Czas na mnie :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-30, 18:18   #1
Coki
Raczkowanie

Czas na mnie :-)

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
    Raczej ciężko, opalenizna jest czerwonawa.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
    Oczy niebiesko-szare, brwi jasne, rzęsy też z wyraźnie jaśniejszymi końcówkami rzęs.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
    Są. Szaro-brązowe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
    Cera prosiaczkowata troszke ;-) Żółto-różowa.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
    Popielaty blond, latem kosmyki potrafią mocno się rozjaśnić.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
    Koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
    Lubię czerń – wyszczupla ;P, beże i brązy. W mdłych, pastelowych kolorach chyba wyglądam niekorzystnie i blado.
<br>

To tyle formalności ;-) Trochę o mnie - mam 21 lat, ostatnio w moim życiu dużo się zmieniło - min. straciłam prawie 25 kg i czuję,że to najlepszy czas,żeby się ostatecznie " wylaszczyć " . Kłopot w tym,że totalnie nie wiem, jak się za to zabrać. Chciałabym na pewno zmienić fryzurę, a raczej wreszcie ją mieć W tej chwili mam włosy do łopatek, cienkie i mało efektowne. Zazwyczaj wiążę je w koński ogon i na tym się kończy moje fryzowanie . Marzy mi się nowoczesna ale i romantyczna fryzura. Mam też spory problem z makijażem. Nie maluję się raczej. Kilka razy próbowałam, ale mam wrażenie,że na moich powiekach makijaż jest niemożliwy Są jakieś takie.. schowane i nic na nich dobrze nie wygląda. Aha, i jeszcze brwi. Z natury są dość "płaskie" i jasne przez co chyba tracę na wyrazistości spojrzenia. Próbowałam henny, ale wszystkie kolory jak do tej pory okazywały się za ciemne , nawet grafitowy.
Tak wiec dziewczyny, czekam z niecierpliwością i z góry dziękuję za wszystkie porady

;-)
Coki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 12:09   #2
szyszka37
Przyczajenie

Smile Dot.: Czas na mnie :-)

Myślę, ze włosy mogłabyś pocieniować, załaczam zdjecie. A co do makijażu to podkreśliłabym oko jakąś kredką (po zewnetrznej stronie) lub e-linerem, troche tuszu, usta jakąś ochronną pomadką i już! A i nie podoba mi sie jak regulujesz brwi... wygladaja tak nienaturalnie Ale to moja skromna wypowiedź
Stary 2010-10-02, 12:56   #3
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010
Dot.: Czas na mnie :-)

masz bardzo ładna twarz ja bym postawiła na fryzurkę z grzywka mocno pomalowane rzęsy naturalny podkład i róz na policzki bedziesz super wygladac i do tego naturalnie
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 00:53   #4
camillet
Raczkowanie

po pierwsze jeżeli regulujesz brwi to daj i trochę odrosnąć, a co do henny to kup brąz i grafit i je zmieszaj, tzn do brązu dodaj trochę grafitu.
jak nałożysz podkład, przyciemnisz brwi i pomalujesz rzęsy to nic więcej Ci nie trzeba!!
włosy bym pocieniowała żeby nie były przy głowie a kolor masz ładny nie potrzeba go zmieniać, pasuje Ci
camillet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:30   #5
BlueQueen92
Raczkowanie

Napewno zrobiłabym grzywke jesli chodzi o makijaż to delikatny podkład pod kolor skóry ewentualnie ciut ciemniejszy, podobnie z pudrem w kamieniu i delikatny róż na policzki Oczy jak na zdjęciach które dodaje oraz fryzury może akurat cos wybierzesz;0 pozdrawiam i dodaj fotki żebyśmy mogły zobaczyć Twoią zmiane
Stary 2010-10-05, 15:02   #6
partytura
Zadomowienie

Coki, przede wszystkim -> GRATULACJE! Masz samozaparcie, więc możesz być z siebie dumna! Nie każdy jest w stanie narzucić sobie taki rygor i schudnąć 25kg )

Co do zmiany, to chyba przedmówczynie miały racje, być może lepiej by Ci było z grzywką, bo wydaje mi się, że masz lekko nieregularną linie włosów?

A co do henny brwi Mam podobny problem i dlatego kosmetyczka, u której byłam przed ślubem kuzyna przynała mi rację i pofarbowała henną tylko rzęsy. Ale może jeśli oddałabyś się w ręce odpowiedniej kosmetyczki, która miesza kolory to faktycznie wyszło by to u Ciebie ciekawie, bo mimo wszystko wydaje mi się, że masz ciemniejszy kolor brwi ode mnie.Jeśli zdecydujesz się oddać w ręce specjalistki to podpowiem to co inne wizażanki - "zahoduj" brwi i wyreguluj je także u niej Niby niewiele, a wiele może dać
partytura jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości