony do mojego na gore i przeciagnac go do ucha mniej wiecej. Co o tym myslicie? Robi si tak? Fryzjer mi powiedzial ze ombre polega na rozjasnieniu koncow a nie przyciemnianiu gory inze tak sie nie da,ale na chlopski rozum jakos mu nie wierze....
Poradzicie cos?
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC

Zrzucam t逝szczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-11, 18:56   #1613
SceneQueene
Zakorzenienie

Oczywi軼ie, 瞠 mo積a tak zrobi. Ale mo瞠 zapusc naturalki? Warto spr鏏owa.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-12, 01:48   #1614
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zielona87 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, musz si was poradzic... bylam juz u kilku fryzjerow po rade ale kazdy mowi co innego.
Mam dlugie, rozjasniane od lat na bardzo jasny blond wlosy i... 7cm odrost ciemny blond. Znudzilo mi sie meczenie wlosow rozjasnianiem poza tym chyba lepiej wygladam jak cos ciemnego mam kolo twarzy. Ale nie chce calkiem wracac do mojego koloru (swoj droga nie wiem jak farba by sie zachowala na tak rozjasnianych wlosach)
No i wymyslilam zeby zrobic ombre, nalozyc kolor zblizony do mojego na gore i przeciagnac go do ucha mniej wiecej. Co o tym myslicie? Robi si tak? Fryzjer mi powiedzial ze ombre polega na rozjasnieniu koncow a nie przyciemnianiu gory inze tak sie nie da,ale na chlopski rozum jakos mu nie wierze....
Poradzicie cos?
Bosz... G逝pota i niekompetencja niekt鏎ych fryzjer闚 jest przera瘸j帷a...
Stary 2015-03-12, 13:36   #1615
Hazel Eyes
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 554

ja mam ogromna ochote na ombre, takie mocne od ucha (wlosy mam prawie do pasa) i bardzo bardzo kontrastowe niestety obecnie mam ciemny br您 i boje sie znowu rozjasniac mowia ze moda na ombre minela ale chyba w zadnym innym kolorze sie tak dobrze nie czu豉m )
Stary 2015-03-12, 15:07   #1616
agatka_1308
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

A s造sza造軼ie o sombre? Ma mo瞠 kt鏎a? Jaki efekt?
agatka_1308 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-12, 15:23   #1617
SceneQueene
Zakorzenienie

Wpisz w wujka Google, jest do嗆 sporo zdj耩 ;-)

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-21, 13:56   #1618
aniaaa3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239

witajcie!!! mam nadzieje, 瞠 kto potrafi mi poradzi co dalej zrobi z tym co pozostawi豉 mi fryzjerka po 3 godz rozja郾iania pasemek....
s one dosy jasne jak na moje prawie czarne w這sy, jednak daleko st康 do efektu sombre .... Pytanie: czy mam teraz kupi- 1 popielaty blond bardzo jasny, czy 2 jaki z這ty rudawy , czy 3 br您 i da to na ca這嗆? wida wyra幡ie przej軼ia , kontrasty, nier闚ny kolor po rozja郾ianiu, a do tego pasemka na grzywce to chyba nieporozumienie ??? prosz dorad嬈ie co
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (37,3 KB, 142 za豉dowa)
Stary 2015-03-21, 18:03   #1619
SceneQueene
Zakorzenienie

Odpisa豉m Ci w w徠ku o najgorszych wizytach u fryzjera.

Btw, zapomnia豉m moje wrzuci: https://www.facebook.com/fashionery/...type=1&theater

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-03-21, 20:39   #1620
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 8 753

Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Poka wiadomo嗆
witajcie!!! mam nadzieje, 瞠 kto potrafi mi poradzi co dalej zrobi z tym co pozostawi豉 mi fryzjerka po 3 godz rozja郾iania pasemek....
s one dosy jasne jak na moje prawie czarne w這sy, jednak daleko st康 do efektu sombre .... Pytanie: czy mam teraz kupi- 1 popielaty blond bardzo jasny, czy 2 jaki z這ty rudawy , czy 3 br您 i da to na ca這嗆? wida wyra幡ie przej軼ia , kontrasty, nier闚ny kolor po rozja郾ianiu, a do tego pasemka na grzywce to chyba nieporozumienie ??? prosz dorad嬈ie co
Zdecydowanie nieporozumienie, nie obra si, ale z takimi w這sami nie wysz豉bym z domu. Mo瞠 po prostu id do innego fryzjera i zafarbuj je na jeden kolor... Dla mnie to ani ombre, ani baleja, ani pasemka- ju nie wspomn o samym kolorze.

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.