Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-28, 13:04   #1261
fossa
Zadomowienie

Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
To do końca kwietnia go będę stosować i zakończę kurację w takim razie.

ja robie sobie przerwe do czerwca

nie umiem opisac jak wielka roznice zrobil mi Tri na twarzy ( plus to, ze nie wyciskam ) . Mam nawet zdjecia, ale nie moge sie zebrac, zeby je pokazac ...

Faktycznie ja tez mam kilka upartych przebarwien na kosci policzkowej ponizej oka. W sumie nie przeszkadzaja mi jakos bardzo, wczesniej mialam o wiele wieksze problemy niz przebarwienia, dlatgeo teraz sie tym nawet nie przejmuje

Polecam Tri i jeszcze cos: na poczatku stosowalam sladowe ilosci, teraz stosuje znacznie wiecej i mysle, ze to tez robi roznice. takze nie bac sie stosowac wiecej, bo to moze wyjsc na korzysc
fossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:32   #1262
skaz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
nie umiem opisac jak wielka roznice zrobil mi Tri na twarzy ( plus to, ze nie wyciskam ) . Mam nawet zdjecia, ale nie moge sie zebrac, zeby je pokazac ...
Pokaż zdjęcia
skaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:43   #1263
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Na opakowaniu jest napisane, że kuracja musi trwać minimum 3 miesiące. Ja mam zamiar odstawić z końcem kwietnia, to będzie 3 i pół miesiąca. Lepiej by chyba było trochę dłużej, ale ponoć w lecie to nie jest dobry pomysł. Do Triacnealu powrócę w październiku

Trzeba pamiętać, że wysokie filtry należy stosować jeszcze miesiąc po zakończeniu kuracji. Później można się przerzucić na niższe.

Moja cera wygląda nieźle, udało mi się nawet pozbyć większości zaskórników na nosie. Niestety, moje pory nadal są rozszerzone, blizny także są widoczne. Nie mogę jednak marudzić, wysyp już minął i cera wygląda znacznie lepiej. No i jeszcze miesiąc kuracji przede mną, więc mam jeszcze szansę na poprawę
O! nie widziałam tej wzmianki na opakowaniu, a właśnie się zastanawiałam ile muszę się jeszcze z nim "męczyć"

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:34   #1264
bulineek91
Raczkowanie

Cytat:

Faktycznie ja tez mam kilka upartych przebarwien na kosci policzkowej ponizej oka. W sumie nie przeszkadzaja mi jakos bardzo, wczesniej mialam o wiele wieksze problemy niz przebarwienia, dlatgeo teraz sie tym nawet nie przejmuje

Polecam Tri i jeszcze cos: na poczatku stosowalam sladowe ilosci, teraz stosuje znacznie wiecej i mysle, ze to tez robi roznice. takze nie bac sie stosowac wiecej, bo to moze wyjsc na korzysc
Pokaż zdjęcia, ja już mam to za sobą i jakoś przeżyłam

bulineek91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:13   #1265
Ondiine
Rozeznanie

Cytat:
Ja też robię od czerwca, minie właśnie wtedy 3 miesiące.

TriAcneal stosuję od 27 dni, wysyp oczywiście, mam, ale przesuszenia (może to i dobrze?) ani śladu. Chociaż wczoraj trochę czułam uczucie ściągnięcia, ale po solidnym peelingu.
Planuję zakup jakiegoś fajnego peelingu. No i stosuję maseczkę z glinki zielonej. Najbardziej wkurza mnie ta kaszka, która pojawiła się na policzkach TriAcneal radzi sobie z takimi "cudami" ?

Cytat:
Też jestem ZA i przyłączam się do dziewczyn proszących o zdjęcia
Stary 2012-03-28, 19:33   #1266
kiiicik
Zakorzenienie

Fossa wszystkie ładnie prosimy o zdjęcia z Twojej kuracji

A ja dziewczyny nie zamierzam robić przerwy. Wcześniej stosowałam 3,5 miesiąca, ale przerwałam i nie był to dobry pomysł. Także teraz jak mi się skończy tubka, to marsz po następną. Filtr 45 mam i słońce mi nie straszne

Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:40   #1267
jofka
Zadomowienie

Ja kończę, gdy skończy mi się tubka i będzie to coś ok. 3 miesięcy kuracji.
Mimo mojego spf 50, nie kuruję się latem. Nie chcę przegrzewać tych ran i w ogóle nie chcę żeby wszystko mi z twarzy spływało.
Nie jestem zachwycona efektami ze względu na przebarwienia. Na pewno warto, ale strasznie długo się to ciągnie.

Loving & be loved by U
Stary 2012-03-28, 20:04   #1268
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:

prosze pokaż zdjęcia, uwielbiam takie porównania przed i po

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 23:58   #1269
tucia09
Raczkowanie

Hej dziewczyny witam wszystkich dzis rozpoczelam swoja kuracje Triacnealem nie mam problemu z tradzikiem ale z rozszerzonymi porami i zaskornikami. Stosuje narazie filtr la roche anthelios AC SPF30. Pozdrawiam
Stary 2012-03-29, 11:30   #1270
fossa
Zadomowienie

Pierwsze zdjecie luty 2012 ( tak wygladalam po 3m-cach smarowania sie Tri , prosze sie nie wystaszyc)
Drugie zdjecie dokladnie m-c pozniej.

Sorry za kiepska jakosc zdjec, bo robione telefonem.

Ciezko mi powiedziec co bardziej mi pomaga czy T. czy niewyciskanie. Wiem jedno, ze po Tri mam rano tak gladka twarz w dotyku, wiec mysle, ze ma on duze znaczenie dla mojej pielegnacji.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2012-06-07 o 14:28
Stary 2012-03-29, 12:13   #1271
kiiicik
Zakorzenienie

Cytat:
Pierwsze zdjecie luty 2012 ( tak wygladalam po 3m-cach smarowania sie Tri )

Nie wiem co wazniejsze czy Tri czy niewyciskanie :conf used:
Są zdjęcia!!!
Super!! Widać, że cierpliwość popłaca, naprawdę jest różnica, buźka w lepszym stanie!
To teraz tym bardziej będę wierna Tri

Ćwiczę

Stary 2012-03-29, 12:27   #1272
201604131205
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
dziękuje za pomoc i danie nadziei
Mam jeszcze pytanko, skończyła mi się właśnie tubka Tri po ponad 2 miesiącach kuracji i mam te przebarwienia cholerne i nie wiem, czy kupować kolejne opakowanie czy dać spokój i stosować własnie np. witaminę C czy własnie moje serum AZELO z BU ?? Nie wiem
Moim zdaniem witamine C zawsze warto stosować, ona ma tyle zalet... Rozswietla, koloryt skory sie wyrownuje, zaczerwienienia szybciej znikaja (te po niespodziankach tez), jest bardzo silnym antyoksydantem no i jako jeden z nielicznych skladnikow w kosmetyce ma potwierdzone pozytywne dzialanie na produkcje kolagenu w skorze. Widziałam film na YT gdzie 56-latnia kobieta opowiadala, ze uzywa od lat witamine C na twarz i cialo, do tego filtry , i moim zdaniem wyglada niezle jak na swoje lata ; zwlaszca dlonie wygladaja jak u mlodej osoby, bez zmarszczen i brazowych plam
http://youtu.be/n69F-qMfW8s

A co do tri, ja resztki tubki zuzylam w weekedn na szyje i dekolt jako ze pojawilo sie slonce i nie cche ryzykowac. Kiedys sie z nim meczylam az do czerwca, ale stosowanie grubej warstwy filtra i ciagle marwienie sie, ze mimo ochrony slonce moze mi zaszkodzic zbyt mnie stresowalo Brązowe przebarwienia na twarzy szpeca bardziej niz zmarszczki i ponoc bardzo ciezko z nimi walczyc, wiec wole sie na nie nie narazac.
201604131205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:46   #1273
Nikita...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam - mi się nie spodobała i stoi praktycznie nietknięta. Po prostu mam jakiś uraz do maseczek i naprawdę nienawidzę tak tracić czasu, pewnie to z tego wynika Poza tym nie podoba mi się zapach - peeling szybko się zmywa, a maseczka jednak trochę musi poleżeć na buźce

Ja z tego sklepu zamawiam.
dzieki za ocene, ja tez nie jestem fanka maseczek ale jakby pomagala to jestem w stanie sie zmusic hihi. I prawda jest, ze to co jest numerem 1 w USA niekoniecznie musi sie sprawdzac u nas bo moga byc inne sklady. Tak jest np w przypadku slynnego Proactive - substancja czynna w Europie jest zupelnie inna niz w USA. Napisz mi prosze, czy maszeczka ta jest wysuszajaca? jezeli tak to u mnie niestety odpada,
dzieki i pozdrawiam

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 16:27   #1274
Ondiine
Rozeznanie

Cytat:
Pierwsze zdjecie luty 2012 ( tak wygladalam po 3m-cach smarowania sie Tri , prosze sie nie wystaszyc)

Sorry za kiepska jakosc zdjec, bo robione telefonem.
Bardzo, bardzo dziękujemy za zdjęcia!) Fajnie, ciekawe jak będzie po 3 miesiącach, też liczymy na fotorelację !

Cytat:
Ciezko mi powiedziec co bardziej mi pomaga czy T. czy niewyciskanie. Wiem jedno, ze po Tri mam rano tak gladka twarz w dotyku, wiec mysle, ze ma on duze znaczenie dla mojej pielegnacji.
Jak wytrzymujesz niewyciskanie Mi jak coś wyskoczy takiego to zaraz pcham łapki, ale staram się powstrzymywać...
Stary 2012-03-29, 18:34   #1275
jofka
Zadomowienie

fossa Brawo widać różnicę. Jednak długo to trwa.

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Moim zdaniem witamine C zawsze warto stosować, ona ma tyle zalet... Rozswietla, koloryt skory sie wyrownuje, zaczerwienienia szybciej znikaja (te po niespodziankach tez), jest bardzo silnym antyoksydantem no i jako jeden z nielicznych skladnikow w kosmetyce ma potwierdzone pozytywne dzialanie na produkcje kolagenu w skorze. Widziałam film na YT gdzie 56-latnia kobieta opowiadala, ze uzywa od lat witamine C na twarz i cialo, do tego filtry , i moim zdaniem wyglada niezle jak na swoje lata ; zwlaszca dlonie wygladaja jak u mlodej osoby, bez zmarszczen i brazowych plam
http://youtu.be/n69F-qMfW8s

A co do tri, ja resztki tubki zuzylam w weekedn na szyje i dekolt jako ze pojawilo sie slonce i nie cche ryzykowac. Kiedys sie z nim meczylam az do czerwca, ale stosowanie grubej warstwy filtra i ciagle marwienie sie, ze mimo ochrony slonce moze mi zaszkodzic zbyt mnie stresowalo Brązowe przebarwienia na twarzy szpeca bardziej niz zmarszczki i ponoc bardzo ciezko z nimi walczyc, wiec wole sie na nie nie narazac.
Tym bardziej czuję się zachęcona stosowaniem wit. C, ale poczekam aż wyzeruję serum Azelo z BU na przebarwienia.

Loving & be loved by U
Stary 2012-03-29, 19:38   #1276
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo dziękujemy za zdjęcia!) Fajnie, ciekawe jak będzie po 3 miesiącach, też liczymy na fotorelację !

Jak wytrzymujesz niewyciskanie Mi jak coś wyskoczy takiego to zaraz pcham łapki, ale staram się powstrzymywać...
Eeej, ale do trzymania łapek z daleko od buźki można się szybko przyzwyczaić - naprawdę ! Ja kiedyś też nie wyobrażałam sobie nie wycisnąć jakiegoś nowego towarzysza, ale obecnie już tego nie robię i wiem że to działa. Działa, działa, działa. Zostaw go w spokoju, naprawdę po dniu, czy dwóch zejdzie i nic po nim nie zostanie W innym wypadku zostawi po sobie kilku przyjaciół

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:21   #1277
bulineek91
Raczkowanie

fossa dziękujemy Naprawdę bardzo dobre rezultaty.

A propos blizn i przebarwień warto obejrzeć tvnplayer.pl/programy-online/klinika-urody-odcinki,553/odcinek-2,S00E02,11348.html

Stary 2012-03-29, 20:30   #1278
Nikita...
Zakorzenienie

Przylaczam sie do gratulacji dla fossy! Widac wyrazna poprawe!
Oby tak dalej.

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:07   #1279
jofka
Zadomowienie

Dziewczyny przyszła pora na ujawnienie się z moim ulubionym filtrem. Musiałam go przetestować, aby za szybko go nie pochwalić
Recenzja na moim blogu

Loving & be loved by U
Stary 2012-03-30, 13:55   #1280
ladymarmalade000
Przyczajenie

Chciałabym zacząć stosować Tri teraz, ale idzie wiosna i trochę się boję. Myślicie, że nic się nie stanie jeśli zacznę go używać i będę chroniła twarz przed słońcem dobrym kremem z filtrem? Nie mam też zamiaru przesiadywać na słońcu, no i w sumie nie jest ono jeszcze tak ostre.
ladymarmalade000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:02   #1281
babcia_miecia
Zadomowienie

Dziękuję za recenzję, na pewno wypróbuję jak mi się skończy SVR.
babcia_miecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:28   #1282
kiiicik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ladymarmalade000 Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć stosować Tri teraz, ale idzie wiosna i trochę się boję. Myślicie, że nic się nie stanie jeśli zacznę go używać i będę chroniła twarz przed słońcem dobrym kremem z filtrem? Nie mam też zamiaru przesiadywać na słońcu, no i w sumie nie jest ono jeszcze tak ostre.
Oczywiście, że możesz, ale tylko w połączeniu z filtrem.
Ja w zeszłym roku się latem kwasiłam i nic mi nie było. Dopóki nie pojechałam nad morze i przestałam używać filtrów na twarz, bo stwierdziłam, że komicznie wyglądam z opalonym ciałem i bladą twarzą. Za swoją głupotę (zresztą w pełni świadomą) zapłaciłam przebarwieniami Ale Glyco-a raz dwa się z nimi rozprawiło, 2 tyg. i wszystko zeszło. Także bez problemu możesz używać, ale filtr koniecznie

Ćwiczę

Stary 2012-03-31, 12:14   #1283
zbuntowana20
Raczkowanie

fossa naprawde super efekty, super ze się z nami podzielilaś zdjęciami. Dalas wielu osobom nadzieje
Ja rowniez robilam zdjęcia jednak wstawie je dopiero za jakis czas, bo narazie czekam na peeling Glyco-A ktory tak zachwalalyscie. Poczytalam recenzje na jego temat i naprawde strasznie nie mogę doczekac się az do mnie dotrze i rozprawi się z moimi przebarwieniami
zbuntowana20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 12:37   #1284
withi_as
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
narazie czekam na peeling Glyco-A ktory tak zachwalalyscie. Poczytalam recenzje na jego temat i naprawde strasznie nie mogę doczekac się az do mnie dotrze i rozprawi się z moimi przebarwieniami
Właśnie też go obecnie testuję i używam - zobaczymy po jakimś miesiącu jakie będą ostateczne efekty

https://www.instagram.com/asia_bejm/
mikroREKLAMA
Mój własny kącik w sieci

Ta reklama pokazywana jest pod 3 818 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
withi_as jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:11   #1285
VampIrzyca
Zadomowienie

fossa, pięknie! A miałaś na poczatku stosowania Tri. wysyp?

kiiicik, sorry za offtop, Merz Special dobrze działa (widzę go w Twoim podpisie )??
VampIrzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:34   #1286
fossa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość

Powiem ci, ze raz wytrzymuje raz nie.
W przeciagu tego m-ca kiedy robilam zdjecia nie wyciskalam wogole. chcialam sie przekonac jak w koncu na mnie dziala Tri, czy wogole dziala. Choc podswiadomie wiedzialam, ze jest dziala i jest lepiej.

Wystarczy, ze dossam sie do twarzy raz na tydzien i wszelkie efekty miesiaca niewyciskania diabli biora. Przy okazji polecam cicalfate na uszkodzona skore

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
fossa Brawo widać różnicę. Jednak długo to trwa.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez bulineek91 Pokaż wiadomość
fossa dziękujemy Naprawdę bardzo dobre rezultaty.
nie ma za co

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Przylaczam sie do gratulacji dla fossy! Widac wyrazna poprawe!
Oby tak dalej.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
fossa naprawde super efekty, super ze się z nami podzielilaś zdjęciami. Dalas wielu osobom nadzieje
Ja rowniez robilam zdjęcia jednak wstawie je dopiero za jakis czas, bo narazie czekam na peeling Glyco-A ktory tak zachwalalyscie. Poczytalam recenzje na jego temat i naprawde strasznie nie mogę doczekac się az do mnie dotrze i rozprawi się z moimi przebarwieniami
to nie jest jeszcze sukces, dalej dluga droga przede mna ale nie wyobraam sobie jej bez Tri!

ja mam w zasadzie swoj "dziennik zdjeciowy" chyba od 2 lat. Przy czym roznie psykram te fotki. Pierwsza mam jak wygladalam strasznie! Psytrykam zdjecia w zasadzie kiedy wygladam bardzo zle i kiedy sama widze poprawe. Daje mi to kopa i motywacje, ze faktycznie d a sie c o s zrobic.

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
fossa, pięknie! A miałaś na poczatku stosowania Tri. wysyp?
Jak widac po 3m-cach stosowania tri nie wygladalam dobrze. Raczej nie mialam takiego typowego wysypu; za to przez dlugi czas mialam "cos" na twarzy; te okropne zaskorniki wywalalo mi na wierzch.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2012-03-31 o 14:35
Stary 2012-03-31, 23:43   #1287
kiiicik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca;33252678
[B
kiiicik[/B], sorry za offtop, Merz Special dobrze działa (widzę go w Twoim podpisie )??
Kończę 2 opakowanie, będę jeść 3. Przy takich tabletkach na efekty trzeba czekać co najmniej 3 miesiące, więc za dużo tu nie mogę się wypowiedzieć Szybciej rosną paznokcie, włosy na pewno mocniejsze, mniej wypadają, to tyle co zauważyłam przez ten czas

Ćwiczę

Stary 2012-04-01, 01:08   #1288
jofka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ladymarmalade000 Pokaż wiadomość
Ja mimo wszystko bym odradzała, bo przebarwienia, które nabywamy nie wszystkie widać gołym okiem. Mogą wyjść w przyszłości, a wtedy możemy się zdziwić.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dziękuję za recenzję, na pewno wypróbuję jak mi się skończy SVR.
Ja już nie wrócę do SVR. Dla mnie to była mordęga. Jednak bardziej mi służą emulsje.

Zauważyłam,że od kiedy biorę cynk szybciej mi się goją niespodzianki. Chyba, że to złudzenie

Loving & be loved by U
Stary 2012-04-02, 21:10   #1289
kropka_nad_i
Zadomowienie

Cześć Dziewczyny, od tygodnia zaczęłam przygodę z Triacneal. W związku z tym mam pytanie- czy mogę równocześnie stosować serum FlavoC z BU przy kuracji kwasem glikolowym? Tzn. rano FlavoC i filtr, wieczorem Triacneal

Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:09   #1290
bulineek91
Raczkowanie

możesz

Odpowiedz

Tagi
diacneal, triacneal

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości