nowa ja - chcę być piękna:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-11, 23:31   #1
anannke
Zakorzenienie

nowa ja - chcę być piękna:)

Witam wszystkie Wizażanki Baaardzo potrzebuję waszej pomocy... Ostatnio czuję ogromną potrzebę zmiany swojego wyglądu aby przestać być taką szarą nijaką myszą Pewnie spowodowane jest to moją zmianą wewnętrzną i czuję potrzebę odzwierciedlenia tego też na zewnątrz Długo się zbierałam żeby założyć wątek bo raczej jestem nieśmiała i pełna kompleksów ale walczę z tym usilnie teraz ale cóż raz się żyję i spróbuję coś zmienić i stąd moja prośba do Was...Jakieś rady co do fryzury bo mam teraz długie włosy ale zniszczone końcówki... nie używam suszarki ani prostownicy a moje włosy są cienkie i nie może nic ich ożywić poza tym mam wrażenie że są sianowate i zniszczone.. przeważnie noszę je spięte w kucyk bo tak wygodnie poza tym uważam że lepiej tak wyglądam ale ostatnio się zastanawiam po co mi długie włosy jak nie noszę ich rozpuszczonych i mają tendencję do falowania się trochę... zastanawiam się nad trwałą ale boję się że stan moich włosów się znacznie pogorszy po tym a już są zniszczone mimo że staram się im nie szkodzić... i szalenie podobają mi się rude włosy takie ciemno rude... ale nie wiem czy będą mi pasować... podobają mi się długie włosy ale nie wiem co z nimi zrobić u siebie...

i nie maluję się bo też na co dzień tylko na wielkie wyjście... więc rady odnośnie makijażu albo jak podkreślić swoje zalety mile widziane..

i pytania z ankiety
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko najpierw nie widać jak jestem na słońcu a jak zejdę to po chwili robię się czerwona jak burak dopiero potem ciemnieje.. a kolor opalenizny zależy od tego w jakim miejscu się opalam tzn nad morzem jest bardziej złotawa w górach taka bardziej brązowa...

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu moim zdaniem jest teraz zielono - piwny.. wcześniej miałam piwne oczy ale zaczęły się robić zielonkawie i są pomieszane teraz plamek nie zauważyłam

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi mam na nosie ale bardzo delikatnie nie rzucające się w oczy dopiero jak ktoś się przyjrzy dokładniej to widać i raczej szaro - brązowe są

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Nie umiem ocenić raczej jest jasna jak kupowałam kosmetyki jakiś podkład korektor to raczej te z jasnych odcieni...no ale jest tłusta i była problemowa teraz ma niedoskonałości ale rzadko używam podkładu bo wydaje mi się sztuczna jakaś wtedy t twarz...

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Naturalny kolor to taki jak widać na zdjęciach Ciemny blond ze złoto rudymi przebłyskami w promieniach słońca

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Też nie umiem określić ale denerwuje mnie to że są wąskie... tak mi się podobają pełne usta a nie takie kreseczki jak u mnie..

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Raczej dobrze się czuję w pastelach i ciemnych kolorach ale może to było spowodowane tym że nie lubiłam się rzucać w oczy i raczej wybierałam takie kolory delikatne wtapiające się w tło

Poza tym zaczęłam pracować nad zrzuceniem zbędnych kg i mam nadzieję że to pozwoli mi poczuć się lepiej w swojej skórze Będę wdzięczna za wszystkie rady i komentarze z góry dziękuję
anannke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:08   #2
Aish1
Raczkowanie

Dot.: nowa ja - chcę być piękna:)

Na drugim foto potrzebna jest regulacja brwi. Pozatym moze jakis delikatny makeup? jak wroce do polski to postaram ci cos wiecej doradzic w make up-ie
I wloski to moze jakies krecone? mam kolezanke podobna do ciebie i ona lma krecone no i fajnie wyglada
Aish1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:07   #3
Gorzka123
Raczkowanie

Tak po pierwsze , jesteś bardzo ładną osobą i wyglądasz bardzo sympatycznie .

Co do metamorfozy , moim skromnym zdaniem tak jak powyżej napisano , powinnaś wyregulować sobie brwi Wtedy twarz będzie bardziej subtelna , co do makijażu nie musisz nakładać fluidów , jak dla mnie Twoje niedoskonałości skóry nie są widoczne bynajmniej nie na zdjęciach , możesz jedynie podkreślic swoje policzki delikatnym różem , wytuszować rzęsy a usta podkreślić błyszczykiem , np. powiększającym optycznie usta , są też takie które wywołują lekkie mrowienie wtedy usta tak jak by "pęcznieją" :P Ale to już kwestia tego czy lubisz jak Twoje usta błyszczą bo ja akurat też nie mam za pełnych ust ale stawiam na konturówkę w kolorze ust( jak najmniej widoczna) i na to pomadka typu Bebe ) . Wieczorem możesz zaszaleć i użyć cienia w jakimś fajnym kolorze ja u Ciebie widze jakiś połyskujący beż albo jasny brąz , no ale wiadomo musisz się dobrze czuć w takich kolorach Co do fryzury ja osobiście dodała bym jej trochę ''pazura'' bo faktycznie w obecnej sprawiadz wrażenie szarej myszki Możesz zostać przy swoich lekko kręconych , bądź je wygładzić i czasem wyprostować Kolor włosów jest Twoją decyzją jak dla mnie w tych Ci bardzo ładnie , naturalnie ale możesz dodać jakieś refleksy a to moja propozycja włosów lekko kręconych i ewentualnie prostych

www.pustamiska.pl

!!"Nigdy nie kłóć się z głupcem bo najpierw zciągnie cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"!!...
Gorzka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:13   #4
Aish1
Raczkowanie

Z tym pazurem to racja! Bedziesz sprawiala wrazenie odwazniejszej sliczna jestes
Aish1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 21:03   #5
anannke
Zakorzenienie

Nie spodziewałam się tak miłych postów dziękuję a mógłby ktoś mi doradzić jakim typem kolorystycznym jestem? może to by mnie zainspirowało jakoś... czasem jak zakręcę sobie włosy na papilotach to mi się podoba jak wyglądam i dobrze się czuję z tym tylko że mam słabe włosy i nie mam sprawdzonego fryzjera dlatego się zastanawiam nad trwałą żeby nie wyszedł z tego koszmar jakiś...

Aish a o jakim pazurze ty myśłisz? Bo ja nie mam pomysłu na to zupełnie...

Gorzka 123 mówiąc o refleksach to co miałaś na myśli jakoś dokładniej mogłabyś mi powiedzieć bo się troszkę nie znam i nie wiem jak mogłabym je uzyskać..
anannke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 23:16   #6
Gorzka123
Raczkowanie

Refleksy - delikatne pasemka rozjasnione bądź niewiele ciemniejsze od Twojego naturalego koloru włosów

www.pustamiska.pl

!!"Nigdy nie kłóć się z głupcem bo najpierw zciągnie cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"!!...
Gorzka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości