problem z dobraniem ubrania, fryzury. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-03, 23:04   #1
Imfullyalive
Przyczajenie

problem z dobraniem ubrania, fryzury.

Mam lekki problem z dobraniem ubioru oraz fryzury.
Mam co prawda dopiero 15 lat, ale niepokoi mnie to. Uważam, że źle wyglądam i chciałabym to jakoś poprawić. Dodam milka załączników z moimi zdjęciami.
Włosy noszę cały czas tak jak na zdjęciu 1. Jeśli to istotne, mam kolczyk w uchu (industrial) i w wardze, noszę podkówkę po lewej stronie. Reszta zdjęć ma na celu pokazanie tego, jak się ubieram, ponieważ są to stare zdjęcia więc fryzury na nich mam nie aktualne.
Po pierwsze, nie wiem czy to dobrze, że zmieniłam włosy. Tzn., że wiążę je i mam grzywke na prawą strone, na skos. Kiedy jest wilgotno, bardzo mi się kręci. Jestem bardzo szczupła, można powiedzieć że "płaska", przynajmniej ja tak uważam. Czasem noszę za duże koczulki próbując to zakryć. Koleżanki mówią mi, że dobrze wyglądam w spódniczkach, jednak ja nie lubię ich ubierać i uważam, że źle w nich wyglądam. W każdym razie, jak mogłabym poprawić swój wizerunek, żeby wyglądać lepiej? Podobać się zarówno sobie jak i innym? Nie maluję się, powinnam zacząć?
Jestem w takim wieku, że te sprawy są dla mnie istotne... Byłabym bardzo wdzięczna, za poświęcenie chwili i odpowiedzenie mi.
Imfullyalive jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 09:54   #2
sarah22
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22
Dot.: problem z dobraniem ubrania, fryzury.

moim zdaniem fajnie prezentujesz się na pierwszym foto co do stroju to jeśli nie pasują Ci spódniczki to ich nie zakładaj...ubieraj to w czym się czujesz najlepiej bo Ty masz się czuć dobrze i komfortowo w nich może zostań przy tym stylu sportowym. Jesteś młoda więc na te 15 lat ubieraj się swobodnie co do makijażu nie jest Ci potrzebny w ogóle masz śliczną buzie bez niego...może napisz jak chcesz się ubierać? a co byś powiedziała na fryzurę "na chłopaka"?? aha.. i nie zakładaj koszulek większych bo to bezsensu..ktoś pomyśli, że zakładasz starszego bratanoś wszystko w swoim rozmiarze

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2010-10-04 o 09:55
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 16:27   #3
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Obejrzałam Twoje zdjęcia z przyjemnością - świeża uroda jest Twoim atutem i jeśli miałabym coś radzić to tylko jedno: ubieraj się tak,jak Ci wygodnie,dbaj o swój komfort,póki żadne ramy nie narzucaja Ci wizerunku - i nigdy,przenigdy nie zachowuj się głupio,głośno i wulgarnie
P.S. Sory,ale po prostu musiałam to napisać,jak się zdarzyła okazja . Ile dziewczyn w Twoim wieku widuję na ulicach,przystankach,w komunikacji miejskiej - są ładne,ładnie ubrane,ładnie ostrzyżone - a zachowują się potwornie: popisują się i wrzeszczą,przeklinają,no po prostu tragedia. Mam syna w tym wieku i wiem,że takie zachowanie NIE podoba się także chłopcom
Przynajmniej w miarę spokojnym chłopcom.

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2010-10-04 o 19:19
mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:13   #4
Anulenka
Zakorzenienie

W 100% zgadzam się z tym co napisała Wizażanka post wyżej
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dobre serduszko docenią zarówno mądre koleżanki jak i mądrzy chłopcy Na tych nie-mądrych szkoda czasu
Odnośnie wyglądu, to myślę, że w Twoim wieku nie ma sensu niszczyć buźki podkładami/pudrami Możesz spróbować tuszu do rzęs, żeby ładnie podkreślić oczęta i ewentualnie może jakiś różyk na policzki żeby dodać twarzyczce świeżości
Anulenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:18   #5
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

jezeli dziewczyna zgłosiła się do metamorfoz to raczej niedobrze się czuje w swoim ja,ja Cie prosze o zdjęcie terażniejsze samej twarzy i rozpuszczonych włosach w kolorze wtedy będe mogła cos więcej powiedzieć,ok ? czekam
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:05   #6
Sophie86
Zadomowienie

Oj, ja jestem przeciwko przydużym koszulkom. Noś ubrania dopasowane do Ciebie, nie zbyt duże, ani zbyt obcisłe.
Niestety przez duże koszule tracisz sporo uroku. Wiem, że sporo Twoich rówieśniczek lubi taki styl, ale może warto stopniowo zmieniać coś w swojej garderobie? Ja bym postawiła na bardziej dziewczęce bluzki - osobiście zachwycam się stylizacjami dziewczyn z "Gossip Girl", mogłoby to do Ciebie pasować ale z mniejszą ilością ozdób i w połączeniu ze spodniami. Ale tu pytanie do Ciebie - czy taki styl by Ci odpowiadał ?
Napisz też, jakich ubrań ( oprócz spódnic ) nie lubisz, jak chcesz wyglądać, jakiego stylu nie lubisz ?

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 22:26   #7
Imfullyalive
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
ja Cie prosze o zdjęcie terażniejsze samej twarzy i rozpuszczonych włosach w kolorze
Jutro dam zdjęcie w rozpuszczonych włosach. W wyprostowanych, jeśli mogę, bo naturalnie mam kręcone, puszą mi się okropnie i nie wygląda to dobrze.

Cytat:
Ale tu pytanie do Ciebie - czy taki styl by Ci odpowiadał ?
Napisz też, jakich ubrań ( oprócz spódnic ) nie lubisz, jak chcesz wyglądać, jakiego stylu nie lubisz ?
Cóż, można powiedzieć że lubie styl w jakim ubieram się teraz. Tylko, że czuje że powinnam coś zmienić, ponieważ nie uważam że podobam się innym ludziom.
Imfullyalive jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
problem, ubranie, włosy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości