zmiana od zaraz? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-11, 19:12   #1
lillymy
Zakorzenienie

zmiana od zaraz? :)

po kolei wiele osób uważa, że nie potrzebuję jakichś gruntownych zmian, czy zmian w ogóle, jednak jestem perfekcjonistką i dążę do perfekcji na każdej płaszczyźnie, urodowej mimo wszystko również :P jest parę rzeczy, które mi w sobie przeszkadza...

to najpierw ankietka, potem coś o mnie, liczę na Waszą życzliwość

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
wolno, ale jak już, to od razu na złoto-brązowo

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
sama nie wiem taki zielono-brązowy, ciężki do określenia. jasna oprawa oczu niestety

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
nie rumienię się, jak już to na czerwono chyba :P a skóra nie jest trupioblada, ale jakoś specjalnie opalona także nie

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalny kolor był przepiękny i żałuję, że zaczęłam farbować włosy. był to jasny, złocisty brąz. poezja

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
ciężko mi określić na zdjęciach widać, usta maluję jedynie bezbarwnymi pomadkami ochronnymi

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
uwielbiam czerń, szarość, biel i odcienie niebieskiego. powoli przekonuję się do fioletu i delikatnego różu

co chciałabym zmienić?
- sposób ubierania się, na jeszcze bardziej kobiecy, zasłaniający moje potężne piłkarskie uda a podkreślający zalety o ile takowe są :P
- twarz. kompletnie nie umiem się malować, nie wiem, jaki ma kształt, co do niej pasuje. dodam, że nie mam problemów z cerą, nie pamiętam kiedy ostatnio coś mi wyskoczyło mam małe oczka, dłuuugi chudy nos który chciałabym zatuszować i policzki chomika, czytałam wiele o modelowaniu twarzy ale zawsze jak się za to zabierałam to kończyło się na śmiechu bo totalnie nie ogarniam co, gdzie, jak..
- włosy. zaczęłam farbować, prostować i z pięknych włosów zrobiło mi się siano. w tym momencie mam prostą grzywkę i włosy kilka cm za ramiona. radykalne ścięcia nie wchodzą w grę prosiłabym o nazwy kosmetyków, jakimi mogę je odżywić, fajne spięcia, uczesania, kolory w jakich mogłoby mi być dobrze. szykuje mi się parę fajnych uroczystości i chciałabym ładnie wyglądać, włosy to kolejna po paznokciach wizytówka, a ja niestety mam na głowie siano-watę

pomożecie?

KLIK
lillymy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 16:20   #2
Aramintha
Wtajemniczenie

Dot.: zmiana od zaraz? :)

Przy małych oczach raczej unika się malowania czarnych kresek na wewnętrznej krawędzi dolnej powieki - to dodatkowo pomniejsza oko. Spróbuj użyć białej kredki, mała zmiana a naprawdę duży efekt
Dodatkowo w wewnętrznych kącikach oczu spróbuj użyć jasnego cienia, może być nawet lekko opalizujący. Na górną część powieki, tuż pod łukiem brwiowym jakiś rozświetlacz. Przy malowaniu kreski eyelinerem maluj najwyżej 2/3 długości oka (zewnętrzną część górnej powieki).

Kolor włosów masz ładny na tym ostatnim zdjęciu, zastanawiałaś się nad fryzurą bez grzywki?
Aramintha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości