koniec z podkladem na rzecz samoopalaczy,kremow brazuajcych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-08, 11:38   #1
jolkas1paula
Raczkowanie

koniec z podkladem na rzecz samoopalaczy,kremow brazuajcych

dziewczyny od zawsze sie malowalam .....i musze przyznac mialam talent;p jednak od 2 lat jakos mnie to znudzilo chyba, moze doroslam do naturalnosci)) a szczerze mowiac to chyba pokochalam siebie dzieki TŻ natomiast mam pytanko czy ktoras z was uzywasamoopalacza lub kremu brazujacego do twarzy??????? jezeli tak to prosze napisac jakie.......uzywalam juz paru brazuajcych ale po nich wychodza mi bolesne krostki;/
jolkas1paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 13:38   #2
Thorgal1980
Zadomowienie

Dot.: koniec z podkladem na rzecz samoopalaczy,kremow brazuajcych

no mnie zapycha wszystko, więc kremy brazujące i samoopalacze odpadaja, jest taki tonik z Lancastera brazujacy może go wypróbuje, lub jakaś mgiełke opalajacą. też chciałabym nie uzywać podkaldów
Thorgal1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 22:20   #3
kaskaderka
Rozeznanie

Cudny temat ale czy to możliwe znaleźć samoopalacz który zastąpi podkład???Ja mam fioła na punkcie koloru swojej skóry i od nastoletnich lat przyciemniałam twarz czymkolwiek się dało,potem zaczęłam chodzić na solarium ale latka lecą i stosując kremy z retinolem i innymi fotouczulającymi kosmetykami już nie mogę opalać twarzy więc męcze się z samoopalaczami które i tak trzeba pokryć podkładem lub pudrem by zakryć nierównomierne opalenie Tak więc dziewczyny przyłączajcie się do dyskusji może wspólnie odkryjemy złoty środek?

kaskaderka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 23:08   #4
Shadii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
no mnie zapycha wszystko, więc kremy brazujące i samoopalacze odpadaja, jest taki tonik z Lancastera brazujacy może go wypróbuje, lub jakaś mgiełke opalajacą. też chciałabym nie uzywać podkaldów
Mogłabyś wysłać linka do toniku, jeśli można go gdzieś znaleźć? Wpisałam w google i nie widzę czegoś takiego, ale może masz jakąś stronę?
Też jestem zainteresowana tym tematem.

Shadii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:38   #5
absurdalna89
Zadomowienie

Ja gorąco polecam krem relaksujący ziaja sopot. Mnie nie zapycha, zresztą dziewczyny analizowały skład i okazał się nienajgorszy. Używam go od sierpnia i jak na razie mi służy. Plam nie mam żadnych, szczególnie gdy nakładam cienką warstwę.

Wczoraj zrobiłam peeling i nałożyłam grubą ilość tego kremu-dość niestarannie i odkryłam tylko jedną ciemniejszą plamkę przy brwi, która zeszła po soku z cytryny. A nałożyłam grubą, bo ten krem nie opala zbyt mocno, więc jest idealny do jasnych cer.

Gorąco polecam!
absurdalna89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 13:52   #6
kaskaderka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Ja gorąco polecam krem relaksujący ziaja sopot. Mnie nie zapycha, zresztą dziewczyny analizowały skład i okazał się nienajgorszy. Używam go od sierpnia i jak na razie mi służy. Plam nie mam żadnych, szczególnie gdy nakładam cienką warstwę.

Wczoraj zrobiłam peeling i nałożyłam grubą ilość tego kremu-dość niestarannie i odkryłam tylko jedną ciemniejszą plamkę przy brwi, która zeszła po soku z cytryny. A nałożyłam grubą, bo ten krem nie opala zbyt mocno, więc jest idealny do jasnych cer.

Gorąco polecam!
Mam kilka pytań:używać go trzeba codziennie i jaki kolorek uzyskujesz?Mi zależy żeby twarz nie była taka blada

Stary 2010-10-10, 15:40   #7
jolkas1paula
Raczkowanie

ziaja nakladam np przez tydzien i nagle.....krosta bolaca i niestety pozniej pojawia sie nastepna....a bez tego kremu nie mam pryszczy-jakies tam okresowe-ale nie az takie banki bolace.....takze ziaja niestety nie dla mnie, a kolor jest wsumie dosc ladny taki zloto brazowey,no ale nie warto jak dla mnie....dove summer glow mnie nie brazuja ,loreal nutribrozne tez wkoncu pojawiaja sie pryszcze...ech;/
Stary 2010-10-10, 20:33   #8
Katrinka11
Raczkowanie

Sopot Ziaja jest godna polecenia.
W stosunku do samoopalaczy nie robi jakiś większych plam jeśli się go umiejętnie nałoży i poczeka aż wsiąknie.
Wiadomo, że cera nie jest mega opalona, ale nie ma efektu "bladej twarzy", jednak jak dla mnie konieczne jest tez użycie podkładu, aby wyrównać koloryt.
Jednak też jestem ciekawa czy jest inny balsam( nie samoopalacz) na równi jakościowo Sopotu Ziaji, bo powoli zapach balsamu mnie drażni.
Katrinka11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 12:23   #9
kaskaderka
Rozeznanie

Ten krem Ziaji to balsam do ciała czy do twarzy?Zauważyłam,ze samoopalaczy do ciała nie lubi moja sucha cera.Myślę żeby się przyjżeć tej Ziaji tylko musze wiedzieć czego szukać tzn.czy kremu czy balsamu?

Stary 2010-10-11, 15:42   #10
jolkas1paula
Raczkowanie

cos Cie sie tak uparly na ziaje)) jest jako balsam do ciala aale i tez jako krem do twarzy ...nie mam problemow z cer ai mam ja mieszana, ale ten krem zawsze daje niespodzianki-choc juz pare razy dawalam mu szanse i ciagle to samo;/
Stary 2010-10-11, 22:08   #11
Shadii
Wtajemniczenie

Ale nie na wszystkich ten krem musi działać tak, jak na Ciebie
Ja na KWC znalazłam jeszcze ten : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18...arzy-2-w-1.htm , ale jeszcze nie kupiłam, mam wątpliwości. Może któraś z Was go używała?

Stary 2010-10-13, 21:15   #12
jolkas1paula
Raczkowanie

bo skoro zalozylam watek to chcialabym cos dla siebie znalezc a nie czytac przez wszystkie strony o ziaji o ktorej jest juz mnostwo wiadomosci na Wizazu. co do YR ma bardzo ladny brazowiutki kolor no ale niestety rowniez po jakims czasie mnie zapchal;/ ech...... zapach cudny ale meczacy po pewnym czasie....nadal szukam idelau((
Stary 2010-10-16, 15:01   #13
Shadii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
bo skoro zalozylam watek to chcialabym cos dla siebie znalezc a nie czytac przez wszystkie strony o ziaji o ktorej jest juz mnostwo wiadomosci na Wizazu. co do YR ma bardzo ladny brazowiutki kolor no ale niestety rowniez po jakims czasie mnie zapchal;/ ech...... zapach cudny ale meczacy po pewnym czasie....nadal szukam idelau((
Zapchał, mówisz to bardzo źle :/ A próbowałaś tego : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-22...z-w-sprayu.htm ?

Stary 2010-11-08, 13:12   #14
jolkas1paula
Raczkowanie

rossman-tez go mam...kolor sliczny....ale utrzymuje sie jakies 2 dni...i co u mnie zauwazylam to przy nastepnym nkakladaniu nie daje juz takiego fajnego efektu...nie wiem dlaczego;/......
Stary 2010-11-09, 13:24   #15
madzia0002
Przyczajenie

Smile Dot.: koniec z podkladem na rzecz samoopalaczy,kremow brazuajcych

Cześć dziewczyny ja muszę się przyznać, że mam małą obsesję na punkcie samoopalaczy dla mnie to wygodne i skraca poranne upiększanie. Wypróbowałam juz dużo specyfików- najczęściej jest problem z nieprzyjemnym zapachem. o ile na ciele jeszcze jesteśmy w stanie go znieść to na twarzy dla mnie jest nie do przyjęcia. Otrzymałam ostatnio chusteczkę samoopalającą Royal. Wygląda fajnie a działa cuda. tylko nie wiem gdzie mogę ją kupić i za ile. Ja swoją otrzymałam od koleżanki jako miły prezencik. Wiece może coś więcej na ten temat?
madzia0002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:04   #16
Shadii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
rossman-tez go mam...kolor sliczny....ale utrzymuje sie jakies 2 dni...i co u mnie zauwazylam to przy nastepnym nkakladaniu nie daje juz takiego fajnego efektu...nie wiem dlaczego;/......
A powiedz mi, masz spray? Nigdzie nie mogłam go dostać, więc kupiłam to samo, ale w mleczku. Czy to jest to samo?

Stary 2010-11-15, 22:37   #17
maocudo
Przyczajenie

Ja polecam lekkie samoopalacze w płynie lub żelu, niektóre mogą lekko wysuszać ale wystarczy nałożyć krem i jest ok. Polecana Ziaja to dla mnie typowy zapychacz, no ale moja cera ma duże skłonności do zapychania. super są Clarinsy : Intense Bronze Selg Tanning tint (ciemny płyn - nadaje mocny kolor- trochę wysusza, drogi ale ogromnie wydajny), bardzo delikatny jest Liquid Bronze - leciutkie mleczko (raczej tylko dla jasnej cery). Niezły jest Lancome Flash Bronzer żel do twarzy ale mnie mocno presusza - więc raczej tylko do tłustej cery. Bronze Ekspresse firmy Academie, w Polsce nie widziała - chyba, że na allegro, piękny kolor (nakłada się wacikiem , ma postać ciemno barwionego płynu).
maocudo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości