Szare w這sy ! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-10-25, 14:09   #1
untypicalblonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Unhappy

Szare w這sy !

wiele razy farbowa豉m ju w這sy na blond. ostatnio wydawa mi si on zbyt 鄴速y, dlatego kupi豉m spokojniejsz farb z garniera 'jasny popielaty blond'. gdy na這篡豉m na w這sy zrobi si SZARY. wygl康a zupe軟ie inaczej ni na opakowaniu!! miejscami wygl康am jakbym siwia豉 (mam 18 lat), grzywka jest po prostu tragiczna. co mog zrobi by nada w這som cieplejszy odcie? czy s jakie domowe sposoby?

POMOCY !!!
untypicalblonde jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 16:06   #2
KATJA87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
Dot.: SZARE WΜSY. tragedia!

Mo瞠 postaraj si troche spra ten kolor jakim szamponem przciw逝pie穎wym, albo rumiankowym. Nast瘼nym razem u篡j p逝kanki aby zniwelowa 鄴速y kolor Tylko nie farbuj ju w這s闚 bo po pierwsze nie wiadomo co Ci wyjdzie. A po drugie wiadomo co wyjdzie- WΜSY. Zafunduj im teraz jak捷 maseczke
KATJA87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 16:35   #3
quench
Are you talking to me?!

Wiadomo軼i: 5 453

Mo瞠 spr鏏uj u篡 zwyczajnych szamponetek do w這s闚 w kolorze blond? Pami皻am, 瞠 szamponetki Mariona skutecznie za鄴販a造 mi w這sy...
I przede wszystkim na pocz徠ku porz康nie wyszoruj w這sy szamponem oczyszczaj帷ym (ca趾iem dobrze spisuje si tu szampon z czarnej rzepy Joanny). Mo瞠sz te u篡 sposobu polecanego przez moj kole瘸nk (kosmetyczk) - na堯 sod oczyszczon na szczoteczk do z瑿闚 i delikatnie wyszoruj ni w這sy. Soda "zbierze" zanieczyszczenia i ewentualne resztki farby z powierzchni w這sa.
Z do鈍iadczenia jednak wiem, 瞠 w przypadku popielatych odcieni farb kilka zwyczajnych my w這s闚 wystarcza, by usun望 nadmiern, szar barw.
quench jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 18:39   #4
JustynaSmOnline
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Poka wiadomo嗆
Tylko nie farbuj ju w這s闚 bo po pierwsze nie wiadomo co Ci wyjdzie. A po drugie wiadomo co wyjdzie- WΜSY. Zafunduj im teraz jak捷 maseczke
Calkowicie zgadzam sie z kolezanka! Ja mialam ten sam problem! Mialam wlosy jasny blond, polozylam ciut ciemniejszy blond i wyszly mi siwe pasma, z desperacji poszlam po nastepna farbe aby zakryc ten siwy kolor, po czym bylo jeszcze gorzej, polozylam na drugi dzien jeszcze jedna.. ciemna i zniszczylam sobie wlosy doszczetnie. Powinnam je sciac na 3cm jednak nie mam odwagi, teraz mi sie krusza, podcielam je, musze zwiazywac no i od nowa zapuszczam. No ale nic dam rade. Ty jednak nie popelnij teo samego bledu! Z tego co mi wiadomo jak wychodzi bialy-siwy kolor to oznacza brak pigmentu we wlosach wiec nie wiem czy to sie splucze!! Jasnym kolorem tego nie pokryjesz, musisz polozyc kolor na bazie pomaranczy badz brazu. Najlepiej idz do fryzjerki po porade Nic sama nie kombinuj. Ja juz dostalam nauczke
JustynaSmOnline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 18:48   #5
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554

Spokojnie! ten kolor si spierze za par my
G這wa do g鏎y! B璠zie jeszcze bardzo 豉dnie, tylko cierpliwo軼i!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 19:05   #6
untypicalblonde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Red face Dot.: SZARE WΜSY. tragedia!

BARDZO WAM DZIEKUJE DZIEWCZYNY
mysle ze poczekam pare dni i b璠 cz瘰to my w這sy, a jak nie pomo瞠 i si nie sp逝ka ta szaro嗆 to kupi t szamponetk z mariona uff... kamie spad mi z serca! dzi瘯i

Edytowane przez untypicalblonde
Czas edycji: 2009-10-25 o 19:49
untypicalblonde jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-26, 08:55   #7
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Kiedy w這sy sa systematycznie odbarwiane na kolor blond s bardzo ch這nne na te wszystkie popielate tonery kt鏎e niweluja 鄴單 i dodaj popielato軼i.. Bardzo czesto sie zdarza,瞠 w豉snie wychodz 瞠 tak powiem ,,r騜nokolorowe''

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 12:53   #8
EjjSenioritta
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 178
Szare w這sy !!!!!!!! ;((((((((((((((

W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera ... Mam szare w這sy ! Wygl康am jak stara baba ! Mia豉m rozja郾iany odrost i p騧niej nak豉dan farb ... Mia wyj嗆 be穎wy,piaskowy blond wyszed taki kolor :

Za陰cznik 3453660

Nie wiem co mam ze sob zrobi . Siedz i rycz . Powiedzia豉m fryzjerce,瞠 ten kolor jest okropny,zreszt pewnie widzia豉 to po mojej minie i zaszklonych oczach,jeszcze zap豉ci豉m nie chcia豉m ju 瘸dnego modelowania,ubra豉m si i wysz豉m,za wra磧iwa jestem chyba na robienie awantur,ale teraz jak patrze w lustro to mam ochot i嗆 i t g逝pia piz d za **** ! Powiedzia豉,瞠 mog przyj嗆 na poprawk,ale ja ju nigdy tam nie p鎩d . Jestem tak z豉 i za豉mana,瞠 nie mog si uspokoi .

Czy jest szansa,瞠 jeszcze b璠 wygl康a jak cz這wiek ?
EjjSenioritta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 13:04   #9
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: Szare w這sy !!!!!!!! ;((((((((((((((

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Poka wiadomo嗆
W豉郾ie wr鏂i豉m od fryzjera ... Mam szare w這sy ! Wygl康am jak stara baba ! Mia豉m rozja郾iany odrost i p騧niej nak豉dan farb ... Mia wyj嗆 be穎wy,piaskowy blond wyszed taki kolor :

Za陰cznik 3453660

Nie wiem co mam ze sob zrobi . Siedz i rycz . Powiedzia豉m fryzjerce,瞠 ten kolor jest okropny,zreszt pewnie widzia豉 to po mojej minie i zaszklonych oczach,jeszcze zap豉ci豉m nie chcia豉m ju 瘸dnego modelowania,ubra豉m si i wysz豉m,za wra磧iwa jestem chyba na robienie awantur,ale teraz jak patrze w lustro to mam ochot i嗆 i t g逝pia piz d za **** ! Powiedzia豉,瞠 mog przyj嗆 na poprawk,ale ja ju nigdy tam nie p鎩d . Jestem tak z豉 i za豉mana,瞠 nie mog si uspokoi .

Czy jest szansa,瞠 jeszcze b璠 wygl康a jak cz這wiek ?
umyj w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym ze 3 razy a potem myj nim codziennie do tygodnia powinno si wyp逝ka
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 13:05   #10
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Spokojnie
A wiesz mo瞠 jak farb ci ta fryzjerka po這篡豉?
Bo to wygl康a jak popiel jaki a nie be czy piasek.
Pocieszaj帷e dla ciebie mo瞠 by to 瞠 po rozja郾iaczu farba zawsze troch si sp逝kuje a popielate odcienie pod wp造wem mycia trac popiel i staj si piaskowe b康 jasne blond.
Tak瞠 myj, myj i g這wa do g鏎y!
A nast瘼nym razem u fryzjera popro o palet do r瘯i i sama wybierz kolor jaki chcesz i niech ona ci go na這篡 i nie podejmuje decyzji za ciebie.
Stary 2010-10-05, 13:12   #11
201610310857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 15 804

wyp逝cze sie, tylko myj szamponem przeciw逝pie穎wym
Ja na Twoim miejscu zrobi豉bym babie awantur.
Pociesz Ci faktem, 瞠 ja niedawno swoje kochane rude w這sy zafarbowa豉m na ciemny blond.
Wysz造 prawie czarne, my豉m przeciw逝pie穎wym i teraz- po miesi帷u s br您owe, ale ja pretensje mog mie tylko do siebie, bo sama kupi豉m farb i w zaciszu domowym zrobi豉m sobie krzywd

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

i marz mi sie takie bia貫, platynowe, ale to mo瞠 kiedy, jak ogol si na 造so, bo z tych, co mam teraz boj si, 瞠 m鏬豚y wyj嗆 jaki 鄴速y, poza tym fryzjerka te mi to odradzi豉
201610310857 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 13:37   #12
BlackDiamond
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Moja siostra mia這 to samo...
tylko farbowa豉 kolezanka-na rozja郾ione w這sy po這篡豉 kawowy br您...
Teraz przefarbowa豉 si na karmel-po這篡豉 farb joanny-orzechowy br您... W這ski super!
Wi璚 mo瞠sz tak zrobi....

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

A!i koniecznie napisz co zrobi豉 z t szaro軼i...
BlackDiamond jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 16:02   #13
Asia10000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48
Wpisy w blogu: 1

Je郵i ci si ten kolor po myciu nie zmyje, to proponuje je zafarbowa bo to chyba jedyny ratunek.

Szczerze m闚i帷 powinna do niej i嗆 i zg這si reklamacje, niech odda ci kase i co z tym kolorem zrobi.

Wsp馧czuje, ja dlatego farbuje w這sy na jasny blond zawsze w domu i t sam farb bo r騜ne rzeczy ju widzia豉m u fryzjera.
A za ka盥ym razem gdy ide do podci璚ia w這s闚 to dr輳 w obawie czy nie wyjde 造sa
Asia10000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 18:04   #14
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Jak juz dziewczyny napisaly szampon przeciwlupiezowy w ruch i bedzie dobrze Tydzien temu mialam podobny problem tyle ze nieco mniej siwy kupilam szampon przeciwlupiezowy fructisa i mylam codziennie, poza tym trzymalam go spieniongo na wlosach po 20min. Dzis juz jest jak dawniej, takze nic sie nie martw, wyplucze sie

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-06, 09:55   #15
EjjSenioritta
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 178

Dzi瘯uj za odpowiedzi Po za這瞠niu tego w徠ku od razu wsiad豉m w taks闚k i pojecha豉m do innej fryzjerki , kt鏎a uratowa豉 moje w這sy . Niestety tego czego co mia豉m na g這wie nie da這by si zmy,wyp逝ka,nawet ciemny br您 nie chcia si przyj望.
Rozja郾i豉m ca這嗆 .

Ta fryzjerka,kt鏎a zrobi豉 mi te szare w這sy odda豉 mi pieni康ze,ale b璠 walczy o odszkodowanie . W這sy mia豉m na 6 cm popalone,pokruszone,b帳le na g這wie ... Jedna wielka maskara !

MAM TERAZ ZA JASNE WLOSY,NIE PASUJA DO MOJEJ KARNACJI I ZLE SIE W NICH CZUJE NIESTETY MAM TAK ZNISZCZONE ZE TONOWANIE ICH NIE PRZYNIESIE DOBRYCH EFEKTOW . CHCE KUPIC SZAMPON KOLORYZUJACY I ZMIENIC ICH ODCIEN NA JAKIS PERLOWY BLOND ...
CZY TE SZAMPONY KOLORYZUJACE LOREAL CRAME GLOSS TO SA RZECZYWISCIE SZAMPONY ? BO FARBY UZYC NIE MOGE I TERAZ NIE WIEM

Edytowane przez EjjSenioritta
Czas edycji: 2010-10-06 o 09:57
EjjSenioritta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-06, 10:20   #16
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Seria Glossy Blonds to farby rozjasniajace.
Najlepiej jakbys wklei豉 zdjecie wlosow na tym watku:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post22513225
Tam Dziewczyny podpowiedza co robic, jak mie fajny kolorek oraz jak piel璕nowa w這sy. Ale musisz dac zdjecia
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-11, 14:31   #17
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 312
Wpisy w blogu: 3
SZARE, siwe w這sy - przed platynowymi pasemkami by造 ciemny blond

Dziewczyny, pomocy. MAM SZARE w這sy.

W tym tyg zrobilam pasemka platynowe na swoim ciemnym blondzie.
Zawsze to wygladalo tak jak na zdjeciu 1 i 2.

Ale tym razem wyszly zolte, czesc biala ale polowa z pasemek sie pokruszyla i polamala pewnie za dlugo bylo trzymane (woda 6% zawsze mi robi)

Zrobilam raz plukanke filetow. Zawsze je robilam majac wczesniej wlosy jak na zdj. 1. i 2.
Bylo ok. Blond moj pozostawal blond nie ruszony, a pasemka platynowe jasnialy.
A teraz mam SZARE wlosy, mylam juz z 8 razy wlosy i ciagle sa SZARE ... ani blond, ani braz, ani czarny. szare. byle co. Wygl康aj jak te na zdj璚iu 3.

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zawsze byly.jpg (9,3 KB, 238 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyy.jpg (19,2 KB, 239 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg szare22.jpg (10,0 KB, 315 za豉dowa)

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-07-11 o 14:36
Friese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-11, 20:00   #18
nicole89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 478
Dot.: SZARE, siwe w這sy - przed platynowymi pasemkami by造 ciemny blond

Powinna sprobowa jakiej p逝kanki, kt鏎a ma czerwony odcien, 瞠by zniwelowa t szaro嗆. Fioletowa niestety tylko pog喚bia szaro軼i (nadaje si, jak komu wyjd z馧te w這sy).

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-11, 21:22   #19
Friese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 312
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez nicole89 Poka wiadomo嗆
Powinna sprobowa jakiej p逝kanki, kt鏎a ma czerwony odcien, 瞠by zniwelowa t szaro嗆. Fioletowa niestety tylko pog喚bia szaro軼i (nadaje si, jak komu wyjd z馧te w這sy).
pierwszy raz s造sz o czerwonej p逝kance, i czyta豉m i szuka豉m w internecie ale znalaz豉m 瞠 to na odcie rudy dzia豉.. hmm

nie wiem co si sta這 瞠 s szare! zawsze by這 ok, nie mam poj璚ia czemu tak wysz這 teraz

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-07-11 o 21:23
Friese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-11, 20:08   #20
27Kika27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Mam podobny problem, dzisiaj wrocilam od fryzjera i mialam farbk robione odrosty na jasniutki blond-nie popiel. Fryzjerka oczywiscie zamiast posmarowac odrost przejechala ciut dalej i zawijajac w folie cale sie zafarbowaly, potem efekt koncowy mizerny-na odrostach wyszedl blond a na dalszej czesci wlosa SZARY!
Masakra-juz wiecej nie pojde do fryzjera. teraz na glowie mam szarosc ble...wczesniej mialam jasny blond..porazka fryzjerzy to moj koszmar.
27Kika27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-19, 20:40   #21
Karolina52
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Pomocy! Szary kolor w這s闚.

Jaki czas temu rozja郾ia豉m w這sy. Kolor wyszed pomara鎍zowo- 鄴速y, wi璚 postanowi豉m dokupi farb blond, coby zakry okropny efekt. Teraz wiem, 瞠 nie powinnam by豉 tego robi, ale zafarbowa豉m dzi w這sy, maj帷 nadziej, 瞠 wyjdzie miodowy odcie. Niestety, po 15 minutach trzymania farby w這sy zrobi造 si szare i suche. Nie mam poj璚ia, co dalej z tym zrobi. Wstyd gdziekolwiek wyj嗆 z takim kolorem. Czy s jakie metody, opr鏂z dekoloryzacji i wizyty w salonie fryzjerskim, na zmian tego paskudztwa na co bardziej zno郾ego?
Karolina52 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-18, 14:35   #22
zloootko
ZloOotko

Wiadomo軼i: 33
Dot.: Szare w這sy !

up.
kto co順?
mam taki wlasnie problem od wczoraj jak wy瞠j dziewczyny. ktos pomoze?
zloootko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-18, 14:41   #23
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

No szorowa i my, popiel si spiera, tak w豉郾ie radz na tym w徠ku
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-18, 16:05   #24
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Dok豉dnie ;-) albo sobie po堯 ruda szamponetke na 5 minut.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
brzydkie w這sy, farbowane wlosy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-03-18 16:05:09

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.