Prośba o ogólną poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-11-17, 20:57   #1
guest
Zakorzenienie

Prośba o ogólną poradę

Piszę do Was z prośbą o ogólna poradę dla mnie.Chciałabym sie zapytać o kolor włosów? Teraz mam bardzo długie odrosty i chcę coś z tym zrobić, tylko nie wiem na jaki kolor się zdecydować żeby dobrze wyglądac?Mój naturalny kolor to szary brąz. No i jak się czesać? Proszę również o poradę dotyczącą mkijażu...Mam dosyć duże oczyMają zielono-szary kolor No i jeszcze pytanie o ubrania, jakie kolorki by najbardziej do mnie pasowały?
Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg julita.jpg (91,5 KB, 4 załadowań)
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-19, 12:35   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Prośba o ogólną poradę

witaj [img]icons/icon7.gif[/img] ogólnie do poleciłabym ci ciepłe kolory coś w brązie, pomarańczu - myślę że warto byłoby spróbowac [img]icons/icon7.gif[/img] powodzenia, a co do koloru włosów to pasowały by odcienie jasnego brazu
Stary 2002-11-20, 14:17   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Jula [img]icons/icon7.gif[/img]
Czy to jest Twój naturalny kolor włosów ? Jeśli tak to zostaw je tak jak są [img]icons/icon7.gif[/img] Mają śliczny popielaty odcień i jak zaczniesz eksperymentować z farbami - a zwłaszcza tymi ciemnymi to zatracisz to na zawsze. Dlatego nalegam nie zmieniaj koloru włosów.

Nie wiem jaka masz dokładnie długość włosów? I w jakim stanie są końcówki?

Jesteś jeszcze młodziutka i na razie moim zdaniem powinnaś cieszyć się jak najdłużej długimi włoskami> Kiedyś je zetniesz. A teraz skupiłabym się raczej na odżywianiu ich na zabawie w papiloty, czy spiralne wałeczki. Masz ogromna możliwość uczesań z długimi włosami.

Potem poszukam jakieś propozycje fryzur i Ci przęśle. Ale proszę o cierpliwość.

Jeśli chodzi o makijaż. To powinnaś wyrównać kolor cery podkładem , może być nawet średnio kryjący. I ożyw buzie delikatnym różem - Ważne !!!! Ale w kolorach chłodnego różu. Na policzkach więcej, troszkę na nosku i na lukach brwiowych.

Kolory cieni spokojne , stonowane, mogą być perłowe, ale nie nakładaj ich na dolna powiekę. I raczej malując oczy zrezygnuj z podkreślania dolnej powieki - jedynie możesz musnąć ja cielistym cieniem i delikatnie pomalować rzęsy.

Kolory: popielaty róż, szarości najlepiej ożywione różem, błękit z granatem, jasna morela, lila- Róź ( taki jaśniutki;

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-23, 17:54   #4
guest
Zakorzenienie

Bardzo bardzo bardzo dziekuje za odpowiedzi
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości