Lumixyl - czy ktoś stosował? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-28, 11:40   #31
Lidia1973
Przyczajenie

Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Kupilam lumixyl! Juz sie nie moge doczekac kiedy do mnie dotrze Bede na bieżaca zdawac relacje
Lidia1973 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:00   #32
izolinda
Przyczajenie

Czekam niecierpliwie
izolinda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 14:13   #33
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Lidia1973 Pokaż wiadomość
Kupilam lumixyl! Juz sie nie moge doczekac kiedy do mnie dotrze Bede na bieżaca zdawac relacje
Też czekam na relacje...Kupiłaś wszystko? Poniżej znalazłam skład zestawu. Cena filtra powala na kolana

Zestaw: 1 200 zł
Żel oczyszczający: 170 zł
Krem depigmentacyjny: 500 zł
GlycoPeel 20: 288 zł
Filtr przeciwsłoneczny SPF30: 270 zł
201608151053 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 15:44   #34
Lidia1973
Przyczajenie

Tak caly zestaw. Moja kolezanka ktora mieszka w Londynie znalazla mi sprzedawce u siebie. Okazalo sie ze sprzedaje rowniez na ebay. Tak wiec calosc wyszla mi ok 580 zl. Sprzedawca sprawdzony od podszewki
Stary 2010-10-28, 16:37   #35
szugarbejb
Zakorzenienie

Jak można kupić zwykły filtr przeciwsłoneczny za prawie 300 zł ... Filtry apteczne kosztują 50 - 100 zł. Tak samo żel do mycia twarzy 170 zł ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 19:48   #36
Lidia1973
Przyczajenie

szugarbejb a kto taki kupil?
Stary 2010-10-28, 20:12   #37
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jak można kupić zwykły filtr przeciwsłoneczny za prawie 300 zł ... Filtry apteczne kosztują 50 - 100 zł. Tak samo żel do mycia twarzy 170 zł ...
Nie wiem, kto kupił...Tez bym nie kupiła filtra za 300 zł czy żelu za 170. Podałam ceny z jakiejś strony internetowej ...Pewnie są tacy (takie), którzy wolą filtry za 300 a nie za 30 ..

Lidia1973, różnica w cenie zakupu - powalająca. Zdawaj relację, krok po kroku, jest tańszy niż cosmelan czy dermamelan, a jeszcze jakby nie miał takich skutków ubocznych, byłoby świetnie

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-10-28 o 20:16
Stary 2010-10-28, 20:34   #38
szugarbejb
Zakorzenienie

Nie wiem, kto kupił, ja pytam jak można.

Biorąc pod uwagę, że któraś z Was kupiła ten zestaw za 600 zł, wychodzi ok. 140 zł za jeden kosmetyk, co również jest ceną z kosmosu. Bo żel do twarzy za 140 zł, którego skład można porównać do żelu Isany za 5,50 zł to po prostu makabra.
Jeszcze żeby ten żel jakoś wspomagał działanie itp. a on po prostu myje ... nakładasz na twarz na pół minuty i zmywasz wodą i wsio.

I żeby nie było - w żadne peptydy nie wierzę. Seria mocnych peelingów glikolowych zrobiłaby to samo za cenę 5 razy mniejszą.

Czego to niektóre kobiety nie zrobią tylko dlatego, że ktoś im poszastał naukowymi trudnymi słówkami.

Cytat:
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
Stary 2010-10-28, 21:14   #39
izolinda
Przyczajenie

Szugarbejb, wierz w co chcesz. Mnie wcale nie dziwi cena, to normalne przy profesjonalnych kosmetykach w salonach dermatologicznych.
Jeśli chodzi o Twoje porównania, to tak jakbyś zamiast Cosmelanu poleciła zieloną glinkę i dla podtrzymania efektów krem Nivea A w takie zamienniki to ja nie wierzę...
Stary 2010-10-28, 21:25   #40
Lidia1973
Przyczajenie

Szugarbejb Ty zawsze jestes na nie? Przeciez nikt nie zmusza Cie do zakupu tego produktu. Jezeli zadziala to super , jezeli nie, to bedzie tylko i wylacznie moja strata. Do tego caly czas w swoich wypowiedziach obrażasz a nie o to tutaj chodzi. Skąd ta agresja jakies komleksy?
Stary 2010-10-28, 21:56   #41
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo dlugo, przyznam ze juz raz sie poddalam. Lumixyl lub Cosmelan zasugerowal mi lekarz. Stwierdzil ze moze nie bede ,, jak porcelanowa lalka ale ogólny wyglad sie poprawi" Przetestowalam rozne mazidla, kremy, zabiegi itp. Jak troche zanikaly plamy to cera sie pogarszala, jak cera robila sie ladna to znow plamy ani drgna. Tak wiec teraz szukam czegos co moze nie wybieli mnie ala 'Michael Jackson ale da ogólnie lepszy wyglad. Boje sie juz cokolwiek pisac bo zaraz szugarbejb mnie znowu zle zrozumie i na mnie wsiadzie
o matko co się tu dzieje
Lidia twój lekarz ma racje , na plamy hormonalne nie pomogą kremiki za pare zlotych , czy kwasy z mazideł . Na pewno pomaga Cosmelan i Dermamelan , oczywiście trzeba je stosować cale życie bo plamy wracają z prędkością światła , niestety . Lumixyl to nowość , wątpnie czy pomoże , ale będe kibicować i trzymać kciuki , pisz o efektach .
Natalia 1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 22:08   #42
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
na plamy hormonalne nie pomogą kremiki za pare zlotych , czy kwasy z mazideł . Na pewno pomaga Cosmelan i Dermamelan ,
No tak. W sumie czego oczekiwać po wątku, jeśli ktoś pisze, że kwasiki nie pomagają, a pomaga Cosmelan. Otóż Cosmelan jest kwasikiem. Kojowym i fitowym głównie. A Dermamelan ma jeszcze salicyl i resztę składników, które normalnie można kupić na Mazidłach.

Tak więc radzę najpierw poczytać, a później pisać.

Nie, nie zawsze jestem na nie. Ale czasem jestem. W przypadkach, gdy ktoś pisze i pyta o pomoc, a później pisze, że i tak wie lepiej

Cytat:
(...)
Stary 2010-10-28, 22:17   #43
Natalia 1
Zakorzenienie

Szugarbejb- moze zerkniesz na wątki kwasowe , na liste postów , kto i gdzie się ile udzielał , ile peelingow ma za sobą , teraz nawet bawie się TCA , jeśli to można nazwać zabawą potem możesz mi radzić co mam sobie jeszcze poczytać
Natalia 1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 22:17   #44
Lidia1973
Przyczajenie

To nie chodzi kto wie lepiej ha ha. Po prostu mi (MI OSOBISCIE) nie pomogly kwasy, mikrodermabrazje a tym bardziej specyfiki za 5 zl. Kochana no mialas szczescie ze u Ciebie zadzialalo. Ja bardzo przepraszam skonczylam inny kierunek studiów i rzeczywiście w tym temacie na wszystkim sie nie znam. Co nie znaczy cyt,,że ktoś im poszastał naukowymi trudnymi słówkami'' ze dlatego wybralam Cosmelan.
Stary 2010-10-28, 22:22   #45
izolinda
Przyczajenie

Z tego co mi wiadomo, to w cosmelanie jest jakis opatentowany kompleks, którego składu nikt oprócz producenta nie zna... a kwasy mają tu poboczne działanie..
Mam propozycję do szugarbejb, zajmij się produkcją zamienników - wróżę Ci sukces
Stary 2010-10-28, 22:27   #46
Lidia1973
Przyczajenie

Tzn lumixyl hi hi
Stary 2010-11-04, 14:12   #47
Lidia1973
Przyczajenie

JEST!!! Tak wiec zaczynam Trzymajcie kciuki
Stary 2010-11-04, 14:53   #48
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
JEST!!! Tak wiec zaczynam Trzymajcie kciuki
Oby pomogło. Zdawaj relacje
Stary 2010-11-05, 21:30   #49
izolinda
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Pomoże, pomoże zajrzałam na listę gabinetów w Warszawie, w których jest dostępny Lumixyl http://dermosys.pl/index.php/produkt...abinetylumixyl i okazuje się ze Novaderm ma go w ofercie, a z tego co wiem, to jest to gabinet dr Chlebus, jednej z guru medycyny estetycznej, więc musi działać
Lidia1973, a będziesz pod opieką lekarza podczas stosowania Lumixylu? Ja to jednak skorzystam z oferty któregoś z gabinetów, bo troszkę się obawiam, że narobię sobie kuku, gdy źle zastosuję
Trzymam kciuki
Stary 2010-11-06, 12:56   #50
aniag76
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
To powodzenia, tylko pamiętaj, że każdy z etapów trwa 2 tygodnie..., nie przyspieszaj z za częstym stosowaniem glikolu dla szybszego efektu, bo ja za szybko go stosowałam codziennie i wysuszyłam sobie brodę. w razie pytań służę pomocą. Trzymam kciuki
aniag76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 13:38   #51
201608151053
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez aniag76 Pokaż wiadomość
To powodzenia, tylko pamiętaj, że każdy z etapów trwa 2 tygodnie..., nie przyspieszaj z za częstym stosowaniem glikolu dla szybszego efektu, bo ja za szybko go stosowałam codziennie i wysuszyłam sobie brodę. w razie pytań służę pomocą. Trzymam kciuki
To nie ja robię lumixyl tylko Lidia1973 I za nią trzymam kciuki Jak używałam cosmelan 2 tez sobie brodę poparzyłam
Stary 2010-11-06, 17:08   #52
Lidia1973
Przyczajenie

Nie ma potrzeby byc pod opieka lekarza. Moim zdaniem to tylko strata pieniedzy. Jak sie stosujesz do zalecen stosowania to nic sie nie dzieje Kwas lekko szczypie ale ja nie mialam zadnych podraznien (po pierwszym zastosowaniu) zadnego zaczerwienienia, nawet nie wysusza. No moze jak skora jest bardzo wrazliwa. Zamiast placic w gabinecie o polowe wiecej to juz lepiej zrobic sobie w tym czasie kilka mikrodermabrazji. Jest zalecane przy Lumixylu lepiej sie wchłania No ale to juz Twoj wybór. Ania76 dziekuje, tak wiem w lazience na scianie mam grafik

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Pierwsze spostrzeżenia
-bardzo wydajny szczególnie zel do mycia twarzy, to dobrze po trzeba go stosowac 2x dziennie przez cala kuracje
-krem i filtr super sie wchłania
-skóra delikatna w dotyku, w moim przypadku lekko przetłuszczone czoło ale stosuje dopiero dwa dni, zobaczymy co dalej
Stary 2010-11-09, 23:06   #53
Lidia1973
Przyczajenie

Po tych kilku dniach moge ze spokojem napisac -IZOLINDA zaden lekarz nie jest potrzebny w trakcie stosowania Lumixylu. Nie da sie zrobic sobie ,,kuku" Wiec tak plamy jak byly tak sa (no cudów nie ma minelo pare dni) ale......moja siostra wczoraj stwierdzila tu cytat,, po co ci ten puder w domu, daj skórze pooddychac" Dziewczyny a ja nie bylam wymalowana!!!!!Wiec jedno jest pewne, skora jest tak jakby dotleniona i bardziej jednolita. Moja siostra od razu wypróbowała specyfik i dzis miala bardzo ladna cere. Chce sobie tez kupic zestaw hi hi zazdrosnica Mam nadzieje ze w trakcie dalszego stosowania tez zobacze jakies pozytywne zmiany. Tralala oby tak dalej
Stary 2010-11-10, 23:23   #54
aniag76
Przyczajenie

Cytat:
Po tych kilku dniach moge ze spokojem napisac -IZOLINDA zaden lekarz nie jest potrzebny w trakcie stosowania Lumixylu. Nie da sie zrobic sobie ,,kuku" Wiec tak plamy jak byly tak sa (no cudów nie ma minelo pare dni) ale......moja siostra wczoraj stwierdzila tu cytat,, po co ci ten puder w domu, daj skórze pooddychac" Dziewczyny a ja nie bylam wymalowana!!!!!Wiec jedno jest pewne, skora jest tak jakby dotleniona i bardziej jednolita. Moja siostra od razu wypróbowała specyfik i dzis miala bardzo ladna cere. Chce sobie tez kupic zestaw hi hi zazdrosnica Mam nadzieje ze w trakcie dalszego stosowania tez zobacze jakies pozytywne zmiany. Tralala oby tak dalej
U mnie po kilku dniach też było wszystko ok, dopiero w 3 tygodniu pojawiło się duże przesuszenie i moja pani dr kazała mi na kilka dni odstawić kwas, bo broda mocno się łuszczyła. Tak więc uważaj , bo to silny preparat. Mi nikt nie zalecił mikrodermabrazji przy tej kuracji... to przecież dodatkowe złuszczanie, poczekaj to się sama przekonasz, że ten kwas naprawdę mocno działa. A i przebarwienia ci znikną..., i potwierdzam ,że te produkty są bardzo wydajne
aniag76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 11:33   #55
Anka0802
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny
Ja jestem umówiona na cosm lub derm na 26.11., ale czytając o Lumixylu zaczęłam się wahać. Powiedzcie, czy on pomaga również na różnego rodzaju problemy skórne (zaskórniki, krostki, rozszerzone pory itp.) tak jak derm czy cosm? Patrząc na cenę to jest bardziej zachęcająca niż cosm/derm. Nie mówiąc już o braku tak intensywnego łuszczenia i buraczenia (chyba, że coś źle zrozumiałam) Jeżeli efekt będzie zbliżony, to chyba zrezygnuję z cosm/derm.
Aha, ile jest tych dwutygodniowych etapów, bo nie doczytałam?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Słuchajcie znalazłam chyba coś fajnego. Wklejam link.

http://www.aesthetic.com.pl/a159,kar...pominkowe.html

Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale jutro zadzwonię i się dowiem. Chyba, że któraś z was może już coś o tym słyszała. Jeżeli jest tak jak piszą i nie ma żadnych "gwiazdek", to interesująca oferta. Szczególnie, że ja w Toruniu miałam za zabieg z kremem cosm zapłacić 1700 zł (derm jeszcze więcej), a w tym gabinecie kosztuje 1400, a wykupując ten karnet 1125 zł i 100 zł zostaje np. na jakiś kosmetyk.
Czy ktoś może słyszał o tym gabinecie?

Edytowane przez Anka0802
Czas edycji: 2010-11-11 o 11:49
Anka0802 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 22:47   #56
Lidia1973
Przyczajenie

Informacja o mikrodermabrazji jest na anglojezycznej stronie Lumixsylu i ze mozna ja stosowac w pierwszej fazie stosowania dla lepszego efektu. Ja osobiscie poprzestalam na samych kosmetykach. Aniag76 dzieki za ostrzezenie, bo teraz to mi sie wydaje ze to taki zwykly kremik co tylko troche szczypie
Anka0802 jak poczytasz o Lumixylu to tez znajdziesz info, ze ten srodek dziala pozytywnie na jakosc skory (zaskórniki, krostki, rozszerzone pory itp). Nie wiem jak po calej kuracji ktora trwa 8 tyg ale ja po tygodniu widze poprawe oczywiscie bez szalenstw Rózne opinie slyszalam ale wydaje mi sie ze jednak najlepszy jest Cosmelan. Ja sie nie zdecydowalam ze wzgledu na skutki uboczne czyli luszczenie i silne zaczerwienienie. No i oczywiscie nie ukrywam że ze względow finansowych. Aniag 76 a jak u Ciebie kondycja skóry po calym zabiegu? O i jeszcze jedno starczyło Ci wszystkich produktow na cale 8 tyg? Pozdrawiam
Stary 2011-01-08, 23:39   #57
izolinda
Przyczajenie

Podbijam wątek Lidia1973, jestem ciekawa, jak efekty po całej kuracji, bo tyle czasu minęło, że chyba już się zakończyła
Czekam na odzew
Stary 2011-01-16, 10:35   #58
201608151053
Konto usunięte

Też czekam na sprawozdanie..
Stary 2011-02-01, 21:27   #59
Lidia1973
Przyczajenie

Dobrych wiadomosci nie ma Niestety pod koniec kuracji zabraklo mi kremu. Zamówilam drugi i zanim przyszedl to juz byla spora przerwa. Pózniej chorowalam przez 2 tyg i nie byłam w tym okresie systematyczna.Teraz nadal go stosuje choc juz wiem ze oczekiwanych efektów nie będzie. Spektakularne poczatki a na koncu nuda.... Plamy a i owszem troche mniejsze ale jak tylko wyjdzie slonce spodziewam sie powrotu moich ,,kochanych przyjaciółek" Mam wrażenie ze będę musiała się z nimi pogodzic. STRASZNE!
Stary 2011-02-01, 22:12   #60
figa84
Zakorzenienie

Lidia szkoda, że się nie udało... A filtry stosujesz cały czas? Pytam, bo moja mama wieki miała przebarwienia i dopiero jak wprowadziła filtry na codzień to pożegnała się z przebarwieniami. Tyle, że to chyba z 2 lata trwało...
figa84 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cosmelan, lumixyl, przebarwienia

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości