Pędzle do makijażu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-21, 15:50   #31
guest
Zakorzenienie

Re: do janeczki - znów pędzle do makijażu

oj, strasznie mi przykro, że nie udało Ci się zamówić tych pędzli [img]icons/icon9.gif[/img] Chyba jednak będzie lepiej jak któraś z wizażanek zajmie się wysyłką tych pędzli (padła taka propozycja - tylko kiedy możemy liczyć na realizację?). Moje zamówienie nie przekroczyło 40 zł, Pan był miły i nawet obiecał pokryć koszty przesyłki. Chyba miałaś znów pecha i trafiałaś na jego zły humor
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 15:54   #32
guest
Zakorzenienie

Re: do janeczki

Właśnie byłam u Pana po pędzle kiedy rozmawiał z jakąś klientką. Powiedział mi, że on bardzo chętnie wysłałby wszystkim Paniom swoje produkty, tyle tylko, że przesyłka jest bardzo droga, bo pędzle kosztują 30 zł (nie wiem czy to akurat Twoje zamówienie), a on musi zapłacić za przesyłkę 12 zł. Sama rozumiesz, pewnie już mu niewiele zostaje przy tej transakcji.
Dziewczyny, nie irytujcie się na tego Pana, to naprawdę złoty człowiek i przemiły, miałam z nim przyjemność rozmawiać już kilka razy i on bardzo ceni każdą z nas i gwarantuję, że nie czuje się dobrze odmawiając nam, potrzebującym kobietom. A żebyście widziały jakie ma spracowane ręce. Ja miałam kupić jeden pędzel, ale była taka wspaniała atmosfera, że wyszłam z pięcioma, z czego dwa już oddałam koleżankom, bo i tak by mi się nie przydały, a dziewczyny mają radochę. To jest absolutnie doskonałe podejście do klienta, i być może jeszcze przedwojenna szkoła. A, że kilku z Was podpadł, wybaczcie, nie wiadomo jakie my będziemy w jego wieku.
Serdecznie pozdrawiam.
Stary 2002-11-21, 16:01   #33
guest
Zakorzenienie

rozumiem że jest to już starszy człowiek i rozumiem również, że musi zarobić na tych transakcjach, dlatego ja chętnie pokryłabym koszty przesyłki!! - dlatego wizażanki Kochane mieszkające w Warszawie, niech któraś zajmie się wysyłką tych pędzli!!! - to rozwiąże problem i starszy Pan bedzie zadowolony
Stary 2002-11-21, 16:07   #34
guest
Zakorzenienie

GLIZDA się oferowała, ja niestety rzadko bywam w stolicy, więc raczej Ci nie pomogę, żebyś napisała rano, to mogłabym Ci temat dzisiaj załatwić. Napisz do Glizdy na adres mailowy justin@poczta.onet.pl, tak jak sugerowała w swoim poście.

Papatki [img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2002-11-22, 08:49   #35
guest
Zakorzenienie

do boćka i kelly

mnie udało się zamówić w końcu te pędzle telefonicznie, to kelly miała z tym największe problemy, ale dziękuję za dobre chęci i mam nadzieję, że działalności GLIZDY ruszy szybko [img]icons/icon10.gif[/img]
Stary 2002-11-22, 08:52   #36
guest
Zakorzenienie

do kelly i lady_in_red

chyba coś pomieszałam w ostatnim poście, to lady_in_red miała problemy z zamówieniem, chyba się jeszcze nie obudziłam, w związku z tym idę sobie zrobić kawkę i pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2007-01-18, 01:10   #37
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: do kelly i lady_in_red

A ja mam takie pytanko. Czy te pędzle We-Ma co robi ten pan z warszawy są profesjonalnie wykonane ? Czy mają taki wygląd jak te na allegro ? Z jakiego włosia są przeważnie lub tylko wykonane ? Czy włoski się nie roztapierzają ? czy są zwarte ? A rączka z czego jest ? z plastiku czy czego ???

A czy na allegro można je kupić ??? Są drogie czy takie jak u tego Pana, co jak czytam nie zawsze chętnie chce wysyłać ???

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości