Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-10, 14:05   #2671
izabellini
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

jestem właśnie po akcjach telefonicznych na pocztę i do Urzędu Celnego
otóż moja paczka z Tru wysłana 26 listopada ma status na ich stronie, że oczekuje na odprawę celną od 2 grudnia
zadzwoniłam do celnego, a tam Pani powiedziała mi, że paczka jest aktualnie w Anglii!!!! więc nawet nie jest u nich jeszcze zarejestrowana
info z DL to ściema, może jakiś automat po iluś tam dniach wrzuca takie info, które ma się nijak do rzeczywistości
tak więc jak chcecie sprawdzić gdzie aktualnie jest wasza paczka, to dzwońcie do celnego pocztowego do działu informacji bądź reklamacji i po numerze nadania podadzą gdzie przesyłka się znajduje
Pani mocno się zdziwiła, że paczka ze Szwecji poszła najpierw do Anglii i stwierdziła, że pewnie są jakieś obostrzenia tych przesyłek
izabellini jest offline  
Stary 2010-12-10, 14:14   #2672
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dymek mial dzisiaj kolosa z innymi grupami....i sie troche spoznil i siedzial przy biurku i sciagi nie mogl wyciagnac!! !
a moja grupa byla na koncu i wszyscy sciagali ino nie jaaaaa! (chyba nie musze dodawac, ze nie za duzo umialam?)

i zem jest zla, zem jest taka Du*a
Stary 2010-12-10, 14:18   #2673
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Moja od wczoraj czeka odprawę

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Mam awizoooooooooooooo To musi być Asos, bo na nic innego nie czekam A cały czas jestem w domu i listonosz nie zapukał Za chwilę wysyłam męża na pocztę Jak to nie będzie Asos to chyba popełnię sepuku

Dał, ale mógł lepiej coś fajnego dać, a nie dołożyć rabat na to co mu nie schodzi
fuksiara
czyli, że tylko moimi paczkami się na poczcie zajęli?
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, przy składaniu zamówienia z Asosa była informacja, że te darmowe przesyłki pocztowe (nie kurier) mogą iść do 14 dni roboczych... Ja zamawiałam 30.11, maila z potwierdzeniem wysyłki dostałam 01.12, więc paczka może iść do 20.12... Sprawdźcie w ten sposób swoje paczki, może się okaże, że jeszcze mieszczą się w tym terminie 14 dni "working days" I trzymajmy kciuki, zeby doszły!
ahaaaa.. ja się kierowałam tym, co pisali przy zamówieniu - jaki jest przewidywany czas dotarcia do mnie a to już prawie tydzień dłużej

ale za to dostałam dziś paczuchę z tru co ma iść na prezent a już się bałam, że nie dojdzie do świąt

Priyaa jest offline  
Stary 2010-12-10, 15:01   #2674
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, przy składaniu zamówienia z Asosa była informacja, że te darmowe przesyłki pocztowe (nie kurier) mogą iść do 14 dni roboczych... Ja zamawiałam 30.11, maila z potwierdzeniem wysyłki dostałam 01.12, więc paczka może iść do 20.12... Sprawdźcie w ten sposób swoje paczki, może się okaże, że jeszcze mieszczą się w tym terminie 14 dni "working days" I trzymajmy kciuki, zeby doszły!
W potwierdzeniu zamówienia miałam takie info:
WHEN CAN YOU EXPECT YOUR DELIVERY?
Delivered on or before Tuesday 07 December 2010
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
otóż moja paczka z Tru wysłana 26 listopada ma status na ich stronie, że oczekuje na odprawę celną od 2 grudnia
zadzwoniłam do celnego, a tam Pani powiedziała mi, że paczka jest aktualnie w Anglii!!!! więc nawet nie jest u nich jeszcze zarejestrowana
info z DL to ściema, może jakiś automat po iluś tam dniach wrzuca takie info, które ma się nijak do rzeczywistości
tak więc jak chcecie sprawdzić gdzie aktualnie jest wasza paczka, to dzwońcie do celnego pocztowego do działu informacji bądź reklamacji i po numerze nadania podadzą gdzie przesyłka się znajduje
Pani mocno się zdziwiła, że paczka ze Szwecji poszła najpierw do Anglii i stwierdziła, że pewnie są jakieś obostrzenia tych przesyłek
O matko, co za szopki
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
fuksiara
czyli, że tylko moimi paczkami się na poczcie zajęli?

ahaaaa.. ja się kierowałam tym, co pisali przy zamówieniu - jaki jest przewidywany czas dotarcia do mnie a to już prawie tydzień dłużej
Idę robić sepuku To nie Asos To odpowiedź poczty na reklamację A już tak się cieszyłam......

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-12-10, 16:24   #2675
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dim

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Ty się dymek nic nie przejmuj! na pewno zciągali złą grupę albo w ogóle przedmioty porąbali. Popisałi głupoty i dostaną gole a Ty dostaniesz tróję za samą lokalizację zobaczysz!
heh sciagali od tych, ktorzy sie nauczyli takze pewnie dobrze beda mieli...no ale za to ja bede miala paczki z tru a oni nieee!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Dymek, będzie dobrze, Ciocia Enn ma rację. Nie ma tego złego)

Cytat:
Zenio dał dodatkowe 10% na zestawy
heh szkoda, ze nie na wszystko!

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Dziewczyny warto? http://pl.strawberrynet.com/makeup/bobbi-brown/shimmer-brick-eye-palette/93030/?CatgId=34
Ja też bardzo długo czekałam na ostatnią przesyłkę - ok. 2 tygodni... Ale jestem mega zadowolona i zaraz kupuję następny zestaw, póki jest i to z dodatkowym 10%. Nie mam pojęcia jak z ważnością, bo datecalculator wariuje - ale kapsułki są naprawdę fajne - wygładzają buzię, super nawilżają - więc chyba nie purchawy Mam na myśli oczywiście Elizabeth Arden - Ceramide Capsules w zestawie 3x30
mi sie podoba i sama bym sobie ja wziela, ale james pisala, ze ona mega stara bedzie
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-10, 17:57   #2676
ilios
PIP.

GG do ilios

rany wlasnie mialam jedna z najwiekszych klotni z didzejosem dotychczas

zrobilam grzanki, a on stwierdzil, ze nie przepada za zoltym serem, bo zolty ser podgrzewany jego zdaniem smierdzi. no ale ok, on czasami tez zrobi jedzenie ktore jest rzygowe, mowie, ze nie jest super, ale jem, a ten marudzil i marudzil, przy kazdym kesie wydawal z siebie jęk bolesci, wiec sie wkurzylam, wzielam jego talerz i wywalilam grzanki do kosza
ilios jest offline  
Stary 2010-12-10, 18:03   #2677
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

zrobilam grzanki, a on stwierdzil, ze nie przepada za zoltym serem, bo zolty ser podgrzewany jego zdaniem smierdzi. no ale ok, on czasami tez zrobi jedzenie ktore jest rzygowe, mowie, ze nie jest super, ale jem, a ten marudzil i marudzil, przy kazdym kesie wydawal z siebie jęk bolesci, wiec sie wkurzylam, wzielam jego talerz i wywalilam grzanki do kosza
Uuu pokazalas pazury!

to jak taki be ser to mogl wyciagnac i jesc sam chleb!
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-10, 18:20   #2678
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:

o, zebym ja sie kiedys odwazyla
irsin jest offline  
Stary 2010-12-10, 18:44   #2679
ilios
PIP.

GG do ilios

nooo czasami jestem paskudna
ilios jest offline  
Stary 2010-12-10, 19:49   #2680
warszawianka
Zakorzenienie

Cytat:
Kurczę, z moją paczką jest identycznie.
Miała być szybka przesyłka a tu mi wisi na stronie, że czeka na odprawę celną.
Dobrze, że nie zamawiałam tam prezentów świątecznych. Więcej od nich nie zamówię
warszawianka jest offline  
Stary 2010-12-10, 19:59   #2681
Niebieska.Kredka
Zadomowienie

Dwie moje paczki czekają na odprawę od 3-ego, strach pomyśleć co z tymi wysłanymi później.

Dzisiaj dostałam paczkę z asosa wysłaną 4 dni po szamponie, a szamponu ani dudu. Może faktycznie ich wcale nie wysłali?
Niebieska.Kredka jest offline  
Stary 2010-12-10, 20:10   #2682
majade
Zakorzenienie

Cytat:

nooo czasami jestem paskudna
tak trzymać, bo wejdą na głowę

majade jest offline  
Stary 2010-12-10, 20:43   #2683
dimiti
Zakorzenienie

ilios ciekawe jaka twoj didzejos zareagowal?? mine pewnie mial boska
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-10, 20:58   #2684
elizziak
Zakorzenienie

Cytat:

uuu A mogę spytać, jaką miał minę, jak to zobaczył??

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
ilios ciekawe jaka twoj didzejos zareagowal?? mine pewnie mial boska
o, no właśnie
elizziak jest offline  
Stary 2010-12-11, 00:55   #2685
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
nosza sie meggga jak jeszcze 2 lata temu nie wlozylabym czegos takiego jak Uggi to w tych jestem zakochana i nosze je codziennie
no wzielam je wlasnie bo nie sa tak jak wiekszosc tego typu takie"materialowe/zamszowe" (niewiem jak sie to nazywa ale wiecie o co cmmon) tylko takie sliskie i za nic za nic nie przemakaja i nie zostaja na nich plamy od wody;Pi kolor jets identyczny jak rok temu jak je kupowalam
hmm jak ja kupowalam to pamietam,ze wlasnie tez chcialam dlugie ale akurat nie mieli na stanie a te mi sie spodobaly ale nowymi dlugimi bym nie pogardzila;D
fajne są, cieszę się, że dobrze się u Ciebie sprawują bo na stronie producenta przeczytałam jeden komentarz niezbyt pozytywny o tym modelu.

Cytat:
Bo wiesz, jak nie bedziesz wierzyc to .

Zaden problem. Jak cos to pytaj.
---------------------------------------------------------
Przez Was sama zaczelam rozmyslac nad kolejna para . Marza mi sie czerwone albo zielone. Niestety ich na Asosie nie widzialam.
pewnie, tez bym chciała ze trzy pary... no ale stopniowo...bo to dosyć spory wydatek

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
rozmiar mniejsze trzeba brac UGG - bo wam sie i tak troche rozciagna i bedziecie czlapac.

ja mam welniane UGG i zrobily sie za duze
dziekuje

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
potwierdzam
i tobie też

wszytsko już wiem, teraz tylko musze poczekac do stycznia, na razie kasy brak
milka-pilka jest offline  
Stary 2010-12-11, 10:06   #2686
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Idę robić sepuku To nie Asos To odpowiedź poczty na reklamację A już tak się cieszyłam......
Mariola jeśli jeszcze żyjesz, to napisz proszę jak się sprawuje ta maseczka do włosów Fekkai- czy dalej jesteś taka zadowolona?
i jak ten kremik pod oczy z sadłem z borsuka (?), nie pamiętam nazwy, jeśli gdzieś pisałaś a ja przeoczyłam to sorry
Ja się własnie zastanawiam czy nie zaatakować tego kremu z Borghese który jest w topach i do tego wzielabym dwie maseczki Fekkai, no ale nikt ostatnio nimi nie kusi

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę z asosa wysłaną 4 dni po szamponie, a szamponu ani dudu. Może faktycznie ich wcale nie wysłali?
No właśnie moje szampony chyba też zapadły się pod ziemie, a jeden miał być na prezent a kliknełam wieki temu

Auuu i nawet nie mogę sprawdzić sobie statusu przesyłki bo w poczcie miałam to w folderze spam, i nie przeniosłam sobie do nowych wiadomosci a teraz widzę ze mi się usuneło, no dramat po prostu

Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2010-12-11 o 10:11
Taszanta jest offline  
Stary 2010-12-11, 10:19   #2687
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
i jak ten kremik pod oczy z sadłem z borsuka (?), nie pamiętam nazwy, jeśli gdzieś pisałaś a ja przeoczyłam to sorry
O ile pamiętam to Mariola się czaiła na krem Ava mustela z norkami? Przerabiałam go dwa razy Bardzo treściwy (natłłuszczjący jak mało co) i gęsty. Na zimowe noce z kaloryferami jak znalazł. Rano skóra jest naprawdę dobrze rozprasowana i zdrowo wygladająca. Ma dość dziwny zapach i niestety migruje do oczu, ale i tak warto go spróbować. Ponoć zawiera całą masę fajnych substancji, jakieś antyoksydanty itd.

majade jest offline  
Stary 2010-12-11, 11:42   #2688
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mariola jeśli jeszcze żyjesz, to napisz proszę jak się sprawuje ta maseczka do włosów Fekkai- czy dalej jesteś taka zadowolona?
Ja się własnie zastanawiam czy nie zaatakować tego kremu z Borghese który jest w topach i do tego wzielabym dwie maseczki Fekkai, no ale nikt ostatnio nimi nie kusi

No właśnie moje szampony chyba też zapadły się pod ziemie, a jeden miał być na prezent a kliknełam wieki temu

Auuu i nawet nie mogę sprawdzić sobie statusu przesyłki bo w poczcie miałam to w folderze spam, i nie przeniosłam sobie do nowych wiadomosci a teraz widzę ze mi się usuneło, no dramat po prostu
Jeszcze żyję Przesyłki z Asosa nie ma, a druga, którą zamówiłam 8-go ma cały czas order processing, więc też nie wiem o co chodzi, a na dodatek nikt z Asosa mi nie odpowiada

O masce Fekkai mogę powiedzieć tylko wszystko co najlepsze Mam już 3 małe opakowania na zapas Włosy są mięciutkie, błyszczące i wolniej się przetłuszczają Do tego ślicznie pachnie. Dla mnie ideał Bierz póki jest

O kremie pod oczy już Majade napisała prawie wszystko
Cytat:
O ile pamiętam to Mariola się czaiła na krem Ava mustela z norkami? Przerabiałam go dwa razy Bardzo treściwy (natłłuszczjący jak mało co) i gęsty. Na zimowe noce z kaloryferami jak znalazł. Rano skóra jest naprawdę dobrze rozprasowana i zdrowo wygladająca. Ma dość dziwny zapach i niestety migruje do oczu, ale i tak warto go spróbować. Ponoć zawiera całą masę fajnych substancji, jakieś antyoksydanty itd.
Dodam od siebie tylko, że u mnie nic w oczy nie migruje. W słoiczku krem jest gęsty, a jak wklepuje go pod oczkami to (u mnie) topi się w taki fajny olejek i ładnie się wchłania, pozostawiając dobrze nawilżoną skórę Dla mnie póki co rewelacja. 30 ml za 13 zł, a nawilżenie dla mnie na razie najlepsze. Kończę właśnie Rexaline pod oczy, który wydawał mi się bardzo dobry, ale wsiąkał i skóra wysychała. Krem Ava utrzymuje te nawilżenie Cena Rexaline była powalająca, a rezultat bardziej powalający ma Ava za 13 zł

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-12-11, 11:51   #2689
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Moich paczek dalej brak, jak tak beda sie spieszyli przed swietami nie zdaze i nie bede miala czesci prezentow
irsin jest offline  
Stary 2010-12-11, 12:09   #2690
nobrit
Zadomowienie

Asos się pewnie nie wyrabia, zrobili darmową wysyłkę i zostali zalani, teraz dodatkowo dużo rzeczy jest przecenionych. Spodnie które zamówiłam dwa dni przed szczotą dawno przyszły, a szczoty nie ma. Widać w tym okresie zaczęły się przedświąteczno-zimowe problemy, bo nie możliwe żeby nam wszystkim na poczcie akurat szczoty pokradli, na to liczę
nobrit jest offline  
Stary 2010-12-11, 12:10   #2691
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze żyję Przesyłki z Asosa nie ma, a

Dodam od siebie tylko, że u mnie nic w oczy nie migruje. W słoiczku krem jest gęsty, a jak wklepuje go pod oczkami to (u mnie) topi się w taki fajny olejek i ładnie się wchłania, pozostawiając dobrze nawilżoną skórę Dla mnie póki co rewelacja. 30 ml za 13 zł, a nawilżenie dla mnie na razie najlepsze. Kończę właśnie Rexaline pod oczy, który wydawał mi się bardzo dobry, ale wsiąkał i skóra wysychała. Krem Ava utrzymuje te nawilżenie Cena Rexaline była powalająca, a rezultat bardziej powalający ma Ava za 13 zł
Marioluś, ale pod oczy masz Avę?? Czy na całą twarz

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Moich paczek dalej brak, jak tak beda sie spieszyli przed swietami nie zdaze i nie bede miala czesci prezentow
dziewcyny ale jaja z tymi przesyłkami, współczuję, bo to straszna nerwówa. Dwa lata tremu odbierałam paczki z prezentami zamówione na tru w połowie listopada w ... Wigilię po ubłaganiu pani z okienka

Powiem Wam, ze póki co psia szczota u mnie działa badziewnie. Co prawda włosy lśnią, ale minusów jest więcej. Jestem zawiedziona ale daję jej jeszcze szansę

majade jest offline  
Stary 2010-12-11, 12:22   #2692
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
eee jeszcze jest troche czasu- moze teraz akurat w tym tygodniu co bedzie wszystko przyleci?
moje prezenty tez wszystkie w drodze- mam ino etui na pedzle dla siostry i perfumy dla ojca
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-11, 12:23   #2693
majade
Zakorzenienie

Cytat:
eee jeszcze jest troche czasu- moze teraz akurat w tym tygodniu co bedzie wszystko przyleci?
moje prezenty tez wszystkie w drodze- mam ino etui na pedzle dla siostry i perfumy dla ojca
jak humorek?

majade jest offline  
Stary 2010-12-11, 12:26   #2694
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
jak humorek?
aaa juz mi przeszlo psa wczoraj wzielam do domu (tego od sasiada) i takie cyrki robil, ze od razu mi sie polepszylo szkoda tylko, ze znowu mam siniaki na rekach i nogach
ale dzieki, ze pytasz to mile
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-11, 12:30   #2695
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
ja chcialam jeszcze pare rzeczy dokupic, ale sama nie mam jak bo jestem uziemiona w du...
i musze liczyc na TZ , czyli z tym rowniez lipa
irsin jest offline  
Stary 2010-12-11, 13:09   #2696
Priyaa
Zakorzenienie

ja z ciekawości dzisiaj chciałam sprawdzić, czy ten kod -20% na asosie działa na suche szampony, i jak je wrzuciłam do koszyka to zrobiła się czcionka produktu na czerwono i napisali, że tego nie mogą wysłać na mój adres
może dlatego te szmapony do nas nie dochodzą?
chociaż buty, które zamówiłam przed szamponami też właściwie jeszcze nie doszły...

Priyaa jest offline  
Stary 2010-12-11, 13:20   #2697
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Jeszcze żyję Przesyłki z Asosa nie ma, a druga, którą zamówiłam 8-go ma cały czas order processing, więc też nie wiem o co chodzi, a na dodatek nikt z Asosa mi nie odpowiada

O masce Fekkai mogę powiedzieć tylko wszystko co najlepsze Mam już 3 małe opakowania na zapas Włosy są mięciutkie, błyszczące i wolniej się przetłuszczają Do tego ślicznie pachnie. Dla mnie ideał Bierz póki jest

No właśnie o tym migrowaniu słyszałam, czytałam jakieś opinie i kobiety twierdziły że po aplikacji tego kremu "traciły wzrok", trochę to niepokojące ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała , znalazłam w necie że koło mnie niedaleko jest w aptece w cenie chyba ok. 9 PLN więc grzech nie wziąc, ale to dopiero po świętach bo przed świętami nie mam siły chodzić tam gdzie można coś kupować z powodu tłumów

A co do Fekkai to chyba nie trzeba mnie za bardzo namawiać, mam tą mgiełkę nabłyszczającą i teraz chcę więcej rzeczy od nich

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
ja z ciekawości dzisiaj chciałam sprawdzić, czy ten kod -20% na asosie działa na suche szampony, i jak je wrzuciłam do koszyka to zrobiła się czcionka produktu na czerwono i napisali, że tego nie mogą wysłać na mój adres
chociaż buty, które zamówiłam przed szamponami też właściwie jeszcze nie doszły...
wiecie co mi się przypomniało- kiedyś chciałam kupować na Asosie preparat do czyszczenia Hunterów w sprayu. No ale jak się wczytałam to napisali że wysyłka tylko do UK i chyba na Karaiby czy coś takiego. Może wprowadzili jakieś ograniczenia , że to niby też w sprayu?

Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2010-12-11 o 13:22
Taszanta jest offline  
Stary 2010-12-11, 13:24   #2698
izabellini
Zakorzenienie

jeśli chodzi o suche szampony, to widzę na Asosie, że w spisie krajów nie ma PL, a wcześniej była
może coś im się pokićkało i doszli do tego, że do PL ze względu na jakieś przepisy nie mogą ich wysłać
stąd pewnie Wasze braki w paczkach
izabellini jest offline  
Stary 2010-12-11, 13:25   #2699
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
ja chcialam jeszcze pare rzeczy dokupic, ale sama nie mam jak bo jestem uziemiona w du...
i musze liczyc na TZ , czyli z tym rowniez lipa
hehe boisz sie, ze kupi cos innego??

Cytat:
no niech nie robia takich cyrkow!
dimiti jest offline  
Stary 2010-12-11, 13:31   #2700
majade
Zakorzenienie

Cytat:
aaa juz mi przeszlo psa wczoraj wzielam do domu (tego od sasiada) i takie cyrki robil, ze od razu mi sie polepszylo szkoda tylko, ze znowu mam siniaki na rekach i nogach
ale dzieki, ze pytasz to mile

Cytat:
No właśnie o tym migrowaniu słyszałam, czytałam jakieś opinie i kobiety twierdziły że po aplikacji tego kremu "traciły wzrok", trochę to niepokojące ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała , znalazłam w necie że koło mnie niedaleko jest w aptece w cenie chyba ok. 9 PLN więc grzech nie wziąc, ale to dopiero po świętach bo przed świętami nie mam siły chodzić tam gdzie można coś kupować z powodu tłumów
Si, spróbować go trzeba koniecznie. Z tym traceniem wzroku to jest u mnie tak, że pewne produkty gdy sie dostaną do oka tworzą taką nieprzyjemną mgłę, wrażenie jest naprawdę dość przykre. Dlatego radzę omijać okolice oka szeroko i tyle. Zresztą Marioli nic nie zaszkodziło Ale tak naprawdę mi potrafi przeszkadzać w oku nawet prosta sprawa typu olej kokosowy bez dodatków. Im bardziej naturalny skład tym gorzej dla mnie

Edit: Kurczę, chyba sie machnęłam w sprawie tej Avy( Wy, dziewczyny czaicie się na podoczną czy twarzową? Bo ja piszę o twarzowej wciąż!

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:

wiecie co mi się przypomniało- kiedyś chciałam kupować na Asosie preparat do czyszczenia Hunterów w sprayu. No ale jak się wczytałam to napisali że wysyłka tylko do UK i chyba na Karaiby czy coś takiego. Może wprowadzili jakieś ograniczenia , że to niby też w sprayu?
Cytat:
jeśli chodzi o suche szampony, to widzę na Asosie, że w spisie krajów nie ma PL, a wcześniej była
może coś im się pokićkało i doszli do tego, że do PL ze względu na jakieś przepisy nie mogą ich wysłać
stąd pewnie Wasze braki w paczkach

faktycznie!!
A czego nie dostała w paczce James pomimo obecności na rachunku??

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

mam:
Cytat:

Mam pytanie odnosnie Asosa. Zamowilam psia szczote i suchy szampon. Dzis przyszla paczka. Szczota jest a szamponu nie ma. Do zakupu byla oczywiscie dolaczona kartka z potwerdzeniem zakupu i tam szampon widnieje. Zdarzylo sie tak ktorejs z Was?
czyli to prawda, ciekawe jak wybrną z tej sytuacji:O

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-12-11 o 13:39
majade jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
truskawka kosmetyki zenek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości