Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-06, 14:54   #541
vouge13
Zadomowienie

Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Moje wrażenia po T., dziś przyjrzałam się porządnie twarzy i załamałam się, pomijąjąc 3 okropne ropniaki, cała buzia w zaskórnikach, kaszce podskórnej, wągrach i grudkach. To pewnie też dlatego, że nie wyciskam w ogóle, a przynajmniej bardzo się staram. Dziwi mnie, że juz 3 tygodnie używania, a T. w ogóle tego nie ruszył, a mam wrażenie, że spotęgował.

vouge13, pokaż ten kremik bambino, bo mnie ciekawi wchłania się do matu?
zapewne ma glicerynę w składzie..?
u mnie to samo może jeszcze nie ma tragedii, ale jak się z bliska przyjrzeć to widać wągry, mnóstwo grudek, przebarwienia, błeee. i coraz bardziej to wyłazi
bambino=>
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...ny.html&next=1
super jest
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jak zrobiłaś ten tonik, i skóra od razu ci sie zaczela zluszczac?
no praktycznie na drugi dzień wyglądałam jakbym wpadła pod tira
ma-sa-kra. nie wiem czemu tak na mnie podziałał. miałam skórę jak żółw, najgorzej było pod oczami.

2015
Bratysława, Barcelona, Korfu, Teneryfa, Singapur, Paryż

2016
Ibiza, Portugalia, Wlochy, NYC, Floryda
vouge13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:06   #542
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
u mnie to samo może jeszcze nie ma tragedii, ale jak się z bliska przyjrzeć to widać wągry, mnóstwo grudek, przebarwienia, błeee. i coraz bardziej to wyłazi
bambino=>
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...ny.html&next=1
super jest

no praktycznie na drugi dzień wyglądałam jakbym wpadła pod tira
ma-sa-kra. nie wiem czemu tak na mnie podziałał. miałam skórę jak żółw, najgorzej było pod oczami.

oo a ładnie ci sie skura złuszczyła, oczyscił ci twarz?

tak wogóle to od dzis stosuje tri

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 22:22   #543
Aria85
Przyczajenie

Po około trzech tygodniach stosowania coś tam mi zaczęło wyłazić. Z dwa zaskórniki porządnie wyrzuciło na wierzch a teraz borykam się z gulkami przechodzącymi w ropne pryszcze. Pierwszą cisnęłam, drugą dziś też - ale jak tego nie robić kiedy biała ropa jest tak widoczna że wstyd tak wychodzić z domu???? W ogóle to nie mogę pozbyć się przeświadczenia że jak usunę tą ropę i cały wulkan to moja skóra będzie mi po stokroć wdzięczniejsza niż wtedy gdy go tam zostawię. Logiczne że trzeba oczyszczać a nie zostawiać do wchłonięcia ażeby kiedyś znowu się odbudowało. A jednak wiem że wyciskać nie należy.... tylko no niech mi ktoś przemówi do rozumu i wskaże dlaczego mam nie ruszać tych białych paskudztw bo nie mogę się powstrzymać.
Aria85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 11:54   #544
fossa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aria85 Pokaż wiadomość
Po około trzech tygodniach stosowania coś tam mi zaczęło wyłazić. Z dwa zaskórniki porządnie wyrzuciło na wierzch a teraz borykam się z gulkami przechodzącymi w ropne pryszcze. Pierwszą cisnęłam, drugą dziś też - ale jak tego nie robić kiedy biała ropa jest tak widoczna że wstyd tak wychodzić z domu???? W ogóle to nie mogę pozbyć się przeświadczenia że jak usunę tą ropę i cały wulkan to moja skóra będzie mi po stokroć wdzięczniejsza niż wtedy gdy go tam zostawię. Logiczne że trzeba oczyszczać a nie zostawiać do wchłonięcia ażeby kiedyś znowu się odbudowało. A jednak wiem że wyciskać nie należy.... tylko no niech mi ktoś przemówi do rozumu i wskaże dlaczego mam nie ruszać tych białych paskudztw bo nie mogę się powstrzymać.
Ja jak cos mam z ropa na wierzchu, albo cos co przypuszczalnie latwo wyjdzie na wierzch to wyciskam. Nie mam wtedy zadnych wyrzutow sumienia, bo wiem, ze robie dobrze i jak napisalas to dziadostwo nie wchlonie sie spowrotem. No ale warunek, ze jest taki, ze taki delikwent musi byc dojrzaly i chetny do wyjscia. Niektorych wogole sie nie chytam, bo z moim dlugim stazem wiem, ktore daja sie latwo wycisknac, a ktore wcale.

Gorzej jest natomiast gdy dorwe sie do zaskornikow zamknietych, bo szlak mnie trafia, ze to tam siedzi i nijak nie chce wyjsc. To wtedy robie sobie krzywde. 100 razy bardziej wole ropne syfy na wierzchu niz te zaskorniki.

Uzywam Triacne 1,5 tygodnia i powiem wam, ze mam naprawde gladka twarz Az nie wierze Bardzo mi sie oczyscila skora - wyskoczylo mi troche niespodzianek (mysle, ze to efekt avene), ale naprawde widze roznice. Mam nadzieje, ze to nie moje subiektywne odczucie ala placebo.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2011-12-07 o 11:56
fossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 13:26   #545
kiiicik
Zakorzenienie

Tri stosuję już dobre 2,5 miesiąca. Tak jak pisałam wcześniej, mnie wysypało bardzo szybko, po paru dniach, niestety wysyp trochę trwał. Sumiennie nakładam Tri co wieczór, ostatnio też pod oczy.
Po takim okresie i tak mi coś wyskakuje, nie jest to wysyp, mimo wszystko nie ma dnia, by na buzi nie miałam jakiegoś syfka, a raczej czerwonych placków.
Na pewno buzia jest bardziej wygładzona i napięta, ale postanowiłam wzmocnić działanie Tri i od razu po nim smaruję się kolejnym kremem z kwasem glikolowym 12% Glyco-A, wtedy czuję, że buzia piecze na parę sekund, no i zdecydowanie bardziej zwężają się pory. Tak już działam od tygodnia, więc zobaczę, czy rezultat będzie lepszy. Chciałabym się pozbyć tych intruzów, które wyskakują sobie pojedynczo, sinców po oczami, małych zmarszczek na czole i ogólnie wygładzić buzię, w tym zmniejszyć pory.
Po części udało się to osiągnąć, ale nie w tylu procentach, bym była usatysfakcjonowana, więc może połączenie Tri+Glyco zadziała. Po dodaniu Glyco od tygodnia już widzę, że skóra zaczyna mi się zdecydowanie bardziej łuszczyć, czyli działa

Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 16:47   #546
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Tri stosuję już dobre 2,5 miesiąca. Tak jak pisałam wcześniej, mnie wysypało bardzo szybko, po paru dniach, niestety wysyp trochę trwał. Sumiennie nakładam Tri co wieczór, ostatnio też pod oczy.
Po takim okresie i tak mi coś wyskakuje, nie jest to wysyp, mimo wszystko nie ma dnia, by na buzi nie miałam jakiegoś syfka, a raczej czerwonych placków.
Na pewno buzia jest bardziej wygładzona i napięta, ale postanowiłam wzmocnić działanie Tri i od razu po nim smaruję się kolejnym kremem z kwasem glikolowym 12% Glyco-A, wtedy czuję, że buzia piecze na parę sekund, no i zdecydowanie bardziej zwężają się pory. Tak już działam od tygodnia, więc zobaczę, czy rezultat będzie lepszy. Chciałabym się pozbyć tych intruzów, które wyskakują sobie pojedynczo, sinców po oczami, małych zmarszczek na czole i ogólnie wygładzić buzię, w tym zmniejszyć pory.
Po części udało się to osiągnąć, ale nie w tylu procentach, bym była usatysfakcjonowana, więc może połączenie Tri+Glyco zadziała. Po dodaniu Glyco od tygodnia już widzę, że skóra zaczyna mi się zdecydowanie bardziej łuszczyć, czyli działa
a to łuszczenie to takimi drobnymi płatkami czy wiekszymi, bo ja nie mam pojecia jak to wygląda :P

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2011-12-07, 18:42   #547
201605090958
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
A może zorac?na zmarszczki jest idealny, tak samo na wygladzenie i napięcie
201605090958 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 01:26   #548
ThirstyX3
Raczkowanie

Boooze jak ja bym chciala zobaczyc juz jakies efekty... Nalozylam wlasnieTri i znowu mam cala buzie czerwona,delikatnie szczypie,ale nie tak jak ostatnio. Generalnie zalamka...
ThirstyX3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 08:55   #549
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
Boooze jak ja bym chciala zobaczyc juz jakies efekty... Nalozylam wlasnieTri i znowu mam cala buzie czerwona,delikatnie szczypie,ale nie tak jak ostatnio. Generalnie zalamka...
Przepraszam, że się wtrącę. Może zbyt krótko czekasz z nakładaniem Tri po myciu? Mam bardzo wrażliwą skórę i dermatolog zaleciła czekać nawet 15min po myciu żeby buzia dobrze wyschła. Zdarzyło się, że się spieszyłam i też bardzo mnie piekło.

Spróbuj może teraz podleczyć buzię, kilka dni bez Tri i z porządnym nawilżaniem, może nawet natłuszczaniem, a dopiero po kilku dniach możesz ponowić próbę z Tri.

edit: Może tez nawilżenie/natłuszczeniu skóry w ciągu dnia jest zbyt słabe, przez co skóra nie dochodzi do siebie w ciągu dnia i z każdym użyciem Tri jest coraz gorzej.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-08 o 09:54
margoltka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:52   #550
ThirstyX3
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę. Może zbyt krótko czekasz z nakładaniem Tri po myciu? Mam bardzo wrażliwą skórę i dermatolog zaleciła czekać nawet 15min po myciu żeby buzia dobrze wyschła. Zdarzyło się, że się spieszyłam i też bardzo mnie piekło.

Spróbuj może teraz podleczyć buzię, kilka dni bez Tri i z porządnym nawilżaniem, może nawet natłuszczaniem, a dopiero po kilku dniach możesz ponowić próbę z Tri.

edit: Może tez nawilżenie/natłuszczeniu skóry w ciągu dnia jest zbyt słabe, przez co skóra nie dochodzi do siebie w ciągu dnia i z każdym użyciem Tri jest coraz gorzej.
No właśnie boję się nakładać na wilgotną twarz i czekam z nałożeniem Tri z pół godziny. Ale tak jak mówie jest to takie delikatnie pieczenie i tylko przez chwile
ThirstyX3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:22   #551
vanilia1985
Rozeznanie

Witajcie po kilkudniowej przerwie, myślałam, że coś przez ten czas się zmieni, a tu ciągle nic, poza podrażnieniem, ciągłym uczuciem ściągnietej buzi (porządnie nawilżam) nic się nie zmieniło. Nabawiłam się tylko większych zmarszczek pod oczami.

A powiedzcie czy na ten bambino ochronny stosujecie jeszcze filtr? nie za duzo wtedy tego na twarzy? czy można wyjść bez filtra w taką burą pogodę?
vanilia1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:45   #552
vouge13
Zadomowienie

Cytat:
A powiedzcie czy na ten bambino ochronny stosujecie jeszcze filtr? nie za duzo wtedy tego na twarzy? czy można wyjść bez filtra w taką burą pogodę?
nie, bo to straszny tłuścioch i filtr by się nie wchłonął. bambino na wieczór, filtr na noc.
nie można wyjść bez filtra, tak samo jak nie można siedzieć bez filtra w domu. promienie uva są zawsze, niezależnie od tego czy jest pochmurno, pada deszcz czy śnieg.

2015

2016
Stary 2011-12-08, 16:09   #553
zbuntowana20
Raczkowanie

Cytat:
nie można wyjść bez filtra, tak samo jak nie można siedzieć bez filtra w domu. promienie uva są zawsze, niezależnie od tego czy jest pochmurno, pada deszcz czy śnieg.

upsss.. a ja myslalam ze w domu mozna bez
zbuntowana20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:20   #554
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

ja nakładam wode rózaną i ona dośc na mojej twarzy szybko wsycha i nakładam pare sekund po nałozeniu tej wody i mnie nic a nic nie piecze, zero, mimo że ostatnio nakładam równiez na suche policzki..
Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
No właśnie boję się nakładać na wilgotną twarz i czekam z nałożeniem Tri z pół godziny. Ale tak jak mówie jest to takie delikatnie pieczenie i tylko przez chwile
Cytat:
Witajcie po kilkudniowej przerwie, myślałam, że coś przez ten czas się zmieni, a tu ciągle nic, poza podrażnieniem, ciągłym uczuciem ściągnietej buzi (porządnie nawilżam) nic się nie zmieniło. Nabawiłam się tylko większych zmarszczek pod oczami.

ja zawsze stosuje filtr niezaleznie od pogody

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
upsss.. a ja myslalam ze w domu mozna bez

JA aż taka filtromaniaczka nie jestem by siedziec z filtrem w domu wydaje mi sie że jak nigdzie nie bedziesz wychodziła a będziesz sosowac tro to ci sie nic nie stanie, widomo ze promienie uva przenikaja przez szyby jak napisała vouge13, ja bym przynajmniej nie stosowała bo
raczej sie nie nabawimy wtedy przebarwień, ale to moje zdanie i wiem że 100% fakni filtrów i tak będą przebywac w domu z filtrami

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2011-12-09, 01:40   #555
vouge13
Zadomowienie

Cytat:
JA aż taka filtromaniaczka nie jestem by siedziec z filtrem w domu wydaje mi sie że jak nigdzie nie bedziesz wychodziła a będziesz sosowac tro to ci sie nic nie stanie, widomo ze promienie uva przenikaja przez szyby jak napisała vouge13, ja bym przynajmniej nie stosowała bo
raczej sie nie nabawimy wtedy przebarwień, ale to moje zdanie i wiem że 100% fakni filtrów i tak będą przebywac w domu z filtrami
oj, ja bym się bała przebarwień i dla mojej spokojnej główki wolę pomaziać się filtrem rano a później się nie denerwować

2015

2016
Stary 2011-12-09, 18:21   #556
zbuntowana20
Raczkowanie

I jak tam Dziewczynki wasze buźki? chwalcie mi się tu osiagnięciami!
Stary 2011-12-09, 19:06   #557
vouge13
Zadomowienie

Cytat:
I jak tam Dziewczynki wasze buźki? chwalcie mi się tu osiagnięciami!
jedne syfy mi znikają, ale na czole pojawia się coraz więcej; tylko chciałabym się łuszczyć, żeby pozbyć się przebarwień ale nic takiego się nie dzieje na razie

2015

2016
Stary 2011-12-09, 19:51   #558
karmazynka99
Zakorzenienie

mi 2 gule wyszły a ak to skóra gładka, ale dopiero 3 dni uzywam ;D

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2011-12-09, 19:55   #559
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
jedne syfy mi znikają, ale na czole pojawia się coraz więcej; tylko chciałabym się łuszczyć, żeby pozbyć się przebarwień ale nic takiego się nie dzieje na razie
U mnie łuszczenie było/jest w zasadzie niezauważalne. Po kremie nawilżającym nie widać skórek. Dopiero po nałożeniu podkładu bez uprzedniego odpowiedniego natłuszczenia widać skórki i suche placki.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 10:21   #560
misia_bella
Zakorzenienie

Ja stosuję Triacnheal do dwóch tygodni efektów brak. Wiem, że to bardzo krótko, ale jak czytam, że komuś wyskakują gule po dwóch dniach
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 15:56   #561
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Ja stosuję Triacnheal do dwóch tygodni efektów brak. Wiem, że to bardzo krótko, ale jak czytam, że komuś wyskakują gule po dwóch dniach

tzn ja przypuszczam że to po tri, ale orpucz tego tez zero efektów...

choc coś mnie koło nosa piecze...

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2011-12-10, 17:44   #562
lukrecja222
Zakorzenienie

stosuję triacneal od mniej więcej 3 miesięcy. Nie miałam żadnego wysypu ani nic z tych rzeczy. Moim problemem jest nadmierne przetłuszczanie twarzy i podskórne grudki, ale też zaskórniki. Stosuję go prawie codziennie, od czasu do czasu na noc nakładam dobrze nawilżający krem, na dzień również nawilżający krem. Triacnealu nakładam sporo, czasem nawet ze 2 warstwy. Nigdy nic mnie nie piekło nawet ani nie podrażniło, ale mam skórę słonia
Po 3 miesiącach mogę powiedzieć, że buzia wygładziła się, grudki częściowo zniknęły. Na zaskórniki niestety nie pomógł nic, na świecenie twarzy też nie. Nie odczułam też jakiegoś wielkiego wysuszenia czy łuszczenia. Ten krem chyba po prostu jest dla mnie za słaby...
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:57   #563
vanilia1985
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
stosuję triacneal od mniej więcej 3 miesięcy. Nie miałam żadnego wysypu ani nic z tych rzeczy. Moim problemem jest nadmierne przetłuszczanie twarzy i podskórne grudki, ale też zaskórniki. Stosuję go prawie codziennie, od czasu do czasu na noc nakładam dobrze nawilżający krem, na dzień również nawilżający krem. Triacnealu nakładam sporo, czasem nawet ze 2 warstwy. Nigdy nic mnie nie piekło nawet ani nie podrażniło, ale mam skórę słonia
Po 3 miesiącach mogę powiedzieć, że buzia wygładziła się, grudki częściowo zniknęły. Na zaskórniki niestety nie pomógł nic, na świecenie twarzy też nie. Nie odczułam też jakiegoś wielkiego wysuszenia czy łuszczenia. Ten krem chyba po prostu jest dla mnie za słaby...
ja mam takie same wrazenia, że nie robi kompletnie nic
dla porównania dodam, że w zeszłym roku używałam ekkacklaru duo i k, wtedy było widać efekty. A teraz kompletnie nic..
vanilia1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:00   #564
fossa
Zadomowienie

To ja napisze co u mnie

Stosuje 2 tygodnie.
Wieczorem, czekam z 1h po umyciu i tak, zeby od razu w poduszke twarzy nie wpakowac.
Stosuje raczej malo, nic mnie nie piecze itp.
Efekty: po umyciu rano czuje, ze mam twarz gladziutka gdybym nie spojrzala w lusterko to bym mysla, ze mam idealna buzie. Pozostaja jednak jakies czerwone plamy czy pozostalosci po wypryskach. Na poczatku wyskoczylo mi sporo syfow na brodzie, teraz tez kilka, ale jakos mi to nie przeszkadza.
Ale najwazniejsze jest to, ze wyraznie wygladzaja mi sie zaskorniki i wogole skora sie oczyszcza.
Nie mialam tak dobrej buzi od naprawde dlugiego czasu . Wreszcie poliki mi sie zagoily i wygladaja w miare zdrowo ( to jest moja najgorsza strefa). Nie wyciskam fakt (co jest moja zmora) i to tez pewnie ma wplyw, ale naprawde odechciewa mi sie wyciskac gdy widze, ze ten Tri naprawde dziala!

Uzywalam Biodermy, LRP, kremu z perły czy Lysalphy, ostatnio Isotrexinu, wczesniej EpiDuo - wtedy nie widzialam efektow. Wiec wydaje mi sie, ze umiem ocenic czy cos dziala (na mnie) czy nie . Jak widac mam oporna w leczeniu buzie.

Dodam tez, ze sporadycznie razem z T. uzywam Cicafate na te ciezko gojace sie strefy (u mnie polika) i czasem posmaruje jakiegos delikwenta nim. Od wczoraj uzywam tez zelu do mycia z Avene.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2011-12-10 o 18:07
fossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:22   #565
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam takie same wrazenia, że nie robi kompletnie nic
dla porównania dodam, że w zeszłym roku używałam ekkacklaru duo i k, wtedy było widać efekty. A teraz kompletnie nic..
a jakie były te efekty, łuszczyłaś się?

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2011-12-11, 17:48   #566
czikirita
Raczkowanie

Stosuje triacneal od 7.11. Używam go codziennie na noc. Na pewno krem wygładził mi skórę twarzy i jest tak jakby bardziej nawilżona. Zaskórniki jak były tak są. Tak samo jest z moimi rozszerzonymi porami. One chyba już nigdy się nie zwężą... nawet 5 zabiegów mikrodermabrazji ich nie ruszyło
czikirita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 19:44   #567
karmazynka99
Zakorzenienie

a my czarne kropki z nosa zeszyle sama byłam zdziwona bo pare dni temu byly!

a teraz nosek czysty!

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2011-12-11, 22:59   #568
zbuntowana20
Raczkowanie

Cytat:
a my czarne kropki z nosa zeszyle sama byłam zdziwona bo pare dni temu byly!

a teraz nosek czysty!
super!! Teraz widać że cierpliwość przy Tri naprawde popłaca!! Oby tak dalej
Stary 2011-12-12, 14:20   #569
2303
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cześć dziewczyny. Zaczęłam stosować Triacneal jakiś miesiąc temu (co 3 dni) ale w międzyczasie zakupiłam 3 seanse zabiegu IPL+RF. Nie orientujecie się czy takie stosowanie Triacnealu (co 3 dni) jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu?
Na ulotce do yabiegu IPL+RF jest info że przeciwskazaniem jest stosowanie maści Retin A. Ale wiecie - wolę dmuchać na zimne. Nie odsyłajcie mnie proszę do osopy robiążej zabiego, bo ta pani w ogóle nie wiedziała co to Triacneal i czy takie stężenie i częstotliwość stosowania są przeciwwskazaniem (a to naprawdę super salon w samym centrum Wrocławia. Najchętniej bym zrezygnowała z tego IPL+RF - ale już zakupione i zapłacone na Gruponie więc nie moge się wycofać
Będę wdzięczna za odpowiedź
Stary 2011-12-12, 18:49   #570
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zaczęłam stosować Triacneal jakiś miesiąc temu (co 3 dni) ale w międzyczasie zakupiłam 3 seanse zabiegu IPL+RF. Nie orientujecie się czy takie stosowanie Triacnealu (co 3 dni) jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu?
Na ulotce do yabiegu IPL+RF jest info że przeciwskazaniem jest stosowanie maści Retin A. Ale wiecie - wolę dmuchać na zimne. Nie odsyłajcie mnie proszę do osopy robiążej zabiego, bo ta pani w ogóle nie wiedziała co to Triacneal i czy takie stężenie i częstotliwość stosowania są przeciwwskazaniem (a to naprawdę super salon w samym centrum Wrocławia. Najchętniej bym zrezygnowała z tego IPL+RF - ale już zakupione i zapłacone na Gruponie więc nie moge się wycofać
Będę wdzięczna za odpowiedź

to może lepiej nie łącz? ja bm nie łączyła

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
super!! Teraz widać że cierpliwość przy Tri naprawde popłaca!! Oby tak dalej

Moja pielęgnacja włosów
Odpowiedz

Tagi
diacneal, triacneal

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości