Prwidłowy wygląd pochwy (z zewnatrz i wewnątrz) - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-06, 19:35   #1
tina300luik
Przyczajenie

Prwidłowy wygląd pochwy (z zewnatrz i wewnątrz)

Witam wszystkich założyłam ten wątek bo nikt tak naprawde nie opisł dokladnie wyglądu pochwy, a zastanawia mnie jedna rzecz ktora wystąpiła u mnie:
a wiec tak opisze to jak najdokładnie sie da
przy wejsciu to pochwy dokladniej tam gdzie zaczyna sie wejście mam taką tkanke skórna-naroś nie wiem jak to inaczej ując w słowa mialam to zawsze mniejsze nie przejmowalam sie tym do dzis bo sie zastanowilam czy tak wogóle ma byc byla u ginekologa z rok temu i nie z tego co pamietam mialam to tylko chyba mniejsze. Na dzien dzisiejszy nie dokucza mi to ani w stosunku (gorzej przy wsuwaniu penisa na poczatku i w trakcie wkladania tampona), ale to nie jest az tak dokuczliwe wiec pytanie do Was czy tak ma ktos jak ja i czy to normalne bardz prosze o odp bo jesli to nie normalne to jak najszybciej zglosze sie do lekarza a nie mam zbytnio czasu aby latac teraz z gory dziekuje i za bledy przepraszam
tina300luik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:50   #2
BJean
Wtajemniczenie

Dot.: Prwidłowy wygląd pochwy (z zewnatrz i wewnątrz)

NARYSUJ i wrzuć wizualizację bo nie dość że tu się nie zdiagnozuje przez monitor to jeszcze w zgadywanki jestem cienka a Twojego opisu KOMPLETNIE nie rozumiem.
To może być nawet zwykła warga a Ty mówisz "narośl", wróżką nie jestem nie mam pojęcia o czym konkretnie mówisz.

masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:53   #3
bini6
Wtajemniczenie

i co ci lekarz powiedzial ?

Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2010-10-06 o 20:18
bini6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:22   #4
klempaa
laser moose

Cytat:
Napisane przez tina300luik Pokaż wiadomość
Witam wszystkich założyłam ten wątek bo nikt tak naprawde nie opisł dokladnie wyglądu pochwy, a zastanawia mnie jedna rzecz ktora wystąpiła u mnie:
a wiec tak opisze to jak najdokładnie sie da
przy wejsciu to pochwy dokladniej tam gdzie zaczyna sie wejście mam taką tkanke skórna-naroś nie wiem jak to inaczej ując w słowa mialam to zawsze mniejsze nie przejmowalam sie tym do dzis bo sie zastanowilam czy tak wogóle ma byc byla u ginekologa z rok temu i nie z tego co pamietam mialam to tylko chyba mniejsze. Na dzien dzisiejszy nie dokucza mi to ani w stosunku (gorzej przy wsuwaniu penisa na poczatku i w trakcie wkladania tampona), ale to nie jest az tak dokuczliwe wiec pytanie do Was czy tak ma ktos jak ja i czy to normalne bardz prosze o odp bo jesli to nie normalne to jak najszybciej zglosze sie do lekarza a nie mam zbytnio czasu aby latac teraz z gory dziekuje i za bledy przepraszam
nie przepraszaj za błędy, tylko używaj polskiej składni, bo ja np. momentami średnio rozumiem, co masz na mysli...

Co rozumiesz przez słowo "narośl"?

Śledź też pies! - blogujemy

mikroREKLAMA
Domowa hodowla psów rasy berneński pies pasterski Śledzikujący Bern FCI
22.03. przyszły w naszej hodowli na świat maluszki :) mamy 4 dziewczynki i 5 chłopców :)

Ta reklama pokazywana jest pod 17 469 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
klempaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:27   #5
kalincia
Zakorzenienie

Klępaa, to nie składnia, to ortografia...
kalincia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:29   #6
klempaa
laser moose