Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-06, 21:44   #991
jofka
Zadomowienie

Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
jesli jesteśmy przy biedronce, to niedawno był zestaw 3 ściereczek mikrodibry, używam do twarzy i są rewelacyjne
wogóle nie trą twarzy
Hihi mam ten sam zestaw ściereczek Fajne są, delikatne. Chociaż ostatnio kupiłam w Schlekerze ściereczkę do mycia twarzy specjalną, z mikrofazy. Jest o wiele "ostrzejsza". Teraz trochę uważam, ale po kuracji będzie jak znalazł.
U mnie jutro będzie 3 tydzień z Tri i już już nic nowego mi nie wyskakuje ciii aby nie zapeszyć, tylko się goją pozostałe.
Oby tak zostało, bo się popłaczę
Same blizny już dadzą mi wystarczająco w kość

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
Weszłam tutaj zapytać Was o zdanie...
Używam Tri od początku grudnia, czyli już ponad 2 miesiące, intensywny wysyp zaczął się po 3 tyg i trwa do teraz... w ogóle nie jest lepiej, wręcz przeciwnie strupy, cała zaczerwieniona twarz, masa plam, przebarwień, krostek, gul do tego super sucha skóra, pełno skórek... podkład wygląda na tym fatalnie, zresztą i tak nic nie kryje
nie wiem co robić, czy przerwać tę kurację, czy spróbować smarować się co 2-3dzień... co radzicie?
Wypowiedź ginger napawa optymizmem, ale ja już nie mam siły
Moim zdaniem powinnaś kontynuować, co do Tri z nim nie mam aż takiego doświadczenia, ale przeszłam kurację z Epiduo, który działał tak samo.
Niektórzy się załamywali i przestawali ( też forumowicze), niektórzy szybko odzyskiwali piękną cerę, a ja tylko koszmar i koszmar, ale wytrzymalam 3 miesiące, bo chciałam być konsekwentna i nie stracić szansy. I po tych 3 miesiącach cera jak nowa, nigdy takiej nie miałam, zero wyprysków itp. Nie nosiłam podkładu. Wytrzymaj! Tamto doświadczenie umacnia mnie teraz i nie przestanę mimo, iż wyglądam tak -

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:10   #992
mon88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Hihi mam ten sam zestaw ściereczek Fajne są, delikatne. Chociaż ostatnio kupiłam w Schlekerze ściereczkę do mycia twarzy specjalną, z mikrofazy. Jest o wiele "ostrzejsza". Teraz trochę uważam, ale po kuracji będzie jak znalazł.
U mnie jutro będzie 3 tydzień z Tri i już już nic nowego mi nie wyskakuje ciii aby nie zapeszyć, tylko się goją pozostałe.
Oby tak zostało, bo się popłaczę
Same blizny już dadzą mi wystarczająco w kość

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Moim zdaniem powinnaś kontynuować, co do Tri z nim nie mam aż takiego doświadczenia, ale przeszłam kurację z Epiduo, który działał tak samo.
Niektórzy się załamywali i przestawali ( też forumowicze), niektórzy szybko odzyskiwali piękną cerę, a ja tylko koszmar i koszmar, ale wytrzymalam 3 miesiące, bo chciałam być konsekwentna i nie stracić szansy. I po tych 3 miesiącach cera jak nowa, nigdy takiej nie miałam, zero wyprysków itp. Nie nosiłam podkładu. Wytrzymaj! Tamto doświadczenie umacnia mnie teraz i nie przestanę mimo, iż wyglądam tak -

na razie robię sobie parę dni przerwy a potem będę stosowała co 2-3 dzień...
może i bym wytrzymała, gdybym nie musiała wychodzić z domu a tak to rano malując się przeżywam koszmar
żeby chociaż widziała poprawę, a tu nic, już druga tubka i jest tylko gorzej...
najlepsze jest to, że jak zaczynałam kurację to miałam może kilka maleńkich krostek a tu teraz taka masakra...
ale jakoś skończę tę tubkę, pewnie zajmie mi to kolejne 2 miesiące i zobaczę... na razie katuję się nawilżaczem, żeby choć tę suchą skórę zniwelować
mon88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:11   #993
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
żeby chociaż widziała poprawę, a tu nic, już druga tubka i jest tylko gorzej...
najlepsze jest to, że jak zaczynałam kurację to miałam może kilka maleńkich krostek a tu teraz taka masakra...
Mon ... jak lecisz już z drugą tubką i wciąż zero efektów, ani żadnej poprawy, to może po prostu TRI na Ciebie nie działa? Ok, dwa tygodnie katuszy, ale po max takim okresie powinna nastąpić poprawa. A o ile dobrze mi się wydaje, jedna tubka niektórym nawet na rok wystarcza (w zależności ile i gdzie nakładamy), więc skoro Ty już masz drugą, to nie wiem ...

Może niech się ktoś jeszcze wypowie. Ja odstawiłabym na Twoim miejscu, nawilżała, nawilżała i później ewentualnie spróbowała raz jeszcze.

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:14   #994
jofka
Zadomowienie

Ciężka sprawa, ja Tri stosuję już od 3 tyg i poprawa jest taka, że nic nowego mi nie wyskakuje,ale mam liczne czerwone przebarwienia (blizny) po wysypie jaki był. To nie wygląda estetycznie, ale mam nadzieję, że to szybko minie. Natomiast nie wyskakują mi już nowe niespodzianki, tak jakby gruczoły łojowe się uspokoiły. Gdyby nie to to byłabym już szczęśliwa caaaałkowicie. Więc jeśli Tobie non stop coś wyskakuje przez 2 miesiące to faktycznie może jest coś nie tak, ale wiesz takie specyfiki mają to do siebie, że na każdego działają inaczej. Ja już opisywałam moją historię o epiduo, dłużej się męczyłam niż inni, ale był oszałamiający efekt.
Co do nakładania makijażu to ja mam aż odruch wymiotny jak muszę do niego rano przejść

Loving & be loved by U
Stary 2012-02-08, 18:39   #995
popolka
BAN stały

to chyba zależy od osoby ile sie utrzymuje wysyp, gingerX napisała że u niej wysyp trwał do końca kuracji wiec może i u Ciebie tak być
popolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 23:43   #996
mon88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Mon ... jak lecisz już z drugą tubką i wciąż zero efektów, ani żadnej poprawy, to może po prostu TRI na Ciebie nie działa? Ok, dwa tygodnie katuszy, ale po max takim okresie powinna nastąpić poprawa. A o ile dobrze mi się wydaje, jedna tubka niektórym nawet na rok wystarcza (w zależności ile i gdzie nakładamy), więc skoro Ty już masz drugą, to nie wiem ...

Może niech się ktoś jeszcze wypowie. Ja odstawiłabym na Twoim miejscu, nawilżała, nawilżała i później ewentualnie spróbowała raz jeszcze.
Cytat:
Ciężka sprawa, ja Tri stosuję już od 3 tyg i poprawa jest taka, że nic nowego mi nie wyskakuje,ale mam liczne czerwone przebarwienia (blizny) po wysypie jaki był. To nie wygląda estetycznie, ale mam nadzieję, że to szybko minie. Natomiast nie wyskakują mi już nowe niespodzianki, tak jakby gruczoły łojowe się uspokoiły. Gdyby nie to to byłabym już szczęśliwa caaaałkowicie. Więc jeśli Tobie non stop coś wyskakuje przez 2 miesiące to faktycznie może jest coś nie tak, ale wiesz takie specyfiki mają to do siebie, że na każdego działają inaczej. Ja już opisywałam moją historię o epiduo, dłużej się męczyłam niż inni, ale był oszałamiający efekt.
Co do nakładania makijażu to ja mam aż odruch wymiotny jak muszę do niego rano przejść
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
to chyba zależy od osoby ile sie utrzymuje wysyp, gingerX napisała że u niej wysyp trwał do końca kuracji wiec może i u Ciebie tak być

sama nie wiem... nie smaruje się 3 dzień i już widzę, że skóra się uspokaja... bo w ciągu 3 dni wyskoczyły 2 niewielkie krostki... a jak się smaruję to wyskakuje kilka dziennie może faktycznie skóra się oczyszcza... sama nie wiem jak to wyjaśnić
a tubka wystarczyła mi na 2 miesiące, a smaruje całą twarz raz dziennie... w sumie u mnie to norma, bo jakoś szybko zużywam kosmetyki do twarzy

zrobię tak jak pisałam... poczekam jeszcze z 3 dni, ponawilżam i potem spróbuj spróbuję dalej się smarować, ale rzadziej np. co 3 noc, dam znać jak idzie
Stary 2012-02-09, 11:17   #997
fossa
Zadomowienie

U mnie niby tez jest "wysyp" tzn. zawsze cos mi na twarzy wyskoczy. Ale jednoczesnie widze tez poprawe - mniej niespodzianek, wygladzone zaskorniki choc w dalszym ciagu sa. Nie gniewam sie na Tri, ze mi cos wyskoczy, bo tlumacze sobie to tak, ze te glebokie, pierunskie zaskorniki musza sie wydostac jakos na zewnatrz. Mysle, ze z tubki zostalo mi 1/3 i w sumie jestem zadowolona z dzialania Tri, napewno kupie nastepne opakowania.
fossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:28   #998
popolka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
U mnie niby tez jest "wysyp" tzn. zawsze cos mi na twarzy wyskoczy. Ale jednoczesnie widze tez poprawe - mniej niespodzianek, wygladzone zaskorniki choc w dalszym ciagu sa. Nie gniewam sie na Tri, ze mi cos wyskoczy, bo tlumacze sobie to tak, ze te glebokie, pierunskie zaskorniki musza sie wydostac jakos na zewnatrz. Mysle, ze z tubki zostalo mi 1/3 i w sumie jestem zadowolona z dzialania Tri, napewno kupie nastepne opakowania.
właśnie cały czas sobie powtarzam że będzie dobrze że te wszystkie zaskórniki muszą powychodzić bo przecież tego chciałam już nawet liczę je sobie ile zostało

mam do Was pytanie czym mega nawilżacie twarz? gdy jestem w domu nie wychodzę to nakładałam na twarz alantan ale chyba ta parafina w składzie mnie zapchała bo pojawiły sie nowe zaskórniki zastanawiam sie nad oliwką hipp czy nie przecierać nią twarzy albo mama ma mi zrobić na próbe krem z linomagiem
Stary 2012-02-09, 13:53   #999
babcia_miecia
Zadomowienie

Cytat:
mam do Was pytanie czym mega nawilżacie twarz? gdy jestem w domu nie wychodzę to nakładałam na twarz alantan ale chyba ta parafina w składzie mnie zapchała bo pojawiły sie nowe zaskórniki
Ja używam biodermę sebium hydra, ale teraz przerzucę się na Cetaphil dermoprotektor, bo jest bardzo tani, ma dużą pojemność(250 ml/ok.34zł) i jest chwalony na wizażu, a jakby się nie sprawdził, to zawsze można go zużyć do ciała.

Miałam alantan plus i chyba rzeczywiście trochę zapycha, bo również "dorobiłam się" po nim zaskórników. Tego problemu nie sprawił mi natomiast alantan dermoline lekki krem, podobny skład (pantenol, alantoina) jednak bez parafiny.
babcia_miecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 14:00   #1000
jofka
Zadomowienie

Oj oj oj alantan to chyba nie za dobry pomysł, ja od niego własnie muszę leczyć się Tri...miałam podrażniona skórę i waliłam go na poliki i teraz o! muszę przejść kurację...
Ja polecam Cetaphil, chociaż on to jest mega treściwy, więc jesli masz bardzo suchą skórę teraz, a jeśli nie to ja przeszłam na AA natura ( prosty skład, niezapychający), bo Cetaphil nie nadaje się pod makijaż. Tak to jest również bardzo dobry, specjalnie do stosowania podczas takich kuracji - mi poleciła dermatolog kiedyś jak używałam Epiduo.

Jest lepiej, mogłam normalnie zrobić makijaż, prawie nic nie było widać Ale się cieszę, nic nowego mi nie wyskakuje tylko goją się pozostałe czerwone placki. A czoło to mam takie gładkie jak nigdy- chodzi mi o napięcie skóry, bo tam nie miałam wyprysków. Skóra jest gładsza i taka mniam ( pomijając leczące się krostki 3 dokładnie). Jestem na razie ( aż boję się zapeszać) bardzo zadowolona. Poprawa jest niesamowita, skóra się wygładziła, jest jakby gęstsza i do tego wyglądam jak po liftingu

Loving & be loved by U
Stary 2012-02-09, 18:06   #1001
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
właśnie cały czas sobie powtarzam że będzie dobrze że te wszystkie zaskórniki muszą powychodzić bo przecież tego chciałam już nawet liczę je sobie ile zostało

mam do Was pytanie czym mega nawilżacie twarz? gdy jestem w domu nie wychodzę to nakładałam na twarz alantan ale chyba ta parafina w składzie mnie zapchała bo pojawiły sie nowe zaskórniki zastanawiam sie nad oliwką hipp czy nie przecierać nią twarzy albo mama ma mi zrobić na próbe krem z linomagiem
ja lubię oliwke hipp

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 14:02   #1002
bulineek91
Raczkowanie

Ja bym się wstrzymała przed stosowaniem oliwki na twarz. Kiedyś mieszkałam z dziewczyną która była kosmetologiem i odradzała stosowanie oliwek gdziekolwiek u dorosłych osób nie wspominając już o twarzy. Podobno wysusza

Co innego olejki...
bulineek91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 14:41   #1003
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bulineek91 Pokaż wiadomość
Ja bym się wstrzymała przed stosowaniem oliwki na twarz. Kiedyś mieszkałam z dziewczyną która była kosmetologiem i odradzała stosowanie oliwek gdziekolwiek u dorosłych osób nie wspominając już o twarzy. Podobno wysusza

Co innego olejki...
no mnie na pewno nie wywusza i nie wiem co w jej składzie mogło by wysuszac, dwa oleje na poczatku, witamina e i zapach...

ja tam ja lubię

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2012-02-10, 17:45   #1004
mon88
Zadomowienie

Cytat:
Oj oj oj alantan to chyba nie za dobry pomysł, ja od niego własnie muszę leczyć się Tri...miałam podrażniona skórę i waliłam go na poliki i teraz o! muszę przejść kurację...
Ja polecam Cetaphil, chociaż on to jest mega treściwy, więc jesli masz bardzo suchą skórę teraz, a jeśli nie to ja przeszłam na AA natura ( prosty skład, niezapychający), bo Cetaphil nie nadaje się pod makijaż. Tak to jest również bardzo dobry, specjalnie do stosowania podczas takich kuracji - mi poleciła dermatolog kiedyś jak używałam Epiduo.

Jest lepiej, mogłam normalnie zrobić makijaż, prawie nic nie było widać Ale się cieszę, nic nowego mi nie wyskakuje tylko goją się pozostałe czerwone placki. A czoło to mam takie gładkie jak nigdy- chodzi mi o napięcie skóry, bo tam nie miałam wyprysków. Skóra jest gładsza i taka mniam ( pomijając leczące się krostki 3 dokładnie). Jestem na razie ( aż boję się zapeszać) bardzo zadowolona. Poprawa jest niesamowita, skóra się wygładziła, jest jakby gęstsza i do tego wyglądam jak po liftingu
zazdroszczę!
ja na razie mam przerwę od tri, ale zamierzam dziś lub jutro na noc się nasmarować... chociaż sama nie wiem, bo twarz wygląda lepiej niż jak go stosuję, ale pocieszam się, że może będzie lepiej

co to jest dokładnie za krem z aa?

ja smaruje się albo effaclarem h albo cetaphilem - oba super ale pod makijaż niestety za tłuste

oliwkę hipp używałam i bardzo polecam, ale teraz u mnie nie daje rady, bo mam bardzo suchą skórę i pełno skórek
Stary 2012-02-10, 17:58   #1005
bulineek91
Raczkowanie

Na codzień do twarzy używam AA ECO krem z pomidorem i jestem bardzo zadowolona z nawilżenia. Gdy robię jednodniową przerwę od Tri na noc nakładam LP active C... albo Avene Cicalfate

Edytowane przez bulineek91
Czas edycji: 2012-02-10 o 18:00
bulineek91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 19:18   #1006
jofka
Zadomowienie

Właśnie ze względu na tłustość cetaphilu i niemożliwość nałożenia na niego makijażu zakupiłam AA Wrażliwa Natura 20+ ( teraz jest na niego promocja w Naturze ) teraz mam na noc, bo przyda się większe nawilżenie. Jest lekki, szybko się wchłania do matu, nie przeciąża skóry. Ja jestem bardzo zadowolona zwłaszcza jeśli chodzi o skład. Na pewno jak będzie cieplej skuszę się na wersję na dzień. Polecam

Loving & be loved by U
Stary 2012-02-10, 19:26   #1007
withi_as
Zakorzenienie

Ja też nie zdecydowałabym się na oliwkę na buźkę - oliwka HiPP na ciało to co innego. Jednak nic co aż tak tłuste - nie nie ; - ) Ale jak komuś pomaga i służy - to czemu nie. Tak samo Alantan - na tatuaż, przy gojeniu, ok, ale nie na buzię ;

mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-02-11, 10:50   #1008
vanilia1985
Rozeznanie

Dziewczyny nie wiem o którym alantanie piszecie, ale ja szczerze mogę Wam polecić ten
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...tenolem-5.html
jest leciutki, wchłania się do matu, a przy tym idealnie nawilża
vanilia1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:26   #1009
fossa
Zadomowienie

Ja uzywam ziaje nawilzajaca likwidujaca podraznienia na dzien
albo
cicalfate ( do zadan specjalnych).

Wczoraj nie mialam zadnej maseczki, nie mialam tez z czego jej zrobic, wiec nalozylam po prostu czysty olej kokosowy na twarz. Czasami tak robie.

A powiedzcie czy przy stosowaniu Tri trzeba uzywac filtru tzn. jak robie sobie przerwe od tri to czy wtedy tez musze stosowac ochrone przeciwsloneczna ?
fossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:37   #1010
moniczorek
Podróżniczka

Zaczełam stosować Triacneal niedawno głównie przeciwzmarszczowo ...nie mam problemów z tradzikiem czy pryszczami. Po kilku dniach widze, że pory miałam zanieczyszczone bo mam wysyp na twarzy , wszysto wychodzi na zewnatrz i chwala bogu ale dziwnie sie czuje z taka ilościa pryszczy, Na szczescie nie zaobserwowałam u siebie zadnego piecznia, zaczerwienienia i podrażnienia wiec jestem zadowolona
moniczorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 14:29   #1011
babcia_miecia
Zadomowienie

Cytat:
A powiedzcie czy przy stosowaniu Tri trzeba uzywac filtru tzn. jak robie sobie przerwe od tri to czy wtedy tez musze stosowac ochrone przeciwsloneczna ?
Tak, czytałam nawet, że trzeba używać wysokiego filtra około miesiąca po zakończeniu kuracji
Stary 2012-02-11, 17:01   #1012
withi_as
Zakorzenienie

Według mnie filtr trzeba ZAWSZE używać, obojętnie czy stosujemy jakąś kuracje, czy nie. Po prostu promienie słoneczne są zawsze szkodliwe (a przy kuracji to wybitnie), a używanie chociaż kremu z SPF 20 sprawia, że ryzyko np. zmarszczek w przyszłości, jest wręcz minimalne, a na pewno mniejsze, niż bez używania. Ważne żeby używać filtra regularnie, a nie od czasu do czasu, jak sobie przypomnimy, bo to nic nie daje.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Po kilku dniach widze, że pory miałam zanieczyszczone bo mam wysyp na twarzy , wszysto wychodzi na zewnatrz i chwala bogu ale dziwnie sie czuje z taka ilościa pryszczy, Na szczescie nie zaobserwowałam u siebie zadnego piecznia, zaczerwienienia i podrażnienia wiec jestem zadowolona
Dla osób z cerą praktycznie bez zanieczyszczeń, faktycznie musi to być lekki szok, ale jak ktoś zdaje sobie sprawę, że takie są skutki uboczne używania TRI, to jakoś to przetrwa, a nawet będzie miał potwierdzenie, że kuracja działa

mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Stary 2012-02-11, 17:25   #1013
popolka
BAN stały

Cytat:
Ja uzywam ziaje nawilzajaca likwidujaca podraznienia na dzien
albo
cicalfate ( do zadan specjalnych).

Wczoraj nie mialam zadnej maseczki, nie mialam tez z czego jej zrobic, wiec nalozylam po prostu czysty olej kokosowy na twarz. Czasami tak robie.

ja sie zastanawiam nad jakas naturalna maseczka do twarzy nawilżającą

a dziś wpadł mi do głowy pomysł, w lecie używałam podkładu rozświetlającego AA i świetnie mi krył byłam super zadowolona tylko że teraz jest dla mnie za ciemny (używałam najjaśniejszego) i tak sobie pomyślałam że jakbym bo zmieszała z filtrem soraya co używam i nałożyć na twarz jajeczkiem tylko czy filtr w takiej mieszance będzie jednolicie nałożony ale chyba powinien jak dobrze wymieszam
Stary 2012-02-11, 19:46   #1014
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
ja sie zastanawiam nad jakas naturalna maseczka do twarzy nawilżającą

a dziś wpadł mi do głowy pomysł, w lecie używałam podkładu rozświetlającego AA i świetnie mi krył byłam super zadowolona tylko że teraz jest dla mnie za ciemny (używałam najjaśniejszego) i tak sobie pomyślałam że jakbym bo zmieszała z filtrem soraya co używam i nałożyć na twarz jajeczkiem tylko czy filtr w takiej mieszance będzie jednolicie nałożony ale chyba powinien jak dobrze wymieszam
może maseczka z siemienia lnianego?

pamietaj mieszając podkład z filtrem, zmniejszasz o wiele faktor filtra!

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2012-02-11, 22:02   #1015
Agaimka
Rozeznanie

Dziewczyny mam pytanie, używam Triacnealu już o 1,5 m-ca, stosuje codziennie wieczorem, nie miałam przez ten czas przesuszenia skóry, żadnego łuszczenia wiem, ze może powinnam się cieszyć ale zastanawiam się, czy on w ogóle na mnie działa, tez tak miałyście?? bo raczej czytam, że powoduje łuszczenie,czyli cera sie oczyszcza nie zauważyłam też, żeby wyskakiwało mi mniej niespodzianek, a nawet może więcej. Czy po 1,5 mca używania można już stwierdzić, czy coś pomoże, czy nie? bo nie wiem, czy jest sens go dalej używać
Stary 2012-02-12, 10:34   #1016
karmazynka99
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, używam Triacnealu już o 1,5 m-ca, stosuje codziennie wieczorem, nie miałam przez ten czas przesuszenia skóry, żadnego łuszczenia wiem, ze może powinnam się cieszyć ale zastanawiam się, czy on w ogóle na mnie działa, tez tak miałyście?? bo raczej czytam, że powoduje łuszczenie,czyli cera sie oczyszcza nie zauważyłam też, żeby wyskakiwało mi mniej niespodzianek, a nawet może więcej. Czy po 1,5 mca używania można już stwierdzić, czy coś pomoże, czy nie? bo nie wiem, czy jest sens go dalej używać
u mnie też nic sie nie działo, ale czarne kropki z nosa poznikały

a widzisz zeby cera wyglądała jakos lepiej?

Moja pielęgnacja włosów
Stary 2012-02-12, 10:58   #1017
Agaimka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
u mnie też nic sie nie działo, ale czarne kropki z nosa poznikały

a widzisz zeby cera wyglądała jakos lepiej?
no właśnie nie za bardzo mam trochę świeżych przeprawień po niedawnych niespodziankach i wydają mi się jeszcze bardziej czerwone, zastanawiam się, czy to może być od Triacnealu nie wiem, czy tak ma być, czy ona w kocu znikną, bo obecnie jest źle. Nie wiem, czy przerwać jego stosowanie, żeby nie pogorszyć stanu mojej cery, czy własnie tak ma być. Możę któraś z Was też tak miała? bo już tracę nadzieję, a takie w nim pokładałam nadzieje
Stary 2012-02-12, 11:15   #1018
babcia_miecia
Zadomowienie

Może daj mu szansę, szczególnie jeśli masz jeszcze sporo dobrego filtra, nawilżacza i reszty pielęgnacyjnych kosmetyków Moje blizny też stały się bardziej widoczne, bez obaw. Gdy stosowałam Diacneal dwa lata temu, moja twarz wyglądała jak mielonka wołowo-wieprzowa, ale później ładnie się wygładziła

Potrzeba cierpliwości, z dnia na dzień nie obudzisz się z nieskazitelną cerą, należy nad nią pracować bezustannie. Zresztą, już niedługo wiosna, trzeba wykorzystać teraz czas na złuszczanie, bo następna okazja dopiero w październiku
Stary 2012-02-12, 11:52   #1019
Agaimka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Może daj mu szansę, szczególnie jeśli masz jeszcze sporo dobrego filtra, nawilżacza i reszty pielęgnacyjnych kosmetyków Moje blizny też stały się bardziej widoczne, bez obaw. Gdy stosowałam Diacneal dwa lata temu, moja twarz wyglądała jak mielonka wołowo-wieprzowa, ale później ładnie się wygładziła

Potrzeba cierpliwości, z dnia na dzień nie obudzisz się z nieskazitelną cerą, należy nad nią pracować bezustannie. Zresztą, już niedługo wiosna, trzeba wykorzystać teraz czas na złuszczanie, bo następna okazja dopiero w październiku
Masz rację, tego chyba potrzebowałam w chwili zwątpienie dam mu jeszcze szanse, żeby pozniej latem nie żałować, ze nie pociągnęłam kuracji do końca

Mam też od dermatologa Retin A, ale jeszcze go nie stosowałam i zastanawiam się, czy te kuracje można jakoś ze sobą połączyć. Może zamiennie co drugi dzień?
Stary 2012-02-12, 12:26   #1020
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agaimka Pokaż wiadomość
no właśnie nie za bardzo mam trochę świeżych przeprawień po niedawnych niespodziankach i wydają mi się jeszcze bardziej czerwone, zastanawiam się, czy to może być od Triacnealu nie wiem, czy tak ma być, czy ona w kocu znikną, bo obecnie jest źle. Nie wiem, czy przerwać jego stosowanie, żeby nie pogorszyć stanu mojej cery, czy własnie tak ma być. Możę któraś z Was też tak miała? bo już tracę nadzieję, a takie w nim pokładałam nadzieje
U mnie też wszystko stawało się co raz bardziej czerwone. To przejdzie.
Już nic nowego mi nie wyskakuje ( 3 tydzień) tylko leczą się przebarwienia i dopiero zaczęło się łuszczenie skóry po jednej stronie brody
Hehe chyba wszystkie wyglądamy jak mielonka- to trafne określenie.
Nie ma już wyprysków, ale cera nie wygląda nieskazitelnie, bo są te czerwone plamy ale z dnia na dzień jest lepiej
Ja to się cieszę, bo wyraźnie jest wygładzona i nie ma zaskórników zamkniętych

Loving & be loved by U
Odpowiedz

Tagi
diacneal, triacneal

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości