Nowa ja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-08, 21:23   #1
pooh89
Przyczajenie

Wink

Witajcie
Rozpoczęłam kolejny etap w moim życiu - praca i studia więc przydała by się do tego zmiana wyglądu. Zaczęłam od upragnionego tatuażu za własne pieniądze teraz czas na włoski Próbowałam już z różnymi kolorami i odcieniami, miałam nawet fiolet na głowie Cenie naturalność więc nie chcę wyglądać tandetnie Jak myślicie co do mnie by pasowało? Teraz mój kolor to taki średni brąz, nie farbuje włosów od roku więc większość to natura:P Wypełniłam ankietę, aby Wam ułatwić i dołączam foty
  1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Opalam się dość szybko, odcień szaro-beżowy.

2. 2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
    Mam ciemnoniebieskie tęczówki, czyste, jasna oprawa oczu, brwi i rzęsy coś pod jasny brąz.

3. 3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?Czasem się pojawiają, w odcieniach szaro-brązowych.

4. 4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
    Odcień chłodny, szarawy, a jeśli się rumienię to na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
    Średni brąz, przebłyski raczej mysie, popielate, nijakie.

5. 6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
    Hmm powiedziałabym chłodny porcelanowy róż, ale dość mocny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuję się w czerni i szarościach, w niebieskim również i fiolecie, różu średnio nasyconym. Źle w zieleni, bordo i khaki.

Tak aby pokazać mniej więcej się

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:10 Powód: post pod postem
pooh89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 02:27   #2
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nowa ja :)

Który to naturalny?

Czy nie wkleiłaś fotki obecnej?

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------

osobiscie w tym kasztenie z pierwszej fotki baaardzo mi sie podobasz, jak dla mnie idealnie

ale oczywiscie zawsze lepiej nosic się w naturalnym odcieniu jeśli się ma swoj naturalny ładny to zawsze eleganckie, a i najważniejsze są zdrowe włosy, a nie ciągle farbowane
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:09   #3
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

mi najbardziej w tych jasnych się podobasz, brąz i niebieskie oczy jakoś mi w parze nie ida,ja bym na Twoim miejscu karmelowy brąz proponowała będzie Ci o niebo lepiej,ale w sumie wazne żebys sie dobrze czuła,w sumie to nie zadałas żadnego pytania więc nie wiem czy moge doardzac,ale swoje zdanie napisałam,mam nadzieję,ze zła nie będziesz
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 10:12   #4
dwudziestolatka
Zakorzenienie

mi się najbardziej podobasz na zdjęciu trzecim bardzo naturalnie, sympatycznie, dziewczęco...po prostu ślicznie
Stary 2010-10-11, 14:59   #5
Emilcia_1616
Zakorzenienie

zdjecie nr 1, ale na Twoim miejscu delikatnie podkreslalabym dolna powieke.
a kolorek kasztanowy
Stary 2010-10-11, 19:49   #6
smiecha91
Przyczajenie

GG do smiecha91 Send a message via Skype™ to smiecha91

Moim zdaniem super wyglądasz w czarnych włosach Może jakieś pasemka wiśniowe ?

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości