Moda na odrosty/Ombre hair -w徠ek zbiorczy - Strona 7 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-21, 18:48   #181
MagicPrincess
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Odrosty czytaj rozja郾iane ko鎍闚ki

Ogl康a豉m ostatnio program dotycz帷y tego typu farbowania. Aby osi庵n望 taki efekt, nie wystarczy jedynie zafarbowa ko鎍闚ek, trzeaba u篡 conajmniej dw鏂h odcieni i stopniowo rozja郾ia, nie jest to wi璚 takie proste...

Strasznie mam ochot na takie ko鎍闚ki, ale mam wiele obaw. I tu pytanie do dziewczyn, kt鏎e pr鏏owa造 ju tego.

Mam obawy dotycz帷e fryzjera, tj. moja fryzjerka powiedzia豉, 瞠 nigdy jeszcze tego nie robi豉, ale mo瞠 si tego podj望.
Boj si tylko czy niedo鈍iadczony fryzjer b璠zie potrafi uzyska taki efekt?
Mo瞠 macie do鈍iadczenie z tego typu farbowaniem u niedo鈍iadczonych b康 do鈍iadczonych fryzjer闚?

Drugie pytanie: mam w這sy niefarbowane, naturalne i zastanawiam si czy nie ma tu problemu, czy struktura farbowanych ko鎍闚ek nie b璠zie si odr騜nia od reszty naturalnej, wiadomo naturalne w這sy maj mniejszy po造sk itd.

Mam w這sy koloru ciemny blond, wi璚 nie wiem te jakiego efektu si spodziewa, zdj璚ie poni瞠j:

(z tym, 瞠 mam teraz jakie 5cm d逝窺ze, w這sy i ciemniejsze, bo zdj璚ie by這 robione po lecie)

Prosz o rady!

Edytowane przez MagicPrincess
Czas edycji: 2011-03-21 o 19:26
MagicPrincess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-21, 18:48   #182
paulqa94
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 683
Dot.: Jasne ko鎍闚ki na wlosach blond?

moje ombre ; ) fajne czy farbowa ca貫 na br您?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg llllw p2.jpg (52,7 KB, 725 za豉dowa)
paulqa94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-21, 19:20   #183
muciula25
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 689

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Poka wiadomo嗆

Mnie si baaaardzo podoba
Mia豉m robi ca貫 na blond ale trafi豉m na ta metod ombre hair i nie mog przesta o niej my郵e
Stary 2011-03-21, 19:57   #184
DontSaySorry
gadam tylko o 郵ubie

Wiadomo軼i: 12 682

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Poka wiadomo嗆
Fajne, zostaw
Stary 2011-03-21, 20:53   #185
miodova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

Mi wysz造 takie.. w rzeczywisto軼i wygl康aj nieco inaczej.
Nie do ko鎍a o to mi chodzi這, fryzjerka robi豉 po raz pierwszy, ale w sumie jestem zadowolona, w mie軼ie nikt jeszcze nie ma takich w這sk闚, wi璚 wzbudzam zaciekawienie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1536.jpg (47,2 KB, 1094 za豉dowa)
Stary 2011-03-21, 22:15   #186
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez miodova Poka wiadomo嗆
Nie do ko鎍a o to mi chodzi這, fryzjerka robi豉 po raz pierwszy, ale w sumie jestem zadowolona, w mie軼ie nikt jeszcze nie ma takich w這sk闚, wi璚 wzbudzam zaciekawienie
ladny masz ten kolor jasny pamietasz moze co to za farba robila ci fryzjerka ? a wlosy masz ciekawe
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-21, 22:51   #187
muciula25
Rozeznanie

Cytat:

bardzo fajnie to wygl康a
Stary 2011-03-22, 07:15   #188
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 836

Cytat:
Bardzo 豉dnie Poza tym masz pi瘯ne w這sy!
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-22, 08:26   #189
MydelkoFa
Przyczajenie

Dot.: Odrosty czytaj rozja郾iane ko鎍闚ki

Ale Ty masz 郵iczne w這sy!!! Post jest ju stary, ale jestem ciekawa jak Ci posz這? Bo moim zdaniem bardzo pasowa造by Ci DELIKATNIE rozja郾ione ko鎍闚ki. Spr鏏owa豉? Jak efekt??
MydelkoFa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-22, 08:44   #190
miodova
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Poka wiadomo嗆
ladny masz ten kolor jasny pamietasz moze co to za farba robila ci fryzjerka ? a wlosy masz ciekawe
Cytat:
Napisane przez muciula25 Poka wiadomo嗆
bardzo fajnie to wygl康a
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dnie Poza tym masz pi瘯ne w這sy!
dzi瘯uj za te komplementy dziewczyny
a fryzjerka u篡wa豉 rozja郾iacza, bo jak powiedzia豉 'farba farby nie rozja郾i'
Stary 2011-03-22, 20:02   #191
muciula25
Rozeznanie

Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A ja ca造 czas mam dylemat czy ombre hair czy jednak pasemka na ca這嗆 by szybko doj嗆 do upragnionego blondu z tej mocci ...
ombre hair-mniej zniszczone w這sy i d逝go mo積a ich nie farbowa wi璚 od篡j co jest im cholernie potrzebne
pasemka-chyba zmasakrowanie doszcz皻nie w這s闚 ale posiadanie upragnionego blondu....
Jakie rady mo瞠
Stary 2011-03-23, 22:21   #192
virriel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Bardzo podobaj mi si takie w這sy.
Wiem 瞠 ci篹ko znale潭 fryzjera kt鏎y umie to zrobi. Jak ju w kt鏎ym salonie s造szeli to okazuje si 瞠 jeszcze nikomu nie robili, a ja kr鏊ikiem do鈍iadczalnym nie chc by.

Dlatego mam do Was pytanie.

Czy mo瞠cie poleci jaki salon gdzie mog豉bym wykona tak koloryzacj?

W gr w chodzi ca造 奸御k, ale najlepiej Katowice, nast瘼nie Krak闚 i ostatecznie Warszawa. Chcia豉bym 瞠by mnie te cena nie zbi豉 z n鏬, ale je郵i znacie jaki bardzo dobry (czytaj drogi ) salon to te poprosz o namiary.

Z g鏎y dzi瘯uj.
virriel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-23, 22:49   #193
muciula25
Rozeznanie

Oo od razu si pod陰czam do Twojej pro軸y bo je盥輳 w tamte okolice do rodziny m篹a i przetestowa豉m ju 3 fryzjer闚 i ju mam do嗆
Stary 2011-03-23, 22:50   #194
Apali
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 452

ja znalaz豉m fryzjerk kt鏎a ch皻nie si podejmie takiego farbowania i jest zaufana, wi璚 si um闚i豉m.
Powiedzcie mi jednak (b璠e farbowa pierwszy raz) ile u Was chc za tak us逝g?
mi Pani powiedzia豉 za farbowanie razem z obci璚iem 290z, hmm mam w這sy d逝gie - za piersi :P

za陰czam zdj璚ie (wybaczcie min) chcia豉m rozja郾i o jeden ton na ko鎍闚kach. swoje w這sy mam w jednolitym kolorze, nieco inaczej wysz造 na zdj璚iu. to jasny br您. Op豉ca si robi ombre hair, tym bardziej 瞠 300z drog nie chodzi ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 192279_1961207596293_1425907894_32401041_8268326_o.jpg (124,8 KB, 894 za豉dowa)

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2011-03-23 o 22:58
Apali jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-24, 09:58   #195
muciula25
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Apali Poka wiadomo嗆
ja znalaz豉m fryzjerk kt鏎a ch皻nie si podejmie takiego farbowania i jest zaufana, wi璚 si um闚i豉m.
mi Pani powiedzia豉 za farbowanie razem z obci璚iem 290z, hmm mam w這sy d逝gie - za piersi :P

za陰czam zdj璚ie (wybaczcie min) chcia豉m rozja郾i o jeden ton na ko鎍闚kach. swoje w這sy mam w jednolitym kolorze, nieco inaczej wysz造 na zdj璚iu. to jasny br您. Op豉ca si robi ombre hair, tym bardziej 瞠 300z drog nie chodzi ?

Hmmm no mo瞠 ja si nie znam ale chyba Ta fryzjerke troszke ponios這 z cen za to,瞠 Ci rozja郾i o ton ko鎍闚ki (gdzie zu篡je du穎 mniej produktu ni np na pasemka czy farbowanie ca貫j g這wy,do tego o wiele kr鏒szy czas us逝gi),potem g這w umyje,podetnie ko鎍闚ki i u這篡 ja rozumiem,瞠 masz w這sy d逝gie ale to nie zmienia postaci rzeczy,瞠 produkt闚 zu篡je du穎 mniej ni na zwyk貫 farbowanie,gdzie w jakim w徠ku czyta豉m,瞠 dziewczynie 60z za takie co fryzjerka policzy豉.Nie wiem,zrobisz jak uwa瘸sz ale ja bym takich pieni璠zy nie da豉 za du穎 mniejsz robot ni farbowanie ca貫j g這wy+strzy瞠nie+modelowa nie(swoj drog ciekawe ile za takie co by wzi窸a).A dla dobrej fryzjerki Ombre hair to 瘸dna filozofia mo瞠 wykorzystuj fakt,瞠 jest to jeszcze ma這 stosowane w鈔鏚 zwyk造ch kobitek i jako,瞠 nowy trend licz jak za zbo瞠,nie wiem

PS
Pi瘯ne w這sy i mimo miny zdj璚ie urocze

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2011-03-24 o 09:59
muciula25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-24, 11:16   #196
miodova
Raczkowanie

Cytat:

Hej
Ja nie mam tak d逝gich w這s闚 jak Ty, ale do kr鏒kich te nie nale膨.
Robi豉m ombre u fryzjerki (zdj璚ie kilka post闚 wy瞠j) i wzi窸a za to 80 z z podci璚iem ko鎍闚ek+ farbowanie odrost闚 od g鏎y..
wi璚 uwa瘸m, 瞠 300 z to lekka, a nawet troch wi璚ej ni lekka, przesada!
奸iczne w這sy masz
Stary 2011-03-24, 13:46   #197
Apali
Wtajemniczenie

miodova muciula25 Dzi瘯uje dziewczyny
No w豉郾ie, te wydawa這 mi si 瞠 ponios這 j z cen, ale my郵a豉m 瞠 mo瞠 si nie znam i farbowanie faktycznie tyle kosztuje. Dodam 瞠 cena 290z jest bez modelowania, bo za prostowanie na szczotce chcia豉 dodatkowo policzy. Teraz widz, 瞠 chyba babeczka przesadzi豉 - zdecydowanie poszukam kogo innego a wizyt u niej odwo豉m. Tak si napali豉m na to ombre hair, 瞠 nie odpuszcz, jak kogo znajd kto si tego podejmie i b璠zie w miare zaufany dam Wam zna i wrzuce zdj璚ia po.

miodova bardzo 豉dnie Ci to wysz這! w豉郾ie efekt na ciemniejszych w這sach bardzo mi si podoba z ja郾iejszymi ko鎍闚kami. Zastanawiam si jak to wyjdzie na moich, bo s du穎 ja郾iejsze, zobaczymy

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2011-03-24 o 13:48
Stary 2011-03-24, 15:30   #198
miodova
Raczkowanie

Cytat:
miodova muciula25 Dzi瘯uje dziewczyny
No w豉郾ie, te wydawa這 mi si 瞠 ponios這 j z cen, ale my郵a豉m 瞠 mo瞠 si nie znam i farbowanie faktycznie tyle kosztuje. Dodam 瞠 cena 290z jest bez modelowania, bo za prostowanie na szczotce chcia豉 dodatkowo policzy. Teraz widz, 瞠 chyba babeczka przesadzi豉 - zdecydowanie poszukam kogo innego a wizyt u niej odwo豉m. Tak si napali豉m na to ombre hair, 瞠 nie odpuszcz, jak kogo znajd kto si tego podejmie i b璠zie w miare zaufany dam Wam zna i wrzuce zdj璚ia po.

miodova bardzo 豉dnie Ci to wysz這! w豉郾ie efekt na ciemniejszych w這sach bardzo mi si podoba z ja郾iejszymi ko鎍闚kami. Zastanawiam si jak to wyjdzie na moich, bo s du穎 ja郾iejsze, zobaczymy
Dzi瘯uj, dzi瘯uj
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...eniach/4158156
to jest link do fajnego video, styli軼i t逝macz jak to wykona.
Ja wcze郾iej by豉m u fryzjerki, wi璚 wykona豉 to nieco inaczej.
Stary 2011-03-24, 15:44   #199
muciula25
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯uj, dzi瘯uj
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...eniach/4158156
to jest link do fajnego video, styli軼i t逝macz jak to wykona.
Ja wcze郾iej by豉m u fryzjerki, wi璚 wykona豉 to nieco inaczej.

Oj kusisz kusisz by wykona to samej w domciu oczywi軼ie z pomoc jakiej funfeli :P
Stary 2011-03-24, 21:09   #200
cathy94
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Jestem blondynk farbowan, do嗆 jasn, ale nie bardzo jasn. Jutro ide do fryzjera rozja郾i ko鎍闚ki. My郵icie, 瞠 sie uda?
moje zdj - http://img222.imageshack.us/i/mg681300.jpg/
cathy94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-24, 21:20   #201
muciula25
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cathy94 Poka wiadomo嗆
Jestem blondynk farbowan, do嗆 jasn, ale nie bardzo jasn. Jutro ide do fryzjera rozja郾i ko鎍闚ki. My郵icie, 瞠 sie uda?
Ja przez Was dziewcz皻a w kompleksy wpadn co zdj璚ie to 豉dniejsze
Pewnie,ze si uda a nie my郵a豉 o ombre hair ale akurat na odwr鏒 by przyciemni w這sy u nasady a ko鎍闚ki zostawi w takim kolorze jak masz??
Stary 2011-03-25, 11:28   #202
miodova
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cathy94 Poka wiadomo嗆
Ale Ty 豉dna!
na pewno si uda.
Stary 2011-03-25, 19:01   #203
martinia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 845

Cze嗆 Dziewczyny!
Po pierwsze chcia豉m powiedzie, 瞠 pi瘯ne macie w這sy

mi tez od jakiego czasu marzy si ombre w tym tygodniu w ko鎍u id do mojej fryzjerki z pytaniem czy podejmie si takiego farbowania... oby tak..
obejrza豉m link z 'pytania na 郾iadanie' i mam pytanko: naprawd tak d逝go to trwa - od 3 do 4 godzin? normalnie siedz na farbowaniu dwie godziny i ledwo wytrzymuj
martinia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 11:09   #204
withi_as
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 807

Jestem po pierwszej wizycie w salonie i mam ju lekki efekt ombre hair. Wysz這 cudownie, w這sy nie s w og鏊e zniszczone. Jestem strasznie zadowolona, jak na razie jest ot pierwsze schodzenie koloru, w maju id na drug wizyt. Mimo wszystko efekt ko鎍owy bardzo mi si podoba

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 807 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 12:29   #205
miodova
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martinia Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!
Po pierwsze chcia豉m powiedzie, 瞠 pi瘯ne macie w這sy

mi tez od jakiego czasu marzy si ombre w tym tygodniu w ko鎍u id do mojej fryzjerki z pytaniem czy podejmie si takiego farbowania... oby tak..
obejrza豉m link z 'pytania na 郾iadanie' i mam pytanko: naprawd tak d逝go to trwa - od 3 do 4 godzin? normalnie siedz na farbowaniu dwie godziny i ledwo wytrzymuj
Tam wypowiadaj si profesjonalni fryzjerzy, widzisz on tam m闚i, 瞠 nak豉da jej baz itd.; ja czego takiego jak 'nak豉danie bazy' nie mia豉m, bo baz by造 moje farbowane w這sy i tylko uzupe軟i造鄉y odrost, u mnie farbowanie zaj窸o oko這 2 godzin, nie licz帷 czasu przez kt鏎y g這wi造鄉y si z fryzjerk od czego zacz望
No i ja mia豉m nieco inn technik wykonywan ni w 'pytaniu na 郾iadanie', pewnie dlatego nie zap豉ci豉m du穎; sam baleja jest kosztowniejszy, a przy efekcie ombre hair cena pewnie dodatkowo wzrasta..

Mam tydzie ombre na g這wie, podoba mi si nadal, ale rzeczywi軼ie w這sy musz by 豉dnie u這穎ne, zawsze wyprostowane b康 pokr璚one, nie mog sobie teraz pozwoli na nie wymodelowanie w這s闚 i zwi您anie w kucyk, bo pusz si i nie wygl康a to przy ombre 豉dnie..
Tak wi璚 ombre zmusi這 mnie do po鈍i璚enia wi瘯szej uwagi w這som

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez withi_as Poka wiadomo嗆
Jestem po pierwszej wizycie w salonie i mam ju lekki efekt ombre hair. Wysz這 cudownie, w這sy nie s w og鏊e zniszczone. Jestem strasznie zadowolona, jak na razie jest ot pierwsze schodzenie koloru, w maju id na drug wizyt. Mimo wszystko efekt ko鎍owy bardzo mi si podoba
Pochwal si fotkami!
Stary 2011-03-26, 13:20   #206
Apali
Wtajemniczenie

Dok豉dnie poka盧ie dziewczyny zdj璚ia jak Wam wysz這 ombre hair
Ja po wizytach w kilku Katowickich salonach, dowiedzia豉m si 瞠 cena na moich w這sach za obci璚ie i ombre hair to ok 210-300 z. Czyli podobnie jak powedzia豉 mi wcze郾iej Pani z mojej miejscowo軼i. Chocia znalaz si 'mistrz' kt鏎y policzy sobie 350z. Domy郵am si, 瞠 250z b璠e musia豉 na to po鈍i璚i, wi璚 musz wybra kogo najbardziej zaufanego. A niestety do fryzjera do kt鏎ego zaufanie mam... nie mog si um闚i
Chce zafarbowa w這sy w po這wie kwietnia - takie s terminy.
Stary 2011-03-26, 13:32   #207
withi_as
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 807

O tutaj wrzuci豉m ca造 wpis i zdj璚ia:

http://withi.wordpress.com/2011/03/2...e-hair-part-1/

Apali takie niestety s ceny. Ja musz i嗆 jeszcze na jedn sesje, wi璚 niestety tak to wygl康a. Ale wol mie to zrobione dobrze i nie mie zniszczonych w這s闚. Szczerze to sama chyba ba豉bym si bawi wlosami, tzn ba豉bym si 瞠 sobie co zrobi i 瞠 w豉郾ie je zniszcz. Ale efekt ko鎍owy bardzo mi si podoba.

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
M鎩 w豉sny k帷ik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 807 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-26, 14:17   #208
Apali
Wtajemniczenie

Cytat:

Apali takie niestety s ceny. Ja musz i嗆 jeszcze na jedn sesje, wi璚 niestety tak to wygl康a. Ale wol mie to zrobione dobrze i nie mie zniszczonych w這s闚. Szczerze to sama chyba ba豉bym si bawi wlosami, tzn ba豉bym si 瞠 sobie co zrobi i 瞠 w豉郾ie je zniszcz. Ale efekt ko鎍owy bardzo mi si podoba.
Ju zaakceptowa豉m cen dziewczyny wcze郾iej pisa造, 瞠 wychodzi to taniej. Wi璚 my郵a豉m 瞠 uda si co znale潭. ζdnie Ci wysz這 jednak lepszy efekt jest na ciemnych w這sach
Stary 2011-03-27, 16:41   #209
Damian17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192

Znalaz貫m na YT filmik gdzie dziewczyna robi sobie sama ombre i wida dok豉dnie jakim prostym sposobem . Wr璚z najprostszym . Po prostu bierze smaruje ko鎍闚ki i nie masuje ich . Zobaczcie jaki efekt osi庵nie nim bo ja jestem mega zadowolony z jej efektu
http://www.youtube.com/watch?v=ZlA-LtTIf-Y
Damian17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-27, 17:01   #210
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 796

Cytat:

A mi sie szczerze mowiac nie podoba. Wybacz za szczerosc. Dla mnie wyglada to dosc malo profesjonalnie, te pasma sa tak jakby napackane, kurcze nie wiem jak wyjasnic o co mi chodzi. zreszta nie wazne. A tak z ciekawosci ile zaplacilas ?
U mnie jak chodzilam pytac po fryzjerach to ceny oscylowaly w granicach 100zl. Wiec 300zl jak ktoras tutaj pisala to jest mega duzo.

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2011-03-27 o 17:03
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, blond w這sy, br您, brodka, czerwone, d逝gie, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzjer, fryzura, ko鎍闚ki, kremy koloryzuj帷e, loreal casting, marina, marina 逝czenko, naturalne w這sy, odrost, odrosty, ombre, ombre fair, ombre farbowanie, ombre hair, rozja郾iacz do w這s闚, rozja郾ianie, rozja郾ianie ko鎍闚ek, rude w這sy, sablewska, w這sy, w這sy kr璚one, w這y, zielona gora

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-14 05:56:10

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.