Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-17, 20:49   #3211
nobrit
Zadomowienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Nie jestem blond
Znaczy się do szamponu będę musiała teraz dokupić szczotkę z włosia, bo nie mam takiej?
Czy nadejdzie taki dzień, kiedy nie wygenerują się jakieś nowe potrzeby?
absolutnie nie
nobrit jest offline  
Stary 2010-12-17, 21:25   #3212
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to nasza poczta tak nawala, czy inne. Ale paczki nadanej w poniedziałek z Łodzi też nie mam do tej pory. Ja rozumiem, że Święta, że zima, ale ani jedno ani drugie to nie są jakieś niespodziewane zdarzenia losowe, które mogą sparaliżować wszystko i wszystkich. Tak mi się przynajmniej wydawało, ale pewnie jestem w błędzie.
Wiesz, bo w Polsce nigdy wcześniej zimy nie było - dlatego takie zaskoczenie
Cytat:
Dzięki, tak podpytuje bo bardzo mi podeszło kilka rzeczy, które polecałaś, chyba mamy podobne gusta
Bardzo możliwe Ja jestem z BB przeogromnie zadowolona i powiem, że na filtrze wyglądają u mnie jeszcze lepiej Normalnie photoshop
Cytat:
Ja dzisiaj pisałam, ale Jenny odpowiedziała, ze mam poczekać 14 dni roboczych i jeszcze raz do nich napisać. Nie dostałam też Asosa z 27.11 (z szamponem ), ani feela z 1.12.
Oj do mnie też sporo jeszcze róznych przesyłek leci Mam nadzieję, że żadne pocztwe łapska się nie przykleją do nich
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
nienawidze Allegro
Ja też Kupiłam w sobotę 3 książki i zapłaciłam od zaru przez "płacę all" we wtorek dzwonię zapytać czy wysłane, a facet mówi, że tak. Dzisiaj jest piątek, paczki nie ma, kazałam zadzwonić mężowi, a on mu mówi, że przesyłka wysłana wczoraj, bo sam pakował Na stwierdzenie męża, że rozmawiał ze mną i mówił, że już wcześniej wysłał powiedział, że to nieprawda Dzisiaj napisałam maila - zresztą nie pierwszego - żeby podał nr nadania i cisza Nienawidzę kłamców.

Może jakaś Truskawka mieszka w Bydgoszczy przy ul. Kadłubka

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-12-17, 21:57   #3213
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiesz, bo w Polsce nigdy wcześniej zimy nie było - dlatego takie zaskoczenie
Fakt, nigdy

Cytat:
Ja też Kupiłam w sobotę 3 książki i zapłaciłam od zaru przez "płacę all" we wtorek dzwonię zapytać czy wysłane, a facet mówi, że tak. Dzisiaj jest piątek, paczki nie ma, kazałam zadzwonić mężowi, a on mu mówi, że przesyłka wysłana wczoraj, bo sam pakował Na stwierdzenie męża, że rozmawiał ze mną i mówił, że już wcześniej wysłał powiedział, że to nieprawda Dzisiaj napisałam maila - zresztą nie pierwszego - żeby podał nr nadania i cisza Nienawidzę kłamców.
]Ja po paru dniach od wpłaty zapytałam kiedy mogę się spodziewać przesyłki, na co po jakimś czasie dostałam odpowiedź, że o wysyłce zostanę poinformowana mailem. Siedź petencie cicho i nie podskakuj .
Niebieska.Kredka jest offline  
Stary 2010-12-17, 22:04   #3214
Mariola13
Zakorzenienie

]Ja po paru dniach od wpłaty zapytałam kiedy mogę się spodziewać przesyłki, na co po jakimś czasie dostałam odpowiedź, że o wysyłce zostanę poinformowana mailem. Siedź petencie cicho i nie podskakuj .[/QUOTE]

Ech, ciężkie to życie
Miałam dzisiaj jechać z mężem do galerii na noc zakupó, ale tak śniegiem sypnęło, że zrezygnowaliśmy z jazdy 40 km
A już miałam taką liste spisaną, co chcę obejrzeć ew. kupić

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-12-17, 23:21   #3215
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cześć Hihaczu!

Moja paczka z Tru została wysłana 8.12 więc jeszcze nie minęło 14 dni. Po prostu mam nadzieje, że dojdzie do Wigilii...
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-17, 23:39   #3216
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

a ja sie paluje z allegro nadal w sprawie mojej podrobki z guerlain, teraz mi pisza, ze nie oddadza mi kasy (a przyjeli zgloszenie do programu ochrony kupujacych i sprawa jest na policji, artykul w wyborczej - pani ma dalej aktywne konto)bo kosmetyki zamawialam na mame...
i jeszcze malo tego! zlamalam w ten sposob regulamin, a wiec moga mi konto zawiesic

a wiecie same jak sie koresponduje z pracownikami Allegro
irsin jest offline  
Stary 2010-12-17, 23:49   #3217
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Może jakaś Truskawka mieszka w Bydgoszczy przy ul. Kadłubka

jak mnie to wkurza jak ktos klamie i to jeszcze tak perfidnie!! to ty niby nie wiesz co robisz czy masz juz omamy? co za palant!:/
ale mnie kiedys tak facet w konia zrobil- sprzedalam na all puderek swoj malutki, mijaja dwa tyg i nic...zero kasy i zero jakis wiadomosci- to pisze z all przypomnienie o wplacie, czekam tydzien i nic...to wysylam zwrot prowizji....facet, odpisuje do all, ze zaplaci mi za dwa dni. no to ok. czekam znowu 4 dni kasy nie ma- wkurzylam sie i wystawilam negatyw. To sie facet obudzil! i do mnie, ze wplaci mi kase 27mego i zebym mu negatyw wykasowala. Odpisalam mu, ze jak zaplaci to wykasuje negatywny komentarz, ale narazie tego nie zrobie. Mija 27my kasy brak....to pisze do niego- ten odpisuje, ze pieniadze mam na koncie i zebym wykasowala negatyw. Patrze kasy nie ma. Na drugi dzien tez nie ma. Trzeciego dnia nadal brak- pisze do niego. A ten mi wysyla chyba z trzy maile, ze kasa juz jest na koncie i zebym ten negatyw mu anulowala (a tak wogole to mial juz z 4 negatywy za takie akcje) itd ja mu odpisuje, ze chyba mu sie cos pomylilo bo pieniedzy na koncie nie mam, to ten do mnie, ze nic mu sie nie pomylilo bo pieniadze sa- po czym po 4h dostaje wiadomosc od all, ze zaplacil przez place z all a klocil sie ze mna wczesniej, ze kase mam na koncie!
i pisze mi jeszcze, ze ten negatyw to nie powinien byc wystawiony bo nie napisalam do kiedy ma wplate zrobic (!!!!!) to mu odpisalam, ze napisal mi 3 dni wczesniej, ze pieniadze mam na koncie po czym dopiero 2h temu zaplacil wiec w jaki sposob moglam je miec na koncie a po drugie wyraznie mam napisane na stronie, ze na wplate czekam 7 dni tak jak wiekszosc osob z allegro!
\juz sie nie odezwal

Cytat:
Fakt, nigdy

]Ja po paru dniach od wpłaty zapytałam kiedy mogę się spodziewać przesyłki, na co po jakimś czasie dostałam odpowiedź, że o wysyłce zostanę poinformowana mailem. Siedź petencie cicho i nie podskakuj .
trzasnac takiego!!

Cytat:
Dokładnie tak jak piszesz Włoski lśnią i córci i moje, nic a nic się nie elektryzują

Moja Kamila teraz mówi, że uwielbia czesanie Wcześniej słyszałam tylko "mamo, ale pamiętaj: nie mocno i nie szybko. Ale i tak ją coś zabo,,,,,,,ociaż włosy ma proste, a nie kręcone jak moje Teraz czesanie jej jest przyjemnie i dla niej i dla mnie - rewelka

Święta racja

Słuchajcie Kochane. Zadzwoniłam do Warszawy na numer reklamacyjny w poszukiwaniu przesyłki z tru wysłanej w dniu 2.12. Od dnia 8.12 ma status - oczekiwanie na odprawę celną. Dzwoniłam 9.12 do Wawy i powiedziano mi, że przesyłka niby wyszła ze Szwecji i powinna być u nich, ale niestety fizycznie jej nie ma. Powiedziała, zebym zadzoniłą nieco później, bo co chwilę przylatują samoloty z przesyłkami. Zadzwoniłam dopiero dzisiaj, bo nadal nie mam paczki, a status dalej taki sam. Babka mnie poznała i powiedziała to samo, że jeszcze nie dotarła, chociaż widzi, że niby wyszła ze Szwecji. Czekałam więc na linii, a ona dzwoniła gdzieś dalej. Słyszałam w tle jak jej ktoś powiedział, że te ładunki idą ze Szwecji przez Londyn Podała tam komuś numer ładunku ze Szwecji, bo ma bardzo dużo telefonów odnośnie tego ładunku (już jej miałam powiedziec, że to kumpele z truskawki pewnie dzwonią, ale się powstrzymałam ) Suma, sumarum, powiedziała, że należałoby skontaktować się z nadawcą, żeby wszczął ze swojej strony poszukiwania ładunku. Bo ładunek ze Szwecji wyszedł, a do Londynu jakby nie doszedł - nie mówiąc już o Polsce

Która anglojęzyczna truskaweczka napisałaby parę słów do Zenia, że zaginęły nasze paczki
i znowu jaja jeszcze przed wigilia!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ogladam sukienki na asosie i mi sie podobaja, bezczelne
dymek sie juz skusil na sukienke i torebke to teraz iliosek musi!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dimi, ty chyba coś nie tak z tym szamponem zrobiłaś Ja też mam ciemne włosy i u mnie paprochów nie było A wmasowałaś po popsikaniu? No i najlepiej wyszczotkować szczotką np. z naturalnego włosia (ważne żeby miała gęste włosie/ząbki). Daj mu jeszcze szansę bo ja uważam, że jest świetny
nie wmasowalam zapomnialam no to zobaczymy

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mam nadzieję Tylko teraz trzeba będzie tygodniami czekać na przesyłkę A kiedyś to...parę dni i paczusia w domu (moje jakoś szczęśliwie omijały cło), a jakie ceny....ech, rozmarzyłam się znowu
eee moze nie bedzie tak zle?
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-17, 23:50   #3218
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
a ja sie paluje z allegro nadal w sprawie mojej podrobki z guerlain, teraz mi pisza, ze nie oddadza mi kasy (a przyjeli zgloszenie do programu ochrony kupujacych i sprawa jest na policji, artykul w wyborczej - pani ma dalej aktywne konto)bo kosmetyki zamawialam na mame...
i jeszcze malo tego! zlamalam w ten sposob regulamin, a wiec moga mi konto zawiesic

a wiecie same jak sie koresponduje z pracownikami Allegro
A może spróbuj zainteresować gazetę postępowaniem Allegro w tym przypadku? Czasem w takich przypadkach obijania się od ściany pomaga wzmianka w mediach - jak się robi głośno w negatywnym kontekście, to nagle się okazuje, że beton rusza. Ale fakt, że przy pozycji All w Polsce ciężka sprawa.
Stary 2010-12-17, 23:58   #3219
dimiti
Zakorzenienie

irsin przeciez to jest kpina!!!!!

masz DOWODY na to, ze to podroba! to niech sie tej kobiety czepiaja! a Guerlain zajal sie tym jakos? moglby allegro przywalic jakas kare za zezwalanie na sprzedaz podrob...
oni tobie beda zawieszac konto bo Ty zostalas oszukana, masz na to dowody, Ty stracilas kase a ona sprzedaje podrobki za co idzie sie nawet siedziec! no bosko normalnie...

szkoda, ze inni sie nie zglaszaja na policje- chodzi mi o poszkodowanych przez tego "sprzedawce"
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-18, 00:07   #3220
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
irsin przeciez to jest kpina!!!!!

masz DOWODY na to, ze to podroba! to niech sie tej kobiety czepiaja! a Guerlain zajal sie tym jakos? moglby allegro przywalic jakas kare za zezwalanie na sprzedaz podrob...
oni tobie beda zawieszac konto bo Ty zostalas oszukana, masz na to dowody, Ty stracilas kase a ona sprzedaje podrobki za co idzie sie nawet siedziec! no bosko normalnie...

szkoda, ze inni sie nie zglaszaja na policje- chodzi mi o poszkodowanych przez tego "sprzedawce"
Tylko, że żeby zgłosić coś takiego na policję, trzeba mieć sporo czasu i pieniędzy. Po pierwsze jak założysz takiej osobie sprawę, to będą się one odbywać w miejscu zamieszkania pozwanego. Jak masz pecha i ten ktoś jest z drugiego końca Polski...
Stary 2010-12-18, 00:19   #3221
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Tylko, że żeby zgłosić coś takiego na policję, trzeba mieć sporo czasu i pieniędzy. Po pierwsze jak założysz takiej osobie sprawę, to będą się one odbywać w miejscu zamieszkania pozwanego. Jak masz pecha i ten ktoś jest z drugiego końca Polski...
wlasnie mam tego pecha, ze ona jest z daleka - a ja mam male dziecko i jesli teraz dostane wezwanie to troche kwas - chociaz moja policja jeszcze nawet nie przekazala tej sprawy do jej miasta wiec moze to za pare miesiecy sie zdarzy

a i inne osoby tez zglosily

mam nawet smsy w ktoych mnie szantazuje, ze albo usunę komentarze albo wysle donos do skarbowki na mnie /nie wiem za co/

eh szkoda slow, w ogole to jakas masakra jest
irsin jest offline  
Stary 2010-12-18, 00:58   #3222
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:

jak mnie to wkurza jak ktos klamie i to jeszcze tak perfidnie!! to ty niby nie wiesz co robisz czy masz juz omamy? co za palant!:/
ale mnie kiedys tak facet w konia zrobil- sprzedalam na all puderek swoj malutki, mijaja dwa tyg i nic...zero kasy i zero jakis wiadomosci- to pisze z all przypomnienie o wplacie, czekam tydzien i nic...to wysylam zwrot prowizji....facet, odpisuje do all, ze zaplaci mi za dwa dni. no to ok. czekam znowu 4 dni kasy nie ma- wkurzylam sie i wystawilam negatyw. To sie facet obudzil! i do mnie, ze wplaci mi kase 27mego i zebym mu negatyw wykasowala. Odpisalam mu, ze jak zaplaci to wykasuje negatywny komentarz, ale narazie tego nie zrobie. Mija 27my kasy brak....to pisze do niego- ten odpisuje, ze pieniadze mam na koncie i zebym wykasowala negatyw. Patrze kasy nie ma. Na drugi dzien tez nie ma. Trzeciego dnia nadal brak- pisze do niego. A ten mi wysyla chyba z trzy maile, ze kasa juz jest na koncie i zebym ten negatyw mu anulowala (a tak wogole to mial juz z 4 negatywy za takie akcje) itd ja mu odpisuje, ze chyba mu sie cos pomylilo bo pieniedzy na koncie nie mam, to ten do mnie, ze nic mu sie nie pomylilo bo pieniadze sa- po czym po 4h dostaje wiadomosc od all, ze zaplacil przez place z all a klocil sie ze mna wczesniej, ze kase mam na koncie!
i pisze mi jeszcze, ze ten negatyw to nie powinien byc wystawiony bo nie napisalam do kiedy ma wplate zrobic (!!!!!) to mu odpisalam, ze napisal mi 3 dni wczesniej, ze pieniadze mam na koncie po czym dopiero 2h temu zaplacil wiec w jaki sposob moglam je miec na koncie a po drugie wyraznie mam napisane na stronie, ze na wplate czekam 7 dni tak jak wiekszosc osob z allegro!
\juz sie nie odezwal
Ja mam dwie ostatnio akcje na allegro. U jednej kobity kupiłam zestaw lakierów do pazureksów, czekam jeszcze do pon czy nie przyjdą i będę do niej dzwonić o co kaman... (niby wysłane 6 dni temu). U drugiej też trochę kosmetyków za 100 zł, z tym, że część poza allegro... więc tu trochę moja wina, ale dobrze mi się z dziewczyną pisało to stwierdziłam, że ja kupię taniej a ona nie będzie musiała płacić prowizji. I niby wysłane 11 dni temu. U mnie oczywiście nic Do tej drugiej dobijam się mailowo i cisza, ale na all nie loguje się od 13.12.

Tak czy siak- to za małe kwoty na policję, ale nie lubię oszustów i krętaczy. Podzwonię, a jak nie to się nie będę z tym bawić, machnę wezwanie a jak nie to do sądu, bo bezkarność takich ludzi działa na mnie jak płachta na byka.

Marigold19 jest offline  
Stary 2010-12-18, 09:01   #3223
ranka
Kici kici miau miau

ja jak na razie odpiukac mam pozytywne doswiadczenia z allegro i sprzedajacymi
ranka jest offline  
Stary 2010-12-18, 09:04   #3224
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:

\juz sie nie odezwal
O widzę, że też miałaś beznadziejny przypadek Nie wiem o co takim ludziom chodzi ? Skąd oni się wzięli i po co kupują jak nie chcą płacić

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-12-18, 09:47   #3225
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
mam nawet smsy w ktoych mnie szantazuje, ze albo usunę komentarze albo wysle donos do skarbowki na mnie /nie wiem za co/

o Matkoco za maskara, współczuję...

Miłego dnia truskawkija dziś cały dzień w pracy
nobrit jest offline  
Stary 2010-12-18, 10:34   #3226
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
absolutnie nie

Cytat:
Bardzo możliwe Ja jestem z BB przeogromnie zadowolona i powiem, że na filtrze wyglądają u mnie jeszcze lepiej Normalnie photoshop
A jaki to filtr?
Mi się szczególnie podoba to, że BB są takie łagodne dla skóry i po zmyciu skóra nie wygląda tak jak by przez 10 godzin była pod gipsową maską tak jak po podkładzie

Cytat:
Ech, ciężkie to życie
Miałam dzisiaj jechać z mężem do galerii na noc zakupó, ale tak śniegiem sypnęło, że zrezygnowaliśmy z jazdy 40 km
A już miałam taką liste spisaną, co chcę obejrzeć ew. kupić [/QUOTE]

Podziwiam za odwagę, ja sklepy już od jakiegoś czasu omijam szerokim łukiem. Nie znoszę tłumów przed świętami

Taszanta jest offline  
Stary 2010-12-18, 11:32   #3227
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
absolutnie nie
Dokładnie

eeeeej co myślicie?
brać? Nie barac?
http://m.asos.com/mt/www.asos.com/pg...px?iid=1019886
ilios jest offline  
Stary 2010-12-18, 11:45   #3228
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie

eeeeej co myślicie?
brać? Nie barac?
Ilios, chyba się nie spodziewasz że w tym wątku usłyszysz " nie brać"

Sukienka rewelacja, choć ja bym wolała, żeby była jednokolorowa bo ta o ile dobrze widzę nie jest, ale fason

Taszanta jest offline  
Stary 2010-12-18, 12:07   #3229
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Dokładnie

eeeeej co myślicie?
brać? Nie barac?
A wysyłają do PL? Bo większość rzeczy z Mango Asos wysyła tylko do UK.
Ale jak wysyłają, to brać
Stary 2010-12-18, 12:08   #3230
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie

eeeeej co myślicie?
brać? Nie barac?
sukienka bardzo ładna, ale mi się nie podoba, ze ten pas pod biustem tak podchodzi do góry

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-12-18, 12:36   #3231
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
no i tacy ludzie u nas robia w konia wszystkich i jeszcze sie z tego wywijaja....!!

Cytat:
wlasnie mam tego pecha, ze ona jest z daleka - a ja mam male dziecko i jesli teraz dostane wezwanie to troche kwas - chociaz moja policja jeszcze nawet nie przekazala tej sprawy do jej miasta wiec moze to za pare miesiecy sie zdarzy

a i inne osoby tez zglosily

jak ja bym ta babe trzasla najchetniej!!! trohe "szkoda" ze ci nie grozila inaczej bo tak to jeszcze by mozna to zglosic na policje!
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam dwie ostatnio akcje na allegro. U jednej kobity kupiłam zestaw lakierów do pazureksów, czekam jeszcze do pon czy nie przyjdą i będę do niej dzwonić o co kaman... (niby wysłane 6 dni temu). U drugiej też trochę kosmetyków za 100 zł, z tym, że część poza allegro... więc tu trochę moja wina, ale dobrze mi się z dziewczyną pisało to stwierdziłam, że ja kupię taniej a ona nie będzie musiała płacić prowizji. I niby wysłane 11 dni temu. U mnie oczywiście nic Do tej drugiej dobijam się mailowo i cisza, ale na all nie loguje się od 13.12.

Tak czy siak- to za małe kwoty na policję, ale nie lubię oszustów i krętaczy. Podzwonię, a jak nie to się nie będę z tym bawić, machnę wezwanie a jak nie to do sądu, bo bezkarność takich ludzi działa na mnie jak płachta na byka.
poczekaj bo teraz Poczta ma jaja i paczki serio serio moga dluzej isc moze akurat dostaniesz??
ja mialam jeszcze lepsza akcje na allegro, ale jakos sie to rozeszlo. Pamietam wtedy pisalam do james o rade bo juz bylam niezle wystraszona!

Cytat:
O widzę, że też miałaś beznadziejny przypadek Nie wiem o co takim ludziom chodzi ? Skąd oni się wzięli i po co kupują jak nie chcą płacić
nie wiem wlasnie...kupuje i nie placi ponad miesiac i do mnie jeszcze ma pretensje, ze mu negatywa daje najlepiej to jakby kupowali a ty bys im wysylke za darmo, cene jeszcze obnizyla i podziekowala, ze wogole chce!

Cytat:
Dokładnie

eeeeej co myślicie?
brać? Nie barac?
ladna ale ja bym nie brala jakos tak nie zachwyca...ale wiesz jak tobie sie bardzo bardzo podoba to bierz
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-18, 13:18   #3232
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

a mi sie sukienka podoba
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-18, 13:30   #3233
ilios
PIP.

GG do ilios

Nie wysyłają do pl na pocieszenie wzielam http://www.asos.com//Liquorish/Liquo...px?iid=1048935
teraz jest out of stock ciekawe czy wysla
ilios jest offline  
Stary 2010-12-18, 14:16   #3234
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wysyłają do pl na pocieszenie wzielam http://www.asos.com//Liquorish/Liquo...px?iid=1048935
piekna!! sama bym sobie wziela tylko musze poczekac az moja dojdzie, zeby sie przekonac czy rozmiarowka ok- ale o wiele ladniejsza od tamtej!
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-18, 15:54   #3235
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Nie rozmiem z tą wysyłką, no jeszcze jak chodzi o jakieś rzeczy w sprayu itp to mogę zrozumieć że nie wysyłają bo są jakieś obostrzenia czy cuś, ale czemu niby nie wysyłają niektórych ciuchów????

Mi się tamta bardziej podobała, bo mi nie pasują takie rękawki, no ale w tej strasznie podoba mi się cena

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
sukienka bardzo ładna, ale mi się nie podoba, ze ten pas pod biustem tak podchodzi do góry
Taki podniesiony stan chyba wydłuża i wysmukla

Taszanta jest offline  
Stary 2010-12-18, 18:57   #3236
ilios
PIP.

GG do ilios

no jak to? ta sukienka powodowala wysokie zagrozenie terrorystyczne
ilios jest offline  
Stary 2010-12-18, 19:01   #3237
dynia18
Zakorzenienie

Cytat:
Jaka piękna sukienka....

Hiihihi no wiesz wyobrażenie celników POlka w takiej sukience - widok bombowy. A to tego wisażanka.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Klikłam ci - odklikasz...:prosi :
dynia18 jest offline  
Stary 2010-12-18, 19:21   #3238
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Cytat:
Nie rozmiem z tą wysyłką, no jeszcze jak chodzi o jakieś rzeczy w sprayu itp to mogę zrozumieć że nie wysyłają bo są jakieś obostrzenia czy cuś, ale czemu niby nie wysyłają niektórych ciuchów????
Wydaje mi się, że to już polityka Mango. Widocznie nie chcą sobie psuć rynku.
Stary 2010-12-18, 20:49   #3239
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Taki podniesiony stan chyba wydłuża i wysmukla
tak, tak, ale z przodu jest trochę wyżej jakby była krótsza z przodu albo modelka by miała brzuch ciężarnej

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-12-18, 21:09   #3240
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:

A jaki to filtr?
Mi się szczególnie podoba to, że BB są takie łagodne dla skóry i po zmyciu skóra nie wygląda tak jak by przez 10 godzin była pod gipsową maską tak jak po podkładzie

Ech, ciężkie to życie
A już miałam taką liste spisaną, co chcę obejrzeć ew. kupić
Podziwiam za odwagę, ja sklepy już od jakiegoś czasu omijam szerokim łukiem. Nie znoszę tłumów przed świętami[/QUOTE]

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
truskawka kosmetyki zenek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości