Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 60 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-12-04, 09:54   #1771
miszuna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy

a mi si podoba takie 豉godne przej軼ie, bez widocznej granicy mi璠zy kolorami. niestety nie ka盥y fryzjer zrobi co takiego.
miszuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-04, 14:59   #1772
SzalonaWiola
BAN sta造

Wiadomo軼i: 36

Najgorsze , 瞠 nigdy nie wiesz co ten fryzjer na g逕oie ci zostawi jak go nie znasz...ja te mam jaki strach przed p鎩軼iem do salonu
SzalonaWiola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-06, 21:00   #1773
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 850

Ja ju nigdy wi璚ej nie p鎩d do fryzjera, 瞠by zrobi ombre. Ze 3 miesi帷e temu pokaza豉m fryzjerce podobny efekt, jaki mam teraz na g這wie. Powiedzia豉, 瞠 bez problemu jest w stanie zrobi mi co takiego na g這wie. 100 razy jej powtarza豉m, 瞠 najgorsze, co mog這by si sta to uzyskanie ciep貫go odcienia w這s闚, bo wiem, 瞠 w takim wygl康am 幢e.
I co? Jaki efekt?
Do linii 簑chwy mia豉m ciemny br您, a p騧niej, jak od linijki, marchew. Po prostu marchew. Mia豉m wra瞠nie, 瞠 鈍iec w ciemno軼i. Fryzjerka pracuj帷a przy innym stanowisku, gdy zobaczy豉 moj g這w, po prostu zaniem闚i豉. Sta豉 jak wryta patrz帷 na moje w這sy. A dziewczyna, kt鏎a robi豉 mi to ombre stwierdzi豉, 瞠 "mo瞠 nie wysz這 do ko鎍a tak jak na zdj璚iach, ale za dwa tygodnie uda jej si uzyska taki efekt".
Wraca豉m do domu p豉cz帷. Obieca豉m sobie, 瞠 ju nigdy wi璚ej nie p鎩d do fryzjera.
Stary 2015-12-07, 10:37   #1774
etitka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Bardzo mi si podoba efekt ombre, ale jednak nie mam odwagi, 瞠by p鎩嗆 do fryzjerki. Jednak do tego potrzeba osoby, kt鏎a ma o tym poj璚ie, a nie pierwszej lepszej.
etitka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-07, 11:21   #1775
marta200
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 432

Dok豉dnie,ja wybieram si do znajomej kt鏎a robi豉 mia kiedy refleksy i by豉m zadowolona. Ju nie mog si doczeka😃
marta200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-08, 21:04   #1776
sweet205
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

Mi sie ostatnio marzy bordowe ombre na czarnych wlosach,moze ktoras tak ma ? Da rade zrobic cos takiego bez uprzedniego rozjasniania koncowek ?
sweet205 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-12, 22:18   #1777
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 270

Cytat:
Napisane przez sweet205 Poka wiadomo嗆
Mi sie ostatnio marzy bordowe ombre na czarnych wlosach,moze ktoras tak ma ? Da rade zrobic cos takiego bez uprzedniego rozjasniania koncowek ?
Nie da si, trzeba rozja郾ic.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-13, 15:42   #1778
sweet205
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

Czyli odpada,szkoda mi w這sow na rozjasnianie
sweet205 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-13, 19:53   #1779
oonaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 078

Cytat:
Napisane przez Anethka Poka wiadomo嗆
Ja ju nigdy wi璚ej nie p鎩d do fryzjera, 瞠by zrobi ombre. Ze 3 miesi帷e temu pokaza豉m fryzjerce podobny efekt, jaki mam teraz na g這wie. Powiedzia豉, 瞠 bez problemu jest w stanie zrobi mi co takiego na g這wie. 100 razy jej powtarza豉m, 瞠 najgorsze, co mog這by si sta to uzyskanie ciep貫go odcienia w這s闚, bo wiem, 瞠 w takim wygl康am 幢e.
I co? Jaki efekt?
Do linii 簑chwy mia豉m ciemny br您, a p騧niej, jak od linijki, marchew. Po prostu marchew. Mia豉m wra瞠nie, 瞠 鈍iec w ciemno軼i. Fryzjerka pracuj帷a przy innym stanowisku, gdy zobaczy豉 moj g這w, po prostu zaniem闚i豉. Sta豉 jak wryta patrz帷 na moje w這sy. A dziewczyna, kt鏎a robi豉 mi to ombre stwierdzi豉, 瞠 "mo瞠 nie wysz這 do ko鎍a tak jak na zdj璚iach, ale za dwa tygodnie uda jej si uzyska taki efekt".
Wraca豉m do domu p豉cz帷. Obieca豉m sobie, 瞠 ju nigdy wi璚ej nie p鎩d do fryzjera.
Ja mia豉m podobnie, z tym 瞠 fryzjerka u kt鏎ej by豉m nie zna豉 chyba poj璚ia ombre. Mia豉m w這sy d逝gie, "ombre" mia豉m ze swoich odrost闚. chcia豉m jednak je przyciemni (tak jak na zdj璚iu), natomiast fryzjerka nie do嗆 瞠 zafarbowa豉 ca貫 w這sy to jeszcze zosta造 z jakimi popielatymi refleksami... pora磬a. nie wychodzi豉m z domu przez pare dni. teraz wr鏂i豉m do blondu, jednak dalej marzy mi sie taka fryzura dziewczyny co my郵icie o tym, 瞠by w這sy pofarbowa na ciemny br您 (same odrosty) a na dole zostawi blond? uzyskam sama taki efekt?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ssss.jpg (106,1 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sssssssss.jpg (54,1 KB, 83 za豉dowa)
Stary 2016-07-04, 16:38   #1780
Sheep_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
W這sy dorad嬈ie

Jakie Waszym zdaniem s 豉dniejsze w這sy ombre z ja郾iejszymi refleksami na naturalnych w這sach ciemny blond czy w這sy farbowane na br您 ale w takim odcieniu 瞠 wygl康aj raczej naturalnie ale 豉dnie si b造szcz. Nie mog si zdecydowa
Sheep_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-04, 16:45   #1781
WiktoriaD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
Dot.: W這sy dorad嬈ie

Wiesz, to du穎 zale篡 od twarzy, nie widz帷 Ciebie cie磬o to stwierdzi Ale mi si ombre bardzo podobaj, zw豉szcza jak teraz s na topie, cho to na pewno troch odwa積iejsza fryzurka
WiktoriaD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-04, 16:47   #1782
Sheep_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Dzi瘯i za odpowied podobno dobrze mi w takich i takich dlatego nie mog si zdecydowa
Sheep_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-22, 21:16   #1783
jenna2202
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Dziewczyny, prosz o rad, jeste軼ie bardziej zorientowane w temacie, ni ja.

Marzy mi si sombre, z bardzo delikatnym przej軼iem. Mam proste, g豉dkie w這sy sza 這patki, 軼i皻e na prosto, kolor jasny popielaty br您 (w zalezno軼i od 鈍iat豉 czasem wydaj si bardzo ciemne). Maj tendencj do 'przylegania' do g這wy, bo zrobi造 si ju d逝gie i ci瞛kie. I mam dwa pytania:
1) fryzjerka zaproponowa豉 uzycie do sombre samej farby, bez rozja郾iacza - mam nadziej, 瞠 dobrze zrozumia豉m, podobno wtedy w這sy mog zmieni kolor o jeden ton, ale czy taka zmiana b璠zie widoczna? czy do sombre powinno si u篡 rozja郾iacza?
2) czy macie pomys, jak 軼i望 w這sy, 瞠by nie by造 takie 'oklapni皻e' przy g這wie? cz窷to czesz si w koki i dlatego boj si cieniowania
jenna2202 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-08-12, 21:49   #1784
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Dziewczyny czym tonujecie na zimno swoje ombre? chodzi mi o jakies nieinwazyjne metody nie farbowanie. p逝kanek nie lubie. mysle nad szamponem fanola no yellow. obecnie uzywam tonerow la riche directions w odzywce co mycie w zaleznosci od upodobania raz bardziej rozowy raz prawie niebieski raz fioletowy i manic panic fioletowo-niebieskiego. macie jakie swoje ulubione szampony z fioletowym/niebieskim pigmentem?
Stary 2016-09-18, 20:18   #1785
gabi97
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czym tonujecie na zimno swoje ombre? chodzi mi o jakies nieinwazyjne metody nie farbowanie. p逝kanek nie lubie. mysle nad szamponem fanola no yellow. obecnie uzywam tonerow la riche directions w odzywce co mycie w zaleznosci od upodobania raz bardziej rozowy raz prawie niebieski raz fioletowy i manic panic fioletowo-niebieskiego. macie jakie swoje ulubione szampony z fioletowym/niebieskim pigmentem?
ja najbardziej polecam tonowanie niebieskim szamponem z Joanny trzymanym na w這sach przez 15-20 minut (p騧niej dobra od篡wka, bo tego typu szampony wysuszaj). efekty natychmiastowe, ale mo積a przedobrzy (zbyt szary, niebieskawy efekt), wi璚 najlepiej robi to co kt鏎e tam mycie
Stary 2016-09-19, 20:14   #1786
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 270

Szampon Marion ultramocny i maska do blondu tej samej firmy raz w tygodniu. Mega.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-12-13, 18:30   #1787
secretdoorsxd
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Samodzielne obmre

Cze嗆 dziewczyny,
id 鈍i皻a, wi璚 ka盥a chce wygl康a wyj徠kowo, a 瞠 przed 鈍i皻ami du穎 wydatk闚 i nie sta mnie na fryzjera postanowi豉m zrobi sobie sombre w豉snymi si豉mi. Jednak jednocze郾ie chcia豉bym przyciemni g鏎. I tu zaczynaj si schody, poniewa nie wiem od czego zacz望. M鎩 plan jest taki: rozja郾i ko鎍e i odczeka 2-3 dni a w這sy dojd do siebie. Nast瘼nie najpierw na這篡 ciemn farb na odrosty, a p騧niej ja郾iejsz na ko鎍e i delikatnie przeczesa w d馧 aby uzyska 豉dne przej軼ie kolor闚. Pytanie tylko czy kupi jeden odcie farby i lawirowa ewentualnie oxydantami, czy kupi dwa odcienie farby w takiej samej tonacji (typu br您 na poziomie 5 i blond na poziomie 7). W za陰czniku pogl康owe zdj璚ia, jaki chcia豉bym uzyska efekt.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 15368835_1445421938842216_456662494_o.jpg (88,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 15491973_1445421935508883_1215320785_o.jpg (84,7 KB, 25 za豉dowa)
secretdoorsxd jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-12-13, 19:02   #1788
Hiiroko
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 243
Dot.: Samodzielne obmre

Nie kieruj si zdj璚iami z falowanymi w這sami, bo nie pokazuj ci prawdziwego efektu, troch go ulepszaj.
Hiiroko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-12-13, 22:24   #1789
xslovenka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Ch這dne blond ko鎍闚ki z drugiego zdj璚ia nie s proste do osi庵ni璚ia i utrzymania (fioletowe p逝kanki). We pod uwag jaki masz naturalny kolor w這s闚. Je郵i w這sy s w b. dobrym stanie (b造szcz帷e, zadbane, niskoporowate) to szkoda nak豉da na nie farb, kt鏎a i tak za 2 tygodnie si troch spierze i nabierze innego odcienia. Je郵i czujesz si mocna w koloryzacji w domu to spoko, ale je郵i nie szkoda mi by by這 ryzykowa tu przed 鈍i皻ami zw豉szcza, 瞠 jak nie wyjdzie to cie磬o b璠zie ci zrobi poprawk u fryzjera. Mo瞠 jaki 豉godniejszy spos鏏 np. Casting Sunkiss i na這篡 na poszczeg鏊ne pasma zw豉szcza przy twarzy do roz鈍ietlenia? 5.0 mo瞠 ci wyj嗆 na pocz徠ku bardzo ciemno.
Na zdj璚iach to bardziej sombre ni ombre. Albo spr鏏uj panelowo zrobi same ko鎍e farb tak, kt鏎a b璠zie pasowa do naturalnych w這s闚, by tworzy這 to naturalny w miar kontrast. Ocenisz wtedy czy dobrze si w tym czujesz i czy ko鎍闚ki nie ucierpia造 zbyt mocno.
xslovenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-12-14, 05:56   #1790
anjanka22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Ja lubie ombre i sama ci庵le je robie, przy blond w這sach zawsze musia豉m mie ciemniejszy odrost bo mam czarne brwi ,tak瞠 przy ca貫j blond czuprynie 幢e wygl康am, nijako ,nudnie. Teraz mam ombre z czerwieni-r騜em i jestem mega zadowolona
anjanka22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.